Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72101) Zoo123


Zoo123
senior tag

Sziasztok, remélem az nem számít reklámnak, de az "énfehérjém" angol oldalon 25% kedvezmény van csak ma!

Tudom Baris kolléga adott fel rendelést alig néhány napja, de hátha valaki lemaradt róla és szeretne venni valamit jóáron.

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#72102) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Látom megtalálták a "nagyikat" ezzel a csodarizsfehérjével... (Facebook) :U

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72103) Zola007 válasza BITBOYS (#72099) üzenetére


Zola007
veterán

ilyen hülye névvel én is oda raktam volna

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72104) BITBOYS válasza Zola007 (#72103) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nézz utána mit tud, ki nem szarja le a nevét..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#72105) Woodslave válasza BITBOYS (#72104) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bejött a cucc?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72106) BITBOYS válasza Woodslave (#72105) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most ajánlották, viszont múlt évben tiltólistára került, nem igazán tudni miért. Kevesen ismerik, aki használja annak igencsak. Gondoltam megpróbálom itt nálatok feltenni a kérdést hátha kapok választ.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#72107) Woodslave válasza BITBOYS (#72106) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gondoltam megpróbálom itt nálatok feltenni a kérdést hátha kapok választ.

azt hittem olvasod a topicot :U ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72108) FollowTheORI válasza BITBOYS (#72106) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Általában úgy van, hogy ha valami nagyon jól működik az szinte mindig valami "illegális" cuccot is tartalmaz amit nem tűntetnek fel, vagy nem úgy ahogy kéne. :)

Tápkieg fronton sincsennek csodák, szerintem ezt már mindenki leszűrhette.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72109) Dani82 válasza NORBl (#72096) üzenetére


Dani82
senior tag

3 napja edzővel edzek. Bukásig, iszonyatos tempóval, sose edzettem ilyen intenzíven.
3 napja beteg vagyok, reggel hőemelkedés, orrfújás, köhögés... szerintem ez egy ilyen sztori, totál legyengül a szervezet egy durva edzéstől

Kibaszott NeoCintranban 20g cukor van egy tasakban :W

[ Szerkesztve ]

(#72110) Ijk válasza Dani82 (#72109) üzenetére


Ijk
nagyúr

Őszintén csodálom a lelkesedésed, és nem értem a motivációd, de nem is akarom nehogy elkapjam. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72111) rwin5 válasza NORBl (#72096) üzenetére


rwin5
őstag

Szerintem vashiányos vagy, vagy még arra lehet gondolni, hogy lappang még benned valami betegség, de inkább az első

(#72112) Dani82 válasza Ijk (#72110) üzenetére


Dani82
senior tag

Ezt megértem. néha elgondolkozom nem lenne e más örömforrás, ami olcsobb is :D
Most tartok ott, hogy lecsereltette velem a napi 600g csirket 600g pulykara, az esti 250g turot 200g tilápiára. így ugrott az eddig sem kevés kajapénz a másfélszeresére :D

(#72113) -Mike- válasza Dani82 (#72112) üzenetére


-Mike-
addikt

Tilápiából milyet veszel és hogy készíted el?

(#72114) Dani82 válasza -Mike- (#72113) üzenetére


Dani82
senior tag

Aldiban lehet kapni 1kg-s fagyasztott, fogalmam sincs hogy készül, csajom csinálja :P
De sztem szimpla halfűszer, én meg még nyomok rá citromot.

[ Szerkesztve ]

(#72115) kona005


kona005
senior tag

Lenne egy igen hülye kérdésem, a zsírszegény és a sovány túró ugyan az csak valahol máshogy hívják? Bocsesz, nekem nem egyértelmű :DDD

(#72116) sutyesz96 válasza kona005 (#72115) üzenetére


sutyesz96
őstag

Cottage Cheese?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72117) FIREBLADE78 válasza sutyesz96 (#72116) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Amúgy tényleg mi a kottagecsíz? Mert gugli nem ad semmit

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72118) m3tr0 válasza FIREBLADE78 (#72117) üzenetére


m3tr0
senior tag

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#72119) FIREBLADE78 válasza m3tr0 (#72118) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezen már túl vok,de teszkóba v spárban nincs olyan h kottage csíz. faszom :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72120) sutyesz96 válasza FIREBLADE78 (#72117) üzenetére


sutyesz96
őstag

Angliai túró lényegében. Csak ők sajtnak nevezik.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72121) SchumiBácsi válasza FIREBLADE78 (#72117) üzenetére

Túró nem? :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#72122) madle


madle
őstag

én meg szoktam venni a sima Mesés túrót azt kész, az annyival zsírosabb mint a cottage cheese?

(#72123) m3tr0 válasza FIREBLADE78 (#72119) üzenetére


m3tr0
senior tag

Sparba pedig szokott lenni bár amit én vettem utoljára az rohadt keserű volt ki is dobtam. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#72124) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

én rendes túrót veszek+joghurt+méz

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72125) nepszter1 válasza Woodslave (#72093) üzenetére


nepszter1
addikt

melyik webshop ez ?

(#72126) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#72119) üzenetére


Zola007
veterán

Tulajdonképpen túró, amit sajtkészítési eljárással csinálnak.
Mikor kint éltem, akkor nekem meg azzal volt tele t.k.m, hogy rendes túrót (quark) nem kapni és ha igen, az se olyan mint itthon.
Azóta végképp tudom becsülni a magyar kisipari túrót. Vegyél piacon zsírszegény kimérős túrót inkább.
Én minden héten veszek 1 kilót

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72127) punish3r válasza FIREBLADE78 (#72117) üzenetére


punish3r
aktív tag

pennyben ilyet kapsz.

Már a jövő sem a régi...

(#72128) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#72126) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

OK,csak mindig írták h kottage tököm és mondom mi a franc az,sehol info,semmi. Most már tudom. Maradunk a rendes túrónál

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72129) Woodslave válasza nepszter1 (#72125) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nutritiondiscount.eu

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72130) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#72128) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lidl-ben is van 200 gramm asszem 250Ft- szokták 199-re akciózni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72131) madle válasza Woodslave (#72129) üzenetére


madle
őstag

az egyik legjobb oldal

(#72132) BITBOYS válasza Woodslave (#72107) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jogos :)

(#72108) NetTom Nem jutottam semmire, max. berendelem kintről.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#72133) -Mike-


-Mike-
addikt

Cottage cheese ALDI - LIDL

(#72134) macera2 válasza -Mike- (#72133) üzenetére


macera2
aktív tag

A Cottage cheese-nek milyen előnye van a síma túróhoz képest? A napi étrendbe hogy érdemes beépíteni?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#72135) madle válasza macera2 (#72134) üzenetére


madle
őstag

szerintem szárazabb

(#72136) -Mike- válasza macera2 (#72134) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha a light-ot veszem alapul tápanyagban a kettő szinte ugyanolyan, a sima túró szárazabb(fehérjével és nat.joghurttal szoktam elkeverni pont ezért), a cottage cheese sokkal ehetőbb, krémesebb, sósabb. Napi étrendbe? Amikor túrót eszel egyél helyette kátidzs csízt, estefelé.

[ Szerkesztve ]

(#72137) mayday00


mayday00
őstag

Teszteld ingyen a Scitec Nutrition Macatron-t! :D Teljesen újszerű összetétel, komplex hatóanyag mátrix, tudományosan alátámasztott állítások, semmi kamu reklámduma! :DDD

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72138) darkarthur


darkarthur
senior tag

Olvastam egy felhívást, ha valakit érdekelne. :DDD

"Testépítő táplálékkiegészítők ingyenes használata fiúk számára (30 éves korig). 3 hónapra elég proteint, kreatint, vitaminokat, aminokat.... stb adunk ingyen, azaz egészen pontosan előtte-utána képekért cserébe, melyeket aztán reklámozásra, termékeladásra használhatunk. Nem kell profi testépítőnek lenni ahhoz, hogy részt vehess. Sőt!
Ha érdekelnek a részletek, küldj emailt erre a címre, és megkapod a bővebb felvilágosítást: before-after-hu@adexec.com"

Samsung S23 Ultra 5G

(#72139) KoVee84 válasza darkarthur (#72138) üzenetére


KoVee84
senior tag

(#72140) FIREBLADE78 válasza KoVee84 (#72139) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

:U :F

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72141) Ijk válasza darkarthur (#72138) üzenetére


Ijk
nagyúr

Valami újabb marketing átbaszás van készülőben? Reméljük akkor koxot is küldenek a csomagban. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72142) NORBl válasza Dazsar (#72097) üzenetére


NORBl
aktív tag

+ (#72098) Woodslave,(#72100) mayday00

Edzés után turmix. Tejsavó, mostanság zab lassú ch-nak, meg banán ha van itthon, gyorsnak. Edzés után 1 órán belül rics-csirke, valamikor kicsit később.

Edzésről annyit, hogy maratoni. Mell,Hát,Láb - 3-4 gyakorlat, hozzá egy kisebb izom 3-4 gyakorlat. Utána has, előtte 10-15 p bemelegítés. Maga az edzés 1,5-2 óra. Nincs sok pofázás, csak megerőltető, ismétlések között 2-3, akár 5 p szünet is van. Nem szeretek nagyon nagy súllyal edzeni, 6 ism alá nem megyek, de inkább jellemző a 8-10-12-20, de akár 25-30 is (oldalemelés, hátsó váll, csukja, has). Mindig addig csinálom az adott ismétlést amíg megy, vagy már majd beszarok úgy ég.
Kaja.: Minden nap már több hónapja, ha nem éve zab-fehérje, ha van itthon viszonylag jó kaja akkor az megy rizzsel, vagy pufi rizzsel, ha nincs csinálok rizs-csirkét. Este túró-yoghurt,csirke,tojás. 2-3, valamikor kicsit nagyobb időközönkénti kaja.
Vitamin.: Mega daily - 1, C - 3-4 gramm elosztva, Omega 3 - 4 gramm elosztva.
Olvastam, hogy nem mindig kéne "bukásig" edzeni, jobban fejlődne, nőne az izom ha csak "kényelmesen" lenne meg edzve, de úgy azt érzem, hogy nem tettem meg mindent a fejlődésem érdekében, és csak szarul érezném magam. Van ennek vmi alapja ? Érdemes lenne light-osabra venni az edzéseket ? Akár úgy, hogy 1 óra alatt letudjam ?

Teszem azt.:

Fekve nyomás 2*15, 3*8, - 30-as nyomás 1*15 3-4*10-12 tárogatás 4*12-15
Állva kétkezes rúd karhajlítás 4*8-12, ülve döntött padon kétkezesekkel 4*8-12

JAH IGEN, 3-4 l víz/nap, ha nem több.

[ Szerkesztve ]

(#72143) Ijk válasza NORBl (#72142) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hány edzésed van egy héten?
1,5 órába próbálj beleférni, az 5 perc pihenő szerintem sok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72144) NORBl válasza Ijk (#72143) üzenetére


NORBl
aktív tag

3-4, 2 naponta edzek. Mell-bicepsz, Láb kompletten, Váll, Hát-tricepsz.

(#72145) Richard válasza NORBl (#72142) üzenetére


Richard
őstag

Nem akarok beleszólni, de régen nekem is minden bajom volt a sok ismétléses edzések után. Max 12-t csinálj, 1 perces szünetekkel, akár szuperszettben. Ez kellően intenzív lesz, durransz rendesen, és nem is kell fél napot lent lenned a teremben. Utána 20-30 perc aerob és meg is vagy. Ja és egy héten szerintem elég lenne izomcsoportonként egy edzés.

szerk.: 90%, hogy a szervezeted már nem bírja a túledzést.

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#72146) Ijk válasza NORBl (#72144) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy még nem alkalmazkodott a szervezeted ehhez a terheléshez. Az nem baj hogy kidőlsz mint egy zsák edzés után, a baj az ha rányomja a következő edzésedre is a bélyegét. Olyankor kell egy kicsit visszavenni.
Betegség pedig bármikor befigyelhet, főleg ebben az időszakban.
Amikor nem bírod, hátad közepére sem kívánod akkor jobb kihagyni, pihenni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72147) NORBl válasza Richard (#72145) üzenetére


NORBl
aktív tag

Megnézzük, bár nem tudom váll-nál, hogy fog menni. Oldalemelés, hátsó váll, csukja, nem tudom durrani fog-e 12 ism-nél.

Köszi

(#72146) Ijk.: 3 éve edzek kb, kisebb nagyobb kihagyásokkal, (1 hét pihenő, 1 hónap pihenő (szemműtét)) De igen, belegondolva valószínű, hogy az lehet a baj, hogy amúgy is megterhelő a szervezetemnek, és akkor + még ez az idő, edzés után még hazabringázni ebbe a hidegbe. :K

(#72148) Woodslave.: Amit leírtam, azt az 1 órás edzés intervallum-ra írtam. Nem ennyit szoktam, hanem + még 1-1, 2-2 gyakorlat, + has.

[ Szerkesztve ]

(#72148) Woodslave válasza NORBl (#72142) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mióta edzel?

igen valszeg sok lesz.

Ez az edzés mondjuk amit leírtál nem annyira brutális így "papíron" Nem merek semmit mondani, mert biztos én nem edzek túl keményen, de egy 15 ismétléses bukásig végzett tárogatás (igaz én kábellel csinálom) után legfeljebb 45mp pihenés van. Én a 10 ismétléses guggolásnál is 1.10-1.20-at pihenek, igaz nem csinálom bukásig..

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72149) Woodslave válasza NORBl (#72147) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vegyél visszább a volumenből kicsit :U :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72150) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ma volt vérvétel-eredményem, és túl magas karbamid eredményt állapítottak meg.

Ez természetes, kell vele foglalkozni, lejjebb vigyem a fehérje bevitelem? Vagy testépítőknek eleve magasabb?

Azért aggódok, nem akarom az életem hátralévő részét művesével leélni.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.