Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134001) yodamastah válasza Angel2014 (#133998) üzenetére


yodamastah
őstag

Én sem ajánlom ketogént. 2000ben próbálkoztam vele, és nekem nem jött be. Totál beállt az emésztésem, és elég furán éreztem magam tőle. Állítólag ez utóbbi idővel elmúlik, de nem vártam meg. Egy előnye volt, éhség érzetet elég szépen tompította. Mindegy más diéta stratégiával jó eredményeket értem el, nem is próbálkoztam azóta ketogénnel.

(#134002) aelod válasza yodamastah (#134001) üzenetére


aelod
veterán

Tudni kell, hogy a ketogén kiknek ajánlott és mikor. Átlag ember már a kalória megvonást sem tolerálja jól, szénhidrát csökkentést annál inkább. Ketót meg pláne.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134003) HussarF válasza aelod (#134002) üzenetére

Én főleg Angel "fegyelmezettsége" miatt nem ajánlanám. Ketóhoz mindent 100%-osan tartani kell, tényleg semmi ch, különben nem lesz jó. Nem hiszem, hogy nála - aki paprikás krumplival diétázik - a leghalványabb esély lenne arra, hogy ketózisba tudna kerülni és tartósan abban is maradni.

(#134004) gery2123


gery2123
őstag

Sziasztok!

Most kezdtünk el a párommal együtt edzeni és jó lenne valami edzésterv. Egy héten ha minden jól megy 3x el tudunk menni. Ennek fényében mit ajánlotok?
Én szeretnék izmosodni a párom pedig formálódni/fogyni egy keveset.

Életünkben nem voltunk még terembe :DD otthon ezt azt mindig csináltunk de már azt is régen.
Ahogy olvastam a topicot 3x edzés kb.
Láb
Mell/kar
Hát/váll

De miylen súlyokkal érdemes kezdeni milyen gépen? Ezek a nagy kérdések igazából.
Illetve valaki jár innen a Lantos Johnny Fitness-be?
Ha esetleg valaki jár oda és lenne kedve ahhoz hogy egy napot ránk szánjon, hogy megmutasson ezt azt esetleg?! Természetesen nem csak egy köszönőmért ha úgy van, hiszen az idejét kérem. Nem vagyunk és nem is akarunk annyira pro lenni, így ha nem lenne fontos nem fogadnánk csak emiatt edzőt fel..

Előre is köszönök mindenféle segítséget.

-- PSN_ID: GerY2123

(#134005) yodamastah válasza aelod (#134002) üzenetére


yodamastah
őstag

Kiváncsiságból próbáltam ki. Sokadik diétám volt ez. Akkoriban grammra mértem a kaját szinte folyamatosan. Nem volt gond a ketó extremitásával. Az volt a gondom hogy be voltam lassulva tőle, és nem tudtam rendesen a melóra figyelni (programozás). Pedig éhség szempontból valamivel jobb volt mint az közepes/alacsony szénhidrátos kajálás.

(#134006) D3W1L3 válasza gery2123 (#134004) üzenetére


D3W1L3
tag

ha házat akarsz építeni ,akkor is megkérsz valakit,hogy mutasson meg ezt azt? :U
erősen ajánlott az edző,(normális) aki legalább a helyes mozgást megismerteti, utána el lehet hagyni.

(#134007) aelod válasza yodamastah (#134005) üzenetére


aelod
veterán

Persze, hogy be voltál lassulva mivel az agynak kell a szénhidrát. Idő mire átáll a ketonokra.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134008) Angel2014 válasza KoVee84 (#133996) üzenetére


Angel2014
addikt

Itt vagyok a teremben ès azt mondják hogy aki gh-t szed vagy kokszol az ösztrogèn miatt a teszt pozitìv lesz.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#134009) D3W1L3 válasza Angel2014 (#134008) üzenetére


D3W1L3
tag

akkor hagyd őket ott a p.csába mert hülyeségeket beszélnek... a hcg tud ilyet
gondolom a gh alatt növekedésit értesz azt meg hcgvel hamisítják és így lehet legegyszerűbben kideríteni ,hogy azt vettél vagy nem.

(#134010) Dani82 válasza yodamastah (#134005) üzenetére


Dani82
senior tag

Nekem bejott a keto, viszont az elso 10-20 nap, nem emlekszem mar mennyi, az nagyon gaz es emiatt hagyjak abba sokan. Amig atall a szervezet a ch helyett a ketonok hasznositasara az nem egyszeru. Nekem volt olyan nap, amikor nem tudtam kikelni az agybol, annyira faradt es enervalt voltam.
Ami konnyit ezen az allapoton az a nyomelemek magas bevitele meg a magasabb sobevitel.
Viszont azt hiszik sokan, hogy mennyire meno allandoan bacont, magvakat, bulletproof coffeet tolni, meg toportyut oldalassal. ezek jo dolgok, viszont itt is mint minden dietanal a kaloria deficit szamit. Es ezekbol a kajakbol kurvagyorsan el lehet erni a napi kcalt.
Raadasul az alkohol fogyasztast kb el lehet felejteni. Egyreszt kb 2 vodkatol off lesz az ember, masreszt en pl allandoan szarul voltam ha ittam es a legborzalmasabb masnapok voltak. kb emiatt hagytam abba :D

Geri2123: voltam ott edzeni parszor. Nem rossz terem. sztem nyugodtan probaljatok ki. Nincsenek hoist csodagepek, de tiszta, normalis, jol felszerelt terem. Csak nincs wifi ezert nem vettem berletet :K :U

[ Szerkesztve ]

(#134011) yodamastah válasza aelod (#134007) üzenetére


yodamastah
őstag

Ezzel tisztában voltam természetesen :) Sajnos nem engedhettem meg magamnak hogy heteket várjak mire megszokja az agyam ezt az üzemmódot. :) Mindemellet az emésztésemnek sem tetszett, már csak emiatt is abbahagytam volna egy idő után.

(#134012) aelod válasza Dani82 (#134010) üzenetére


aelod
veterán

Én speciel nem bírnám a sok zsírt.
Raadasul az alkohol fogyasztast kb el lehet felejteni. Egyreszt kb 2 vodkatol off lesz az ember, masreszt en pl allandoan szarul voltam ha ittam es a legborzalmasabb masnapok voltak. kb emiatt hagytam abba
LOL

voltam ott edzeni parszor. Nem rossz terem. sztem nyugodtan probaljatok ki. Nincsenek hoist csodagepek, de tiszta, normalis, jol felszerelt terem. Csak nincs wifi ezert nem vettem berletet

Mega LOL. Wifizni jársz a termekbe, aztán csodálkozol, hogy stagnálsz már egy ideje ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134013) HussarF válasza aelod (#134012) üzenetére

Lehet a pacemakere kapja a jelet a hálózatról, azért kell a folyamatos összeköttetés ;]

(#134014) Dani82 válasza aelod (#134012) üzenetére


Dani82
senior tag

Kardio kozben youtubeot nezek, es heti 3x 50p youtube eleg gyorsan kimeriti a 7gbos mobilnetem, illetve mivel emaileket melom miatt stb sajnos edzes kozben sem tudom hanyagolni, neha azt is tovabbitanom kell , nagy csatolmanyokkal :)

[ Szerkesztve ]

(#134015) aelod válasza Dani82 (#134014) üzenetére


aelod
veterán

;] -fej csak vérszívás volt. Don't worry ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134016) Dani82 válasza aelod (#134015) üzenetére


Dani82
senior tag

tudom tudom :P

Pénteken lejar a chili4be a berletem, utana Peak?

[ Szerkesztve ]

(#134017) aelod válasza Dani82 (#134016) üzenetére


aelod
veterán

Asszony már rágja a fülem miatta. Megdumáljuk.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134018) gery2123 válasza D3W1L3 (#134006) üzenetére


gery2123
őstag

ha házat akarsz építeni ,akkor is megkérsz valakit,hogy mutasson meg ezt azt? :U :F

Ezt most hogy is? Miért is kaptam ezt a választ? Írtam, hogy nem durván akarjuk nyomni. De ha még ez fáj is neked, a többi kérdés/kérésre miért nem válaszoltál? Nem csak annyit kértem, hogy jöjjön valaki és mutasson mindent (nem ingyen)
Személyi edzőt azért nem akarnék fogadni, mert nem éri meg nekünk az a pénz szerintem amiért Ő vállalna 2 főt.....

Szóval, ha van rá esély akkor heti három edzésre mit tudtok ajánlani?

Láb
Mell/kar
Hát/váll

Jó ez így? Illetve milyen ismétlés/db legyen?
Milyen gépeket ajánlottak ezekre a testrészekre elsőnek?
Milyen súlyokkal? (vagy ahogy érezzük?)

Ezekre ha lenne válasz (kíméljenek az előző hsz stílusai légyszíves, én se megyek rögtön neki egy embernek ha kérdez valamit ami elméletileg a topic lényege) nagyon megköszönném. Persze ha mindenki szerint rögtön fizessek egy edzőnek azt is elfogadom.

Még egyszer köszönöm!

(#134010) Dani82

Köszönöm szépen, már egyszer voltunk ott futottunk is egy jó kis időt, de mást is szeretnénk csinálni ezért is írtam :)

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#134019) HussarF válasza gery2123 (#134018) üzenetére

Szerintem azért, mert egy alkalommal, amit esetleg valaki jó szándékból rád szánna, nem sokat lehetne megmutatni. Max annyit, hogy melyik gép mire való. Ha már van edzésterved, meg gyakorlatok hozzá, akkor netről nézzétek meg, hogy mi a helyes kivitelezés, mikre kell odafigyelni, aztán menni fog az egyedül is.
Például itt elég jól össze vannak szedve, leírással, videóval, mindennel.

[ Szerkesztve ]

(#134020) Shingen válasza HussarF (#134003) üzenetére


Shingen
addikt

Nem hiszem, hogy nála - aki paprikás krumplival diétázik ;]

風林火山

(#134021) Shingen válasza aelod (#134015) üzenetére


Shingen
addikt

fej csak vérszívás volt. Don't worry

Persze, persze :DDD

風林火山

(#134022) gery2123 válasza HussarF (#134019) üzenetére


gery2123
őstag

Na ez egy jó kiindulás már, köszönöm szépen. Valahol elindulunk aztán ha tényleg nem megy akkor jön a "B" terv.

-- PSN_ID: GerY2123

(#134023) aelod válasza Shingen (#134021) üzenetére


aelod
veterán

Hozzászólást gyűjtesz megint? :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134024) D3W1L3 válasza gery2123 (#134018) üzenetére


D3W1L3
tag

a kérdésben benne van a válasz. ez is egy szakma, és most nem az 1-2 hetes okj-s edzőkről beszélünk.
szerintem megéri azt a pénzt, hogy megtanuld helyesen elvégezni a gyakorlatokat mivel fogalmad sincs az egészről ha lenne nem itt kérnél segítséget. persze meg lehet nézni interneten mit hogy kell csinálni csak gyakorlatban nem biztos ,hogy az az lesz.és igen sokak tanulnak egymástól, leginkább hülyeségeket.
de sok sikert, ha ez önálló edzés mellett döntesz.

(#134025) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Sziasztok, az unokatestverem nagy atalakulason ment vegbe, az elmult masfel evben tobb, mint negyven kilotol szabadult meg. Ugymond kezd lassan revbe erni, de aggodik, hogy a hasan tulzottan logni fog a bor. Tisztaban vagyunk, hogy rengeteg mulik a genetikan, eletkoron, a fogyas idotartaman, es sok mindenen meg, de szeretnek erdeklodni, hogy tudtok-e/hasznaltatok-e barmilyen keszitmenyt, ami akar picit is, de segitett vagy megelozott nemileg ezen a probleman? Csodak nincsenek, de egy pici rasegites is jol jonne. A valaszaitokat elore is koszonom!

(#134026) Zola007 válasza Shingen (#134020) üzenetére


Zola007
veterán

Semmi gond nincs a paprikás krumplival diétában sem
Van az a volumen.

Ha csak a fele igaz annak, amit be szokott írni, akkor 4000 kcal-on kényelmesen lehet vele diétázni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134027) proly01


proly01
őstag

Sziasztok!
Elkezdtem a kreatin monohidrat szedését.
Kérdésem az lenne mennyi a javasolt napi adag 75 kiló esetén?
:R

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#134028) Zola007 válasza proly01 (#134027) üzenetére


Zola007
veterán

IQ szinttől függ
100 alatt a bodybuilder.hu cikkei az irányadók
100 - 140 között 7.5 - max10g
140 felett meg nincs szükséged kreatinra

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134029) aelod válasza Zola007 (#134028) üzenetére


aelod
veterán

150 felett megtermeli a tested ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134030) Zola007 válasza aelod (#134029) üzenetére


Zola007
veterán

160 felett nem jársz gyúrni, az eszedért pnak le. ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134031) HussarF válasza Zola007 (#134030) üzenetére

Szerintem ez ésszel nem működik, csak pénzzel. Mondjuk ott nem 160 a határ ;]

(#134032) aelod válasza Zola007 (#134030) üzenetére


aelod
veterán

Nem is kell eljárni, mert a tied a terem. Az meg pnát terem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134033) BeZol válasza proly01 (#134027) üzenetére


BeZol
őstag

En most 3 honapig szedem majd, minden edzes utani turmixba teszek 1 kupaknyit, ami 3-5g kreatin, elvileg ennyi eleg mar a hatas eleresehez, szerintem csinald te is igy, meg a flakonon is ezt irjak..
Ami tanulmanyokat olvastam, ott az jott le h edzes utani kreatin tobbet er mint edzes elotti, es h edzes utani napi 5g kreatinnal tobb mint 2kg-mal tobb izom jott fel azoknak, mint akik nem szedtek kreatint, viszont h ez tiszta izom-e es h hany het/honap utan, arra nem emlekszem.

(#134034) aelod válasza BeZol (#134033) üzenetére


aelod
veterán

s h edzes utani napi 5g kreatinnal tobb mint 2kg-mal tobb izom jott fel azoknak, mint akik nem szedtek kreatint, viszont h ez tiszta izom-e es h hany het/honap utan, arra nem emlekszem.

winstrol monohidráttal max feljön 2 kiló tiszta izom :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#134035) God Vazzeg válasza aelod (#134034) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Abból is csak a télivel :K :N :D

(#134036) Zola007 válasza God Vazzeg (#134035) üzenetére


Zola007
veterán

nincs is annál jobb :N

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134037) brownus válasza aelod (#134034) üzenetére


brownus
veterán

najóde nem mindegy, hogy mennyi idő alatt jött az a két kg izom!

(#134038) proly01


proly01
őstag

Igen csak en arra gondolok,hogy mikor elkezdtem szedni a monohidratot akkor 70 kiló voltam. Most 75 vagyok valószínűleg ebből az 5 kilóból valamennyi izomnak kellene hogy legyen. Na most ha eddig szedtem ugye testtömeg szerint ugye mondjuk 10-12g ot akkor nem kell e egyenes aranyosan a tomegem növekedésével tobbet szednem grammban?
Mert en úgy gondolom hogy kellene...no de mennyit és mikor? Ezért kerdezem azokat akiknek 140 es IQ juk van ehhez.

....Pr:)ly....

(#134039) God Vazzeg válasza proly01 (#134038) üzenetére


God Vazzeg
veterán

" Ezért kerdezem azokat akiknek 140 es IQ juk van ehhez."

Itt soha nem fogsz akkor választ kapni :D

(#134040) Woodslave válasza proly01 (#134038) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az a jó esetben 1kg száraz izomtömeg valóban jelentős mértékben megdobhatja a kreatin igényed. Ha biztosra akarsz menni akkor emeld az adagot 13 grammra ;]

kép helyett mostmár iq teszt eredményt kell posztolnia mindenkinek :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#134041) Champipi válasza Apollyon (#134000) üzenetére


Champipi
senior tag

Ezt a ketogén diétát épp most kezdik leértékelni. Például a Jason Blaha. :U Úgy tűnik csak egy újabb próbálkozás volt. Pedig még Bunny is dícsérte...

(#134042) Zola007 válasza God Vazzeg (#134039) üzenetére


Zola007
veterán

Pontosan
Senki kedveért nem fogok veszteni 10-et a 150-ből
;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134043) marked one94


marked one94
őstag

Na egy kis helyzet jelentés a felkészülésben. Sikerült saját hibámból összeszedni egy kis sérülést a bal könyökömnél, kihívtak munkahelyen egy szkander párbajra és valamit nagyon rosszul csinálhattam mert utána vagy másfél óráig fájt a kezem. De nyertem és nem bírt lenyomni egy streetworkout-os ;] Na de a lényeg:

Fekvenyomás: Szép lassan összeáll egyre jobb a hidam és a nyomás is erősödött, még a láblökést kéne jól megtanulnom és akkor remélem versenyen sikerül egy 117,5kg nyomnom vagy akár 120at.

Felhúzás: Itt most kezd nőni a volumen kicsit érzem is mikor végzünk hogy kivagyok mint a szar, de itt is könnyebben mennek már, maxom nem tudom most hol lehet de technikám egy kicsit javult és egyre robbanékonyabban megy meg az alsó hátam sem fájdul meg utána meg kövi nap.

Guggólás: Na itt érzem a legtöbb javulást. Most kezd kifizetődni a sok hengerezés és nyújtás. Mélység már okés térdeim is jók, még a boka mobilizásán kéne javítanom de jövőhéten jön az erőemelő cípőm ami ezen sokat fog segíteni. Héten nagyon könnyen ment a guggolás remélem még egy ideig marad ez, tervezett guggolás versenyre egy 155kg-val megelégednék.

Súlyom most kicsit nőt most olyan 84kg vagyok, mondjuk reggel éhgyomorra sose mértem magam így lehet kevesebb vagyok. Formám se olyan vészes szerintem :B [link] [link]

Még 5 hetem van hátra remélem addig semmi komolyabb sérülést nem szedek össze :))

You'll Never Walk Alone

(#134044) BÁ Nutrition válasza marked one94 (#134043) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Új pikcsorsz angel gyujtemenyebe :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134045) Dani82


Dani82
senior tag

Tzs csak sztem egyre furcsabb? Plasztikaztatja az arcat? Nagyon nem jo iranyba halad sztem, furcsa

[link]

(#134046) BÁ Nutrition válasza Dani82 (#134045) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mar egy ideje latszik ha joker sminket rak fel xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#134047) Apollyon válasza BÁ Nutrition (#134046) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Állítólag lassan már jön az új betmen film.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#134048) God Vazzeg válasza Zola007 (#134042) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hö?

(#134049) HussarF válasza marked one94 (#134043) üzenetére

Wow, mekkora karod van a testedhez képest. Legalábbis a képen úgy jön át, hogy arányaiban nagyobb. Ne szkanderozz soha. Én ezt kb. 16 évesen megtanultam, amikor már kb. 2 éve gyúrtam és persze mindenki szkanderozni akart. Aki gyenge azzal nincs gond, de akiben van erő, és erőlködnöd kell, ott a könyök mindig megsérül. Nem tudom, lehet azért, mert más irányú terhelés, mint amihez szokva van, de ez a tapasztalatom, ez volt neked is, meg még pár ismerősnek, aki szkanderozgatott néha.

(#134045) Dani82
Láttál már jó irányba haladó fitness-es csajt? Mindegyiknek agyára megy egy idő után, hogy csak a külső számít más semmi. Egyedül Christina Vargas-t tudnám talán felhozni ellenpéldának. Ő a tökéletes nő nekem. Kurva jól néz ki, szült is már egy gyereket, azután kis kihagyással már megint bomba formában van... Meg egyébként is kurva jól néz ki. Sokkal értelmesebb, mint ezek az egybites fitness csajok.

(#134050) Zola007 válasza HussarF (#134049) üzenetére


Zola007
veterán

Behajlított állapotban lazábbak a szalagok és csak a kar izmai tartják a könyököt.
Ugyanez van a lábon

Szkanderozni teljes felső testből kell, nem csak karból.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.