Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#69999) üzenetére


Zola007
veterán

átlagembernek soknak tűnik, és ez a lényeg. Ezzel már el lehet adni egy sportot, minden hóbelebanccal együtt.
Edző, bérlet, ruha, tápkieg, crossfit logós tyúkketrec, mittudomén.
Ez itt a lényeg.

Egyébként magával a crossfittel semmi bajom, azzal a kitétellel, hogy haladó (>3-4 éve rendszeresen) sportolónak való elkezdeni, nem egy utcáról betévedt, TV-távirányító emelésben erős átlag júzernek.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#70002) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#70000) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

;) :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#70003) Radnix


Radnix
senior tag

Nos akkor NO-xplode vélemény: Koffein az van benne, ezt aláírom, pulzust a normális szint fölé tolja :K
7000-ért megérte black friday akcióban de 13 ezret nem adnék érte. Miben jobb egy koffein kapszulánál? Az érzés, hogy ebben van még 30 felesleges hatóanyag erőt ad. :P
Hogy a rosszabbik oldaláról is írjak: többet kellett guggolások és felhúzások között pihennem mert légszomjam volt, és szapora pulzusom, de valószínűleg sokat vettem be, mert a mérőkanalat nem találtam meg benne és evőkanállal kellett adagolnom :F

[ Szerkesztve ]

(#70004) littlelion21 válasza Radnix (#70003) üzenetére


littlelion21
addikt

melyik tápkieg boltan van black friday?

(#70005) Radnix válasza littlelion21 (#70004) üzenetére


Radnix
senior tag

Nem tudom, valami noname webshop, edzőtársam vett és hívott h vegyen e nekem is, így lett ilyenem. Utánnanézek.

szerk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#70006) Zola007 válasza Radnix (#70003) üzenetére


Zola007
veterán

én meg pulzusemelés gyanánt sétáltam 5 kilométert a 0 fokban
ingyér vót :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#70007) Eagl3 válasza Assdak (#69987) üzenetére


Eagl3
veterán

Inkább mint egy durcás óvodás...

(#70008) Woodslave


Woodslave
nagyúr

voltam atta. Beléptem az öltözőbe és úgy éreztem otthon vagyok. Aztán rájöttem hogy nem mert itt sokkal jobb ;] :D

guggoltam saját súllyal 5*10-et :U ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#70009) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#70008) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

és bedurrant a békacomb?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#70010) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#70009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csirke ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#70011) kk831228 válasza Woodslave (#70010) üzenetére


kk831228
addikt

;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#70012) Ijk


Ijk
nagyúr

Megint visszakanyarodok egy kicsit a húzódzkodáshoz, ma megvolt az 5x5.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#70013) gghrtz


gghrtz
őstag

Helló!
Szeretnék hétfőn belekezdeni a CKD-ba, csak mivel még soha nem csináltam, így hálás lennék egy kis felhomályosításért. Elolvastam egy shop.builderes cikket, meg belenéztem a sárga kapszula étrendjébe, és eddig erre jutottam:
100kg | 27% BF | ~73kg zsírmentes
~ szum: 2400 kcal

220 gramm fehérje - ~ 900 kcal
150 gramm zsír - ~1350 kcal

visszatöltés (2 nap)
150 gramm fehérje
440 gramm szénhidrát
30 gramm zsír

A zsírbevitelt lehet fedezni például disznóhúsból? (Persze nem mindet, de mondjuk úgy a felét zsíros húsból és tojásból, a másik felét meg lenmagolajból)
Másik kérdésem, hogy kell-e ennyi zsír, mert az egyik helyen azt olvastam ennyi kell, a másik helyen meg azt, hogy a fele is elég.

[ Szerkesztve ]

(#70014) deniro2 válasza Nightmare (#69977) üzenetére


deniro2
senior tag

Hehe, nekem meg ez a könyv van meg Kennedytől:)
'96-ban vettem az első gyúrós probálkozásomhoz :)

(#70015) Radnix válasza gghrtz (#70013) üzenetére


Radnix
senior tag

Én azt mondanám neked, hogy persze lehet. Ha nincsenek koleszterin problémáid, és szereted az ízét akkor simán.

(#70016) Radnix


Radnix
senior tag

Segítsetek nekem, hogy hol lehet venni olajos magvakat (pörköletlen és sózatlan!) nagyobb kiszerelésben?
Mert ezek a 90g / zacskós kiszerelések viccnek is rosszak.

(#70017) -Mike-: köszi! :D

[ Szerkesztve ]

(#70017) -Mike- válasza Radnix (#70016) üzenetére


-Mike-
addikt

Piac?

(#70018) Woodslave válasza Ijk (#70012) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Saját súllyal? 😈

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#70019) Ijk válasza Woodslave (#70018) üzenetére


Ijk
nagyúr

Úgy. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#70020) Silverr válasza gghrtz (#70013) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ketogén diétában nyugodtan mehet a disznóhús, zsir. A zsirmennyiség lehet kelleni fog de szerintem anyi fehérje nem. Én azt mondanám max 150 gramm de majd eldöntöd.

(#70021) brownus válasza Radnix (#70016) üzenetére


brownus
veterán

Fovam teri piac a duna feloli oldalon nagyjabol kozepen. Uveg kirakatos pult, nem lehet elteveszteni. ( ugy remlik pesti vagy)

[ Szerkesztve ]

(#70022) Woodslave válasza Ijk (#70019) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kemény vagy :Y :R :D de remélem sikerül a latissimust izoláltan megdolgoztatni? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#70023) Ijk válasza Woodslave (#70022) üzenetére


Ijk
nagyúr

Többé kevésbé.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#70024) Radnix válasza brownus (#70021) üzenetére


Radnix
senior tag

Van nekem közelebb is piac, xvi kerület... Csak nem szoktam piacra járni, így eszembe se jutott mint lehetőség

(#70025) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Én meg este bebaszok pálinkából,pótolni kell a kiesett kalóriát

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#70026) HussarF

Mai nap termése:

Régóta kacérkodtam az MP Combattal, most le volt árazva, így "csak" 32k-ba fájt. A Warrior Juice-nak viszont érdekes története van. 100% Casein Complex-et akartam venni, bementem a márka dedikált boltjába, hát nem volt. De eléggé le voltak rabolva a polcok, mondta a srác, hogy van ez a WJ, aminek a fele kazein. Mondom oké, jó lesz nekem úgy is. Kérdezem az árát: 7500. Mondom van 5%-os kártyám. Jó, akkor 7k. Kicsit fura volt, mert 7500 mínusz 5% nyilván nem 7000. Aztán láttam, hogy lehet erzsébettel is fizetni, mondom király, van nálam abból is 4000, így kp-ban csak 3ezret kellett kiperkálni. Természetesen a gépbe semmi nem lett beütve. Meglepett a dolog, mert azért ezekben a dedikált boltokban nem találkoztam még ilyen adózási morállal.

[ Szerkesztve ]

(#70027) Woodslave válasza Ijk (#70023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Csinálod ettől függetlenül a lehúzást is? Vagy most mire fel ez a fegyencezés? 😃

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#70028) Radnix válasza Ijk (#70012) üzenetére


Radnix
senior tag

Akkor az elsőben lett volna 7 is, a másodikban meg 6. ennye-bennye :))

Nekem kb hetente változik, hogy éppen bad pull up day van, vagy good pull up day, mert van hogy az első sorozattól tökéletesen szét akar repedni az egész hátam, van amikor meg az első sorozatban megérzem az alkaromat, emiatt nem tudok koncentrálni rendesen a hátamra. :U

Mekkora pihenőket hagysz 2 sor között kb?

[ Szerkesztve ]

(#70029) HussarF

Találtam egy múlt havi képet a telefonomban, gondoltam megosztom. Karom, vállam sosem volt nagy szám, csak ha kimondottan odafigyelek rájuk on-szezonban, akkor szoktak jobban mutatni. Mellel viszont nem volt problémám sosem. Inkább mindig alul kell edzenem, hogy ne vigye el nagyon az összképet.

Ilyen off-szezon-os kép ez, este lőttem, semmi edzés előtte vagy ilyesmi. Csak rávettem egy csajt, hogy küldjön magáról képeket fehérneműben és cserébe nekem is kellett szolgáltatnom valamit. Szerencsére ő nem volt olyan kritikus, mint ti vagytok :D Így téli alapnak úgy vagyok vele, hogy jó ez a forma, erre lehet majd építkezni jövőre, aztán majd meglátjuk mit hozok ki belőle. Na lehet fikázni :D

(#70030) Ijk válasza Woodslave (#70027) üzenetére


Ijk
nagyúr

Változatosság. Sajnos megrekedtem teljesen, többet kéne zabálni vagy nemtudom.
Akármit csinálok kb 10 húzódzkodás megy aztán kész. Azért állok meg 5-nél mert ha lenyomom a 10-et akkor nem egy percet hanem 3-at kell pihenni hogy menjen a következőben az 5. :D
Persze teljesen szabályosakat csinálok, tehát teljesen lenyújtom, dinamikusan felhúzom magam nyakig, majd lassan visszaengedem amíg teljesen megnyúlik a hátam. Régen erre képtelen voltam.
Azért a 94 kilós tömeg tud ám lefelé húzni.

Radnix: 1-1,5 perc. Nálam 45 perc egy komplett hátazás. (széles fogású 4-5, szűk fogású 4, t-rudas 4, fűrész 3-4, csigás evezés 3-4)

HussarF: Légyszíves nekünk ne azokat a képeket rakd be mint a csajaidnak. ;]
Te gyúrsz amúgy? :F

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#70031) Woodslave válasza Ijk (#70030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vagy kétszer kéne edzeni egy testrészt egy héten :U

trolololol ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#70032) Ijk válasza Woodslave (#70031) üzenetére


Ijk
nagyúr

Régen mellezésnél is húzódzkodtam, nem segített. ;]

Persze az segítene ha csak húzódzkodnék, minden nap. Csak annyira meg nem izgat.
Illetve van más is ami a mostani edzésrendszeremben segítene, de azt nem írom le mi. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#70033) Dicker válasza HussarF (#70029) üzenetére


Dicker
őstag

Fullhádé monitor eladó?

(#70034) Radnix válasza Ijk (#70030) üzenetére


Radnix
senior tag

Az kemény, én annyi idő alatt nyomom le a guggolást + előtte pár perc kardió gépen, hogy mielőtt súly nélkül belekezdek a bemelegítésbe azelőtt is bemelegítsem magam :)
Felhúzás is gyakran több idő mint neked a teljes hát. :D

(#70035) Woodslave válasza Ijk (#70032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Túl jól csináltad mostmar baxhatod😈

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#70036) LLam válasza Ijk (#70012) üzenetére


LLam
senior tag

én 85-87 kg vagyok, 20-22 perc alatt megy a 10,10,9,8,8. (volt már olyan amikor 5x10 ment..)
nem írtad a fogást gondolom szélesen fogsz felső fogással, én alsó fogással szűken húzok, hogy a bicepsz is kapjon jól, meg úgy tudom, hogy így hosszanti irányban fejlődik jobban és nem széltében mint a széles fogásnál (nem is látszik szemből kb semmi :B ) becslésem szerint legalább 30%-kal kevesebb jut így a hátnak, de legalább bicepszem sincs :D

Stay hungry!

(#70037) Zola007


Zola007
veterán

To:ko:m kivan az emberekkel.

Törölközőm a lábtolón, flakon víz mellette, súly felrakva. Én odébb ültem 2 méterre egy dobozon
A 2 tartóállványon van még 300 kiló szabad préda.
Csajszi odabilleg, leemel a lábtolóról egy 10-es tárcsát, átteszi a mellette lévő gépre, mellébiggyeszt 2 ötöst, elkezdi nyomni.

Sebaj, nem szólok, nem zavarom meg edzés közben. Elmentem, hoztam másikat magamnak.
No de mégiscsak úriember vagyok!! ;) Hát gáláns voltam és hoztam neki is egy 5 kilósat, ne kelljen már megint az enyémről levenni.
Sőt, még rá is raktam neki mikor éppen elment hasazni.
2 sorozatot lenyomott mire észrevette...

....Igen, fasz voltam
De már kikívánkozott jó ideje.
Mindig rendes, korrekt, előzékeny vagyok mindenkivel, én meg naponta összefutok valakivel aki bunkó, figyelmetlen vagy felsőbbrendűnek érzi magát.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#70038) Zola007


Zola007
veterán

Kérdés:
ki-milyen széles terpeszben lábtolózik, milyen pozícióban és milyen magasan teszi a lábát a lapra és milyen mélyre engedi le?

Mert én látok párhuzamos, széttartó lábfejtől kezdve a közvetlen egymáshoz érő lábon át netán csajoknál egészen az "idevele" széles terpeszig mindent.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#70039) SchumiBácsi válasza Zola007 (#70038) üzenetére

A következő videó választ adhat a kérdéseidre.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#70040) Lajkó válasza Zola007 (#70038) üzenetére


Lajkó
őstag

Én igyekszem a csípőmnél max. 20cm-rel nem szélesebben csinálni. Ha túl széles a terpesz, akkor nem tart az alsó szegmensben a hasam! :B

(#70041) SchumiBácsi

Most pedig választ adhat valaki az én kérdésemre ;]

Bonyolítanám egy kicsit a mell edzésemet mert nem elég bonyolult :Đ
Bevezetésre került a -15fokos tartomány fekve nyomásban, és a +30/45fok is. Észrevettem hogy mínuszban vagy többet nyomok ki, vagy többször ugyanazt mint a 0foknál. Ez valószínű a rövidebb út miatt lehet vagy mert új a gyakorlat és még nem pontos, ugyanakkor pozitívban kevesebbet, igaz utóbbiról tudtam már előtte, de nem is ez a lényeg, hanem egy edzésre érdemes e belesűríteni negatív/pozitív/semleges tartományt egyszerre, a tárogatás és áthúzás cicoma mellett, vagy minden edzésen fekve nyomásból legyen egy kimaxolt tartomány, a tárogatás áthúzás mellett?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#70042) Radnix válasza Zola007 (#70038) üzenetére


Radnix
senior tag

Csak a homárok csinálnak olyat, a kemény viking harcos spártai katonák azok guggolnak :K :P

(#70041) SchumiBácsi: szerintem még rakj be vagy 3 mellgyakorlatot és a végén csinálj vetkőzősorozatokat is.

Viccelődést félretéve a minuszos nyomást kivenném a pitsába, az áthúzással és a tárogatással együtt.
4 sor 0fok 4 sor 30 fok és nem kell oda több :K

[ Szerkesztve ]

(#70043) Woodslave válasza Radnix (#70042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Látszik nem tartod a lépést a mellizom anatómia tudományával .
. Negativ, alacsony pozitiv és tárogatás csigán. Én kézivel még nyomok egyet másik napon sima padon. Nehogy már legyen egyszerű válasz 😁

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#70044) Zola007 válasza Radnix (#70042) üzenetére


Zola007
veterán

A kemény viking harcos katona - vagyis Én :D - néhány biciklis bukás, 2 térdműtét és egy patellaízületi kopás után átgondolta a dolgot. :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#70045) Woodslave válasza Woodslave (#70043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és persze azt se olvasod el amit linkelek mert szerintem nem régen volt ;]

[link] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#70046) SchumiBácsi válasza Radnix (#70042) üzenetére

Köszi, de a javaslatod első fele nem nyerő :D Nálam biztonságtechnikai okokból egy edzésben 3különböző gyakorlatot kaphat a megcélzott izom kivéve ha új gyakorlatra van szükségem ilyenkor gyakorló szinten plusz egy gyakorlat 4×10-ben alacsony súllyal néhány edzésig és ha beválik bevezetem aztán szintén 3gyaki jön edzésenként.

A második részt megnézem valamikor és ha beválik sztem menni fog különösen erőnövelő edzésben, mert régebben amikor csúcsterhelést adtam fekve nyomáskor, szinte felesleges volt bármi mást csinálnom utána ;]

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#70047) SchumiBácsi válasza Woodslave (#70043) üzenetére

Csigán tárogatás lehetősége sajnos nincs - még nincs ;]
Az egykezes/kétkezes egyébként időnként felváltva van jelen az edzésemben.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#70048) HussarF válasza Zola007 (#70037) üzenetére

Szóljál neki, néma gyereknek anyja sem érti szavát. Sokszor előfordul ilyesmi, az ember bele van feledkezve az edzésbe, vagy rutintalan (mint pl a csajok sokszor) és nem tűnik fel, hogy használatban lévő gépről veszi el a súlyt. Nem feltétlenül bunkó. Lehet, ha szóltál volna neki, egyből leesett volna, hogy mi a szitu. Tán még randira is elhívhattad volna :DDD
Amúgy láttad már a John Wick-et? Ha nem, akkor mindenképp nézd meg. Olyan gyönyörű '69-es Boss 429 Mustang van benne. Zsebkendőt, majd készítsd elő, ha esetleg a gatyádba csöppennél, nekem majdnem sikerült ;]

(#70049) Radnix válasza Woodslave (#70043) üzenetére


Radnix
senior tag

kíváncsivá tettél, ha esetleg le van mentve az oldal és nem tart tovább fél percnél előkeresni belinkelhetnéd. Mindettől függetlenül nem fogok változtatni, mert ez a 2 gyakorlat tökéletesen megdolgoztatja nekem, de azért a tudás sose árt! :D

(#70050) Zola007 válasza HussarF (#70048) üzenetére


Zola007
veterán

Oké, majd legközelebb szólok neki, csak most így alakult.
Egyébként nem tetszett, "egyesekkel" ( ;] ) ellentétben én nem akarok mindent megdgni ami mozog

(#70039) SchumiBácsi : ezek az alapok megvannak, viszont én pont fordítva, széles terpeszben érzem inkább a külső részt. Szerintem helyesen csinálom, de majd legközelebb megkérek valakit, nézze meg kívülről is rendben van-e

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.