Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) python1 válasza FollowTheORI (#57997) üzenetére


python1
veterán

Viszont ebben már lehet valami.
Már tettem is ennek az érdekében. Igazából valami hasonlóra gyanakodtam én is,a minap kezdtem el futni újra,hát majd kiköptem a tüdőmet.
Megpróbálo most ezt a vonalat.

Köszi a tanácsot! :R

(#58002) shteer válasza ludsimon (#57998) üzenetére


shteer
titán

Izmos. Az eszköz másodlagos.

Amúgy vótmá.

..szerintem jónak tűnik

(#58003) csiben1 válasza Assdak (#57976) üzenetére


csiben1
tag

Túrót megszórom csokisfehérjével és úgy letolom, megunhatatlan :K
És akkor nem kell se tejet innod, se cukrosat enni, se körözöttet csinálni...

[ Szerkesztve ]

You can walk straight through hell with a smile

(#58004) BÁ Nutrition válasza ludsimon (#57998) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

arra hogy tizedszer is be lehessen linkelni :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#58005) userxy


userxy
őstag

Váááá új csúcsom van felhúzásba :D

március végén volt a 170. mai nap feljött a 180 ezennel ez az új maxom :D

Gondoltam megosztom veletek :D

(#58006) Ijk válasza FollowTheORI (#57997) üzenetére


Ijk
nagyúr

Arnold ekto-mezo keverék, aztán mégis valahogy nagydarab lett. Frank Zane is ektomorf volt, még Arnold is leírja a könyvében.
Nekem 90 kilósan 10% körüli testzsírral volt 76-os derekam 187 centisen, a csontjaim is elég vékonyak. 3 éven keresztül minden nap megettem 70 deka húst, most is néha a fülemen jön ki a kaja, mire megeszem a napi zöldség, hús, zsír, CH mennyiséget. Ami segített a növekedésben hogy kiba lusta vagyok, és a heti 4 edzésen kívül nem mozgok. ;] 2 éve aeroboztam heti 2-3 alkalommal, akkor voltam 90 kiló, de az izom is repült le rólam.

Mindegy nem akarok senkit győzködni a testalkatomról, csak nem olyan egyszerű a képlet hogy aki nem izmos az ekto, aki izmosabb az mezo, aki meg izmos és dagadt az endo.
Szerencsére még nem sok mezomorf alkatot láttam, őket már sokszor arcról felismerni, szélesebb az állkapcsuk például. Legtöbb ember ektomorf.

Egyszerűsítve

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58007) FollowTheORI válasza Ijk (#58006) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Világos értem én hogy mindenki keverék, de azért mert mondjuk van 10% ekto jelleged nem ez lesz a domináns. :)
Meg persze lehet jobb genetikád ekto vonalon is... nem mindenki etióp, de nem is néz ki úgy mint te... közel se. :)

Az echte ekto gyerek az olyan min a Cronaldo a Bekhem, meg a Zyzz mielőtt szétkoxolta magát pl.
(Olyan magas mint te, csak 70-75 kiló max alapból... nem 90 meg 100!?)
Te ezektől fényévre vagy, márcsak tömegben is... rajtad sokkal több az izomtömeg, sokkal masszívabb a tested. Ha így nézném akkor Klicsko is lehetne ektomorf... de azért ne legyen már az egy nehézsúlyú boxoló. ;]

80% mezo vagy és ha ezt is mondanák elhinném jobban.

De nekem mindegy végülis győzködheted magad erről, meg nem is kell egyetértenünk.
Mindenki olyan milyennek látja magát, mint írtam. :)

Na meg ha egy ektomorf koxal kipattintja magát akkor már nem lesz jó minta... ezért rossz a példa (mármint a testépítős). :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58008) Ijk válasza FollowTheORI (#58007) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom zyzz hogy nézett ki, én 70 illetve 90 kilósan. :D
Ha szerintetek ez mezo testalkat akkor szerintem mindenki mezo. Vagy csak én látom magam szarnak (ami esélyes). ;]

Woodslave: Tudtam hogy számíthatok a másik önfikázó lelki társamra. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58009) Woodslave válasza Ijk (#58006) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én megsajnáltalak :K

csak hogy ne legyen hiábavaló hogy ennyit írtál ;] :D

egy ektó vagy aki kigyúrta magát. :K :D én is ekto vagyok :K (csak hájas)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58010) barisj


barisj
aktív tag

Nem azért,de az ektomorfokon zsír is alig van,nem hogy izom. Egy 70kg-s ektonak nagyon sokat kell zabálnia,én 64kgsan eszek 210g prot 500g ch 50-60g zsírt és rohadtul vékony vagyok még így is. És csak tisztán örülök,ha havi fél kiló feljön rám.Te 104kgsan hol lennél már ekto,főleg ha igaz az,hogy 200-250g chvla tömegelsz.. Majd most 9.én lövök egy képet,összehasonlítva a 0.nappal.

hoppá ljknak szántam. :D

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#58011) Zola007 válasza Woodslave (#57953) üzenetére


Zola007
veterán

Én továbbra is úgy gondolom, hogy az esti kajáig 100 gramm CH-t még be kellene vinned, nem ezen múlna a CBL, mert maradna még kb 150-200 gramm amit este betolhatsz.

50gramm zab ~ 30g CH, ebédre pedig mondjuk 150gramm főtt rizs, az ~40g CH

Fehérje mint energiaforrás a szervezet utolsó prioritásai közé tartozik, egyrészt mert komplexebb folyamat a glükoz aminosavakból, tejsavból történő előállítása (glukoneogenezis), másrészt a a fehérjemetabolizmusnak nagy az energiaigénye (a fehérje által képviselt energia ~30%-a)
Tehát ha CH csökkentés mellett azonos kalóriabevitelt akarsz tartani és mondjuk -100g CH kompenzálására 50g-al növeled a fehérjebevitelt és 25-el a zsírt (200-200 kcal), akkor 60-70 kcal-nak megfelelő energia kell a fehérje lebontásához, felhasználásához. Ez 15-20g CH, tehát ennyit minden étkezéssel célszerű lenne bevinni a normális lebontáshoz és aminosav felvételhez.

A szervezetnek van egy bázisinzulin szintje, ami szénhidrátfüggetlenül is megjelenik étkezéskor, de edzés mellett kell a rendszeres CH bevitel, mert ez a kis mennyiségű inzulin nem képes a teljes szövetállományt ellátni, ami nagyobb is mint az átlag emberé

Amennyiben megvan a napi kalóriaigényed fehérjéből és zsírból napi többször kis mennyiségű CH-val (30-40g/ étkezés) kiegészítve,, akkor az izombontás azért nem olyan nagy mértékű. Mert ~ 20-24 órás éhezés kell hogy a szervezet kezdjen teljesen átállni erre az útvonalra, de ezt a mesterséges éhezést te megszakítod minden este a visszatöltéssel

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58012) Woodslave válasza barisj (#58010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és aki vékony, de hájas, azt melyik kategóriába rakod. Agyfaxt kapok ettől a 3 kategóriától :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58013) FollowTheORI válasza Ijk (#58008) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak nem izmos és "alultáplált"... de az más...

Itt van Zyzz:


Mostmár ezt is tudod... egész máshonnan indultál. :P
És ő koxal érte el a másik oldalt... ahol te most kb vagy alapból, csak persze zsírral fedve... na jó kb. :B

(#58012) Woodslave

Alultáplált mezo... :K ;]

(#58014) python1

Akkor ne aerobozz... ezért írtam HIIT -et.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58014) python1 válasza Ijk (#58006) üzenetére


python1
veterán

Én pont ilyen vagyok testalkatilag. Ha nem aerobozok akkor van tömeg rendesen,ha meg eljárok mondjuk futkározni,megy minden a levesbe.

Egyébként most voltam kicsit intervallum-ozni. Atta :K

NetTom:éppen most azt követtem el kb 20-percben.

[ Szerkesztve ]

(#58015) Ijk válasza FollowTheORI (#58013) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pont úgy néztem ki 17 évesen mint a baloldali képen.

python1: Sajnos egy nagyobb izomtömegnél rohadt nehéz megvédeni az izmot szálkásításnál. A jóhír viszont hogy tömegelésnél visszajön, a zsírral együtt. ;]
Még nem tudtam rájönni koxon kívül mi a megoldás. Valószínűleg ha tömi magát az ember 6x egy nap és közte nyomja a BCAA-t és Glutamint az segíthet, csak kinek van erre pénze meg ideje, és kedve.

barisj: Azt hiszed nincs dagadt ekto? Tele van velük a világ. :DDD
Azért kíváncsi vagyok hányan vágták volna a szétcuccolt képére hogy ekto.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58016) Woodslave válasza Zola007 (#58011) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R :K köszi, lehet megpróbálom. Olvasgatom én is Lyle Mcdonald-ot bodyrecomposition.com elég hozzáértő cikkek, de már nekem is sok :D

nem akarok ebből doktorálni (egy dr. elég a nevem elé ;] )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58017) FollowTheORI válasza Ijk (#58015) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az még kevés... lehet alultáplált is valaki.

Neked pl a csontozatod főleg a lábad abszolút nem vékony. De szerintem a többi sem stimmel...
Főleg ma most... nem hordozod az alapjegyeit. Pedig ezek nagyon nem változnak a korral. Tehát 30 meg 40 évesen is kb úgy nézel ki.

Common Genetic Traits of Ectomorphs:

Lightning fast metabolism.
Tiny bone structure (skinny wrists, skinny ankles, etc.).
Sometimes a little hyper, and often times overly frigidity (which increases their NEAT – non exercise activity thermogenesis – which is part of what causes that super fast metabolism).
Often picky eaters who don’t always possess a huge appetite.
Naturally lacking muscle and strength.
Naturally skinny, although not naturally lean (there’s a difference).

Common Genetic Traits of Endomorphs:

Super slow metabolism.
Thick bone structure (thick wrists, thick ankles, etc.).
Often people who love to eat and have huge appetites.
Naturally big and strong.
Naturally lacking tone, definition and any real form of leanness.

Common Genetic Traits of Mesomorphs:

Ideal metabolic rate (not too fast, not too slow).
Ideal bone structure (not too thick, not too thin).
Naturally lean (instead of naturally “skinny” like an ectomorph).
Naturally muscular (instead of naturally “big” like an endomorph).
Naturally athletic.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58018) Dicker válasza FollowTheORI (#58007) üzenetére


Dicker
őstag

Aki ektomorf az az is marad. Teljesen mindegy, hogy 130 kilós vagy sem, koksztól se változik meg a csontozata, esetleg az orra nő meg, meg a homloka... Endomorf is lehet 60 kiló, nem kötelező az elhízás nála se, és ott is keskenyebbek a vállak, ezért nézik néhányan magukat ektonak. Ijk is ennek a kettőnek a keveréke, mert szélesebb a csípője.

Amúgy a képen szemedbe sütött a nap vagy titokban ázsiai vagy? ;]

(#58019) Ijk válasza FollowTheORI (#58017) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Naturally lacking muscle and strength."

Na, ez pont én vagyok. ;]

Dicker: Vannak nálam vékony csontúbbak is, de azért én 187 vagyok, nyilván ne hasonlítsanak egy 170 centis ektohoz a 13-as csuklójával.
Egyébként 24 éve koromban kezdtem el hízni, zsírra és izomzatra is. Pont jókor kezdtem el a gyúrást, mondjuk előtte jó lett volna valami sportmúlt, de mostmár mindegy.
Csak azért mondom hogy ha valaki itt azon vergődik hogy sokat zabál és nem tud tömegesedni, akkor ha nincs 25 akkor várjon, amúgy az sem mindegy mennyi a napi mozgás. Ektoknak jóformán csak súlyzós edzést szabad csinálni, esetleg egy kardio. Én is ezt követem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58020) Zola007 válasza Woodslave (#58016) üzenetére


Zola007
veterán

Ha még nem jön ki a könyöködön a tudomány, akkor tudok ajánlani egy velős, de még érthető megfogalmazású könyvet, pontosabban annak egy fejezetét.

Könyvtárból vagy gyógyszerész ismerőstől szerezd meg a Fonyó - Élettan gyógyszerészhallgatók részére tankönyvet, a végén nagyon szépen össze van szedve ~30 oldalban az általános metabolizmus és a főbb táplálkozás élettani dolgok.

#58017) NetTom: egy biztos: én nem ekto vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58021) Woodslave válasza Ijk (#58019) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Common Genetic Traits of Woodslave :

.
Tiny bone structure (skinny wrists, skinny ankles, etc.).

Naturally lacking muscle and strength.
Naturally skinny, although not naturally lean (there’s a difference).

Super slow metabolism.

Often people who love to eat and have huge appetites.

Naturally lacking tone, definition and any real form of leanness.

Asszem én is keverék vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58022) Woodslave


Woodslave
nagyúr

asszem amúgy kicsit túltöltöttem 6 szelet PBJ szendviccsel, csak mogyoróvaj helyett nutella utánzat volt :Y Jól se laktam olyan gyorsan bevágtam. :( Na hátha a holnapi edzés jó lesz ;] (már ha ma nem tudtam menni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58023) Zola007 válasza Woodslave (#58022) üzenetére


Zola007
veterán

én meg utoljára követtem el azt a hibát, hogy 5 órakor megkezdett edzés előtt 2-kor ettem utoljára

6- ra már úgy lángolt a belem, mint a pokol
Edzés végét meg is kurtítottam, hogy benyomjam a protejint meg egy banánt, de nem ért semmit.
Megkísértem még 100gramm zabbal, meg egy teljes vacsorával amint hazaértem, de még mindig ég a gyomron, úgy megmardosta a sav :O

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58024) rwin5 válasza FollowTheORI (#58013) üzenetére


rwin5
őstag

hiányzik a koporsó, vagy az urna az after képről

(#58025) python1 válasza Zola007 (#58023) üzenetére


python1
veterán

:))

(#58026) Jorus válasza Ijk (#58008) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ú, bazzeg. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#58027) corres78 válasza rwin5 (#58024) üzenetére


corres78
tag

Azt már nem volt alkalma feltölteni, R.I.P

(#58028) barisj válasza Woodslave (#58012) üzenetére


barisj
aktív tag

Most nem a 3 kategóriáról van szó,mert az nem teljesen valós,hanem ljk 104kgsan 200-250g ch tömegeléssel rohadtul nem ekto.Aki vékony és dagadt,az csak egyszerűen nem sportolt valami sokat egész életében,így nincs meg a kelló stimuláció,hogy izmot építsen, meg a sok szemét kaja szépen zsírrá alakult egyes területeken.Gondolom a skinnyfat formára gondoltál.

Ja még szép,idővel belassul az anyagcsere is,az is közrejátszik. De mind1,le is szarom,csinálni kell és pont :D

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#58029) Woodslave válasza Zola007 (#58023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ilyen problémám nem nagyon szokott lenni, igazából edzés után tökre nem vagyok éhes :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58030) Ijk válasza barisj (#58028) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egy srác járt régebben a terembe, 18 éves volt és brutálisan fejlódött. Na ő tipikus mezomorf volt, de azért tömegelésnél volt neki dereka. Csak két hét diétával le is adta, mondjuk kardiózott meg 5-6x járt hetente edzeni. Tehát krva sok munkát beletett, kajálása olyan volt amit itt szerintem senki nem csinált. Igazából nem a formát irigyeltem tőle, hanem hogy szinte nem tudta túledzeni magát, pörgött, tele volt motivációval.
A mezomorfot egyébként onnan ismered meg hogy akkor is erősebb, sportosabb az átlagnál, ha szart sem csinál. Ha az lennék akkor a csajok jönnének oda hozzám hogy odaadják a telefonszámokat. ;]
Ehelyett kis 70 kilós, nyúlánk, pattanásos tini voltam.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58031) Zola007 válasza Woodslave (#58029) üzenetére


Zola007
veterán

Àltalàban èn sem, de múlt hèten is ez volt, rendesen ègett a pofàm
úgy korgott a gyomrom, hogy 5 mèterröl vigyorogtak ràm.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58032) Lajkó válasza Ijk (#58030) üzenetére


Lajkó
őstag

Akkor én tutira mezomorf vagyok! :B

(#58033) Zola007 válasza Lajkó (#58032) üzenetére


Zola007
veterán

Nem, te metamorf vagy :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58034) shteer válasza Lajkó (#58032) üzenetére


shteer
titán

Odamentek a csajok elkerni a telefonszamod?

..szerintem jónak tűnik

(#58035) t1


t1
addikt

Tudom, hogy közel sem vagyok olyan mint ti de leszek :)

143kg-ról indultam január végén most 105 kg vagyok, ha nem bánjátok rakok be egy before - after képet, igaz 135kgról van kép mert itt mertem először fényképezni, heti 4x járok terembe edzeni ( 2.5 hónapja "gyúrok" csak) erő is jött fel szépen most kezdek el változni.

[link]

(#58036) Lajkó válasza shteer (#58034) üzenetére


Lajkó
őstag

Volt olyan is, de nem arra mondtam!

Zola007: Az majd csak leszek komi! ;)

t1: Nehogy már lefogyjál! Kihez képest fogunk akkor jól mutatni? :))

Nincs KÉP!!! ;]

[ Szerkesztve ]

(#58037) shteer válasza t1 (#58035) üzenetére


shteer
titán

Milyen pio fejegyseg doboza van a szekreny tetejen?

..szerintem jónak tűnik

(#58038) Woodslave válasza Lajkó (#58032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szóval izmos vagy? Képet ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58039) Ijk válasza Woodslave (#58038) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ő Mr Rick új regje. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#58040) Dexar007 válasza FollowTheORI (#58013) üzenetére


Dexar007
veterán

Aztan beledoglott a koxolasba. Success! ;]

Give me your cum,bull!

(#58041) t1 válasza shteer (#58037) üzenetére


t1
addikt

Régi modell DEH-2100UB.

Lajkó: pl Ijk formája nagyon nagyon jó lenne nekem :K

[ Szerkesztve ]

(#58042) rwin5 válasza t1 (#58035) üzenetére


rwin5
őstag

grat, így tovább ;)

(#58043) t1 válasza rwin5 (#58042) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm :R

(#58044) corres78 válasza t1 (#58035) üzenetére


corres78
tag

Remek úton jársz, gratulálok, csak így tovább! Nagyot faragtál, de ne állj meg itt! :K

(#58045) Jorus válasza t1 (#58041) üzenetére


Jorus
nagyúr

Senki sem lehet Ijk. Ez egy axióma.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#58046) Shadowbull válasza Zola007 (#58011) üzenetére


Shadowbull
addikt

"az esti kajáig 100 gramm CH-t még be kellene vinned, nem ezen múlna a CBL"

naja, csak az mar nem lenne CBL.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#58047) Woodslave válasza t1 (#58041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ahhoz ektonak kéne lenned ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#58048) Dexar007


Dexar007
veterán

Iden eloszor iszok kolat. A lightban is van koffein? Adja.

Give me your cum,bull!

(#58049) Shadowbull válasza Ijk (#57974) üzenetére


Shadowbull
addikt

jo ez, tenyleg le kene menned 10%-ra aztan meg is lenne a strandforma. ha lemegy egy kis izom is, hat istenem.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#58050) Ijk válasza t1 (#58041) üzenetére


Ijk
nagyúr

Melyik a cél, a 70 vagy a 90 kilós? Végén kiderül hogy csak én képzelem szarnak magam, pedig még a barátnőm is azt mondta hogy úgy nézek ki mit egy görög félisten. Persze csak amikor megfelelőek voltak a fények. ;]

Shadowbull: Ilyenkor szamóca szezonban nehéz szálkásodni. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.