Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) Woodslave válasza Dicker (#71049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja kerestem hol hajlik mondjuk természetellenesen egy rúd a háttérben vagy valami.... De látom a fotobolt még nem megy csak a paint :( ;]

te is focizol? :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71052) Woodslave válasza Ijk (#71047) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ebből már meg tudnál élni :C :D ;]

mégis elkezdek diétázni, hátha... én is megérdemlem hogy legalább így nézzek ki :O ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71053) kona005 válasza Ijk (#71050) üzenetére


kona005
senior tag

Én azt mondtam hogy nem vagy izmos hanem azt hogy maga a testalkatod nem kirívóan egyedi vagy nem tudom milyen hogy össze kellene szarjam magam... :U

[ Szerkesztve ]

(#71054) Ijk válasza kona005 (#71053) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem is az én fizikumomtól kell összeszarnod magad, hanem a lábazástól. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71055) FIREBLADE78 válasza Ijk (#71047) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

csöcsöd kéne,karod szar ;]

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71056) FIREBLADE78 válasza kona005 (#71045) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

OK,de ide rakd fel. Többiek is hagy fossák össze magukat velem együtt, :K :R

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71057) Zomb€€ válasza Woodslave (#71011) üzenetére


Zomb€€
őstag

Öreg, majd akkor leszel hc ha ízesítetlen BCAA-t kortyolgatsz edzés közben... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#71058) Gergosz2 válasza kona005 (#71012) üzenetére


Gergosz2
veterán

Aesthetic Natural Bodybuilding Motivation

Amikor ezt írják egy videóhoz... szerintem mindenki tudja mire gondolok :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#71059) Casanova* válasza Dicker (#71038) üzenetére


Casanova*
veterán

olyat pislogtam a képeden,hogy összeszartam magam. :D szerintem kona005 is összefosta magát. :D ( #71053 ) kona005: én azt mondom ljk izmos.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71060) HussarF válasza Zomb€€ (#71057) üzenetére

Én azt szoktam, akkor én most HC vagyok? :D

(#71061) HussarF válasza Dicker (#71038) üzenetére

Ez tényleg te vagy? [link]
Ha igen, az durva.

Ezután a hátas képed után visszakerestelek a topikban, mert kíváncsi lettem.

(#71062) shteer válasza Ijk (#71054) üzenetére


shteer
titán

Atlagos testalkatuak vagytok te mind :)

..szerintem jónak tűnik

(#71063) Casanova* válasza shteer (#71062) üzenetére


Casanova*
veterán

igen azok vagyunk,csak te vagy izmos. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71064) Ijk válasza shteer (#71062) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a fontos hogy konan majd júlisuban megmutatja milyen az igazi testépítő fizikum. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71065) shteer válasza Ijk (#71064) üzenetére


shteer
titán

Kigyúrja magát a száundra?

..szerintem jónak tűnik

(#71066) Zola007 válasza shteer (#71065) üzenetére


Zola007
veterán

Kibaz+ ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71067) HussarF

Tényleg, Rivaul-lal mi van már? Rájött, hogy fórumozás helyett inkább meg kéne nyújtani a napi 2,5 óra alvást? :DDD

(#71068) Woodslave válasza Gergosz2 (#71058) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] lifetime naturál... mi olyan hihetetlen ;]

egyébként ha megnézzük, hogy Ijk egy magyar viszonyok közti jó kajálással meg kiegekkel mit ért el legfeljebb 4 év alatt, úgy hogy állítása szerint - mondjuk ezt képek is alátámasztják ;] - nem igazán volt sportos, egy ilyen néger szupergenetika 13 év alatt mit érhet el, ha még pöpecebb a kaja, kieg, edzés és mondjuk van egy komolyabb sportmúltja...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71069) GeryFlash válasza HussarF (#71067) üzenetére


GeryFlash
veterán

És Nuke kolléga? Elüldöztétek?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#71070) _NCT válasza Woodslave (#71068) üzenetére


_NCT
őstag

Én most ezt a 12 hetes programot nyomatom. Remélem jó eredményeket érek el :)

(#71071) Zola007 válasza _NCT (#71070) üzenetére


Zola007
veterán

küldd már el emailben, úgy látom kiváló alap vagyok a programhoz :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71072) Ijk válasza Woodslave (#71068) üzenetére


Ijk
nagyúr

Krva mindegy, mert nem fogsz olyat találni. Aki jól néz ki az koxol. És nem azért mondom hogy én már beletettem mindent ebbe, de szerintem 4 év elég hosszú idő, és ha a saját fejlődésem nézem 9 év múlva sem lenne nagy különbség ha ugyanígy folytatnám, viszonylag magas fokon.
Egyszerűen más dimenzió a koxosok, tudom hogy mindenki naturálban szeretne úgy kinézni, vagy legalább megközelíteni mindenféle csodamódszerrel, de nem fog sikerülni. Olvastam a tapasztalatokat hogy a kémiától milyen teljesítmény és erőnövekedésen mennek keresztül rövid idő alatt. Amikor elkezdtem a kreatin kúrát akkor volt nekem egy 10% körüli teljesítmény növekedés amitől összeszartam magam boldogságomban úgy éreztem magam 3-4 hétig mint kezdőként, amikor minden alkalommal tudtam emelni a súlyon. ;]
Na és most ezt elképzelem egy még nagyobb arányú növekedésben azután azt mondom hogy sehol nem vagy naturálban. Lehet itt áltatni az embert hogy nem edz elég keményen, meg keresni kell más módszert, csodaprogramot meg apámfaszát de a valóság az hogy fejre is állhatsz akkor sem lesz változás.
Ezzel nem azt akarom mondani hogy időnként ne feszegessük a határainkat, meg hogy egyszer csak megáll teljesen a fejlődés hanem egy szint után csak éppen hogy toporogsz előre (néha hátra és leginkább egy helyben), míg kémiával más ugrál.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71073) Woodslave válasza Ijk (#71072) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó én csak azt akartam mondani, hogy bár én abszolúte szkeptikus vagyok, de vannak genetikai csodák és kész. Nem tudjuk hogy néz ki élőben ez a Pandamackó gyerek, a képei full retusáltak stb. Persze ránézésre soha nem mondanám hogy naturál világos.

egyébként meg egy bók volt a poszt feléd :R :o :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71074) Woodslave válasza HussarF (#71067) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azóta nem ír, amióta after képnek hittem a before képét.. Rivaul megkövetlek, ne haragudj :R ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71075) shteer válasza Woodslave (#71073) üzenetére


shteer
titán

írd neki, hogy "dugnálak" - azt megérti ;]

..szerintem jónak tűnik

(#71076) Woodslave válasza shteer (#71075) üzenetére


Woodslave
nagyúr

még csak hétfő van..... ;)

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71077) Woodslave válasza Ijk (#71072) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] akkor még azt szeretném kérdezni, hogy szerinted ne költsek el erre 500 dollárt? :F

:D <---- mielőtt vki komolyan veszi

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71078) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Vettem jó áron spárban steak-et(marha),10ik leárazása,épp h ma jár le vagy már lejárt 2 hete :D
Hogyan kéne megsütnöm? Tipp?

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71079) Casanova* válasza FIREBLADE78 (#71078) üzenetére


Casanova*
veterán

olajban megsütöd :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71080) shteer válasza FIREBLADE78 (#71078) üzenetére


shteer
titán

Ha steaket vettel, azt mar nem kell sutni.

Problem solved ;]

..szerintem jónak tűnik

(#71081) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Zola főszakács,maga mit mond?
Amúgy fehérpecsenye ez van még ráírva

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71082) _NCT válasza FIREBLADE78 (#71081) üzenetére


_NCT
őstag

Tudom ajánlani, ez az itteni fórum folytatása.

(#71083) FIREBLADE78 válasza _NCT (#71082) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

lol :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71084) Koppanyvezer válasza Casanova* (#71079) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Dupla panírban. :K

Steamen: xxxpaulxxx

(#71085) HussarF válasza Ijk (#71072) üzenetére

Szerintem meg be kéne kokszolnod. Aki még nem csinálta, az azt hiszi, hogy a koksz valami nagy csoda és mindenkit megvált. Egy kúrától még nem lesz semmi bajod (legalábbis nem a szteroid mellékhatásaként, hanem mondjuk, ha begyullad, mert nem fertőtleníted rendesen) és legalább első kézből lesz tapasztalatod róla.

Azért a kokszosok között is csak az néz ki jól, aki koksz nélkül is olyan, hogy azt hiszed, hogy kokszol. Plusz a koksz motivációt is ad. Mint a placebo. Tudod, hogy van benned anyag, érzed, hogy most érdemes csinálni, ki kell magadból hoznod a legtöbbet, mert mikor lenne eredménye, ha nem most? De ennél többet egy laza kokszolás nem ad. És kokszolás meg kokszolás közt is van különbség. Nem mindegy, hogy szúrsz egy kis Winstrolt, vagy 3 orvos állít be 10 fajta kokszot optimális összetételben, hogy analitikai pontossággal tartalmazzon mindent úgy a véred, ahogy a tudomány szerint kell a legjobb növekedéshez.

(#71086) FIREBLADE78 válasza HussarF (#71085) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezen gondolkoztam én is,hogy bekéne koxolni,de valami rendeset,ami nem 50 rugóba kerül hanem 100 ezrekbe,csak féltem a kuksit :(((

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71087) gghrtz


gghrtz
őstag

Bar en konnyen pofazok, mert meg a kozeleben nem vagyok a genetikai korlataimnak, de szerintem nem er ennyit az egesz.
Ketogen dietahoz valako tud valami jo tippet adni, hogy hamarabb alljon be a het elejen a ketozis? Vasarnap ota nem eszek megint CH-t, ma reggel tul voltam a masodik edzesen (vasarnap + hetfo), de a mult heti tapasztalatom alapjan, csak a holnapi edzes utan kezdodik el a folyamat, es holnap utan fog kicsucsosodni. (Nem szinezodott el a csik) Most azon gondolkozom, hogy a visszatoltesi fazist rovidebbre veszem. (~30 ora 36 helyett)

(#71088) Woodslave válasza gghrtz (#71087) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mennyire néztél te ennek amúgy utána? Mármint a ketogén diéta dolognak? És honnan lehet ilyen tesztcsíkot venni és mennyiért?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71089) gghrtz válasza Woodslave (#71088) üzenetére


gghrtz
őstag

Elolvastam a shop.builder cikket. Netrol rendeltem 800+1600 postaert, mert a retek Kecskemeten 3 gyogysztertarbol 3-ban azt se tudtak mi a faszt akarok. Egyebkent miert kerdezed?

[ Szerkesztve ]

(#71090) Woodslave válasza gghrtz (#71089) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csak hogy miért döntöttél emellett.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71091) gghrtz válasza Woodslave (#71090) üzenetére


gghrtz
őstag

Kivancsisag. Eddig egyebkent pozitiv a velemenyem.

(#71092) Woodslave válasza gghrtz (#71091) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igazából bennem csak az motoszkál, hogy kerülsz-e ezekkel a sűrű visszatöltésekkel egyáltalán olyan ketózisba, aminek van jelentősége (ha a ketózisnak van egyáltalán) én annyira nem műveltem ki magam a dologban, csak olvasni ezt-azt...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71093) gghrtz válasza Woodslave (#71092) üzenetére


gghrtz
őstag

Hat, eddig ket het alatt lement kb 2-3 kg ( visszatoltes utan mertem, szoval nem viz es glikogen) Amugy ja, lehetne itt kethetente is visszatolteni, de szenvedjen az, akinek 2 anyja van. Most azzal trukkozok, hogy a het elso 2 napjan tobbet aerobozok, meg a visszatoltes leredukalom szep lassan 24 orara.

(#71094) Dicker válasza FIREBLADE78 (#71078) üzenetére


Dicker
őstag

Megfogod a vajad, bele dobod a serpenyőbe, megsütöd 3 perc oldalanként. A húst előtte pár napig bepácoltad olajba, és mustárral bekented, plusz hagyma, majd sütés előtt kell megsózni. Egy-két ujjnyi vastagság közötti szeletek a jók.

(#71095) FIREBLADE78 válasza Dicker (#71094) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Elbasztam. Rágós az egész. Igaz még sütöm. Ennek nem 5 perc kell hanem két óra. Igaz pácolva is egy órát volt. Sütőben kellett volna megcsinàlnom

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71096) Woodslave válasza gghrtz (#71093) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem próbáltam még 2-3 napnál többet, de sztem bőven elég 2 ch-s kaja hogy visszatölts. Persze csak személyes véleményem (ami nem túl sok) alapján

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71097) shteer válasza FIREBLADE78 (#71095) üzenetére


shteer
titán

Amator marhafogyaszto vagy ha nem tevedek

..szerintem jónak tűnik

(#71098) deniro2 válasza FIREBLADE78 (#71095) üzenetére


deniro2
senior tag

A fehérpecsenye nem steak. Amúgy a marhánál nagyon vigyázni kell, mert, ha pár perccel tovább sütöd olyan kemény lesz, mint a kő, onnantól már csak a párolás segít, kb. 2 óra...

(#71099) deniro2 válasza HussarF (#71085) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem a koksz tényleg nagy csoda, csak tisztában kell lenni alap dolgokkal, mint pl., hogy a genetikai határon túl kokszolás pont addig tart, amíg csinálod, aztán viszlát izom. Pont ezért nincs értelme Ijk-nak belekezdeni, mert egy kúra megdobja, aztán utána fél év múlva pont ugyanitt lesz. Bármilyen vicces, de a koksz szerintem az életmódszerűen kokszoló testépítőkön kívül a türelmetlen kezdőknek való, mert hamarabb kimaxolják magukat és ez jó eséllyel a genetikai határig meg is marad.

(#71100) Dani82 válasza deniro2 (#71099) üzenetére


Dani82
senior tag

nade most félretéve azt az amatőr faszságot, hogy " húú ha abbahagyja leereszt stb" tényleg
leépül minden, ami jött egy kúra után?

mármint ha nem követi következő kúra

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.