Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71951) brownus válasza Woodslave (#71949) üzenetére


brownus
veterán

moss fogat, update norbi oldaláról ha már szóba került

(#71952) Woodslave válasza brownus (#71951) üzenetére


Woodslave
nagyúr

előfordul :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71953) NORBl


NORBl
aktív tag

Miért van az, hogyha megeszek egy ultra light rizs-csirkét, aminek alig van íze, és utána egyből ég, görcsöl a hasam, és büfögöm fel ? De ha egy bitang tányér székelykáposztát verek be, semmi bajom ?

(#71954) SchumiBácsi válasza macera2 (#71943) üzenetére

Egyszerű de nagyszerű design :)

Nekem a csigás részhez tartozik egy fekve nyomó pad is, annak a végén most is van lábgép, de az átkerülhet egy másik padra... de ha nem tudom megemelni a teherbírását, ami 60kiló, akkor jön a csigás lábgép a képbe. Ha egyszer kész van a csigás kapcsolat alul, akkor arra kell ügyelnem hogy a hozzácsatolt eszközök összhangban legyenek. A Twistergép annyira egyszerűnek tűnik, hogy a tiéddel is egy csapásra össze lehetne hozni.

A padom jellege miatt akár egyszerre is meglehet a két funkció, aztán ha kész lesz a sokak által fúrótoronyként emlegetett építményem, a fekve nyomás arra költözik. A torony már nem változik, a pad még csak concept ;]

Ezt követően a multifunkciós gépen csak csigás gyakorlatok futnak.... majd valamikor ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71955) userxy válasza SchumiBácsi (#71954) üzenetére


userxy
őstag

Csak lenne már kész mindig csak a képet látjuk róla ;] Ez is egy design terv marad úgyis ;]

(#71956) Woodslave válasza SchumiBácsi (#71954) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez a gép el is fog készülni vagy csak itt olvashatunk róla...

Na nem csak én unom 😈

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71957) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Előbb biztos izmos lesz hogy megépíthesse... ;]

Egy kis off, szép estéhez:

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#71958) mayday00 válasza userxy (#71955) üzenetére


mayday00
őstag

Ez is úgy fog megépülni, mint petrocelli háza :))

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71959) HussarF válasza NORBl (#71953) üzenetére

Párolt zöldséggel edd.

(#71960) FollowTheORI válasza NORBl (#71953) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem vagy hozzászokva emésztőrendszerileg, elsőre ez a tippem... a tiszta kajáláshoz és van azért átmeneti idő amíg ráál az emésztésed.
Főleg ha drasztikus a váltás.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#71961) SchumiBácsi válasza userxy (#71955) üzenetére

A fűrész már kész van hozzá, csak a többi kell már :D

Igen, sajnos macera, mert nem akarok a kész gépbe belevágni utólag. Azt akarom hogy ha megvan, letisztítom, lefestem és go. De ha összetörik a bordám, beverem a fejem húzódzkodásnál/tolódzkodásnál, az baj :D

A helyzetet súlyosbítja hogy most a fél számítógépet át kellett építeni: összes HDD ki, újak be + SSD... szal nagyrekó volt remélhetőleg ma már helyreáll a rend és már csak az anyagigényt kell meghatározni, azt mehet a gyártás ;]

Idevágó másik sztori hogy a szekrényemet és számítógépasztalt is full saját terv alapján csináltattam meg anno. Már javában gyártották, aztán valami rejtélyes okból újra rámértem a szobára és kiderült hogy ez nem fér be. Telefon gyorsba, pont a csökkentendő alkatrészt állította már össze az asztalos, de még gányolás nélkül megoldotta, ha itthon derül ki lett volna hajtépés, ehelyett volt egy "aztaqrva de kiszámoltad" felkiáltás és minden bement a helyére :D

Saját tervezésű dolgoknál ez benne van hogy csúszik heteket/hónapokat mert még ezt javítom azt javítom, de megéri, mert nem csak egyedi minden hanem boltban tuti nem kapsz ilyen személyre szabott cuccokat.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71962) userxy válasza SchumiBácsi (#71961) üzenetére


userxy
őstag

Hát erre nem tudok mit mondani :D

(#71963) Koczó93


Koczó93
őstag

Kiss Jenő
Bár nem friss videó de eléggé ott van szvsz 40felett is :) Durván eres..

(#71964) SchumiBácsi válasza userxy (#71962) üzenetére

Majd meglátod milyen fain lesz ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71965) AssAssynn válasza Zola007 (#71939) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ami azt illeti, szerintem sokkal életszerűtlenebb annak a kínai fószernek a teljesen egyenes háta. Nem is értem, hogy tudja végig úgy tartani. A befelé homorítás szerintem nem rossz. Persze lehet az is, de ezek még messze nem a vészes kategóriák.
Viszont köszönöm ezt a "csípőhorpasz" szót. Erre rákeresve találtam konkréten olyan gyakorlatokat, amik ezt az izmot nyújtják. Kíváncsi leszek rá.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71966) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#71939) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Eek a szakítós gyerekek miért ilyen izmosak? :F Melyik a legjobb izületvédő szkájtöknél?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71967) rwin5 válasza FIREBLADE78 (#71966) üzenetére


rwin5
őstag

Én kipróbáltam párat, ezt ajánlották, nekem a vállam tényleg helyrejött tőle, és még egész olcsó is
szerk: de ahogy abbahagytam egy pár hát múlva újra éreztem, hogy fáj :O
[link]

[ Szerkesztve ]

(#71968) FIREBLADE78 válasza rwin5 (#71967) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Csak ebben csak egy hatóanyag van,akkor már joint-x,de nézem a cedrikes katona cuccot,az sem tűnik rossznak. Újra baszakszik a tirgyem :(((

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71969) rwin5 válasza FIREBLADE78 (#71968) üzenetére


rwin5
őstag

Anyám is szedte a térdére csak ezt és elmúlt, vettem komplexet én is 6-7e ft körül, és szart sem ért, ez az egy volt eddig ami bevált, bár biztos emberfüggő

(#71970) FIREBLADE78 válasza rwin5 (#71969) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kipróbálom,csak 3 rugó,ha nem jó akkor beruházok egy komolybbra

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71971) HussarF válasza FIREBLADE78 (#71966) üzenetére

Mert a súlyzós sportoknak a súlyemelés a csúcsa. Az itt a Rolls&Royce

(#71972) madle


madle
őstag

Inkább "készítsetek egy szalbazsákot, egy ember méjetűt oszt azon gyakoroljatok...."

(#71973) rwin5 válasza madle (#71972) üzenetére


rwin5
őstag

te is vmi újonc vagy? :F

(#71974) madle válasza rwin5 (#71973) üzenetére


madle
őstag

Te meg a helyi góré? :) Itt mindenki kérdőre von mindenkit, vagy mi? Egy ideje itt vagyok már komi.

(#71975) HussarF válasza madle (#71974) üzenetére

Most csak kérdőre vonnak, de régen mnidenki basztatott mindenkit. Bocs, de elb.sztad a légkört :D Hiányzik a régi topic :O

(#71976) Drizzt válasza madle (#71974) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor már feltűnhetett volna, hogy mindenki paraszt. ;] De aztán majd meglesi a képedet, s tisztelettudóbb lesz. ;]

I am having fun staying poor.

(#71977) rwin5 válasza madle (#71974) üzenetére


rwin5
őstag

nem csak elég hülyét látok a teremben, nem hiányzik ;) (#71976) Drizzt: tőlem lehetne egy 120 kilós atomparaszt az sem érdekelne különösebben

(#71978) -Mike-: láttam már kb 1 hónapja, facebookon viszont most sztár 1 hete, aztán a könyökömön jön ki ez a faszság :D ..

[ Szerkesztve ]

(#71978) -Mike- válasza rwin5 (#71973) üzenetére


-Mike-
addikt

(#71979) madle válasza rwin5 (#71977) üzenetére


madle
őstag

Nem vagyok egyik sem, én már megtettem a bemutatkozást oldalakkal ezelőtt, láthattátok. De ha baszogatás élteti a topicot beszállok. :DDD

-Mike- : az lesz az! :C :C :C

rwin5: én még csak egy hete, majd 3 hét múlva leállok! A kedvemért nézd meg ezt a verziót, itt suhog a keze. Biztos újra tetszeni fog.

[ Szerkesztve ]

(#71980) userxy válasza madle (#71979) üzenetére


userxy
őstag

Baszogatás élteti a topicot nem értem ezzel egyeseknek mi a baja ;]

(#71981) madle válasza userxy (#71980) üzenetére


madle
őstag

Nekem nincs vele bajom! De már egyszer bemutatkoztam, ne kelljem már minden oldalon! :B

(#71982) userxy válasza madle (#71981) üzenetére


userxy
őstag

Kíváncsiak rád :DDD Szeretnék többször látni a felsőtested :DDD

(#71983) Ijk válasza madle (#71979) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minél izmosabb vagy annál többet basztatnak. Én csak tudom, velem napokig csinálták. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71984) rwin5 válasza Ijk (#71983) üzenetére


rwin5
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD nagyon ütnek mostanában a viccesebb kommentjeid :D

(#71985) HussarF válasza Ijk (#71983) üzenetére

(#71986) BÁ Nutrition válasza madle (#71974) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem itt az utso oldalon mindenki ujoncnak tunik woodon meg brownuson kivul.. :U
ugy latszik kiegtunk ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71987) AssAssynn válasza BÁ Nutrition (#71986) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nekünk meg te tűnsz újoncnak...

Mondd csak: te gyúrsz amúgy? :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71988) BÁ Nutrition válasza AssAssynn (#71987) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Igen, csak nem látszik :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71989) mayday00 válasza Koczó93 (#71963) üzenetére


mayday00
őstag

Ez legalább nem buzi, nem egy tangába áll ki pózolni. hanem rendes boxerba.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71990) #83216640


#83216640
törölt tag

Sziasztok, megtudná valaki mondani egy átlag adagolókanálnyi zabliszt vajon hány gramm, 30, 50?

(#71991) Woodslave válasza #83216640 (#71990) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért pont a zabliszt érdekel. Ne vedd kötekedésnek, de az étrended semmi más összetevőjének súlya nem számít csak a zabliszté?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71992) KoVee84 válasza #83216640 (#71990) üzenetére


KoVee84
senior tag

mérleg? :U

(#71993) macera2 válasza KoVee84 (#71992) üzenetére


macera2
aktív tag

Én is sokat gondolkoztam a mérési peoblémákon. Kiskanál, nagykanál, pupos, csapott, stb.? Aztán megvilágosodtam. Fölismertem, hogyha tápkiegekre 10 ezreket költök, akkor egy 3000 Ft.-os grammos mérleg megvétele se okozhat gondot. Ezt javaslom minden töprengőnek.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71994) Koppanyvezer


Koppanyvezer
tag

És azt tudjátok, hogy melyik a több? 10 gramm zabliszt, vagy 10 gramm protein?

Steamen: xxxpaulxxx

(#71995) HussarF válasza Koppanyvezer (#71994) üzenetére

Hogy több? térfogatra?

(#71996) -Mike-


-Mike-
addikt

Mindenkinek, aki motivációs gondokkal küzd így év elején meg úgy általában. :)

Miért halunk meg belül 25 évesen?

Eredeti: Why Most People Die Before Age 25 (Prince Ea)

(#71997) Dazsar válasza -Mike- (#71996) üzenetére


Dazsar
aktív tag

ez nagyon szép :)

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#71998) rwin5


rwin5
őstag

ma elég nyomott voltam a kondiban, de "szerencsére" vannak olyan arcok mindig akik még jobban le tudnak sokkolni, az alábbi párbeszéd mellettem folyt miközben pihentem (komolyan mondom nem kitalálom)
(annyit hozzáteszek, hogy mindkét úriember kb fél éve tuti edz mert láttam már őket párszor)

- nyomjuk keményen gecc
- most jól megy nyomtam 1 kupak jumbot edzés előtt, kettőt meg tolok utána
- jumbot mi a fasznak? én napi 10x étkezek, edzés előtt 1 kiló csirke, edzés után is 1 kiló
- csirkét? azt csak kifosod a jumbo már por egyből felszívódik
- a jumbónál sokkal többet ér a csirke hidd el
- tuti nem, láttál már kajával pózoló arcokat? mindenki tápkieget tol már a mai világban, és kevés kaját
- de ők csak azért pózolnak azzal mert ingyen kapják
- igen? én is ingyen akarom kapni

Aztán még jött kis hablagy istenítve a scitec termékeket. A párbeszéd nagyjából ez volt kisebb eltérések lehettek, viszont a tápkieg cégek szépen átmossák a hülyék fejét..

(#71999) sutyesz96 válasza rwin5 (#71998) üzenetére


sutyesz96
őstag

Pedig nekik sem ez a céljuk SZVSZ.

Legalábbis saját tapasztalataim alapul véve, itt, Szegeden mikor először mentem Szkájtekbe, semmi tudásom nem volt a tápkiegészítőkkel kapcsolatban. Az akkori eladó csaj (!) volt aki részletesen elmagyarázta nekem hogy mit kellene, és mit nem kellene szednem, és hogy hogy is kéne elkezdeni ezt az egészet. Nem az volt amire számítottam, hogy rám akarnak majd tukmálni 8-10 fajta sz@rt, amikről azt sem tudom hogy mi.

Az ilyen barmok meg csak maradjanak barmok, legalább nem csődöl be egyik tápkieg bolt sem. ;)

Ja és rwin: Igen, én is voltam már párszor a topikban, de újonc vagyok. Várom hogy megdobálj egy kis kakival. :R

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72000) FIREBLADE78 válasza #83216640 (#71990) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

50

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.