Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71801) Zola007 válasza bigmasterg (#71800) üzenetére


Zola007
veterán

ha gyenge a törzsed, akkor ne felhúzással kezdj. "világkörül", orosz hasprés, plank, híd, youtube tele van

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71802) Eagl3


Eagl3
veterán

Néztem ezt az Alli nevezetű gyógyszert, lassan nekilátok a diétának, egy 10-est le kéne dobnom. Próbálta már innen valaki vagy hallottatok róla? Elvileg a bevitt zsírok 25%-át megköti és nem az anyagcsere pörgetés által fejti ki a hatását, ami jól hangzik.
Természetesen emelt adagban szedném mellé a zsírban oldódó vitaminokat.

(#71803) madle válasza Eagl3 (#71802) üzenetére


madle
őstag

Szerintem ez egy nagy baromság, mint az összes többi ilyen hiper bogyós meg csodakávés fogyasztó szirszar. Ha fogyni akarsz izomvesztés nélkül normálisan(bár valamennyi izom úgy is megy le) akkor figyelj oda nagyon precízen a kajára, ennek utána járhatsz könnyen, hogy a Te testsúlyodhoz miből mennyit pontosan. Az edzéseid módosításáról szerintem nem kell regéljek.
Ha drasztikusabb, gyorsabb módszerekhez akarsz folyamodni, akkor komolyabb dolgok is kelleni fognak. De szerintem azok a bolti csodaszerek csak pénzkidobás.

(#71804) SchumiBácsi válasza madle (#71803) üzenetére

Vagy ha rásegítésnek veszi akkor talán van értelme de nem úgy mint a tesómék, most azt találták ki hogy sima fehérjével fogyni... de mellé gyakorlatilag qrni mindenre... hát mondom sok sikert. Egy időben nyomták a kardiót, tökéletesen leégett az a kicsi izom is róla ha volt egyáltalán, de a zsír az megmaradt :D

Én majd nyár környékére (mikor máskorra ;]), tervezek olyas valamit hogy csökkenteni a zsíron. Nagyon a kezdeti fázisban van a terv, nem is ástam még bele magam különösebben, de azt gondolom hogy jelentős izomveszteség nélkül úgy kellene hogy az edzések mellett növelni az aerob mozgásformákat/tréningeket. Kardió a keringésrendszer fejlesztésre jó lehet, de én elsősorban a több aerobra számíthatok ha zsírvesztésről van szó, valamennyi izomvesztés mellett igaz? Étrend when it's done ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71805) Eagl3 válasza madle (#71803) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez gyógyszer és nem táplálék kiegészítő...

(#71806) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Multivitaminban Scitec v Biotech jeleskedik? És melyik az abszolút győztes cucc?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#71807) madle válasza sutyesz96 (#71806) üzenetére


madle
őstag

Szerintem teljesen mindegy, ki gyártja, vitamin vitamin. Olyat keress ami neked a legmegfelelőbb összetételű.

(#71808) madle válasza Eagl3 (#71805) üzenetére


madle
őstag

Ja bocsi, ha meg gyógyszer akkor főleg nem bántanám, szerintem felesleges, rendesen odafigyelve a kajával simán le tudod adni azt a 10 kilót hidd el. Eszel kimérten 2-3 hétig és már érezni fogod magadon, hogy valami más. De komolyan!

(#71809) bigmasterg válasza Zola007 (#71801) üzenetére


bigmasterg
addikt

Guggolásnál törzs a gyenge pontom.
Felhúzást pár hete csinálom, de direkt nem próbálok maxra menni vele, csak kisebb súllyal (60-70kg) és próbálok a derékra koncentrálni, hogy helyesen rögzüljön. Bár lefele sikerült már a sípcsonthoz odaverni a rudat.
Azt mondod inkább hagyjam és térjek vissza később rá?

(#71804) SchumiBácsi:
és ha csökkented a szénhidrát bevitelt, fehérjét hagyod és maradsz a rendes súlyzós edzésnél?
Így is elkezd lemenni a zsír, ha jól csinálod, akkor izom sem nagyon csökken. Csak idő kell neki...

[ Szerkesztve ]

(#71810) mayday00 válasza sutyesz96 (#71806) üzenetére


mayday00
őstag

Léteznek vitamin packok. Olyan nem érdekel?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71811) kona005 válasza Zola007 (#71799) üzenetére


kona005
senior tag

Haha :D

(#71812) sutyesz96 válasza mayday00 (#71810) üzenetére


sutyesz96
őstag

Léteznek, de milyen áron.. :P :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#71813) SchumiBácsi válasza bigmasterg (#71809) üzenetére

Hali! A súlyzó mindenképp marad, mert az kihagyhatatlan lett már ;]
A szénhidrát és fehérje bevitel eléggé szór, addig míg át nem veszem a kajakészítés nagyobb részét nem lesz sokkal jobb a helyzet. Per-pill annyit csinálok hogy ha fehérjeszegény nap van, kiszabályzom porral, de azt se lehet tetszőleges mértékben, max dupla adag, de a semmitől jobb. Idő nem gond, úgy álltam neki lassan 3éve hogy 5év alatt valahogy jól megizmosodok, de most féltávon már el kellene kezdeni egy bizonyos mértékben lemarni a zsírt...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71814) Zola007 válasza bigmasterg (#71809) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem ráérsz visszatérni akkor rá, mikor már megy saját súly fölött szériasúlyként

Próbáld ki ezt: [link]
Videóról nem tűnik durvának, de ha végigcsinálod besz.rsz :K
egyébként meg planknak az összes változata, elöl, oldalt, lábemelős, keresztbe láb-kéz felemelve, hanyatt fekve evezés, stb

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71815) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, látom megint előjöttek a szakemberek, nekem meg gőzöm nincsen melyik aminósav a menő, ezért beírom az aminosav profilt a fehérjémhez, aztán jellemezzétek. ;]

Alanine: 4,26%
Arginine: 7,38%
Aspartic acid: 8,84%
Cysteine: 1,23%
Glutamic acid: 15,12%
Glycine: 3,64%
Histidine: 2,11%
Isoleucine: 3,82%
Leucine: 7,35%
Lysine: 4,54%
Methionine: 2,21%
Pehnylalanine: 4,77%
Proline: 3,88%
Serine: 4,43%
Threonine: 3,30%
Tryptophan: 0,83%
Tyrosine: 4,05%
Valine: 4,90%

I am having fun staying poor.

(#71816) madle


madle
őstag

Nem bírtam ki... kis esti desszert, Sütőtökös rizskók, rizs helyett kölessel! :) sütőtök az édesítőszer. Nagyon karaj!

(#71817) kona005


kona005
senior tag

Zsírt az mivel lehet bevinni legegyszerűbben? Most nem a lenmagolajra meg az extrém társaira gondolok...
Mai 525g csirke nagy nehezen lement, most küzdök az utolsó falatokkal, nameg 25dkg rizs hozzá, 75kg-os meg egy káka béllel nagyon nehéz nekem :( 1 hete eszem van hogy egy kicsit hagyok meg este mert már egyszerűen öklendezek xD

[ Szerkesztve ]

(#71818) Zola007 válasza kona005 (#71817) üzenetére


Zola007
veterán

"Zsírt az mivel lehet bevinni legegyszerűbben?"
abárolt szalonnával

Egyébként magvakkal, szószokkal.
Csinálj majonézt vagy öntetet repceolajjal. Ezekből 30-40 ml simán lemegy egy étkezéshez, hús is jobban csúszik, és be lehet vinni 20-30 olajat úgy hogy fel se tűnik

Receptet ne kérdezz, én nem tökölök vele, csak rálocsolom a repcét, lenmagot a kajára, étkezésenként 10ml-t

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71819) kona005 válasza Zola007 (#71818) üzenetére


kona005
senior tag

És ha nem is viszek be zsírt csak amennyi "véletlen" bekerül?

[ Szerkesztve ]

(#71820) Woodslave válasza madle (#71816) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y tucc élni b+ :R ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71821) sutyesz96 válasza kona005 (#71819) üzenetére


sutyesz96
őstag

Véletlen nehezen kerül be ilyen minőségű és ennyi telítetlen zsírsav, a "lenmag és extrém társai"-n kívül.

Miheztartás végett:

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#71822) kona005 válasza sutyesz96 (#71821) üzenetére


kona005
senior tag

Jólvan sutyesz ügyes vagy, jár a keksz!

(#71823) sutyesz96 válasza kona005 (#71822) üzenetére


sutyesz96
őstag

Féljek? ;)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#71824) kona005 válasza sutyesz96 (#71823) üzenetére


kona005
senior tag

Nem mondta senki :N

(#71825) userxy válasza kona005 (#71824) üzenetére


userxy
őstag

Olajok helyett én a kókuszzsírra esküdök. Finomabb sokkal. :-D

(#71826) madle válasza Woodslave (#71820) üzenetére


madle
őstag

Ez csak ilyen véletlen alkalom volt. :D

Olajok bevitelére magvak amiket itt ajánlottak meg a kókusz olaj is jó ha abban csinálod a kaját. Mondjuk én külön nem viszek be, mert azért nekem meg van az a napi mennyiség a sima kajából is, sajnos/nem sajnos, ez van. :K

(#71827) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani zsírégetős topicot? Sajnos nem találtam ilyet. Igazából az a kérdésem, hogy szeretnék pár kiló zsírt elégetni és ehhez szobabringát használok napoktól függően 1-1,5 órát. (természetesen CH mentes fehérjedús étrend mellett).

Azt olvastam magyar és külföldi fórumon, hogy - életkortól függően - a legjobb ha 120-140 közötti pulzus mellett tekerek lehetőleg 100 fordulat/perc tekeréssel. Sajnos viszont azt érzem, hogy a 140 pulzust könnyen tudom tartani, bár az 1 óra végére azért elfáradok. Egyébként egy polar h7 pulzusmérőt használok.

A kérdés az, hogy érdemes-e mondjuk 10 percenként kitöréseket csinálni, vagyis felvinni a pulzust 160-180 közé pár percre?

(#71828) Zola007 válasza qpakcovboy (#71827) üzenetére


Zola007
veterán

"szeretnék pár kiló zsírt elégetni"
Ehhez nem kell szobabringa ;] :

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71829) Zola007 válasza Zola007 (#71828) üzenetére


Zola007
veterán

egyébként maga az intervall az mehet, de meg kell nézni hogy bírod és csak akkor ha egészséges a keringési rendszered.
100 rpm szobabringás felesleges, mert közel sem olyan a terhelés mint rendes biciklin.
Itt elég egy 80-90 rpm, hogy hibátlan legyen a mozgásminta, cserébe emelhetsz az ellenálláson.

1-1,5 óra 120-140-es szobabringa mellé nem kell intervall, ha megvan heti 2-3x. Inkább erőedzést végezz mellette

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71830) soldierboy válasza sutyesz96 (#71812) üzenetére


soldierboy
tag

Biotech-es One-A-Day elég jó, és néha szokott lenni akciózva 1990Ft-ért, akkor verhetetlen ár érték arányú. Most ez is elég jó áron van, bár nem ismerem.

Egyébként ha belegondolsz, hogy egy napi vitamin mellé esetleg vennél halolajat meg még valamit, akkor már nagyon közelítesz egy csomag árához.

(#71831) Zola007 válasza soldierboy (#71830) üzenetére


Zola007
veterán

én így, szedem, az adag 300 napra számolva:
Ca: 300mg____300db___1500
Mg: 150mg____600db___1500
oneday:______600db___12000
D-vitamin_____300db___6000
króm________300db___8000
c-vitamin_____600g____2000

ez így 31.000 ft, 10 hónapra, tehát havi ~3000 ft-ban vannak a vitaminok, nyomelemek
Ennél olcsóbban szerintem vitaminpakkal sem lehet kihozni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71832) mayday00 válasza soldierboy (#71830) üzenetére


mayday00
őstag

Én ilyen packot szedek. [link]

300 szem, napi 10 szem egy csomagban. Ez lenne a napi adag. De van hogy naponta csak a felét nyelem le. Ár érték arányban szerintem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71833) qpakcovboy válasza Zola007 (#71829) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Köszi. Ma kiderült hogy nem is olyan könnyű a 140 et tartani.... csinálom így pár hétig és úgy is minden kiderül.
Az elején már érdemes elkezdeni valami zsírégetőt venni mellé, vagy ráér később? Mondjuk l-carnitine + króm?

(#71834) Zola007 válasza qpakcovboy (#71833) üzenetére


Zola007
veterán

ja, hogy most kezdted?
az más, akkor hagy a 140-et
csináld úgy, hogy 2 perc 110, 1 perc 140
ha a térded érzed, akkor rosszul van beállítva valami
Vizet igyál közben legalább 5 percenként egy bő kortyot
ha rendesen izzadsz, úgy hogy a végtagjaid is izzadnak, akkor 1 óra alatt fogyjon el egy ~1 liter
inkább 2x 45 perc 2 órás szünettel, mint egyben másfél óra
kettő között féltávon harapj valami zöldséget, zabpelyhet, könnyű fehérjét (túró, tojás, sajt)
Krómot én preferálom 50-100mg/nap, többiről nem nyilatkozom :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71835) KisDoc válasza sutyesz96 (#71806) üzenetére


KisDoc
csendes tag

Szerintem a vitaminpakk éri meg a legjobban.
Eddig akárhogyan osztottam szoroztam mindig arra jutottam, hogy olcsóbban nem tudom összeválogatni. Ráadásul csak 1 doboz van a polcon nem 10. Kivesz az ember a dobozból egy zacskó porciót, és bárhol bármikor lenyeli.

5e Ft-ért lehet kapni Multi Pro Plust, ami egy havi adag (30db). 1 évre 12 doboz 60e ft.
Nagyjából ezt tartalmazza:
C vitamin -------------- 1500 mg
Mega Daily One P.-- 2db (egyben b-komplex)
Ca ------------------------ 700mg
Mg ------------------------ 350mg
Q10 Q-sorb ------------ 50 mg
Szójalecitin ------------ 1200mg
Omega-3 ---------------- 1200mg
Szőlőmag kivonat --- 110mg
Lutein --------------------- 5mg

[ Szerkesztve ]

(#71836) madle válasza KisDoc (#71835) üzenetére


madle
őstag

Ha vitamin pack, akkor ez a Best szerintem. ITT

(#71837) mayday00 válasza madle (#71836) üzenetére


mayday00
őstag

Erre még rájön egy kevéske postaköltség, így már nem éri meg :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71838) mayday00 válasza KisDoc (#71835) üzenetére


mayday00
őstag

Ebben 1 csomagban hány darab tabletta van?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71839) KisDoc válasza mayday00 (#71838) üzenetére


KisDoc
csendes tag

7 db (4 kapszula, 2 lágyzselatin kapszula és 1 tabletta), mindegyik könnyen csúszik.

(#71840) KisDoc válasza madle (#71836) üzenetére


KisDoc
csendes tag

Szerintem ár érték aránya rossz az ISS-nek. Nincs benne q10, halolaj, lutein, szelén, kevesebb a C vitamin, a Ca, Mg. Egyedül a B-komplex része erősebb.

[ Szerkesztve ]

(#71841) qpakcovboy válasza Zola007 (#71834) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Korábban sokat bringáztam, de az elmúlt két évben felcseréltem a sörre és a kajálásra. Karácsony után a mérleg 116 kg mutatott, szóval új év, új élet. A cél hogy 16 kilót leadjak április végéig. Utána még 5-10 kilót júliusig.

(#71842) mayday00 válasza KisDoc (#71839) üzenetére


mayday00
őstag

a builderesben 10 van. és csak egy ezressel kerül többe. több minden van benne. :K osszál szorozzál még egyszer :K

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71843) Zola007 válasza qpakcovboy (#71841) üzenetére


Zola007
veterán

ha 2 évet kihagytál, akkor kezdd úgy mintha sosem sportoltál volna

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71844) KisDoc válasza mayday00 (#71842) üzenetére


KisDoc
csendes tag

A Builderes 7e Ft. 2 ezerrel drágább mint Multi Pro. A Builderesben nincs Q10 meg szelén ami nekem fontos szempont, ellenben van benne ízületvédő, de azt meg ki kell egészíteni, mert szerintem preventív jelleggel sem elég.
De nem vitatkozni akarok, mindenki döntse el kinek milyen hatóanyagok a lényegesek, és annak alapján mérlegelni az ár/érték arányt.

[ Szerkesztve ]

(#71845) mayday00 válasza KisDoc (#71844) üzenetére


mayday00
őstag

Igazad van :K

(#71844) KisDoc Ha boltban vásárolom akkor is akciós áron adják, vagy ez csak a netes rendelésnél érvényes?

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71846) KisDoc válasza mayday00 (#71845) üzenetére


KisDoc
csendes tag

Ha boltban vásárolod akkor is ennyi az ára.

(#71847) mayday00 válasza KisDoc (#71846) üzenetére


mayday00
őstag

Nézem a oldalt..elég sok számomra ismeretlen márka van.. :F revolution...ez a cég pl mennyire megbízható? meg a termékei.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71848) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

Végre összeállt az itthoni kis edzőtermem, így ismét tudok edzeni.
Kezdésnek diétával indítok, fél év kihagyás után a szokásos telefosott búvárruha alakom úgy néz ki, mintha hasmenése lett volna a búvárnak, van mit leadni.

Cél első körben február végéig -5kg, majd egy óvatos ch és fehérje növelés mellett kis tömegelés, általános erőnlét fokozás.

(#71849) KisDoc válasza mayday00 (#71847) üzenetére


KisDoc
csendes tag

Én eddig csak Scitec termékeket vettem tőlük, azok biztosan megbízhatóak és eredetiek. Annyi, hogy a dobozon az eredeti angol címkére nem magyar, hanem lengyel címke van ragasztva (gondolom onnan hozzák be és ezért tudják olcsóbban adni).

(#71850) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

szobabringát cserélném futópadra. Kinéztem egy típust.
Van infótok a gyártóról? [link]
Annó még God segített eligazítani a márkák között, ha valaki mozog ebben a témában, annak megköszönném a segítséget! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.