Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73001) mayday00 válasza madle (#72992) üzenetére


mayday00
őstag

Csak tavaly októberben jelentek meg róla azok a képek. Ott -20kg volt kevesebb. Most január vége van, és megint fullon van :K Ilyen rövid idő alatt

Ilyen mértékben mi tudja növelni a izom térfogatát vagy micsodáját.. :U

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#73002) Casanova* válasza mayday00 (#73001) üzenetére


Casanova*
veterán

izommemória :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#73003) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#73002) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kokszmemória :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#73004) Zola007 válasza mayday00 (#73001) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73005) Casanova* válasza Zola007 (#73004) üzenetére


Casanova*
veterán

ez a cucc vizesít? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#73006) HussarF válasza Casanova* (#73005) üzenetére

Ez történik, ha benyomod:
[link]

(#73007) FollowTheORI válasza mayday00 (#73001) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kellett az éden hotel forgatáshoz a forma biztos. ;]

Majd leereszt megint, ha vége a kúrának.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73008) Casanova* válasza HussarF (#73006) üzenetére


Casanova*
veterán

megyek is a teszkóba

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#73009) bigmasterg


bigmasterg
addikt

(#73010) mayday00 válasza FollowTheORI (#73007) üzenetére


mayday00
őstag

ezt olvastam. a legnagyobb dopping szallito hozta neki minden nap a cuccot. (alacsony, nagyfeju, atom izmos, nagykepu srac, volt versenyzo) :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#73011) Zola007


Zola007
veterán

Megkérdezem már itt, mégis csak kan fórum
Valaki használ Old Spice stiftet?, ilyet:

Az utóbbi időben mintha sz.rt se érne, úgy izzadok mellette is mint egy ló.
Tapasztalt esetleg valaki hasonlót? Változtattak volna az összetételén?

#73010) mayday00: alacsony, nagyfeju, nagykepu srac -> ez szinte bárki lehetne a topikból ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73012) mayday00 válasza Zola007 (#73011) üzenetére


mayday00
őstag

anno én bekentem evvel a hónaljat, dolgoztam egész nap nyáron melegben, de este semmi szag, semmi izzadság. Már akkor ez sem a régi :O

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#73013) FollowTheORI válasza Zola007 (#73011) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én használok ilyet, de nekem előtte se működött ha nagyon melegem volt... szóval nincs változás. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73014) Woodslave válasza mayday00 (#73010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

játszunk találd kit? ;]

Zola: én adidast használok, nem izzadok nem tudom van-e összefüggés :D (lehet a tél miatt van)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#73015) hrvp válasza mayday00 (#73001) üzenetére


hrvp
aktív tag

Állítólag a kúrája része, hogy nem irogat fórumba böszmeségeket. Nem tudom... Egy próbát talán megér.

(#73016) Zomb€€ válasza hrvp (#73015) üzenetére


Zomb€€
őstag

:D

Más
Valamelyik Patesz, amelyik jár a Caprivous-ba, megmondhatná mennyibe kerül a 250g-os body tojás.

Más
Készülök április 19-i félmaratonra és sikerült összeraknom egy megabrutál edzéstervet addig. Kb 4 olyan nap van amikor semmit sem csinálok, minden napra jut valami, futás, kondi, evezés.
Mellette belőttem kaját is, és elkezdtem odafigyelni a zöldség, gyümölcs és egyéb ezoterikus szarságokra... :D (Pl: citromos víz ébredés után, gyömbértea, minden étkezéshez valami zöldség stb.)

Nem érdekel, hogy nem érdekelt, minek olvastad el idáig... :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#73017) mayday00 válasza Zomb€€ (#73016) üzenetére


mayday00
őstag

Én már sokszor voltam, de hirtelen nem tudom az árakat :) Volt itthon árlistám, de kidobtam.

Felhívod őket, és megmondják mennyibe kerül :)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#73018) Takuun válasza Zola007 (#73011) üzenetére


Takuun
aktív tag

Én Garnier Mineral golyósat használok. Elégedett vagyok!

És van már 96h-s változat is, na ezzel elég heti 2x kenned magad :C

Amúgy korábban évekig csak OldSpice-t használtam, de egy idő után szerintem hozzászokott a bőröm, meg elkezdett kipirosodni és viszketni tőle. Akkor cseréltem le.

[ Szerkesztve ]

(#73019) Zola007 válasza Takuun (#73018) üzenetére


Zola007
veterán

96 órás, de :) :W
bekenem magam csütörtök reggel, ha kibírják velem egy légtérben vasárnap este a csütörtöki hát, pénteki ugrálós, szombati lábedzés után, akkor veszek belőle egy rekesszel :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73020) Takuun


Takuun
aktív tag

Ja és voltam csontkovácsnál. Nagyon fájt a nyakam a sok üléstől a 7-es csigolyánál.

Azt mondja, hogy a gerincferdülésem van és, hogy nem ettől, de a két oldalam között kb 30 % differencia van. Mintha egészen eddig mondjuk teniszeztem volna.

Valakinek van ötlete, hogy tudnám rendbe szedni az izomzatom. Figyelek mindig a gyakorlatok helyes végzésére, de ezek szerint nem eléggé. A bal oldalam a gyengébb. Gyakorlatoknál, hogy tudnék korrigálni? Gondolom nem a súlyokkal kell variálni, vagy mégis?

(#73021) Cassidey válasza Takuun (#73020) üzenetére


Cassidey
senior tag

30%-al fejlettebb az izomzatod az egyik oldalon? Mindenhol? Én ebben azért kételkedem kicsit, elmennék a helyedben egy Dexa vizsgálatra, ott pontos adatokat kapnál, nem hasraütésszerűen mondanának valamit.

(#73022) venge


venge
tag

Ti ikrek vagytok? Ha igen, miért nem személyesen beszélitek meg? :P ;]

(#73023) Zola007 válasza Cassidey (#73021) üzenetére


Zola007
veterán

nekem inkább azt mondd meg kérlek, hogy lehet VIP rangot kapni ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73024) -Mike- válasza Zola007 (#73023) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha mindig felállsz a kád szélére és lefotózod magad. ;]

(#73025) Takuun válasza Cassidey (#73021) üzenetére


Takuun
aktív tag

Erről még nem is hallottam. Most utána olvastam és ez a megoldás valóban pontosabb képet fog adni.

Na de ettől még jó lenne tudni, hogy egy ilyen differenciát, hogyan lehet korrigálni?

(#73026) kona005 válasza Takuun (#73025) üzenetére


kona005
senior tag

Mióta edzel? 30% szerintem rohadt sok... Erőben is észreveszed?

(#73027) Cassidey válasza Takuun (#73025) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nagyobb intenzitással edzeném a lemaradt oldalt, de szerintem nem lesz ilyen különbség. :) Ha magadra nézel is feltűnne.

Zola minek az neked? ;]

(#73028) Takuun válasza kona005 (#73026) üzenetére


Takuun
aktív tag

Én nem veszem észre, mert amit csak lehet gépen csinálok. Kétkezes súlyzóval kevés gyakorlatot csinálok.
Viszont miután átmozgatott és meggyúrt, 2 napra rá edzés közben éreztem, hogy valóban a bal oldalam gyengébb. Mondjuk én ott is elb*sztam, hogy edzés után nem nyújtottam és az izmaim elég csúnyán bemerevedtek vagy, hogy kell mondani. De a csontkovács után hajlékonyabb lettem és az edzés is jobban ment. Amúgy először voltam csontkovácsnál.
Edzés az megy 12 éves korom óta, csak akkor még fittnesz centeren nyomtam. Ektomorf vagyok, nehezen hízom még akkor is, ha kinyalom a zsíros bödönt. Ráadásul van, hogy 1/2 évet is kihagyok, mert éppen nincs kedvem edzeni és ilyenkor elkezdek fogyni. Most 78-79 kg között ingadozok, nekem már ez is jó, ennél a súlynál azért a betegségek elkerülnek és nem esik nehezemre az otthoni munka (kert, állattartás, felújítás) sem. De, ha nem edzek akkor simán lemegyek 1 év alatt 70 kg-ig. Mindezt 178 cm-es magassághoz.

(#73029) FollowTheORI válasza Takuun (#73018) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És ez nem hagy foltot? ;]

Én meg inkább nem kenek semmit... jöjjön aminek kell.
Max illatosítok parfümmel rá... :DD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73030) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Most volt a RTL híradóban hogy ha a gyerek sok fehérjét kap akkor több lesz a zsírsejtje és elhízásra hajlamosít... lol valami kutatásra hivatkoznak. :Y

Szóval ne egyetek sok fehérjét se... :))

(Csak aminót... ;] )

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73031) syl5


syl5
őstag

Fürdeni kell gyerekek, fürdeni. :)
Amúgy csak golyós, és csak Nivea vált be.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#73032) ztoldy válasza FollowTheORI (#73030) üzenetére


ztoldy
senior tag

Én is láttam...
Azt persze nem tették hozzá, hogy ha tömi a gyereket a drága anyuka fehérjével és ezáltal hatalmas kalóriatöbblet keletkezik.
Ez nem csak gyereknél van így, hanem minden embernél.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#73033) T_Stark válasza FollowTheORI (#73030) üzenetére


T_Stark
őstag

Lehet alapja, mivel (javítsatok ki, ha tévedek) úgy tudom a fehérjéből is lehet zsír, ha nem építi izommá a szervezet, mert mondjuk nem végzel edzést csak zabálod a fehérjét kilószám.
Szóval ha a gép előtt punnyadós kiskölyök tolja ezerrel a fehérjét, attól tényleg elhízhat, de ez sportolókat nem fenyeget.

(#73034) kona005 válasza Takuun (#73028) üzenetére


kona005
senior tag

"Én nem veszem észre, mert amit csak lehet gépen csinálok. Kétkezes súlyzóval kevés gyakorlatot csinálok." Na ezt szomorúan hallom :( Szabad súlyok a királyak pedig...

Amúgy én is érzem hogy a bal felem gyengébb, mondjuk nekem kinézetre már kezd összeérni ha nem mondom vlakinek hogy nagyon erősen nézze akkor fel sem tűnik általában... Én elsősorban vállazásnál érzem, valamint karnál egy kicsit... Szerintem 178 cm-hez 78kg az nem ektomorf... Én 193cm vagyok és még csak 74-75kg na én ektomorf vagyok... mondjuk nagyon az elején járok még...

(#73035) FollowTheORI válasza ztoldy (#73032) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jó hát persze... mindenből lehet sok.
Csak tudod itt átlagemberekről van szó akik még az ajánlott minimális szintet se viszik be... érted.
Azt ezeknek mondják ne egyetek sok fehérjét... :N :(

Ők meg akkor leszűrik hogy mehet tovább a fehér kenyér + parizer kombó meg a krumplis tészta. ;]
Mert ha csirkét eszek zöldséggel meg amit ezek a fitnesz celebek csinálnak a tévében a fehérjedús diétájukkal az káros mert elhízunk meg a gyerek kövér lesz... érted?%% :DD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73036) rootkiller válasza kona005 (#73034) üzenetére


rootkiller
őstag

Igazából 1-2 tricepsz meg hát gyakorlat plusz tárogatás kivételével mindenhez szabad súly, de a többihez is csiga.

Artengo TR 990 Pro

(#73037) kona005 válasza rootkiller (#73036) üzenetére


kona005
senior tag

Persze tricepszet, meg bicepszet is nyomom csigán is, meg a hátat persze, meg mellre a keresztcsiga... Tárogatni egykezessel szoktam.

(#73038) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Egész délután a bablevest főztem. Aztán toltam rá tejberizst. Jó 1 órája úgy érzem hogy szétreped a gyomrom

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#73039) ztoldy válasza FIREBLADE78 (#73038) üzenetére


ztoldy
senior tag

Én ettem volna hozzá szilvakompótot levezetésnek.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#73040) FIREBLADE78 válasza ztoldy (#73039) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Iszonyat fáj :(
Utálom a kompótot

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#73041) ztoldy válasza FIREBLADE78 (#73040) üzenetére


ztoldy
senior tag

Azok után nem csodálom, hogy belefőzted a tejberizst a bablevesbe. :DD

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#73042) m3tr0 válasza Zola007 (#73011) üzenetére


m3tr0
senior tag

Sokáig én is használtam ilyet,aztán már idővel nem volt elég jó.
Váltottam, ami nagyon jó az a Nivea Men Invisible for b&w, továbbá Avonból szoktam rendelni True Force és a másik fajtát felváltva.(szeretem mert olcsó kb.350 Ft és jó illata van, továbbá semmit sem izzadok tőle)

Lehet az izzadásgátlókkal is úgy van mint a samponokkal,hogy váltogatni kell őket időközönként. :U

(#73043) FollowTheORI válasza ztoldy (#73039) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meg még 2 rigó jancsit is nem? :))

Esetleg egy fél lityó kólát... az legalább szétmarja és segít emészteni... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73044) kona005 válasza FollowTheORI (#73043) üzenetére


kona005
senior tag

Viccen kívül jó egy pohár kóla gyomorfájásra amúgy... Nekem 2 liter persze, nekem már bevált...

[ Szerkesztve ]

(#73045) ztoldy válasza Zola007 (#73011) üzenetére


ztoldy
senior tag

Nekem a Rexona stift vált be, most a Lotus verzió van. Az old spice nekem gyenge volt.

FIREBLADE78: citromos víz is segíthet.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#73046) mayday00 válasza FollowTheORI (#73035) üzenetére


mayday00
őstag

Ezek a elhízott kölykök szerinted esznek fehérjét? :) 2 nagy szelet fehér kenyér lekvárral, vagy nutellával. Egy jó nagy adag cukros műzli tejjel, és ez csak a reggeli..ebbe hol van fehérje? :D esetleg ha megesznek egy darab túró rudit, bevisznek valamennyi fehérjét...(meg egy valag cukrot) szomszédomban a kisgyereknek már akkora a feje mint egy 120 literes villanybojler. olyan 6 éves lehet kb. Csinál neki anyuka délben jó nagy adag krumplis tésztát, délután meg megkapja a csokikáját..szegényke gyerek..ezek akkor látnak fehérjét amikor én fehér hollót.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#73047) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

És még nem is kellett púzni a babtól. Érdekes..

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#73048) Woodslave válasza mayday00 (#73046) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát fehérje nem csak a camellben van... De öröm hogy végre a ch és zsir után végre a fehérjét is okolhatjuk 😂

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#73049) Woodslave válasza Woodslave (#73048) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja nem a tevére gondoltam...😁

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#73050) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#73047) üzenetére


Zola007
veterán

majd kibüfögöd ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.