Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) Ijk válasza Woodslave (#42000) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem, elég ha vizualizálod.
Mr Riksznek bejött.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#42002) Woodslave válasza xcds (#41991) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R bár ez nem szobabicikli ;]

de tényleg kardióztak Arnoldék? Úgy értem napi 1 órát valami lassú monoton mozgás, vagy ezt letudták a rajongó csajok cumiztatásával? :U :D
mondjuk napi 5 óra súlyzózás mellett nem tudom mit adott még 1 óra kardió ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42003) freaghill


freaghill
őstag

Merevlábú felhúzás helyett mit ajánlotok?
Próbálok odafigyelni, hogy jól csináljam, csak azt olvastam, hogy akkor szar, ha a hátam hamarabb fáj.
Nekem pont, hogy az fáj hamarabb..

'A gyakorlatot akkor végzi helyesen, ha a fáradtságok előbb érzi a comb-bicepszben mint a hátban.'

Tán túl nagy súllyal csinálom?

[ Szerkesztve ]

(#42004) Woodslave válasza freaghill (#42003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van sittes változata, de azt nem tudod csinálni, mert qrva nehéz, vagy gép. Próbáld ki kisebb súllyal.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42005) kolosanyi válasza freaghill (#42003) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csípőemelést. Nem terheli az L4-L5 csigolyákat, de jól megdolgoztatja a törzset-combhajlítókat-farizmokat. Nehezíteni úgy lehet, hogy magasabbra teszed a lábad, külső ellenállást raksz magadra vagy egylábbal csinálod. Utóbbi esetben még nagyobb igénybevételnek van kitéve a törzs.

(#42006) korcsillio


korcsillio
őstag

;]

(#42007) #65313280 válasza korcsillio (#42006) üzenetére


#65313280
törölt tag

(#42008) korcsillio válasza #65313280 (#42007) üzenetére


korcsillio
őstag

:C

(#42009) penene válasza kolosanyi (#42005) üzenetére


penene
őstag

Ez a fegyenc hid 1.szintje. Jo nagyon. A tobbi szint is.:)

(#42010) SchumiBácsi válasza _NCT (#41995) üzenetére

Mióta bejött a 2 új rudam, azzal a kar edzésem hosszútávon 30-60perc közzé állt be. (értsd: ha gyengébb vagyok 30perc körül, ha kitartóbb akkor 60perc körül). Az "Egy kezes koncentrált bicepsz hajlítás" néven itt szereplő gyakorlatot meg kiegészítettem egy olyan módszerrel, hogy ha már nem bírom felemelni a súlyt, a pihenő kézzel rásegítek és a negatív szakaszban újra 1kézzel engedem vissza a súlyt. A végére, meg másnap is érzek valamit az izomban, de még ez sem tökéletes ki kell tapasztalnom.

Ugyanakkor a mell edzésem valszeg összeállt. Minden edzés után másnap egész pofás izomláz van, mely van hogy 2napig is kitart. Peck-deck gépet a mellezés végére tettem lefelezett intenzitással. Napjainkban fekve nyomással indít a gyakorlat: kétkezes mellett az egykezes is játszik totális leterheléssel. A csúcsterhelés végén mindig szorítok: csak most menjen fel a villára a rúd :D A tiszta mell edzés ideje 1óra, melyet frissiben félórás tricepsz kombókkal toldok meg. Így az is rendesen kikészül pár napra...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#42011) troller válasza Woodslave (#42002) üzenetére


troller
senior tag

Az "Utam a csúcsra" könyvében kifejezetten javasol aerob edzést a gyúrás mellé Arnold (vagy aki írta helyette a könyvet ;] ) Egy óra kocogást javasolt változatos terepen.
Persze hogy ő tényleg csinálta-e, az más kérdés.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#42012) freaghill válasza kolosanyi (#42005) üzenetére


freaghill
őstag

Kipróbáltam. Adta.
Te hogy ajánlod, mert kevésnek tűnik nekem ez az 5 másodperc. Amúgy is többet csináltam, meg súllyal.

(#42013) kolosanyi válasza penene (#42009) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bizony, vannak hasznos dolgok benne. A simán, talajon, nehezítés nélkül végzett változat inkább kezdőknek való vagy terápiás céllal, viszont frankón lehet nehezíteni, bárki belőheti a terhelést az erőszintjéhez. :)

(#42012) freaghill
5 másodperc? Én nem látok olyat a cikkben, de lehet, hogy csak figyelmetlen vagyok (csak felületesen futottam át a cikket, mert én már jó ideje alkalmazom ezt, az eleje sablonnak tűnt). :D Én egy kicsit megvariáltam, gimnasztikai labdán csinálom egy lábbal. Ehhez egyelőre még plusz ellenállás nem kell, olyan 8-akat tudok így csinálni szabályosan. A labda jó magasan van, így a hajlítók és a farizmok kapják rendesen, ráadásul instabil a felület is, ami nagyon jót tesz a térd stabilitásának, illetve a törzs is komolyan dolgozik miatta. Én nagyon szeretem ezt a gyakorlatot, mindenkinek ajánlom legalább kipróbálás szinten. :)

(#42014) freaghill válasza kolosanyi (#42013) üzenetére


freaghill
őstag

'Brace your core--imagine you're about to be punched in the guts--squeeze your glutes tightly. Then raise your hips so your body forms a straight line from you shoulders to your knees. Pause for fives seconds--as you keep your core braced and continue to squeeze your glutes--then lower body back to the starting position.'
:P

[ Szerkesztve ]

(#42015) kolosanyi válasza freaghill (#42014) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja vagy úgy! :D Na, én nem így csinálom, bár az izometrikus tartás se rossz ötlet. Simát 4 sorozatot lenyomok belőle a labdán, szép, kontrollált formával és kész. Mindenesetre úgy variálod, ahogy neked tetszik, ha beiktatod, úgyis ráérzel, hogy melyik változat jó neked és melyik nem.

(#42016) BÁ Nutrition válasza freaghill (#42003) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

valszeg rosszul csinálod azért fáj a hátad

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42017) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#42016) üzenetére


Zomb€€
őstag

Vagy még gyenge hozzá.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#42018) kolosanyi válasza Zomb€€ (#42017) üzenetére


kolosanyi
veterán

Vagy csak egész egyszerűen nem passzol nála a gyakorlat. Nem mindenkivel "kompatibilis" minden gyakorlat, elég ha csak egy picit másképp áll a keresztcsont mondjuk és máris durván tud tőle fájni a dereka az embernek. Vagy picit máshol van egy-két tapadási pont, mindjárt "nem ott érzi, ahol kéne". Szerencsére millió gyakorlat van, mindenki kedvére válogathat. Ha nem erőemelő akar lenni, miért kéne erőltetni a felhúzást? (Ok, tudom, most merevlábasról volt szó, de ez a lényegen nem változtat.)

(#42019) Radnix


Radnix
senior tag

(#42020) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#42018) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem csak simán xarul csinálja.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42021) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Kérdés
Udv! Zsirt szeretnek egetni es izmot novelni. Hogyan lehetseges?
gergo_7987f0
Válasz
Úgy, hogy elmész anyádba. Futva, hogy égjen a zsír.
2014-01-12 16:41:44 Bunny

;]
és még ránk panaszkodnak :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42022) SchumiBácsi válasza BÁ Nutrition (#42021) üzenetére

Amúgy ha belegondolsz, van vagy ezer testépítéssel kapcsolatos videó amelyben elmondanak azért pár dolgot. Biztos van szó a zsírról is. Ha JuhTúrón kicsit keresgél az illető nehéz nem megtalálni amit keres :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#42023) Peddy789


Peddy789
őstag

beta alanine

hali ez fasza edzés előttinek? tapasztalat? Ez scak teljesítmény fokozó? segít a bedurranásban? hasznos? ár/érték arány?

tul soka kérdés azthiszem kapni fogok :N

szerk:
eddig attack 2.0 át terveztem vennio edzés előttinek, de már látom hoyg nem igazán árhatékony, viszont az L-arginine mennyivel jobb edzés előttinek mint a beta alanine

[ Szerkesztve ]

(#42024) venge válasza BÁ Nutrition (#42021) üzenetére


venge
tag

Mekkora büdösgyökér! :C De így szeretjük!

(#42025) stickrs válasza Peddy789 (#42023) üzenetére


stickrs
senior tag

ettől inkább hosszab távon várj eredményt,valamennyit segit edzés előtt is,de akk inkább aakg a jó választás,ha edzés előttre keresgélsz. a beta alanin inkább állóképességi sportoknál előnyösebb. max dobsz hozzá még egy kis koffeint,és már jó is lesz. amúgy elég komoly árak vannak ezen az oldalon :Y myproteintől még csak a creatine mono-t próbáltam,az király volt,de úgylátom a többi terméke is nagyon jó áron van..én 1900ért vettem 100db 100mg-s koffeint itt meg 100g kevesebbe kerül..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#42026) rgyorgy válasza Peddy789 (#42023) üzenetére


rgyorgy
tag

Szia egy kis segítség a béta alaninhoz. [béta alanin]

Jiayu s3, LG g pad 8.3

(#42027) barisj


barisj
aktív tag

Kérdés
Szia Bunny! Én sem kérdezek,csak leírok egy vicces történetet: A hét valamelyik napján betévedt egy idősebb nő az irodámba,mert eltévedt,persze rossz helyen járt,de nem is ez a lényeg hanem(akit ismerek,és tudom hogy okosnaktartanak,mert szülésznő) hogy olvasgatás közben éppen banánt ettem,és rám szólt,hogy ne egyek ilyenkor banánt,mert belém poshad a gyümölcs..nézek,azt sem tudom miről van szó,elkezdi fiatalember nem beszélek hülyeséget,délután 2után nem szabad gyümölcsöt fogyasztani,mert belém poshadcsak néztem egyet,és bólintottam,és kiment! Szerinted honnan szednek ilyen marhaságot,és az ilyen embert dicsőítik,hogy Ő milyen okos mert szülésznő..hát levettem a véleményem róla meg a tudásáról is. Csak ennyit akartam,minden jót! Üdv.: Clan

Válasz
A Sárga Kapszula hangoskönyvben külön extra fejezetben foglalkozom az ilyesmivel, azzal a sok szeméttel, amivel a fitnesszipar és a szennysajtó tömi a sok hülye ember fejét.

Az lenne a kérdésem,hogy hol lehet megtalálni az említett Sárga kapszula hangoskönyvet? Se az EV-ban,se a google-el nem találtam meg.

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#42028) deniro2 válasza barisj (#42027) üzenetére


deniro2
senior tag

Szeretem azokat az embereket, akik a "fitnessipar" meg a "szennysajtó" által terjesztett baromságok közül kiválogatják a nekik tetszőket és abszolút igazságként kezelik őket, de mélységesen lenézik azokat, akik ugyanezt teszik...:) ;]

[ Szerkesztve ]

(#42029) Woodslave válasza deniro2 (#42028) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R :C pont ez jutott eszembe :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42030) BÁ Nutrition válasza deniro2 (#42028) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42031) Dexar007


Dexar007
veterán

Tudtok ajanlani valami tanulast segito csodabogyot? Koffeinen kivul,mert az szetporget.

Give me your cum,bull!

(#42032) KoVee84 válasza Dexar007 (#42031) üzenetére


KoVee84
senior tag

Reergin + puska
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#42033) baluka6 válasza Dexar007 (#42031) üzenetére


baluka6
aktív tag

Mental focus

(#42035) barisj válasza deniro2 (#42028) üzenetére


barisj
aktív tag

jó,de hol találom a sárga kapszula hangoskönyvet?:D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#42036) Woodslave válasza barisj (#42035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

buni stílusban: tanulj meg olvasni b+

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#42037) venge válasza Dexar007 (#42031) üzenetére


venge
tag

Ayahuasca ;)

(#42038) Dexar007 válasza venge (#42037) üzenetére


Dexar007
veterán

: ))) Az biztos mindenre megtanitana.

Give me your cum,bull!

(#42039) venge válasza Dexar007 (#42038) üzenetére


venge
tag

De legalább lennének hangok, akik segítenének! :K

(#42040) Dexar007


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#42041) Peddy789 válasza Dexar007 (#42031) üzenetére


Peddy789
őstag

én mental focust javaslom, énis vettem, ált vizsgaidőszakban, vagy amikor nagyok ko voltam fontosabb előadás előtt vettem be 1et, kb 10-20perc mulva már érezni a hatását

én nagyon koffein érzékeny vagyok, de ez a kisebb adag nemjelent gondot, de érezni hogy valahogy éberebb az ember agya, lehet csak beképzelem de talán ér valamit a többi összetevő is, és nem csak egy átlag koffein termék

(#42042) penene


penene
őstag

Olyan csodabogyo nincs,ami eszt is ad? Vagy azt mar szurni kell?:P

(#42043) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#42040) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez nem a Kidus? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42044) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#42043) üzenetére


Dexar007
veterán

De,en fogtam a kamerat. ;]

Give me your cum,bull!

(#42045) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#42044) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

és a végén kinyomja a szemedet? :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#42046) wertigo1984 válasza BÁ Nutrition (#42045) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#42047) Sotho válasza BÁ Nutrition (#42043) üzenetére


Sotho
őstag

Kidus nem ilyen gebe.

(#42048) barisj válasza Woodslave (#42036) üzenetére


barisj
aktív tag

Kösz :D Vagy vak vagyok,vagy nincs is ilyen xd

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#42049) freaghill


freaghill
őstag

Ma én mint nem izmos ember megkaptam. Fölösleges kondiba járni, meg edzeni, mert nem leszel tőle izmos. Ez csak kinézet, olyan mint a lányoknál a smink.
Mondtam, hogy le lehet jönni a kondiba megemelni a súlyokat. Mire erre azt mondta, hogy jó, de a testépítők csak rövid ideig tudnak teljesíteni, míg a paraszt erővel dicsekvőek meg tovább.
Mert, hogy menjen el a testépítő hozzájuk zsákolni, sokkal hamarabb kifárad.

Tudnátok valami videót adni bunnyról ahogy ezt is megcáfolja? :D

Kolosanyi videóját láttam már korábban, ahol egy bodybuilder elment gyűrűzni, és faszán is haladt.

(#42050) szőröscica válasza freaghill (#42049) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem kell foglalkozni a hülyékkel, rájuk kell hagyni. Még önthetsz olajat a tűzre azzal, hogy nem zsákolni akarsz, hanem jól kinézni. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.