Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) userxy válasza mayday00 (#78000) üzenetére


userxy
őstag

Ha olcsón akar bevásárolni az ember nagytételbe érdemes kinézni Szabadkára :DDD

Ott rohadjak meg valszeg nem eredeti , de jobb minőség mint MO-n nagyon sok boltba az elméletileg márkás cucc.

[ Szerkesztve ]

(#78002) Woodslave válasza Zola007 (#77996) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van slim fitje. Elkövettem azt a hibát hogy ugyanakkorát vettem mint a normálból. Hát abban lenni egy kínszenvedés :) meg van tailored is.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#78003) syl5


syl5
őstag

Én a Reserved-t, és a Charles Vögele-t preferálom, ott tudok kapni sima egyszerű cuccokat nem aranyáron, de lassan nekem is már új boltok felé kell nézelődnöm, mert sok darabból még az XL-es is kicsi rám, tapad, kényelmetlen.
Pedig egyáltalán nem vagyok szénné gyúrva, 175 magas, 83 kiló, 107 mellkas, 40 kar feszítve.
Kicsi vagyok, mégse értem, hogy mégis milyen nyeszlett ..zikra gyártanak ezek.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#78004) margithid


margithid
veterán

Első vásárlásnál miylen kedvezmény van még myproteinnél?
A paypal címemre szállítanak ki ha azzal fizetek?

[ Szerkesztve ]

(#78005) kolosanyi válasza Woodslave (#77988) üzenetére


kolosanyi
veterán

Legjobb. :K ;] :DDD

(#77989) userxy
És még edzeni se kell hozzá. Bár dagadtként erőemelő még lehetek. :))

(#77990) Ijk
Nekem a 10k-s a minőségi. :D

(#77992) margithid
Jó, én ekkora méretben nem találtam még outletekben semmit.

(#77998) Jorus
Lol. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78006) syl5 válasza margithid (#78004) üzenetére


syl5
őstag

[link]

5 % tuti van, de ha jól emlékszem 10 %-ot is behúztunk már.

Ha még nem regeltél, megadod a ref kódom regisztrációkor?

Bármilyen címre kiszállítanak.
Mi már csináltunk olyat is, hogy barátnőm account-jával rendeltünk, de az én kártyámmal fizettünk, és az én munkahelyemre rendeltük.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#78007) margithid válasza syl5 (#78006) üzenetére


margithid
veterán

Regisztráltam már egy éve, csak nem rendeltem még. Köszi, első vásárláskor azt hittem van valami ingyenes szállítás bármire vagy iylesmi:)

Fizetésnél én nem látok semmi plusz költséget, 85 fontért rendelnék. Itt már rá kéne jönni nem?

kolosanyi

Pedig van hidd el, főleg a nagy és kicsi méretek. Nézz csak szét az outletexpertnél, ott van midnen méret cm-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#78008) Radnix


Radnix
senior tag

Ezaz becsúsztam 83 alá! Ma reggel! 82.8 kg: szanaszét csoffadt strandfazon jövök! :))
A száraz vasárnap reggeli forma titka: előző nap este borozni kell, pucol :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78009) kolosanyi válasza Radnix (#78008) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én napok óta nem tudok enni rendesen, mert be van gyulladva a bölcsességfogam és lassan már a számat se tudom kinyitni. Egész jól megy a fogyás. Ráadásul még étvágyam sincs, szóval nem éhezek.

(#78010) kk831228 válasza Ijk (#77990) üzenetére


kk831228
addikt

Nem kell oda 40 k ing, elég egy X6-os béemvé... Mehetsz 500 ft-os ingbe is... ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#78011) userxy válasza kolosanyi (#78009) üzenetére


userxy
őstag

NYomassad a CATAFLAM-ot pálinkával 1-2 tabi rá egy 10-20 percre pálesz egy 3 -4 cent.

Tuti recept. Nálam bevált. :))

(#78012) kexksz válasza userxy (#77994) üzenetére


kexksz
addikt

Én épp ezért hordok nagyon ritkán ingeket, mert gyakorlatilag mindet át kell szabatni, hogy emberien álljon. Vagy szoros vállban, vagy rohadt bő derékban. Ha szétnézel az utcán a legtöbb ember aki ilyen business casual-lel próbálkozik olyan szörnyen néz ki, hogy hihetetlen. Ha nem extrém túlsúlyos vagy sovány valaki egy egyszínű póló + slim farmer kombóval már jobb összképet sugároz, mint az utcán szembejövők 90%-a, minimális költségekből. (Igazából semmivel nem több, mint egy hülye mintás póló, kapucnis pulóver, stb, mégsem néz úgy ki mintha 12 éves lenne.) Innentől viszont a következő "szint" sokkal nagyobb idő és anyagi befektetést igényel, hogy rendesen tudd csinálni.

A márka meg nem számít annyit. Amikor egy fekete póló Nike logóval 10e forintba kerül az nem azért annyi, mert annyival jobb, hanem mert a te pénzedből kell eltartani azt a több száz sportolót aki azért kapja a pénzét hogy veled megvetesse azt a pólót. Ha van egy 20k-s nem rám szabott meg egy 5k-s rám szabott ing bármikor az utóbbit választom.

[ Szerkesztve ]

(#78013) kolosanyi válasza userxy (#78011) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kipróbálom. Max elszállok kicsit. ;]

(#78012) kexksz
Teljesen egyetértek. :K

(#78014) margithid


margithid
veterán

Szavatosságot tekintve a myprotein meddig jó? 1 év?

(#78015) Ijk válasza mayday00 (#78000) üzenetére


Ijk
nagyúr

Persze itthon mindent meg lehet kapni tized áron csak lelemenyesnek kell lenni és jó helyen keresni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#78016) userxy válasza kolosanyi (#78013) üzenetére


userxy
őstag

Elszállni nem lehet tőle csak maximum egy jót aludni de legalább addig se fáj ;]

Nekem eddig a rekord 2 demalgon 3 cataflam plussz pálesz

A doki azt mondta, hogyha kimegy a zsibbadás picit fájni fog. Hát igaza volt fájt is, csak neki a picit meg nekem a picit mást jelentett. Férfiasan bevallom bőgve aludtam el. Mert végre beütött a fent említett kombó. De ha nem alszok el már az járt a fejembe, hogy kihívom az ügyeletet mert majd megőrültem.

(#78017) margithid

Nekem a bölcsesség fogok kijöttek gond nélkül. Egyik fájt kicsit akkor 2 napig csak olyat ettem amit nem kell rágni. Mert nem bírtam kinyitni a számat.

A fent említett incidens egy tömés után volt.... Azóta is szidom az orvost.

[ Szerkesztve ]

(#78017) margithid válasza userxy (#78016) üzenetére


margithid
veterán

Hát igen, a fogfájásnál nem sok rosszabb van. Nekem is növöget igy 32 évesen a bölcseségfogom, de szerencsére nem vészesen fáj. Ami még érdekes, hogy egyik oldalon elkezdett nőni, a másikon meg nem:D

(#78018) margithid válasza margithid (#78017) üzenetére


margithid
veterán

No rendeltem egy csokis kókuszos, egy toffee és egy cookies and cream ízű fehérjét májprotkótól, mindegyik 5 kg, kiváncsian várom, milyenek lesznek. 18k kb igy 5 kg, szájtek meg 26.5... :U Nem mindegy azért.

[ Szerkesztve ]

(#78019) userxy válasza margithid (#78018) üzenetére


userxy
őstag

Merész vagy!

Nekem a csokis kókuszos semmilyen ízű volt. Szeretem ha édesebb...

A sütikrémes 2,5 kilós is nagyon nehezen csúszott le. Elején nagyon jó volt majd egyszer csak inkább jött visszafele mint lefele. Toffee-t nem tudom.

Nekem a legnagyobb tanulság az, hogy nem gyártották még le azt a fehérje ízt a világba amiből én 5 kilót folyamat megtudok inni.

(#78020) margithid válasza userxy (#78019) üzenetére


margithid
veterán

Hát nem tudom, nekem nagyon csúszik szájtek rocky road is:)
Legszívesebben mindig azt innám:)
Egyébként azért jó ez a 3 íz igy, mert váltogathatom őket, egyszer egyiket, aztán másnap másikat:)
Rosszat nem olvastam nagyon májprotkóról, illetve igen, de keveset, ennyiből szájtekről is lehet rosszat olvasni ízről.
Ami tényleg rossz volt az anno a power protein, na az tényleg gáz volt:)
Mondom, én ezekkel szerintem erre az évre elleszek, főleg, hogy még van egy kevés szájtek is.

(#78021) userxy válasza margithid (#78020) üzenetére


userxy
őstag

Nagyon sok finom van csak nem nagy mennyiségbe és folyamatosan egy.

Mindenki mondja, hogy íz nem számít meg gyúrós mindent megeszik.... :DDD
Hát én inkább kibaszok az ablakon 4 ezerrel többet de az legyen finom és essen jól.

Am én is egyszerre több ízt futtatok.

Most eper fehér csoki és banán megy.

(#78022) margithid válasza userxy (#78021) üzenetére


margithid
veterán

Pontosan. Nekem ez édesség helyett is van. Mondjuk szájteket én is sokaltam kicsit, de ez igy jó lesz szerintem, 100 gramm kb 360-370 Forintra jön ki, és ennyit nem is eszek meg minden nap!
Ha a fehérjebevitel lenne a lényeg számomra, akkor csirkét vennék, meg tojást, azzal olcsóbban beviszed a fehérjét mint porokkal.

[ Szerkesztve ]

(#78023) python1 válasza userxy (#78019) üzenetére


python1
veterán

Jó pacal vagy babgulyás íz azé csúszna,na jó még a jégeres is. :DD

(#78024) csababarca válasza margithid (#78022) üzenetére


csababarca
őstag

Nekem is édességként funkcionál sokszor...olyan proteines sütiket csinálok,hogy ihajj...:D
Tegnapelőtt túrós-proteines tortát csináltam.
Sovány túró, vaníliás fehérje,kevés mandulaliszt, 2 egész tojás, két tojásfehérje ment a tésztának.
rá meg sovány túró+vaníliás protein+zselépor...egy nap a hűzőben,jól összeállt, megdermedt, finom is volt, még diétásnak is mondanám..:D

Most a sztracsatellásra vagyok rágyógyulva,ki akarom próbálni,de nem találok jó árban most olyat,ami nocukor,nozsír...

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#78025) margithid válasza csababarca (#78024) üzenetére


margithid
veterán

Na én ilyenekre lusta vagyok:)
Az is szempont nálam, hogy csak összerázom és ihatom is. Egyébként lehet mondani, hogy drága ez a rendelés, de az is drága szokott lenni mikor elmegyek a boltba és egy ezresért csak édességeket veszek, amit kb egy nap meg is eszek: Most ilyenek nincsenek, mert itt a fehérjepor.
A másik meg, hogy tényleg ízlik! (jó, a myprotkoról még nem tudok nyilatkozni, de csak jó lesz az is:) )
Amúgy meg egy francos milka csoki 300 Forint, ráadásul szerintem nem is finom... Igy nézve nem is drága!

[ Szerkesztve ]

(#78026) userxy válasza margithid (#78025) üzenetére


userxy
őstag

Nana azért este filmezés közbe jó az a táblacsoki meg gumicukor kombó :DDD

(#78027) margithid válasza userxy (#78026) üzenetére


margithid
veterán

Hát ha ezt csinálnám, akkor nem vennék ilyen porokat:) Számomra a fittség mellett az egészség ami fontos még! Persze nem mondom, hogy nem csábulok el néha (na jó, sokszor:D ) de azért ha bejönnek a fehérjeporok akkor elég ritkán azért.

(#78028) Jorus


Jorus
nagyúr

Mell volt. Jó volt. Most dupla izó sék, majd kisvártatva egy tepsi csirke.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#78029) Dicker válasza userxy (#78019) üzenetére


Dicker
őstag

Dymatize Elite Casein Rich Chocolate.

Azt éjjel-nappal lehet inni. ;)

(#78030) python1


python1
veterán

Srácok lenmagoljat mivel lehet pótolni Repce,oliva? Sajnos jelenleg ezeket tudom csak beszerezni még 1-hónapig.

(#78031) Woodslave válasza python1 (#78030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Salátára oliva amúgy semmi közük...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#78032) python1 válasza Woodslave (#78031) üzenetére


python1
veterán

Köszi!
Nem salátára kellene,zabpehelyre locsolnék,sütésre-főzésre meg kókuszsírt használok.

(#78033) margithid válasza python1 (#78032) üzenetére


margithid
veterán

Dicker

Elég jó ára is van!

Zabpehelyhez én mindig reggel darálok lenmagot, sparban 200 Forint egy zacskóval, elég 4-5 napig.

(#78034) userxy válasza Dicker (#78029) üzenetére


userxy
őstag

Kössz a tippet következő anyagbeszerzésnél gondolok majd rá.

(#78035) Zola007


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#78036) python1 válasza margithid (#78033) üzenetére


python1
veterán

Köszi! Ez is egy jó alternatíva.

(#78037) madle


madle
őstag

Ma elég jól ment a lábazás, most értem haza. Nem sok kedvem volt mert tegnap futóversenyen voltunk és a vádlimban volt némi izomláz, meg elkapott a megfázás is, de legyűrtem a problémákat és mentem!

Edzés előtt 2 órával kaja, meg egy kávé. Közvetlen edzés előtt 8g Aminosav komplett + egy Superdrive. Aztán kondiba bicajjal mentem, ott is melegtettem 15 percet majd első gyakorlat guggolás.
Igazából a múltheti súlyhoz megint emeltem 10kg-ot. 60kg 20x, 100kg 20x, 130kg 12x majd 150kg 8x, akartam még menni de meghagyom jövőhétre. Olyan energiát éreztem a lábamban hogy simán ment volna még a régi csúcsommal egy széria. 160kg-al. De majd jövőhéten. A haverom akivel lábazni járok 170-el guggol és mindig basztatom hogy hamarosan utolérem. Igazából jó hogy van, mert ő húz fel. Szerintem sokat számít. Meg a térdbandázs is! :)

Igyatok turmixot!

(#78038) Woodslave válasza madle (#78037) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szép.
Most én is rákattantam, mondjuk ennyivel soha nem fogok de célom 3 plate azaz 140 kiló 5ism széria

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#78039) Dicker válasza Woodslave (#78038) üzenetére


Dicker
őstag

Rakd ki 2.5 kg-s tárcsákkal. Az úgyis menő. ;]

(#78040) madle válasza Woodslave (#78038) üzenetére


madle
őstag

Szerintem simán el lehet érni, főleg ha rendszeresen lábazol. Térdbandázs nekem sokat segített, főleg fejben. Mert ha rajtam van, azt érzem, hogy totál stabilak a térdeim. Egyébként meg térdproblémás vagyok és azért is félek nagy súly alatt natúrban. Kell a bandázs meg az öv!

Egyébként eltört a középső újjam, és nem tudom hogy oldom majd meg az edzést felsőtestre, mert lábazni még tudok kéz nélkül, de szorítani nem igen. Nyomások esetleg, de kézi sulyzó ill. húzódzkodás biztos nem fog menni :(

(#78041) userxy válasza madle (#78040) üzenetére


userxy
őstag

Hát gyakorlatokhoz kampós biszbasz gurtniszerűség.

Meg olyan gyakokat csinálni ahol nem kel markolni a rudat elég tenyérközéppel nyomni.

Simán kivitelezhető. Ha jól felszerelt kondiba jársz.

(#78042) madle válasza userxy (#78041) üzenetére


madle
őstag

Na igen, az pont megbukik, mert 20 éves gépekkel operálok :DDD
De az a kampós téma nem rossz ötlet, megpróbálok beszerezni egyet addig.

(#78043) Woodslave válasza madle (#78040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jön ahogy jön. Térdbandázzsal biztos nem fogok xarakodni. Övet szintén nem használok. Vicces amikor deadlift után veszem fel húzódzkodni. :)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#78044) madle válasza Woodslave (#78043) üzenetére


madle
őstag

Pedig hidd el, baromi durva a bandázs, legalább is nekem sokat dobott, főleg fejben, a vékony izületeim miatt

(#78045) littlelion21


littlelion21
addikt

Urak, myprotein-es rendelés meddig szokott "processing" státuszban lenni?
Tegnap adtam le a rendelést, de még mindig nem érkezett terhelési igény a bankomhoz.
Valamint: a "name on card" menüpontot milyen formátumban kell kitölteni? Lehet itt csesztem el valamit, ezért nem akar továbbmenni a folyamat..

(#78046) margithid válasza littlelion21 (#78045) üzenetére


margithid
veterán

Nekem is processing még, de levonta már a számlámról a pénzt, igaz paypallal fizettem.
Remélem jövő héten megjön nekem is.

(#78047) Zola007 válasza madle (#78040) üzenetére


Zola007
veterán

mit csináltál te hogy eltört?
Mondtam én hogy nem kellene az asszonyt intimtornára járatni ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#78048) littlelion21 válasza margithid (#78046) üzenetére


littlelion21
addikt

Az enyémhez még hozzá se szagolt. Azért is érdekes, mert először az egyik nem használt (egyenleg nélküli) kártyámra adtam meg a megbízást, 1 óra múlva jött is az sms hogy nem tudott teljesülni, erre meg se kép se hang.
Ezért is gondolok arra hogy talán a kártyanév került rosszul kitöltésre, a sorrend, ékezetek miatt.

(#78049) margithid válasza littlelion21 (#78048) üzenetére


margithid
veterán

Hétvége van, várd meg a holnapi napot midnenképpen.

(#78050) HussarF válasza littlelion21 (#78048) üzenetére

Banki műveletek -> hétvége

Na, kezd összeállni a kép?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.