Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) brownus válasza meroly (#20979) üzenetére


brownus
veterán

na, hogy mennek a plank-ek? :) meddig bírod?

szerk: ma megyek csontkovácshoz, helyreteszi a vállamat. meg az egész mindenemet, csontjaimat:)
szeretem a csontkovácsolást, mert közben mocskosul fáj, még utána is egy picit, de aztán napokig olyan mintha a föld felett lebegve járnék:)

[ Szerkesztve ]

(#21002) _NCT válasza meroly (#20978) üzenetére


_NCT
őstag

Tegnap volt csak 3 izomcsoport, 2-re én sem tudnék 2 óráig edzeni (vagyis tudnék, ha 30 percet beszélgetnék közötte). Korábban írtam az edzéstervem, általában a 2 óra az 15 perc bemelegítéssel együtt van, és 3-4 izomcsoport van benne. pl mell +kar + has és futás vagy HIIT.

Én sem pofázok órákat és nem wellness-ezni járok le. De 2-3 perc pihenő az kell nekem, kevesebbnek nincs értelme. Ahogy írta is az egyik kolléga korábban, azért az elég HC aki 30-40mp.-et pihen.

Persze ismerek olyat is aki így nyomja végig az edzését, igaz ő gogszol is, de keményen is néz ki, van állóképessége rendesen. Aki vele edzett, az mindig hányás közeli állapotba került :)

[ Szerkesztve ]

(#21003) philoxenia válasza _NCT (#21002) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem mosdott rendesen? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21004) God Vazzeg válasza _NCT (#21002) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Volt aki velem edzett, és 1 hétig nem tudott mozogni, de volt olyan hogy én edzettem együtt olyannal hogy közelébe nem voltam, a belem lógott. Minden viszonyítás kérdése, én pl próbálom keményre venni az edzéseimet, a termünkben szerintem én nyomom legdurvábban, de ez is semmi egy igazi állathoz képest.

Minden relatív :D

(#21005) Casanova* válasza _NCT (#21002) üzenetére


Casanova*
veterán

mell-kar-has után mennyit futsz?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21006) _NCT válasza Casanova* (#21005) üzenetére


_NCT
őstag

Nem sokat, általában 15-20 perc 2.5 és 3.5 km ilyen 8-9km/h-s átlaggal. Endomondo Sport Tracker-el mérem droidos telóval.

God Vazzeg: persze én is szeretek olyannal edzeni, aki húz felfelé és nem hagy békén amíg nem nyomok annyit mint ő. Persze ezek az emberek 2-3 éve járnak be, és közelükben sem vagyok, de hagynak szenvedni és ez jó :) Mindig lesz jobb és nagyobb ember.

[ Szerkesztve ]

(#21007) Casanova* válasza _NCT (#21006) üzenetére


Casanova*
veterán

kiadós súlyzós edzés után nem is értem minek ennyit futni. Kész szenvedés! Izomveszteséget okoz simán. Dorian Yates megmondta :) Szerintem így nem lehet tömegelni.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21008) _NCT válasza Casanova* (#21007) üzenetére


_NCT
őstag

Ez sok??? Ismerek olyat aki 4km-t szokott és nem kicsi darab. Nem hiszem hogy az a 15-20-25 perc futás okozna izomtömeg vesztést. Mert még ha 1 óráig kocogok akkor megértem.

Általában kedvtől függően 1 héten 2x futok súlyzós edzés után, hétvégén kerékpározni szoktam ilyen 10-20km-t.

[ Szerkesztve ]

(#21009) Nightmare válasza Casanova* (#21007) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tömegelés alatt nélkülözni kéne sztem is az ilyesmit, ha fejlődni akar az ember. Ezen én is gondolkodtam már, hogy utána inkább csak pihenni kéne.

te mennyi ch-t tolsz be edzés után? Cukor és rendes kajára gondolok. Én olyan 6-700 kalóriát, 140-150 gr ch-t, meg a többit, fehérje, némi zsír.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21010) Casanova* válasza _NCT (#21008) üzenetére


Casanova*
veterán

kiadós súlyzós edzés után az izom kimerült állapotban van és sürgősen tápanyagra van szüksége,azaz turmixra :) heti 3szor edzel futás nélkül. 4ik alkalommal kis futás... Vagy kerékpározás. Súlyzós edzés utáni HIT,futást felejtsd el!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21011) Casanova* válasza Nightmare (#21009) üzenetére


Casanova*
veterán

nem tudom mennyi ch-t,kalóriát veszek be. Változó. Tömegelek, zabálok sokat. Majd 3 hét után kicsit diétázok,akkor matekolok a ch-val. És nem fogok futni, kardiózni. 30-40 perc sétával vagy kerékpározással is lehet zsírt égetni. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21012) Coccolino_O válasza Casanova* (#21010) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mi történik, ha nem iszol edzés után turmixot? Olyan szintű a katabolizmus, hogy leesik rólad minden izom?

(#21014) Balupapa válasza Coccolino_O (#21012) üzenetére


Balupapa
senior tag

szvsz minden számít. ha lehet akkor egyből iszom edzes után turmixot, nem fel ora mulva. :B

_-=*WheelWhores*=-_

(#21015) God Vazzeg válasza Casanova* (#21010) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Súlyzós edzés után lemerült glikogén raktárakkal a legjobb aerob edzést végezni :K 20 perc arra elég, hogy meggyorsítja az anyagcserét, ami mindig jól jöhet, akár csak a fehérje beépülés gyorsítása révén is. Akkor nem ajánlott maximum ha nagyon nehezen hízós ekto vagy ;)

(#21016) kennystyle válasza Nightmare (#21009) üzenetére


kennystyle
tag

Én most "fejlesztettem ki" a tuti kis májprotkó turmixomat.
igen tudom, kicsit túlzásba estem... :DDD
edzés közben nyomok egy keveset belőle, meg a nagyját a végén persze

100g hard gainer extreme
50g waxy maize starch
10g BCAA
10g glutamin
10g creatin
3g magnezium citrate

kb 650cal

aztán még edzés után 1 órával a csirkerizs, 100gcsirke+50g rizs

(#21017) Casanova* válasza Coccolino_O (#21012) üzenetére


Casanova*
veterán

semmit,de ha kihagysz egy jó étkezést izmot veszíthetsz. God Vazzeg: aki tömegel,annak sem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21018) Nightmare válasza kennystyle (#21016) üzenetére


Nightmare
senior tag

Jesszus. Jó kis összesítés. :)
Én maradok a 10-15 gramm tejsavó, 50 gr ch(carbox). Lehet a szőlőcukor lesz továbbiakban, nem bohóckodok már ilyen marhaságokkal, vagy veszek vitargot. :D Hadd hízzon a Scitec, meg bunnyi. ;]

(#21011) Casanova*
látom unod már a számolgatást. ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21019) _NCT válasza Casanova* (#21010) üzenetére


_NCT
őstag

Edzés után tolom a turmix-ot is nyugi :)

Irigyellek amúgy, hogy nem tudod mennyi CH-t viszel be és így is fejlődtök szépen :D Én meg tartom magam állandóan ahhoz a kib@szott étrendhez amit összeraktam. Nálam most napi 300-350CH megy meg 200g fehérje/nap.

Nightmare: ez csak a kajából és turmixból lévő fehérjét tartalmazza. Nincs külön növényi.

[ Szerkesztve ]

(#21020) Nightmare


Nightmare
senior tag

Érdekes látni 2 különböző véleményt, 2 embertől, aki régóta edz. Pro, kontra. :)

(#21019) MMA87
meg 200g fehérje/nap.<--- ez miből áll össze? Növényi is benne van?

(#21021) AssAssynn
Azért figyelem, de néha már unom. :( Inkább úgy fogalmazok, hogy nem tartom akkora jelentőségű dolgonak a grammozást, mint régen...

Nem szeretem amúgy sem a zsíros kajákat.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21021) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Nightmare: Egy ideig biztos fejlődsz, de ha már nem vagy kezdő, akkor az össze-vissza kajálás kevés lehet. Legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy elkezdesz szálkásodni (mert azért gondolom arra figyelsz, hogy ne zsíros ételeket egyél mindig).

kompjúter: Nem onnan, de máshonnan rendeltem. Jó cucc, megnyugodhatsz. Teljesen megbízható a termék.
Angliából meg azért olcsóbb, mert azt maga a nagy cég árulja közvetlenül, így ők tudják a legolcsóbban adni, s ennek a cégnek pont ez is a stratégiája.
Itthon azért drágább, mert több emberen keresztül megy, s azok levámolják mind.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21022) God Vazzeg válasza Casanova* (#21017) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Aki tömegel, annak meg azért ajánlott, mert gyorsabb anyagcsere mellett kevésbé zsírosodsz, és gyorsabban épülnek be az aminosavak ;)

(#21023) Nightmare válasza God Vazzeg (#21022) üzenetére


Nightmare
senior tag

Azt értem, de egy kiadós súlyzós edzés után még órákig pörög az anyagcsere...meg, hogy őszinte legyek, nekem nem sok kedvem van utána semmihez sem. :B

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21024) God Vazzeg válasza Nightmare (#21023) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megértem, tömegeléskor én se szoktam kardiózni, pedig tudom hogy kellene, iszonyat hízékony vagyok :D

(#21025) Nightmare válasza God Vazzeg (#21024) üzenetére


Nightmare
senior tag

Hát azt nem csodálom, hogy nem szereted. :D Sohasem kardióztam, de valahogy nem is égek a vágytól, hogy megpróbáljam. ;] Futni sem szeretek, pedig jó dolog. Az egyetlen mozgásforma, ami jó, az az edzés. Pedig nehezebb... :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21026) Casanova* válasza God Vazzeg (#21022) üzenetére


Casanova*
veterán

legtöbb testépítő gyúrás után megiszik turmixot és go haza. én ennek a híve vagyok:

,,Amikor szálkásítasz akkor jobban preferálod a HIIT (magas intenzitású és intervallumú kardio) edzést, vagy elég csak a szokásos kardió ?
Egyik sem. Ha a diétát 100%-ban tartod, akkor lényegtelen a futás. Ez egyszerű matek a kalóriákkal. Ha több kalóriát fogyasztasz, mint amennyit elégetsz, hízni fogsz, ha kevesebbet fogyni. A kardió égeti ugyan a kalóriákat, de ha már alapban megfelelően sakkozol a kalória bevitellel, nincs valós igény a kardió edzésekre, bár lehet hogy a zsír veszteség sokkal gyorsabban megy le, de a futás csak felesleges izom pazarlás, amit én nem engedhetek meg magamnak.,,

K: Egy nap egyszer vagy kétszer kardióztál?

DY: Én kétszer szoktam, de már akkor elkezdeném, amikor elindul a versenydiéta, majd ahogy közeledek az eseményhez, visszább vennék belőle, mert én csak zsír/kalóriaégetőnek használom. Ha már jól le vagyok pucolva és alacsony a testzsírom, akkor nincs rá szükségem.

K: A napi kétszeri, legfeljebb 45 perces kardió is túl sok lenne?

DY: Egyszerre általában 30-40 percig végeztem maximum, de azt is nagyon mérsékelten. Elvittem ilyenkor a kutyámat sétálni 40 percre. Ez egy alkalomnak számított. Ilyenkor csak sétáltam, és égettem a kalóriákat: ez pedig jobb, mint üldögélni. Ugyanakkor ez még nem volt megerőltető, így nem zavart bele a regenerációba és a lábedzést sem akadályozta.

K: Egyetértenél azzal, hogy a HIT-et kardióként alkalmazzák?

DY: Ez jót tehet talán a fittségednek, de nem biztos, hogy jobb zsírégetésre és az izmok megőrzésére.

K: Egy nap egyszer vagy kétszer kardióztál?

DY: Én kétszer szoktam, de már akkor elkezdeném, amikor elindul a versenydiéta, majd ahogy közeledek az eseményhez, visszább vennék belőle, mert én csak zsír/kalóriaégetőnek használom. Ha már jól le vagyok pucolva és alacsony a testzsírom, akkor nincs rá szükségem.

Egy idő után már egyáltalán nem kell csinálnom. Igazából ahogy közeledik a verseny úgy viszem lefelé a kardió mennyiségét, ami éppen az ellenkezője annak, amit legtöbben csinálnak. Elszántan próbálnak zsírt veszíteni, de a végén már izmot égetnek; ezért nincs meg az a kemény kinézetük.

K: Végezetül: mi mást csináltál még, ami segített elérni azt az ultraszáraz, szemcsés kondíciót, amit manapság oly ritkán látunk a színpadon?

DY: Ez az edzés, a táplálkozás és az arra való odafigyelés eredménye, hogy már 3-4 héttel a verseny előtt készen álljak. Nem éheztetem magam, hogy feleslegesen izmot égessek, és nem kezdem magam agyamenten dehidratálni az utolsó hetekben, hogy minél több súlyt veszítsek.

- szóval másfél óra edzés után az ember már éhezik,erre még fut fél órát. simán veszít az izomból. :K Ti tudjátok! fussat@k bazdmeg! szenvedjetek! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21027) AssAssynn válasza Casanova* (#21026) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ezért szokták sokan úgy, hogy edzés után BCAA, s azután a kardió.
Vagy lehet úgy is, hogy edzés után rendes fehérje turmix, amiben van szénhidrát is, aztán vár az ember negyed-fél órát és utána megy futni.
Ezekben az esetekben nem lesz leépülés, mert a szervezet számára pótolva van az aminosav utánpótlás, ami ezt megakadályozza.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21028) _NCT válasza Casanova* (#21026) üzenetére


_NCT
őstag

Én még mindig nem értem, hogy 15-20 perc futástól hogyan veszítenék izmot. Eddig úgy tudtam és itt a fórumban is úgy élt, hogy 40 perc után kezd el beindulni igazából a zsírégetés, 1 óra futás vagy azután viszont már fennáll az izomvesztés lehetősége is.

Amúgy meg néha még jól is esik levezetni a súlyzós edzést egy kis futással. Továbbá azért az állóképességed is fejlődik a futással,nálam ez is fontos. Aki meg lusta futni, az úgy is kitalál mindent, hogy ne kelljen. :P Néha én is beleesek ebbe :)

[ Szerkesztve ]

(#21029) Casanova* válasza AssAssynn (#21027) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,de minek fusson súlyzós edzés után? minek kell szenvednie? ha annyira szeret futni, hát bazdmeg fuss@n :D

(#21028) MMA87: Te tudod! nem akarlak lebeszélni a futásról :N bent a kondiba is egyesek sokat futnak edzés után,meg fél órákat hasaznak.. minek??? :F hányingerem van... látom rajtuk,hogy unják,de muszájból csinálják. fölöslegesen! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21030) God Vazzeg válasza Casanova* (#21026) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dorian nem hiteles, semmi közöm hozzá izomzatilag, max talán annyi hogy ő is endo-mezo keverék mint én! Ő akkora izomzattal elhiszem hogy elégette a jövő hetet is, meg hát a kémia mellett más ám minden! ;)

(#21031) God Vazzeg válasza _NCT (#21028) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem fogsz izmot veszteni, 20 perc az lófax ;)

(#21032) Morris válasza Casanova* (#21029) üzenetére


Morris
veterán

Én is szoktam futni, igaz kb minden harmadik edzés után. De soha nem viszem túlzásba. Csak 10 percet. Viszont ez alatt a 10 perc alatt szakad rólam a víz!
Valamit tényleg csinál ez a futás. :U

(#21033) kennystyle válasza _NCT (#21028) üzenetére


kennystyle
tag

Szerintem ez a 40 perc ez alapból is hülyeség, mert hatalmas eltérések lehetnek emberek közt.
Azt pedig ne felejtsd itt el, hogy a 40 percet is úgy szokták érteni, hogy beérsz a terembe felrakod magad a gépre és nyomod, itt meg 1-1,5 óra súlyzós edzést követően már nem éppen "hidegindításon" van a szervezeted.

(#21034) Nightmare válasza Casanova* (#21026) üzenetére


Nightmare
senior tag

Fuss Forrest, fuss. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21035) _NCT válasza God Vazzeg (#21031) üzenetére


_NCT
őstag

Én tudom, csak más nem hiszi el :P

Casanova: mondjuk a fél óra hasazást nem értem, mondjuk én inkább hasprést csinálok. De nekem is hányingerem lenne annyitól :S Még függeszkedve lábemelés + has sincs több 10-15 percnél.

(#21036) Woodslave válasza God Vazzeg (#21030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja talán majd megkérdezzük Michael Schumachert, hogyan kell vezetni Mucsaröcsögén. Kb. ennyi köze van a való élethez ennek az "interjúnak" :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21037) AssAssynn válasza Casanova* (#21029) üzenetére


AssAssynn
őstag

Zsírégetés.
Attól, hogy jól kajál még nem fog lemenni a zsír, csak azt éri el, hogy ne szedjen fel többet. De ugye a zsírt nem égeti csak úgy el a szervezet, mert ha már elfogyott a szénhidrát, akkor inkább az izomhoz nyúl, de nem a zsírhoz.
Ugye ezért is van a kardió. Mert amikor a szervezet nagy terhelésnek van kitéve (mint a súlyzós edzés), akkor kb. semmi zsírt nem éget, hanem csak a szénhidrátot.
Viszont vannak olyan dolgok, mint a futás, vagy a biciklizés, aminél szénhidrátot és zsírt is éget. Ezek ugye kisebb intenzitású gyakorlatok, nem terheli meg úgy a szervezetet, ezért éget zsírt is.
Pl.: Jay Cutlernek is néztem múltkor egy edzését, ő is úgy csinálta, hogy súlyzózás után BCAA, aztán futópad.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21038) #11527168 válasza Woodslave (#21036) üzenetére


#11527168
törölt tag

:K Ez a Dorian-mánia egy vicc, nem jó összehasonlítási alap. 20 perc kardióba nem halt még bele senki, de a hiányába ... Még Molnár Peti is belátta hogy szükséges!

Megfogadtam hogy nem írok, mert annyi a baromság mostanában és még tér is van engedve neki.

(#21039) meroly válasza kobe24 (#20986) üzenetére


meroly
veterán

Még bicepszre is megy, legalábbis nálam.

(#21001) brownus: tegnap edzés végén próbáltam meg, hasprés és lábemelés után, 1 percig tudtam tartani, de majd meghaltam. Tovább nem erőlködtem :B

(#21002) MMA87: ha aerob is benne van ebben az időben, akkor ok.

Impossible is nothing

(#21040) God Vazzeg válasza Woodslave (#21036) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennyi :R

(#21041) Woodslave válasza AssAssynn (#21037) üzenetére


Woodslave
nagyúr

húbaz :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21042) God Vazzeg válasza #11527168 (#21038) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Amúgy jókat mond Dorian, csak nem mindent lehet implementálni a mi edzésünkbe, de az elvek érdekesek ;)

(#21043) _NCT


_NCT
őstag

(#21044) AssAssynn válasza Woodslave (#21041) üzenetére


AssAssynn
őstag

Most mi van? :D Ezt nem én találtam ki. Csomó helyen olvastam, meg hallottam.
+ részben tapasztalom is. Egy-két hónappal ezelőtt elkezdtem hízni, aztán még időben észrevettem és módosítottam a kajáláson. Most már nem hízok, de a "zsírpárna" még most is ugyanúgy megvan.
Ez csak akkor fog lemenni, ha majd nyáron elkezdek futni, meg kb. hét-három naponta hasazni.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21045) Morris válasza _NCT (#21043) üzenetére


Morris
veterán

nagyon jó! :C

(#21046) Woodslave válasza AssAssynn (#21044) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olvassál jobb helyeken :U Én kizárólag olyanokat olvasok, ahol a testem nem bontja le az izmot mert futok 20 percet, vagy kihagyok egy étkezést. Hidd el sokkal jobb :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21047) Nightmare válasza AssAssynn (#21037) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem igaz! Tévedsz. Gondolj bele. Edzés után semmi mást nem eszel, csak fehérjét, és némi jó zsírt meg zöldséget, akkor mi történik? Mivel a glikogént pótolni kell, mert az edzés miatt rá van kényszerítve a test, így azt hogyan csinálja? A máj fogja előállítani a zsírból. És ha alapjáraton kevesebb kalóriát viszel be, akkor a tested benn fogja tartani a glikogént az izmokban, mert rá van kényszerítve. És nap közben sem azért fogysz, mert tegnap futottál. És egy jól megválasztott diétában már edzés közben is bont Neked a máj zsírt...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21048) Casanova* válasza God Vazzeg (#21042) üzenetére


Casanova*
veterán

a lényeg,hogy én a súlyzós edzést és a futást,HIT-t külön csinálnám. egyik nap gyúrás,másik nap futás...

(#21043) MMA87: ez hatalmas :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21049) Woodslave válasza God Vazzeg (#21042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

így van csak elfelejt pár "ismeretlent" az egyenletből. :D Mondjuk ilyen alapon senkinek nem lehet hinni, mert vagy koxol, vagy qrva jó a genetikája, vagy pont ellenkezőleg xarul néz ki akkor mit tudhat erről az egészről :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21050) Yeffy válasza adam_ (#20964) üzenetére


Yeffy
veterán

bizzztos natúr az első is, pheerrrrszeee... :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.