Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115001) aelod válasza madle (#114991) üzenetére


aelod
veterán

Köszi!

Hát az úgy, hogy ha egy hét alatt nem jön fel semmi akkor növelni kell :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115002) Shingen válasza HussarF (#114980) üzenetére


Shingen
addikt

;] Nem, csak az ajtót. ;]

#114982) God Vazzeg Ez jó.... :)

(#114997) Dani82 Dobd már be a csaja instáját, had nyilatkozzunk mi is erről a legjobb nő dologról. :))

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#115003) Shingen


Shingen
addikt

Ma hát- Bic volt, nem atta nagyon szét vagyok csúszva fejben, de igyekeztem szétcsapni magam a súlyokkal.

風林火山

(#115004) Shingen


Shingen
addikt

Ha már volt itt kokx téma, meg minden.
Akkor mesélje el nekem vki ezek a kecske b@szók mitől nőttek meg így.
Biztos nem kecsketejtől, mert elvileg ott mugadishuba nincs fehérje turmix, meg csirkemell, kokx lehet van a piacon. :DDD

風林火山

(#115005) Alpachino válasza Shingen (#115004) üzenetére


Alpachino
veterán

Genetika ;)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#115006) headhunter válasza Shingen (#115004) üzenetére


headhunter
addikt

Natural + vega étkezés...

[ Szerkesztve ]

(#115007) -Mike- válasza bigmasterg (#114983) üzenetére


-Mike-
addikt

Köszi!

(#115008) Shingen válasza Alpachino (#115005) üzenetére


Shingen
addikt

Valószínű. :DDD

(#115006) headhunter Aha

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#115009) rwin5 válasza Shingen (#115004) üzenetére


rwin5
őstag

genetika, de attól, hogy ilyen a környezetük nem hiszem, hogy olyan hatalmas dolog volna pl, egy szemes kúrát ott is beszerezni, azért nem az őskorban élnek már ott sem :) Azzal meg simán lehet egy ilyen formát összehozni, persze lehet, hogy natúrok csak én ilyen témában már valahogy elfogultabb vagyok a kox javára. Anno mikor még témában voltam egy 4-5 éve akkor mennyi volt 100 szem methandienone 4-5 ezer ft? stanozolol meg 7-8 ezer? bármily meglepő

[link]

(#115010) Shingen válasza rwin5 (#115009) üzenetére


Shingen
addikt

persze lehet, hogy natúrok csak én ilyen témában már valahogy elfogultabb vagyok a kox javára

Kizárt, hogy naturok legyenek. :K

風林火山

(#115011) kolosanyi válasza rwin5 (#115009) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha ilyen olcsó a kox, akkor miért mondja minden versenyző, hogy nagyon drága a felkészülés? Nyilván ők nem 100 szem stanozololt szednek csak be, de ez akkor is lószar összeg.

(#115012) kk831228 válasza kolosanyi (#115011) üzenetére


kk831228
addikt

Hát nem tudom, de ahogy hallottam a jobb cucc havi 50-60 - 70 ft... :F

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#115013) aelod válasza kolosanyi (#115011) üzenetére


aelod
veterán

Szemest kb senki nem szed csak az amatőrök vagy a csórók. Aki tolja az szúrja és kintről hozatja. Cutlerbe is így nyomják....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115014) madle


madle
őstag

Sanyi, köszi a tippet a kaja adag emelésre neked is! Zola is írt közben.
aelod: neked is! :D
A kox témához pedig, szerintem azért drága a felkészülés a versenyre mert ott már nem napocska meg stanci megy, hanem növi, inzulin meg ilyen szarok.. szerintem. :D

Egyik ismerősöm vásárolt most be és elsorolta nekem, NPP, Propi, Tren-acetát, meg Drostanolon, plusz HCG, Proviron, meg valami "m" betűs szart még amiből pár mcg kell. Az is valami méreg lehet. Ezek azt mondja elég hozzáférhető cuccok, viszont jó sok pénzt elvert rájuk. Azért mondom hogy szerintem a profik drágábbakat használnak még ennél is, mert ott komolyabbak mehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#115015) rwin5 válasza kolosanyi (#115011) üzenetére


rwin5
őstag

mert jókora különbség van az orálisan szedhető és az injekción keresztül bevitető közt, bár gondolom az óriások kombinálva szedik mindkettőt.

itt egy gyógyszerminőségű pl:

[link]

plusz aki versenyző és nem a szomszéd béla dílertől hallotta, hogy hogy kell tolni és figyel kicsit a mellékhatások csökkentésére-kiküszöbölésére az szed mellé olyanokat is így jön ki gondolom egy végösszeg. A sok kis hülyegyerek többsége megáll ennél az olcsó szemes megoldásnál aztán 20 ezer ft-ból 2-3 hónapra összerak egy "jobb" (ami ugyanúgy szar, csak az előző formájához képest látszólagosan jóval jobb) fizikumot

Nem vagyok mélyebben témában, így nem akarok ilyen vak vezet világtalan szónok lenni, anno olvastam sokat utána de az már, mint feljebb írtam nem tegnap volt.

HungarianHammer beszélt pont valamelyik nap egy vlogban arról, hogy 600k-t keresett havonta kb 10 évvel ezelőtt és majdnem mind elment neki a versenyfelkészüléseire :D

(#115016) kolosanyi válasza kk831228 (#115012) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is azt hallottam, hogy milliós tétel bekészülni egy versenyre még physique szinten is.

(#115013) aelod
Szerintem szednek azok mindent, csak hasson. Aztán fingom nincs, nem értek én hozzá.

(#115015) rwin5
600 k havonta. Jól van, egészségére. :D

(#115017) aelod válasza kolosanyi (#115016) üzenetére


aelod
veterán

Nem akarok hülyeséget mondani, de amikor Kiss Jenőt kérdezték, mennyibe kerülne a felkészülés a Mr. O-ra vmi 3misit mondott, és ez nem tnap volt.

Ez a sport sosem arról volt híres, hogy olcsó lenne.
Btw intervall volt 40p, atta.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115018) Zola007 válasza aelod (#115017) üzenetére


Zola007
veterán

nem is 2 szem bogyót kell hozzá bekapkodni, mint ahogy azt gyúrós Pistike általában elképzeli.
Valami ilyesmi:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#115019) Apollyon válasza Zola007 (#115018) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szent pokol.
Ennek már az olvasásához is türelem kell, nem hogy egyáltalán még feldolgozni hogy ezt mind be kell adni... Valamiért a szervátültetés jutott eszembe erről a listáról.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#115020) kolosanyi válasza Zola007 (#115018) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szóval mégiscsak van csodamóccer... ;]

Egyébként honnan a rákból szed ennyi gyógyszert? Ezt már nem a helyi teremben a pult alól adja Józsi.

[ Szerkesztve ]

(#115021) rwin5 válasza Apollyon (#115019) üzenetére


rwin5
őstag

ez is csak azt bizonyítja, hogy azokhoz a profi formákhoz alig kell több mint egy naturál testépítőnek "sőt még nehezebb is" ;]

(#115022) Angel2014


Angel2014
addikt

180 kg deadlift? Valaki állva bicepszezik vele...[link]

Na és ez? [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#115023) Zola007 válasza Apollyon (#115019) üzenetére


Zola007
veterán

Nem olyan nagy művészet ez, csak a rutin telik kis időbe.
Kérdezz meg egy 80 éves kisnyugdíjast
fejből fogja vágni mind a 17 gyógyszerét :)

(#115020) kolosanyi : a módszer már nagyon régóta megvan. Jó pénzért lassan a DNS-ed is átírják

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#115024) aelod válasza Zola007 (#115023) üzenetére


aelod
veterán

XD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115025) aleister válasza Angel2014 (#115022) üzenetére


aleister
veterán

Rólad valahogy a honi politikai élet jut eszembe, Az ember mindig azt hisz, hogy nincs lejjebb, aztán mégis....

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#115026) Woodslave válasza Dani82 (#114997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

Robin is naturál? Vagy ha nem mit szól hogy egy naturál lenyomta Svédországban? ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#115027) Woodslave válasza Zola007 (#115018) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D na ehhez kell a külön guru... Edzők.. Persze :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#115028) Shingen válasza Zola007 (#115018) üzenetére


Shingen
addikt

Hát ez komoly.
Akkor egy jó kis nővérke is kell mellé aki beadja, aztán meg este ő ad be neki vmit. ;]

風林火山

(#115029) Alpachino válasza Shingen (#115028) üzenetére


Alpachino
veterán

" aztán meg este ő ad be neki vmit."

Ennyi gyógyszer mellett kétlem :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#115030) Woodslave válasza Alpachino (#115029) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt mondják amíg a kúra tart addig nagyon is... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#115031) Shingen válasza Woodslave (#115030) üzenetére


Shingen
addikt

Jaja, azt mondják. :DD

風林火山

(#115032) Zola007 válasza Woodslave (#115027) üzenetére


Zola007
veterán

Amennyien manapság kisebb szinten is betolnak egy fél patikát, ha rágyúrnék az elméleti oldalára, egész jól meg lehetne élni a guruságból :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#115033) kolosanyi válasza Woodslave (#115026) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mindenki naturál, egyiket se kapták még el. ;]

(#115034) aelod válasza Zola007 (#115032) üzenetére


aelod
veterán

Sokan ebből élnek igen.

__________

Wood

Robin naturál. :DDD annyira mint én néger. Viszont meglepett, hogy a felkészülés alatt szénhidrátforrásnak krumplit használ vegyítve édesburgonyával mivel nála a fehér rizs nem vált be.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115035) Woodslave válasza Zola007 (#115032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pláne ha még egy jó beszerzési forrásod is lenne tuti indiai gyógyszergyári cuccal.. Na akkor qrvára meggazdagodnál. Lehet még kénytelen lennél valami konditerem franchiseot is csinálni hogy ne legyél gyanús ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#115036) Woodslave válasza kolosanyi (#115033) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudjuk nem kell mindig beírni :K ;]

de ez megint mi már? Sokszor szóba kerül semmi probléma a kox-al versenyszinten pláne, de ez a röhejes beírása... Mondjuk jól csinálta mert egy elég xar kép mellé írta. Tudom én vagyok naív de ez a forma láttán én még el is hinném. Csak az a tény, hogy Mr. O-n induló profi mensfizik... :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#115037) aelod válasza Woodslave (#115026) üzenetére


aelod
veterán

Még natural is lehet, ezen a képen legalább is nem néz ki olyan életveszélyesen.

(#115035) Woodslave

Hehe :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115038) Zola007 válasza Woodslave (#115035) üzenetére


Zola007
veterán

gondolkodtam rajta, hogy kellene nyitni egy Coleman Gym konditeremláncot, majd egy Coleman Gold-ot ;)

Ki van zárva a guruskodás, én ilyesmihez soha nem adom a nevem, akkor sem ha annyi vagyonom lesz csak életem végére, amiben eltemetnek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#115039) rwin5 válasza aelod (#115037) üzenetére


rwin5
őstag

natural mert aznap épp nem szúrt be semmit

(#115040) aelod válasza rwin5 (#115039) üzenetére


aelod
veterán

Á értem :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115041) kolosanyi válasza Woodslave (#115036) üzenetére


kolosanyi
veterán

Megkövetlek titeket, tényleg igaza van a nattyornotos csávónak, gáz amikor ilyen szövegeket próbálnak lenyomni a torkunkon.

(#115042) Ijk válasza Woodslave (#115026) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez mikori kép lehet róla?
Mert ezen tényleg naturál. Persze semmi köze a reklámfotós becuccolt formájához, mintha a kezdő kisöccse lenne.

headhunter: Az a legszebb ebben a videójában is, hogy kb 3-4 burkolt tápkieg reklám van benne, és könnyen lehet hogy abból 3-at azért fogyaszt mert kapja a szponzortól, 1-et meg most látott életében először.
Imádom ezt a kapitalizmust. Elképesztő hogy mi mindent megtesznek hogy minden értéktelen szart eladjanak neked. Szinte már paródia az egész.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#115043) rwin5 válasza Ijk (#115042) üzenetére


rwin5
őstag

Zolinak voltak a videói olyanok, hogy a végén már nem szólt semmiről csak arról, hogy kb 10 tápkieget tol, természetesen tripla adagokat és, hogy mióta használja őket legyőzhetetlen az edzésben köszönhetően nekik

(#115044) aelod válasza Ijk (#115042) üzenetére


aelod
veterán

A szponzoráció erről szól. Nézd meg Molnár Peti GymBeam-es posztjait ott sem őszinte a mosoly. És hát valljuk be, hogy van az a pénz amitől korpásodik az ember haja. Ez ezzel jár. A szerződésben foglaltakat teljesíteni kell.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115045) Woodslave válasza Ijk (#115042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom. Instán a legfrissebb de kizártnak tartom hogy a Mr. O. előtt 1 héttel ez legyen a forma. Vagy ez a csávó amúgy még nálam is jobban fotóz :C :D

inkább ez [link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#115046) aelod válasza Woodslave (#115045) üzenetére


aelod
veterán

Az tuti. 4 hetes átalakulása mondjuk elég durva :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115047) Woodslave válasza aelod (#115046) üzenetére


Woodslave
nagyúr

majdnem mint a tied ;] :P :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#115048) kolosanyi válasza Woodslave (#115047) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hiába na, a stanzi az üt. ;]

(#115049) aelod válasza Woodslave (#115047) üzenetére


aelod
veterán

Ez azért más.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#115050) Woodslave válasza aelod (#115049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdekes hogy tök eres vagy alacsony tzs-al, de a hasizom nem mutat annyira
Amúgy nagyon faxa :R

reméljük jön Angel aki megállapítja tökre összezuhantál 1 hét alatt biztos kiment a cucc ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.