Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Ijk válasza mocsanisi (#10000) üzenetére


Ijk
nagyúr

[link]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10002) Boxer001


Boxer001
veterán

Lassan megyek vállazni.
Haverom mindig betalál a kérdéseivel...most azon pörög, hogy ő kétszer fog mindent edzeni a héten, mert úgy majd jobban fejlődik, meg az ő haverja is ezt csinálja.

(#10003) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Fiúk lányok

Tudom hogy nem szeretitek az ilyen kérdéseket, és pont ezért meg meg azért mert béna vagyok a matekban, hogy hány gramm rizst meg csirkét kellene nekem ennem egy nap?
180cm vagyok és 68kg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10004) Boxer001 válasza Boxer001 (#10002) üzenetére


Boxer001
veterán

Valaki linkeljen tanulmányt, vagy valamit, mert megmondom őszintén én se vagyok abban biztos, hogy heti 1 elég. :D

(#10005) Eagl3 válasza enginev3.0 (#10003) üzenetére


Eagl3
veterán

Amennyire lehetőséged van és beléd fér.

(#10006) meroly válasza enginev3.0 (#10003) üzenetére


meroly
veterán

Remélem nem baj ha én válaszolok, mert pont most számolgatom én is.

68kg-hoz:
Fehérjéből 2g/tskg, azaz 136g-ot.
CH-ból meg 5g/tsk, azaz 340-et.

Ha csak csirke rizsből számoljuk, akkor 550g csirkemell és 425g rizs. De persze kell variálni, nálam napi 3x van csirke rizs (12,15,19óra). Reggelire mondjuk érdemesebb a zabpehely+protein, vacsorára meg tojás, pufirizzsel, és/vagy cottage cheese. Akkor nem kell orrba-szájba a csirke-rizst nyomni, mert egy idő után bele fogsz unni baromira.

Csirkében 100g-ban 25g fehérje van, rizsnél meg 100g rizsben 80g CH.

Szóljatok ha tévedek. :R

Boxer001: Nyúl mondá' aki meg tud edzeni egy izomcsoportot egy héten többször az pinatárogatást végez :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10007) Coccolino_O válasza Boxer001 (#10002) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Végül is erre épül a teljes testedzés is, csak ugye ott a keretet az alap erőgyakorlatok adják, és nem csinálsz minden más izomcsoportra 3-4 gyakorlatot, mint osztottnál. Amúgy a regenerációval van összefüggésben, ha hétfőn megedzed a melled, nem kell eltelnie hat napnak, hogy megint képes legyél mellezni. Mondanom se kell, hogy helyes étrend nélkül ez sem hoz nagy eredményeket, de ezt úgyis tudod.

enginev3.0: 2g fehérje/kg és 5g ch/kg, ez a standard, de aki hízékony alkat, annak az 5g ch biztos, hogy sok. Az általános iskolai matek meg csak megy.

(#10008) Zomb€€ válasza Boxer001 (#10004) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nekem 3 napos edzéstervem van a hétre, tehát minden izomcsoport egyszer , viszont szombatra be szoktam rakni egy külön edzést. Ez mostanában hát-váll és inkább nagyobb szériás gyaksik. Érzem is a pozitív hatást.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#10009) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#9997) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ahh, mindkettő jöhet :P

(#10010) enginev3.0 válasza meroly (#10006) üzenetére


enginev3.0
félisten

550g csirke az egész jó, 900ft/kg a csontos csirke, amit nekem kicsontoz tesóm (ő a hentes) :D
A rizst viszont nem biztos hogy lefogom bírni gyűrni
Olyan dobozos (egy dobozban 3 csomag vagy 4) rizst szoktunk venni, egyet simán megeszek, kettőt még nem biztos hogy le tudok tuszkolni a torkomon... :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10011) Eagl3 válasza enginev3.0 (#10010) üzenetére


Eagl3
veterán

1 egész csontos csirkecses 50-70 deka között van.

(#10012) shteer válasza Boxer001 (#10002) üzenetére


shteer
titán

ha ezt tudtam volna... lehet már 90kg-nál járnék ;]

..szerintem jónak tűnik

(#10013) enginev3.0 válasza Eagl3 (#10011) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vettünk 5kg-ot, ami (már) csont nélkül 5kg, és így fizettünk 5300ft-ot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10014) Woodslave válasza Boxer001 (#10004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mennyi tanulmány kell? Ahány edző annyi van kb ;]

múlt héten váltottam, ahogy írtam klasszikus testépítő jellegű edzést csinálok.
Hétfő: váll, tricepsz - most kezd múlni az izomfájdalom mindkét testrészben
szerda: hát: múlt héten még hétfőn is fájt a hátam, most csak gyengéd izomláz
péntek: mell, bicepsz - a múlt hetinek már az emléke sincs meg,

viszont az "áthallások" miatt kicsit kényelmetlenek az edzések. pl. szerda áthúzás hátra, a tricepsz fájdalom miatt, a mai edzést talán nem kell magyarázni.. Viszont ez egy idő múlva tuti nem lesz így, azaz talán másnap vagy harmadnap érezni fogom 4 nap múlva meg már el is felejtem hogy edzettem.
Az jó kérdés, hogy mi a fontosabb- teljes regeneráció (vagy túlregeneráció) vagy minnél többször megedzeni.
Szerintem ez egyénenként, edzésstílusonként és testrészenként változik. De sztem tök mindegy.

Maradjunk annyiban hogy nem vagyunk elég intelligensek, hogy többször edzünk egy testrészt egy héten, mert ahhoz már jobban kell tervezni az edzést, nem biztos hogy aszétcsapom magam mint állat működik ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10015) Nightmare válasza wertigo1984 (#9576) üzenetére


Nightmare
senior tag

Látom Téged érdekel :)
Szerdai megvolt, a múlt hetihez képest tudtam tenni mindenre, még a húzódzkodás is jobban ment a hátizsákban lévő 12 kg-mal, mint a múlt héten, pedig már utolsó gyakorlat. :U
Jobban el is fáradtam. A mai mell tricepsznél kiderül...tudom még idő kell a karnozin teljes hatásához...hogy használ-e valamit. Így 2 edzés után azt mondom, bár lehet fejlődtem is, de jó együtt a kreatin-beta alanin.
Ráadásul már a kreatint is kiokoskodtam, hogyan szedjem, hogy még csak hascsikarásom se legyen. :P

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10016) Nightmare válasza #11527168 (#9805) üzenetére


Nightmare
senior tag

Otthon eddzek én is. :B
A legtöbb teremben sem...
Ja, viszlát. ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10017) -Mike- válasza Nightmare (#10016) üzenetére


-Mike-
addikt

A HOS az ért valamit?

(#10018) Nightmare válasza -Mike- (#10017) üzenetére


Nightmare
senior tag

Rögtön diéta utáni első napon elkezdtem szedni. Az estro dim TS-től az első éjjel 4-szer voltam hugyozni. Addig csak egyszer. Végig, míg szedtem sokkal többet jártam pisálni, de sokkal jobban aludtam tőle, kipihentebb voltam. Ez egy. Kettő. Ért-e vmit? Nem tudom, nyilván rendbe tette, amit kell, 66 kilóval zártam a diétát, most 70 vagyok, pont 4 hétre rá. Én úgy érzem, hogy ez idő alatt nem tesz csodát, de mindenképpen segített. De már úgysem lehet kapni... :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10019) #11527168 válasza Nightmare (#10016) üzenetére


#11527168
törölt tag

He :F ;]

Reggeli karedzés megvolt. Furcsa, de ahhoz képest mennyit fogytam izomból most ismét elkezdtem kirepedezni karban. :Y Amúgy szépen jön vissza, 39 már durranás nélkül is megvan, még nem az az eres forma ami régen volt, de alakul. Ha sikerülne egy szálkásabb (nem hurka) 38-40et hozni elégedett lennék. Azelőtt a tricepsz volt mindig túlfejlett, most inkább a bicepsz fejlődik jobban (vagy csak jobban ráérzek)

(#10020) Nightmare válasza #11527168 (#10019) üzenetére


Nightmare
senior tag

Csak jöttem kötözködni. ;]
Arra céloztam, jobb a terem is, de otthon is lehet eddzeni, márha van megfelelő súly, meg rúd(nem túró:) ), és pad.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10021) #11527168 válasza Nightmare (#10020) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ja lehet, csak a teremben húz a hangulat, a nálad izmosabb emberek, oda el kell menni nincs az hogy most jött a nagymuter és felköszönök neki pl. Másik meg hogy ha az alaptömeg meg is van, azért a lemaradott testrészekre jól jön egy-két speciális gép. Például én most az oldalemelő gépet használom sikerrel, mégha hosszútávon nem is erre fogok alapozni de ad egy másfajta terhelést amit kézisúlyzóval nem lehet megcsinálni.

(#10022) Nightmare válasza #11527168 (#10021) üzenetére


Nightmare
senior tag

Én épp ellenkezőleg vagyok ezzel. :U Kicsit antiszociális vagyok ilyen tekintetben, nem fogok, és nem is akarok senkire sem várni. Utána ráülni, megfogni, főleg nyáron. :F Én bőven a alsó kategóriában vagyok, sztem semmi szükség gépekre. Jobb szeretem a szabad súlyos gyakorlatokat. Bár néha biztos jó a gép, de nem ér annyit. Itthon szinte mindent meg tudok csinálni(kivéve comb, vádli megy, mert azt nem akarom, de azt is meg lehetne oldani), még a hátat is.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10023) #11527168 válasza Nightmare (#10022) üzenetére


#11527168
törölt tag

Kinek hogy .... Én már nem akarok megtéríteni senkit, előbb utóbb mind le fogtok menni a terembe arra mérget veszek :K

Avatart nem akarsz cserélni? Olyan mintha magammal beszélgetnék ;] (nehogy ezért cserélj :B )

[ Szerkesztve ]

(#10024) Nightmare válasza #11527168 (#10023) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nesze bazmeg, hogy ne sírj. ;] Már majdnem magamnak válaszoltam. :W :O :DDD
Nem fogok menni, nem azért vettem 160 kg-nyi súlyt, padot, francia-egyenes rudat, 2 csavaros kézi súlyt, haspadot. Mindegy, ez nem is ide tartozik.
Megiszom a kreatin alanin párost, aztán mell tricepsz fél óra múlva.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#10025) Boxer001


Boxer001
veterán

Na váll megvolt, nem sikerült rosszul. :)

Most nincs kedvem külön válaszolgatni, leírom a lényeget. :D
Szerintem az lehet az arany középút, amit Zombi csinál, néha én is beiktatok ilyet, hogy egyik héten valamit kétszer...max. ezt fogom javasolni havernak, de úgy is a saját feje után megy, amilyen satu. :D
Amit Wood művel, az se lehet rossz, lehet bepróbálom. :D

Az a baj haverral, hogy türelmetlen. Van néhány hónapos edzésmúltja, ráadásul úgy vettem ki, hogy elég sérülékeny...nem tudom mit vergődik. Váll izületei se valami hűde okésak, erre csak csinálja nyak mögül...hiába ugatok. Vannak ilyenek na. :D
Ja és mellé még kibaszott lusta is tud lenni, sokszor kifogások jönnek, hogy miért nem ment edzeni...tajgetoszpozitív, nem neki való ez a sport. :D

[ Szerkesztve ]

(#10026) meroly válasza Nightmare (#10022) üzenetére


meroly
veterán

Nah örülök hogy nem csak én vagyok nyúl ehhez, meg hogy más is faszán berendezkedett otthon :DDD ;]

Más:
Valaki elmagyarázná nekem hogy ha eddig a 140g fehérje és 360CH helyett 235g fehérjét és 133CH-t zabáltam, akkor ugye a kevés CH miatt a fehérjéből is dolgozott fel a szervezetem mint üzemanyag és nem épült be, eddig világos. Viszont a hiányzó cca 230CH-t a fehérjéből milyen arányban pótolta? Van erre valami képlet?

Impossible is nothing

(#10027) God Vazzeg válasza meroly (#10026) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Igen, 2,334%-os disszipálással számolhatsz grammonként! :K

(#10028) Boxer001 válasza God Vazzeg (#10027) üzenetére


Boxer001
veterán

Én most kaptam agyfaszt. :D

(#10029) Ijk válasza Woodslave (#10014) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó annak aki többször is el tud menni edzeni egy héten, én a 3 alkalomtól és az egy úszástól kivagyok, pihenőnapon eszem ágában nem lenne semmit csinálni, még aerobozni sem.
Ha engem kérdeznek többet ér heti 3 edzés sok éven keresztül, mint heti 6 pár hónapig.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10030) Tamoo válasza meroly (#10026) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Neked edzeni kellene, nem ilyeneket számolgatni!

(#10031) God Vazzeg válasza Boxer001 (#10028) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Látszik nem értesz hozzá :DDD

(#10032) Woodslave válasza Ijk (#10029) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ha 18 éves koromtól csak heti 2-szer edzettem volna, biztos előrébb lennék.

A lényeg a fenntarthatóság :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10033) spammer válasza meroly (#10026) üzenetére


spammer
veterán

Képlet :DDD

Rosszabb vagy, mint az asuspc, hogy ilyeneken próbálsz filózni ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10034) Yeffy válasza mocsanisi (#10000) üzenetére


Yeffy
veterán

szép...

ljk: jó kép! :DDD :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10035) meroly válasza God Vazzeg (#10027) üzenetére


meroly
veterán

Komoly vagy csak hülyülsz?

Tamoo: szoktam (néha), ma is lesz pl :K ;]

spammer: nem agyalok, csak átszámoltam és rájöttem hogy nagggyon elkúrjantottam, több CH kell és kevesebb fehérje, csak kíváncsi lettem volna milyen arányban dolgozódott fel, de ha nem tudjátok végülis már mindegy, nem fontos.

(#10036) Ijk: miért kúrnám el? Most rakom helyre, eddig volt elkúrva. Túl sok vót a csirkecsecs, kevés a rizsenyő :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#10036) Ijk válasza spammer (#10033) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig jó lenne tudni, mert a CH még mindig olcsóbb, miközben fehérjéből jó megadni a kívánt mennyiséget.
A probléma hogy az atyaúristen sem mondja meg kinél hogy hasznosul. Ki kell tapasztalni, fehérjét pedig magasan tartani alapból, biztos ami biztos. :D

meroly: Számolgass csak, most kúrod el igazán. Vannak emberek akik jobb ha nem kezdenek el számolgatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10037) siti válasza .bruszli. (#9856) üzenetére


siti
senior tag

egy hétre megyek el és mi történik...
r2-t elveszítettük, de van aki jön a helyére

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#10038) Ijk


Ijk
nagyúr

Csak hogy mindenki tudja hova tenni a fizikumát.

siti: Most látom te is arra ugrottál. :D

Yeffy DJ: azért még a legalsóbb bulvárszenny ügyeletes picsája is csak visszafogottan nyilatkozik a "kigyúrt" állapotról.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10039) Boxer001 válasza meroly (#10035) üzenetére


Boxer001
veterán

Te komolyan hülyébb vagy, mint sokévi átlag. :DDD

(#10040) Yeffy válasza Ijk (#10038) üzenetére


Yeffy
veterán

előtted linkelték kb 5 perccel, de most már megvilágosodtam, hogy kell kinézni, hogy jöjjenek a lyukszik... ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10041) siti válasza Ijk (#10038) üzenetére


siti
senior tag

jaja, nem kigyúrta magát, hanem londonban, februárban? simán csak kockásra van fagyva :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#10042) Yeffy válasza Ijk (#10038) üzenetére


Yeffy
veterán

érezd már a "hangomban" az iróniát :D
amúgy ja, az a "bugyimérő" vagy mi a f_szom az alján is mutatja...

de h sosem unják meg ezt a majmot... -.-"

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10043) Woodslave válasza Ijk (#10038) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elfogadnám ezt a testet és ami ezzel jár ;] :D (gyengébbek kedvéért qrva gazdag, híres minden tinipuncit megdugó állapot :DD )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10044) Yeffy válasza Woodslave (#10043) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem elég lenne a pénze fele, sőt, harmada is, meg a Ferkája...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10045) Woodslave válasza meroly (#10026) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] tessék kérdés hogy hiszel-e neki, vagy keressek cikket Ronnie Colemantól :U :D

bár ha rám hallgatsz, akkor Ijk-re hallgatsz :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10046) Zomb€€ válasza Boxer001 (#10025) üzenetére


Zomb€€
őstag

Persze hogy az a jó...

:D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#10047) meroly válasza Woodslave (#10045) üzenetére


meroly
veterán

Kösz, elolvasom, csak idő kell hozzá, mert ennyire nem vagyok jó már/még angolból :( :R

Impossible is nothing

(#10048) asuspc96 válasza Woodslave (#10043) üzenetére


asuspc96
senior tag

egyszer valahol olvastam, hogy egy bankárnak tettek egy ajánlatot, hogy egy reklámban szerepeljen kissé nevetséges helyzetben cserébe egy nagyon nagy összegért (gondolhatod mekkora ha egy bankár elgondolkodott rajta) és a lényeg az, hogy nem fogadta el, mert neki semmi pénzt nem ér meg ha nincs megbecsülése, tekintélye, nem akarta magát lejártattani egyszóval a tartása maradjon meg.
Te elfogadnád mindazt amije van úgy hogy eközben egy világ nevet rajtad ? :))

[ Szerkesztve ]

(#10049) Tamoo válasza asuspc96 (#10048) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szeretnél te Bieber fizikumot!

Inkább töltsd tovább a délutáni csendes pihenődet!

;] :DDD

(#10050) Sotho válasza asuspc96 (#10048) üzenetére


Sotho
őstag

Senki nem mondta hogy azt kell csinálni amit ő csinál, folytatni a majomkodást. :U Woodoslave ha a bőrébe bújna mindjárt felugrana rá 10kiló zsír, lőttek a turnénak. ;] Szóval most próbáltál bölcsnek meg okosnak tűnni. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.