Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71351) -Mike- válasza g@bo (#71345) üzenetére


-Mike-
addikt

10ért komolyabb ruhaszárítót kapsz.

(#71352) mayday00 válasza kona005 (#71306) üzenetére


mayday00
őstag

gyakori kérdéseken :D Ott is van ilyen gyúrós ,,részleg" ott írták..

Van a fehérje gyár. Mellette van egy hatalmas marha farm. Több ezer marhával. Levágnak belőle naponta x menyiséget. Ott van több tonna hús. Abból hogyan lesz fehérje? :D

Tejsavót nagyjából tudom hogyan gyártják. De a több ezer marhából hogyan lesz fehérje? :DDD

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71353) shteer válasza mayday00 (#71352) üzenetére


shteer
titán

sehogy

..szerintem jónak tűnik

(#71354) Koppanyvezer válasza mayday00 (#71352) üzenetére


Koppanyvezer
tag

A kreatint sem marhahúsból vonják ki és a Mikulás sem létezik.

Steamen: xxxpaulxxx

(#71355) Lajkó


Lajkó
őstag

Rendelnem kellene ismimnek INNÉT ILYET!
Megbízható az oldal? Eredeti cuccokat árulnak?

(#71356) jookomak válasza Lajkó (#71355) üzenetére


jookomak
őstag

Nevesített bűncselekmény a teljesítményfokozó szerrel visszaélés. Valószínűleg van legális webshop rá, igen. Drog.hu-n pedig kokaint is lehet rendelni.

(#71357) kexksz válasza Lajkó (#71355) üzenetére


kexksz
addikt

Felnevettem. :DDD

(#71358) AssAssynn válasza Lajkó (#71355) üzenetére


AssAssynn
őstag

Szerintem ne foglalkozz velük. :)
Aki neten árul ilyeneket, az teljes titoktartásban csinálja. Ez túlságosan nyílt, nagyon gagyi. Mondjuk a használatot nem büntetik, szóval nem hiszem, hogy csapda lenne... viszont működőképes dolog sem lehet, mert akkor már rég lekapcsolták volna a tulajt. :D Vagy az is lehet, hogy már le is kapcsolták, csak a honlap maradt meg, ami inaktív.

De ki is próbálhatod, aztán majd várjuk a véleményeket. :DDD ;]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71359) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Milyen hoki kox lehet az ami 700 ft,lol

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71360) Dani82


Dani82
senior tag

Na ez lett a 2014es forma.
Nem vagyok tulsagosan elegedett vele, elertem valami szar platot es nem tortenik semmi jo ideje. Hiaba emeltem a mikro,makronitrienseket drasztikusan. Ja de elkezdett a chtol zsirosodni a hasam pedig kb 200g chrol van szo/nap.
januartol raprobalok egy edzore hatha kulso szemlelokent tud segiteni edzesben kajaban.
aztan ha ez se segit johet a roid ketogendieta marciustol ;]

[link]

(#71361) Ijk válasza Dani82 (#71360) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem igen fasza forma ez, tekintve hogy te is naturálban nyomod. Nyilván mindig van feljebb, de ne legyenek irreális elvárásaid magaddal szemben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71362) Silverr válasza Ijk (#71361) üzenetére


Silverr
aktív tag

Csak nem naturálba nyomja már egy ideje ;)

(#71363) Dani82 válasza Silverr (#71362) üzenetére


Dani82
senior tag

Az az egy kis tablettás próbálkozás nyár elején nem számit őrület koxos múltnak :)

hasonló formához vajon már kell szúrkálni? [link]

[ Szerkesztve ]

(#71364) Silverr válasza Dani82 (#71363) üzenetére


Silverr
aktív tag

Persze, értem csak mégis tegyük tisztába a dolgot :)

Ehhez nem kell szúrni, ettől neked nagyobb izomtömeged van.

[ Szerkesztve ]

(#71365) Ijk válasza Dani82 (#71363) üzenetére


Ijk
nagyúr

Beszálkásítasz 6%-ra tavasszal és majd eldöntöd.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71366) FIREBLADE78 válasza Dani82 (#71363) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Milyen tablettàs koxot szedtél? Kellemetlen tünetek voltak? Nekem is bekène szereznem valamit.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71367) Dani82 válasza FIREBLADE78 (#71366) üzenetére


Dani82
senior tag

Stanazolol-t szedtem. Az egyetlen kellemetlenség, hogy fájtak kicsit az ízületeim egy idő után.

Ijk: jaja, imádnám a 6%-t, de sztem nálam már 15%-nál elmennek az izmok argentinába nyaralni :(

[ Szerkesztve ]

(#71368) Ijk válasza FIREBLADE78 (#71366) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerezz be egy barátnőt ha még nincs inkább.

Dani: 6%-ot szerintem nem nagyon tudod összehozni, de 8% esélyes lehet valamennyi izomvesztéssel. Lassú, nagy súlyos edzések (szabályosan, legalább 50% izolált) és heti 1-2 HIIT futás + fokozatos diétával talán menne.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71369) BÁ Nutrition válasza Dani82 (#71367) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azert ezt a fajta kogszolast illene nem osszekeverni egy versenyzoevel
ezt nem is neked mondom hanem itt megy a nagy duma h mar nem vagy natural aztan kb annyira vagy kogszos mintha egy ladara rakunk egy racing matricat.. ;]

ez eleg messze van egy rally world cuptol talan.. :U

ha nem vagy olyan alkat akkor eleg nehez tartani egy 8%os szintet. nem vagyok benne biztos h egyeltalan egeszseges :F

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71370) Dani82 válasza BÁ Nutrition (#71369) üzenetére


Dani82
senior tag

Ezzel abszolut egyetertek.

(#71371) SchumiBácsi válasza Dani82 (#71360) üzenetére

A válladban biztos van még tartalék, amivel emelheted a platót. Egyébként klassz már ez a forma, hasonló szint elérése a cél nekem is :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71372) Ijk válasza SchumiBácsi (#71371) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nincs elmaradva a válla, teljesen arányos. A golyóváll a koxosok védjegye.

A hasonló szint elérése lehet a célod, de érdemes elolvasnod Dani hozzászólásait, milyen fanatizmussal csinálja. Ha az idáig vezető útját is irigyled akkor összejöhet a forma.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71373) Ijk


Ijk
nagyúr

Úgylátom Cedriknél is kezd hatni végre a növi scitec. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71374) SchumiBácsi válasza Ijk (#71372) üzenetére

Hidd el ha félévig tervezek egy edzőtornyot és már az idegbaj kerülgetett a végén mert még mindig volt benne hiba, ha januárban elkészül, kb. órákat lógok majd rajta, meg a teremben. Az edzés az egyébként kezd egyre hatékonyabb lenni, 2015 pedig a kaja rendbetétele lesz, mert a közös valószínűleg nincs szinkronban a testépítés által támasztott követelményekkel ;]

Addig is megnyugtat hogy a kar azért belegyalogolt a 40-be, a mell is kezd megformálódni, a láb is folyamatban, egy probléma lesz a has, onnét izgalmas lesz a zsírt lemarni :DDD

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71375) Lajkó válasza AssAssynn (#71358) üzenetére


Lajkó
őstag

Értem, csak gondoltam jobb mint a ládi cigóktól beszerezni!
Egyébként meg megoldja a rokony, csak "napikétszer"-es áron kb.
Azért gondoltam erre, mert valaki korábban linkelte itt ezt az oldalt...

(#71369) BÁ Nutrition: De azért csak ki tudja vele tágítani a genetikai határait, nem? :U

SchumiBácsi: Már nagyon kíváncsi lennék arra a bizonyos edzőtorony gépszörnyre! :K
Nekem is kellene valamit kreálni ami szuper-multifunkciós, de ....

(#71376) kona005 válasza Ijk (#71373) üzenetére


kona005
senior tag

De gusztustalan ez a csávó :(

(#71377) kona005 válasza kona005 (#71376) üzenetére


kona005
senior tag

BTW Kellemes ünnepeket mindenkinek! :R

(#71378) Zola007 válasza kona005 (#71376) üzenetére


Zola007
veterán

Van egy hegyigorilla beütése, az tény

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71379) prot-ko válasza deniro2 (#71338) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Stillmass excellent whey csak minimálisan drágább és nem kevert. 16k körül van 5kg.

Vagy elírtad, vagy valami másról van szó, de az excelent wheyről az olvasható, hogy ca. 70%-os fehérje tartalmú, úgy, hogy (!!!) hozzáadottan a második legtöbb anyag benne a szárított író.

A szárított íróról, meg tudjuk, hogy ca, 50%-os laktóztartalmú anyag.

Tehát van egy whey fehérje aminél pont a laktózt kinyerik, kivonják, és van egy író, amiben pont a laktóz igen magas. Elvileg a manapság készült írók tejsavat egyáltalán nem tartalmaznak, így nincs táptalaja a jótékony baciknak.

Akkor ennek mi az értelme?

(#71380) prot-ko válasza mayday00 (#71304) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Most olvasom, hogy ez a marhafehérje nagy kamu. Semmi köze a marhahúshoz. Valami hidrolizált kollagén vagy micsoda Az meg mi?

Még a legjobban reklámozott Carnivor sem hajlandó ennyi idő után arra, hogy közzétegye a fehérje aminosav tartalmát. Ugyan is ez lenne a meghatározó annak, hogy el legyen döntve, hogy kollagén vagy sem?!?! Sőt a többi beef hidrolizátum dizájnernek sincs aminoprofilja. A másik, ezek a fehérjék, sok esetben hozzáadott creatint is tartalmaznak. Döntse el mindenki hogy vajon miért?! A kollagén egy kötőszöveti fehérje, tehát nagy mennyiségben az emberi inakban, szalagokban, bőrben, szemben, hajban, és csontban található. Izomzat építésre nem igazán alkalmas, mivel pl. kis mennyiségben tartalmaz EAA-kat. Egyes ezzel a témával foglalkozó leírások (tanulmányok) megemlítik, hogy minőségi különbségek itt is lehetségesek.

(#71381) margithid


margithid
veterán

Érdekes azért hogy a basic whey-t tömegnövelőnek állítják be. Oké, van benne 6 gramm cukor, de ez azért nem a világ vége. Nálam a tömegnövelő a jumbo, de nem a basic. Egyébként is tejjel iszom:)
Ízre nekem kb egy szint scietec-kel, árban viszont olcsóbb.
Karácsony előtti kuponnal 22500 Ft volt az 5.5 kg-os kiszerelés. Ez kb 3 hónapra elég nekem!

(#71382) gghrtz válasza margithid (#71381) üzenetére


gghrtz
őstag

A hideg kiráz mindig a tömegnövelő szótól. :U

(#71383) margithid válasza gghrtz (#71382) üzenetére


margithid
veterán

Nem én találtam ki, igy reklámozzák!

(#71384) gghrtz válasza margithid (#71383) üzenetére


gghrtz
őstag

Tudom, ezt csak úgy mellékesen megjegyeztem. Amúgy magával a szóval van bajom. A sok paraszt meg beveszi, hogy ettől nő a tömeg, meg ez fogja majd nekik hozni az izmot. A kedvencem az amikor a parasztok arról beszélnek, hogy ő bizony milyen kurva sokat szedett fel amióta eszi a nagyszerű dzsámbóóót.

(#71385) deniro2 válasza prot-ko (#71379) üzenetére


deniro2
senior tag

Haggyámá, tudom, hogy te csak akkor írsz ide, ha a stillmasst akarod fikázni... :U
Szerinted más gyártók hogy érik el, hogy a 80%-os fehérjetartalmú alapanyagból 65-75%-osat kapjanak? Max nem írják bele a specifikációba, hogy író, krétapor vagy seggszőr amivel hígítják a cuccot.

(#71386) kona005 válasza gghrtz (#71384) üzenetére


kona005
senior tag

Nem azért, de én 67kg voltam a csont meg a bőr, szó szerint 190 magas, a felső testem nulla kb...
Januárban lesz még csak fél éve hogy edzem szóval tényleg nagyon kezdő állapotban vagyok, de a 3 jumbot ettem meg, 2 zöldet meg 1 sárgát és bizony nőttem tőle ezt nem tagadom mert most már lassan 3 hete nem eszem és így megmaradtam bőven reggel 76nak úgyhogy előző nap sem ettem degeszre magamat!
DE
Tiszában kell lenni vele hogy nem egy kidolgozott szálkás izomzat fog kialakulni tőle, rengeteg szénhidrátot tartalmaz, eléggé zsírosít is...

(#71387) mayday00 válasza kona005 (#71386) üzenetére


mayday00
őstag

Egy baj van ezekkel a ,,tömegnövelőkkel", hogy inkább a zsírpárnákat növeli. De azt eléggé. Ahhoz meg túl drága...

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71388) kona005 válasza mayday00 (#71387) üzenetére


kona005
senior tag

Igen, ez így van sajnos, ezért mondtam hogy nem átverés azért mert tömeget növel, csak nem biztos hogy úgy ahogy szeretnénk... Mindegy, már nem szedem, csak a fehérje...

(#71389) margithid válasza mayday00 (#71387) üzenetére


margithid
veterán

Szeritnem is. Inkább egy basic whey meg mellé zab. kicsivel értékesebb szénhidrát mint a cukor!

(#71390) Ijk válasza mayday00 (#71387) üzenetére


Ijk
nagyúr

Soha nem vettem tömegnövelőt, igazából értelmét nem látom. Be lehet keverni fehérje+gyors CH kombót egyedi igényeknek megfelelően. Tömegnövelőben meg olyan az arány hogy annyi erővel a turmix után be lehetne sütizni, kb. ugyanaz a hatás lenne.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71391) gghrtz válasza kona005 (#71388) üzenetére


gghrtz
őstag

Akkor ennyi erővel a cukrot is nevezhetnénk tömegnövelőnek. Nagy átverésnek tartom ezeket. Ár/értékben nem nagy biznisz. Én most a darált zab+fehérje kombót preferálom leginkább. Impact Whey 50 gramm + 100 gramm zab kb 210 Ft / adag.

(#71392) kona005 válasza gghrtz (#71391) üzenetére


kona005
senior tag

Végülis igen, az is az...

Én is elhagytam most januártól csak csirke,pulyka,sovány marha,hal minden mennyiségben, sok saláta kevés ch... nomeg 100% Beef

(#71393) deniro2 válasza gghrtz (#71391) üzenetére


deniro2
senior tag

Jaja, a hentesnél is át kellene cimkézni a cuccokat: tömegnövelő kolbász, szálkásító karaj, etc. ;]

(#71394) prot-ko válasza margithid (#71381) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Karácsony előtti kuponnal 22500 Ft volt az 5.5 kg-os kiszerelés. Ez kb 3 hónapra elég nekem!

Kuponkód, és egyéb variációk nélkül, az év minden napján
MNH 100% whey 6kg 23.990Ft

illetve egy ilyen párosítás esetén:
MHN 6kg fehérje 22.900FT
MT iBCAA 1kg 10.490FT
-----------------------------
összesen: 33.480FT

Az MHN Whey+2 (ami 82%-os, whey protein koncentrátum (75%), whey protein izolátum (20%) és glutamin peptideket (5%) tartalmazó fehérje.)
908g = 5.990Ft
2270g = 11.900Ft
4540g = 22.980Ft

illetve itt is van egy olyan párosítás:
MHN Whey+2 fehérje 4540g = 21.980Ft (4.841Ft/kg)
MT iBCAA 1kg = 10.490Ft
--------------------------------------------
összesen: 32.470Ft

[ Szerkesztve ]

(#71395) margithid válasza prot-ko (#71394) üzenetére


margithid
veterán

Ez hol van?
Ízre milyen?

(#71396) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

:D

(#71397) rwin5 válasza -secret- (#71396) üzenetére


rwin5
őstag

épp kérdezni akartam, hogy itt sönki sé spammeli a topicot, a jókívánságokkal? ;]

(#71398) proof88 válasza gghrtz (#71391) üzenetére


proof88
addikt

Nem te vagy a célközönség.

(#71399) prot-ko válasza deniro2 (#71385) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Haggyámá, tudom, hogy te csak akkor írsz ide, ha a stillmasst akarod fikázni...
Szerinted más gyártók hogy érik el, hogy a 80%-os fehérjetartalmú alapanyagból 65-75%-osat kapjanak? Max nem írják bele a specifikációba, hogy író, krétapor vagy seggszőr amivel hígítják a cuccot.

Ettől még a tény tény marad. Lehet háborogni, az Excelent-ben író van az pedig sajnos tele van tejcukorral. Az hogy a többiek mit csinálnak, mit írnak, és te mit veszel az egy más kérdés.

Az egyik termék reklám szövegében:
"...XYZU 100% marhahús még koncentráltabb aminosavak, mint a tejsavó-izolátumban...."

Mi van?
Ha nem teszi közzé az aminoprofilt, hogy állapítsam meg ezt az állítást?

[ Szerkesztve ]

(#71400) deniro2 válasza prot-ko (#71399) üzenetére


deniro2
senior tag

Tehát az a fő probléma, hogy nem azt írták, hogy egyéb, hanem a konkrét összetevőt? Nálam ez inkább jó pont. A reklámszövegeket meg hagyjuk, mert az összes gyártónál van min röhögni...
Amúgy marhahús fehérje aminóprofilt nem sok terméknél fogsz találni, mert átbaszás az egész termék. Nyilván most ez a trendi, mindenki csinálja, de nem véletlenül nem volt a piacon évtizedekig...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.