Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72051) Woodslave válasza Zola007 (#72050) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk annak a veszélye, hogy el kelljen utasítanod a közeledését kb. annyira fenyeget mint annak lehetősége hogy izmos leszel ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72052) HussarF válasza FIREBLADE78 (#72016) üzenetére

Mit gondolsz miből? Pénzmosoda. Valakik beálltak mögé, akiknek valahogy ki kell fehéríteni egy jelentős vagyont és jól jött a béláék jelenlegi celebsége. Meg mit gondolsz, a Drogos Nyúl hogy teheti meg, hogy egy kurva szar helyen, mindentől távol nyit egy termet, amiről népszerűsítés helyett inkább azt kommunikálja, hogy húzzon onnan mindenki, mert csak zavarja? Hogy azt a termet csak magának csinálta, meg hogy legyen hol forgatni? Leszarja a megtérülést? Biztos volt felesleges 50 milliója a jobb zsebében.

(#72053) Woodslave válasza HussarF (#72052) üzenetére


Woodslave
nagyúr

biztos vannak olyan testépítéshez közel álló emberek, akiknek olyan szürkeimportból származó táplálékkiegészítőkhöz kapcsolódó bevételük van, ami után elég nehéz adóbevallást készíteni. :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72054) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Van benne valami.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72055) Zola007 válasza Woodslave (#72051) üzenetére


Zola007
veterán

Azt egy szóval nem mondtam, hogy tetszenék neki, csak azt hogy nekem nem kéne. :N

Tudod egy szovjet T-72-es tank se kéne, pedig nagyon sok military gyűjtő és ócskavasas brazil szívesen elfogadná :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72056) gghrtz válasza Zola007 (#72055) üzenetére


gghrtz
őstag

Nekem se jön be. Na meg ez az ízléstelen ruha ami rajta van. :U Engem alapból taszítanak az ilyen típusú nők valamiért.

(#72057) HussarF válasza -Mike- (#72027) üzenetére

Ugyanaz a véleményem, mint Toldi Zsuzsiról. egy jó 3-4 éve nézett ki igazán jól, mikor még nem volt rajta ennyi hús. De ízlés kérdése.

(#72058) sutyesz96 válasza HussarF (#72057) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hús? Ezen? :Y

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72059) Zola007 válasza sutyesz96 (#72058) üzenetére


Zola007
veterán

miért, szerinted mi van rajt ha nem hús?
izom?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72060) sutyesz96 válasza Zola007 (#72059) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az attól függ mit értetek húson.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72061) FollowTheORI válasza -Mike- (#72027) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah meg egyre gyakrabban derül ki hogy ezek nem is igaziak...[link] ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72062) HussarF válasza FollowTheORI (#72061) üzenetére

Azért más kategória, látszik rajta, hogy nem edz és nem azért tolt magába olajat, hogy izmosabbnak, hanem hogy kerekebbnek látszódjon. Amúgy akit felvágnak, mert begyullad a kokszi szuri, az is így néz ki. Csak egy lyuk van rajta.

(#72063) rwin5 válasza Zola007 (#72050) üzenetére


rwin5
őstag

tényleg elég sokat torzult az évek alatt, de még elmegy szerintem, de évek múlva már lehet.. :D

(#72064) Zola007 válasza sutyesz96 (#72060) üzenetére


Zola007
veterán

hát könyörgöm:
mi

a

lófaszt lehet húson érteni ha nem az izmot?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72065) HussarF válasza Zola007 (#72064) üzenetére

Kötőszövetet. Elvégre a marhahús fehérje is csak kötőszövetből van ;]

(#72066) Zola007 válasza HussarF (#72065) üzenetére


Zola007
veterán

mert a kötőszövet csak úgy burjánzik egymagában :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72067) HussarF válasza Zola007 (#72066) üzenetére

Vettem marhalábszárat, hogy megfőzöm. Hát persze nem figyeltem oda egy kicsit, leégett faszán az alja, és kb egy órát főtt. Ami persze lófasz. Olyan kurva rágós maradt, ami menthető volt belőle, hogy igen, még ez is eszembe jutott, hogy az a kurva kötőszövet még magában is képes burjánzani :D

(#72068) Zola007 válasza HussarF (#72067) üzenetére


Zola007
veterán

az ilyet pácolni kell 1 napig, aztán nincs vele gond

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72069) syl5 válasza Zola007 (#72035) üzenetére


syl5
őstag

Diéta első hét vége. - 0 kg :DD
Mondjuk ez egyelőre még csak annyira diéta, hogy elfogyott a tömegnövelőm, az -35g ch / nap. Meg elmaradt a reggeli kenyérke, és az időszakos pizza, meg bacon-ös tojás, de a makro mennyiségek a fenti -35g ch-n kívül változatlanok.
Amúgy egy kiló ingadozás szinte mindig van reggel, és este között, 2 kg kb be, 1 kg ki. :)

Amúgy mennyivel vetted vissza a ch-t?
Én 50g mínusz ch / hétben gondolkoztam. 420 - 450 g-vel tömegeltem, mennyire kéne levinnem szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#72070) HussarF válasza Zola007 (#72068) üzenetére

Most kb az volt a helyzet, hogy nem volt csirkemell, mnodom egye fene, vállaljunk be egy marhát akkor. Utána jutott eszembe, hogy azért az több előkészületet szokott igényelni, de ugy voltam vele, hogy leszarom, ha főzöm vagy 2 órán át, jó lesz így is. Csak hát nem figyeltem eléggé :D

(#72069) syl5
Mondjuk ez egyelőre még csak annyira diéta, hogy elfogyott a tömegnövelőm
Szakadok gecc :D :D :D Baszki, sztem ezt meg knée írnod a velvetbe. Új csodadiéta: ne szedj tömegnövelőt :D :D

[ Szerkesztve ]

(#72071) Woodslave válasza Zola007 (#72055) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jóvan nekem ebben a topicban ez ugyanolyan, mint hogy nem akarok olyan izmos lenni mint Arnold :D

ne válaszolj, nekem se kéne :(

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72072) Zola007 válasza syl5 (#72069) üzenetére


Zola007
veterán

én pihenő 400, edzésnap 450 körül voltam
múlthéten visszavettem 400 alá
most meg pihenő 300, edzésnap 350-370

Én nem akartam a visszavétellel sokáig pöcsölni, így is úgy is éhes leszel pár napig, aztán majd elmúlik.

#72071) Woodslave: egyébként ezzel fején találtad a szöget. És válaszolok :P Kvára nem akarok - még ha lehetnék se - olyan izmos lenni mint Arnold. Sőt még annyira sem mint Dicker.
Olyan izomzatot és testzsírt szeretnék, amit heti 3 súlyzós + 1 kardió edzéssel és család melletti étkezéssel, egyéb szúró/vágó eszközök nélkül fent lehet tartani éveken keresztül. Saját részre többnek nem látom értelmét. Önbizalom, egészség, társadalmi helyzet, barátnő nem azon múlik hogy most 80 vagy 110 vagy kockahassal, mindkettő veri a népesség 95%-át.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72073) t1 válasza Zola007 (#72072) üzenetére


t1
addikt

Ugyanaz a célunk :)

(#72074) Woodslave válasza Zola007 (#72072) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Olyan izomzatot és testzsírt szeretnék, amit heti 3 súlyzós + 1 kardió edzéssel és család melletti étkezéssel, egyéb szúró/vágó eszközök nélkül fent lehet tartani éveken keresztül. - az már meg van nem? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72075) Zola007 válasza Woodslave (#72074) üzenetére


Zola007
veterán

Olyan izomzatot és testzsírt szeretnék, amit heti 3 súlyzós + 1 kardió edzéssel és család melletti étkezéssel, egyéb szúró/vágó eszközök nélkül még éppen fent lehet tartani éveken keresztül.

Elég kötekedős kedvedbe vagy ma, látom sok a felgyülemlett tesztó.
Netán az asszonynál épp olajcsere-periódus van? ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72076) Woodslave válasza Zola007 (#72075) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet neked kéne inkább egy nő már mert mindenről csak ez jut eszedbe... :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72077) -Mike- válasza Zola007 (#72075) üzenetére


-Mike-
addikt

Április óta van valami érdemi javulás?
Mert ha nem, azt kell mondanom, hogy

viszlát ;]

[ Szerkesztve ]

(#72078) Zola007 válasza -Mike- (#72077) üzenetére


Zola007
veterán

van :D
Woodnak már ígértem az év végére egy before-after képet :)

(#72076) Woodslave: :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72079) -Mike- válasza Zola007 (#72078) üzenetére


-Mike-
addikt

Év végére? Január van... :D
Amúgy a Száund nyáron lesz csak szólok, addig pattintjuk ki magunkat mindig, minden évben. ;]

(#72080) Zola007 válasza -Mike- (#72079) üzenetére


Zola007
veterán

ez év végére :P
száund engem nem érdekel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72081) m3tr0 válasza -Mike- (#72079) üzenetére


m3tr0
senior tag

Akkor én idén sem megyek szaundra. :DDD
Meg az elkövetkező 20 évben sem. :D :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#72082) brownus


brownus
veterán

srácok! van aki táplálkozás szakértő?

kérdés: candida diéta alatt lehet kávét inni? vagy ajánljatok könyvet, linkeket! (mert amit eddig találtam és olvastam párat, mind mást mond. igaz 95%-ban megegyeznek, de van pár dolog amiben nem)

bár könyvet egyet találtam a libriben, de az sincs nekik készleten...

[ Szerkesztve ]

(#72083) Woodslave válasza brownus (#72082) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én az vagyok :K

szerintem ha candidát eszel, akkor ne igyál kv.-t mert nem hat annyira :K

;] :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72084) HussarF válasza brownus (#72082) üzenetére

Az nem valami hüvelygomba? :DD

(#72085) Zola007 válasza HussarF (#72084) üzenetére


Zola007
veterán

a hüvely az nem a borsónak a héja?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72086) AssAssynn válasza Zola007 (#72085) üzenetére


AssAssynn
őstag

A héja meg nem egy madár?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#72087) brownus válasza Woodslave (#72083) üzenetére


brownus
veterán

kabbe :P

pedig akartam is írni, hogy várom az építő jellegű hozzászólásokat kivéve wood :D
legalább linkeltél volna egy angol cikket... csalódtam benned! :D

húú, srácok, asszem most túl fáradt vagyok hozzátok:)

hétfőn ismét felteszem a kérdést... de minek...

[ Szerkesztve ]

(#72088) KoVee84 válasza AssAssynn (#72086) üzenetére


KoVee84
senior tag

Madár meg vmi ökölvívó fazon nem?

(#72089) oriic válasza KoVee84 (#72088) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A fazon ez nem egy szabásminta?

;]

Live-Die-Respawn

(#72090) Zola007 válasza oriic (#72089) üzenetére


Zola007
veterán

kellet neked elkúrni a szabásmintával :(((
Most arra mit mondjunk? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72091) Woodslave


Woodslave
nagyúr

API Rocked-et próbálta már valaki? Írtak a nutrition diszkontból, hogy 2100 forint egy 40 adagos (január 31 a szavija - bár nem tudom mennyire romlik meg..) szállítással együtt...

illetve az euro miatt 2200 :U :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72092) FollowTheORI válasza Zola007 (#72090) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Matyóhímzés. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72093) Woodslave válasza Woodslave (#72091) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindegy nem bírtam megállni :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72094) hrvp válasza AssAssynn (#72086) üzenetére


hrvp
aktív tag

Na ezekért már megérte benézni, a diéta egyelőre csak annyiból áll, hogy elhagytam a tömegnövelőt duma után azt hittem ezt már nem lehet fokozni :D

Szerencsére mindig van lejjebb :D ;]

(#72095) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Zola007

A csípő felélesztése :DDD

Úgy látszik itt már minden erről a témáról szól. :DD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#72096) NORBl


NORBl
aktív tag

1-1 keményebb mell-bicepsz, hát - tricepsz, láb edzést követően iszonyatosan legyengülök. Hazajövök fáradt vagyok, majd elalszok, mint amikor kezdetleges betegség kezd kialakulni, és mint most is meg is betegedtem, ami már nem 1x fordult elő. Mit tehetnék ez ellen ? Pulóverben edzek, kerülöm a hideget ilyenkor, amikor le vagyok izzadva. Mega Daily, c, omega 3 megy. Emeljek ilyenkor a dózison amikor ilyen hideg van, és edzés is van aznap, ez lehet a megoldás ?

(#72097) Dazsar válasza NORBl (#72096) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Ha keményen edzel le gyengül az immunrendszered,
ilyen velem is elő szokott fordulni. pont szilveszterkor kaptam el egy fránya vírust, 3 napig ágyba vitt. nem tudsz mit csinálni, max sok-sok vitamin
(viszont nem olvastam azt hogy edzés után kajálsz)

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#72098) Woodslave válasza NORBl (#72096) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ennek van kellemetlen következménye? Utána is xarul vagy? Több napig tartanak a tünetek?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72099) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Halihó,
Esetleg tudja valaki, hogy a moringa kapszula miért van tiltólistán?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#72100) mayday00 válasza NORBl (#72096) üzenetére


mayday00
őstag

Legyengül a szervezeted szerintem kimerül a edzéstől :( Lehet többet kellene pihenni, és kevesebbet edzeni.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.