Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129001) Woodslave válasza aelod (#129000) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak arra értettem hogy általában az emberek nem szeretnek fizetni csak a tudásért. Sajnos :D Mondjuk én se az is igaz szóval szavam se lehet...

bár szerintem ami egy átlagembernek kell, ahhoz ingyen is hozzájuthatsz a többi meg rajtad múlik. Én is agyaltam már hogy tök jó lenne egy makro coach aztán miafaxnak tudom miben mennyi, miből mennyit, ha félrezabálok akkor meg tök mindegy milyen szép excell táblám van mit kéne ennem...

Edzővel mondjuk dolgoznék, de nem azért hogy beszélgessen velem, hanem hogy ne agyaljam túl.. De az meg nem éri meg nekem, azaz nem költenék rá.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129002) headhunter válasza MATEO6600 (#128995) üzenetére


headhunter
addikt

kokszarusitas utan fenyites...

(#129003) HussarF

Lehet, hogy már volt a fórumban, csak nem figyeltem, de ez a tag mitől ekkora? Annyira nem is tűnik fedettnek.
Craig Golias

(#129004) aelod válasza HussarF (#129003) üzenetére


aelod
veterán

Take an idea...
Amúgy borzasztó aránytalan , gusztustalanul néz ki.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129005) Woodslave válasza HussarF (#129003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

weider kreatin

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129006) HussarF

Úgy értem, hogy azért ekkorára nőni még kokszal sem egyszerű. Lehet benne Synthol? Vagy valami egyéb praktika?

(#129007) aelod válasza HussarF (#129006) üzenetére


aelod
veterán

A fizikai korlátaidat nem tudod legyőzni a kokszal/növivel sem egy bizonyos szint felett. Egy eleve nagy emberből még nagyobbat csinál. Pl. Martin Ford. Vagy ott van Eddie Hall. Flex Lewis sem lett 155 kiló és két méter magas csak mert profi szinten űzi a cuccot, edzést stb.

Amúgy meg szerintem a karjában van cseppentve bőven olaj.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129008) Jim-X válasza aelod (#129007) üzenetére


Jim-X
őstag

Van olaj szerintem is, de azert a fenykepek is faszan vannak beallitva! :K

A játék az nem játék!

(#129009) aelod válasza Jim-X (#129008) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom én csak a csajokat néztem akikkel fotózkodott. :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129010) lacos001 válasza BÁ Nutrition (#128994) üzenetére


lacos001
senior tag

Mint egy szépségkirálynő.....sablonduma......még egy világbéke dumát vártam volna ... :DDD

(#129011) Angel2014


Angel2014
addikt

Dezsőnk napokban vett egy ilyet...szerintem minden gyúróst megilletne egy ilyen.. :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#129012) aelod válasza Angel2014 (#129011) üzenetére


aelod
veterán

Ja a magyar utak biztos jót tesznek neki....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129013) HussarF válasza aelod (#129012) üzenetére

Pályán kell csak menni vele. Problem? ;]

(#129014) MATEO6600 válasza Angel2014 (#129011) üzenetére


MATEO6600
őstag

Egy gyúrós hogy fér be egy Smartba? Engem ne illessen ilyen!

(#129015) Jim-X válasza MATEO6600 (#129014) üzenetére


Jim-X
őstag

Valahogy azert belepreselnem magam :DDD

A játék az nem játék!

(#129016) HussarF válasza Angel2014 (#129011) üzenetére

Szlovák rendszám ;]

(#129014) MATEO6600
Bodó Imi az nagy Smart rajongó és ő már milliószor írt ezzel kapcsolatban az fb-n.

(#129017) Zola007 válasza Woodslave (#128998) üzenetére


Zola007
veterán

Épp ez a probléma, amit az imént prezentáltál.
Az emberek 95%-a nincs tisztában azzal, hogy mit KELL egy rendes személyi edzésnek takarnia
Az nem személyi edzés, amit a sok mobilnyomkodó csinál, de sajnos mindenki ebből általánosít az egész szakmára.

Tényleg sok a tróger, de aki tisztességesen végzi a munkáját, annak kemény szellemi és fizikai munka az a 1-1,5 óra + még amit azon kívül végez.

Személyi edzés keretén belül fel kell mérni a körülményeket, anatómiai adatokat (végtaghosszak, mozgástartomány, testsúly, testzsír, összes mérhető paraméter, úgy kb. 30 db) vérnyomás, pulzusértékek, készíteni egy általános felmérést a sportoló étkezési, napirendi szokásairól.
Felvenni az anamnézist, összes korábbi egészséget, sportot, táplálkozást érintő kérdésben.
Ezeket a méréseket , illetve az erő és állóképességi tesztelést rendszeresen végezni.

Ezek mentén készíteni edzéstervet, azt módosítani, ha a helyzet megkívánja. Akinek táplálkozástudományi képzettsége is van, annak étrendet illeszteni hozzá, diétát tervezni, stb.

Mindezt meg is kapja kézbe az első pár alkalom során, tehát ha nem kapsz legalább 10 oldalnyi dokumentumot, dátummal, aláírva az első pár edzés során, akkor rossz személyi edzőt választottál.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#129018) BÁ Nutrition válasza HussarF (#129003) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Kb minden kepen meg jatszva van az optikaval is

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129019) Zola007 válasza Angel2014 (#129011) üzenetére


Zola007
veterán

én egy LADA-t szeretnék egyszer

egy LADA Ravent :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#129020) aelod válasza HussarF (#129016) üzenetére


aelod
veterán

Há' mi más?

Nem vagyok kocsibuzi, így nem is érdekel, hogy köcsögbéjemvés vagy ajudismajom meg csak a honda és a többi felesleges körök. Aki türhe paraszt az tökmindegy, hogy kocsiban, motoron, tömegközlekedésen utazik.

A kocsi vigyen el A-ból B-be, legyen olcsó fenntartani és ne zabáljon sokat. Pályán is lehessen vele menni egy kényelmes 120-at. Pont.
Sanszos, hogy ha tellene ilyen (adócsalt, ja nem behozott) luxus kocsira se vennék ilyent.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129021) HussarF válasza Zola007 (#129019) üzenetére

Az csak egy koncepcióterv, CGI az egész. Elég megvenned hozzá a Forza Horizon-t és a tiéd lehet ;]

(#129022) aelod válasza Zola007 (#129019) üzenetére


aelod
veterán

Egy maszek Feri, vagy Józsi kigletteli neked ilyenre az ezerötöst okosba :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129023) Woodslave válasza Zola007 (#129017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te láttál már ilyet? :D Persze az ilyen más lenne nyilván.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129024) Zola007 válasza HussarF (#129021) üzenetére


Zola007
veterán

akkor pontosan ugyanannyi az esélyem egy fiktív LADA Ravenre, mint neked egy valós Ferrarira ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#129025) Zola007 válasza Woodslave (#129023) üzenetére


Zola007
veterán

láttam

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#129026) Woodslave válasza Zola007 (#129025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor van remény :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129027) Jim-X válasza aelod (#129020) üzenetére


Jim-X
őstag

Azert ez a "ha tellene ra se kene" kifejezes mindig baszta a csoromet. Honnan tudod? Lehet ha tellene ra akkor 5 ilyen figyelne a garazsodban... Nem biztos, hogy ugyanigy gondolkodnal ahogy a most :K ;)

A játék az nem játék!

(#129028) aelod válasza Jim-X (#129027) üzenetére


aelod
veterán

Ha 5 ilyenre lenne pénzem, akkor sofőröm lenne aki a nap 24órájában rendelkezésre állna ha mennék valahova.

Ja a pénz sok mindent meg tud változtatni. Sőt igazából mindent :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129029) BÁ Nutrition válasza Jim-X (#129027) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Pontosan. Ha annyi penzed van h elkezded torni magad h agyat novessz melle akkor egy csomo eloiteletet levetkozol.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#129030) FollowTheORI válasza HussarF (#129013) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pálya se jó... nem emlékszel a lambóval pont egy pályán szálltak el mert jött egy kis bukkanó? :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#129031) HussarF válasza FollowTheORI (#129030) üzenetére

Az 330-nál volt és úgy emlékszem durrdefekt. Ott nem a pálya volt a hibás, hanem az abroncsgyártó minőségbiztosítási rendszerében kéne túrkálni szerintem

(#129032) aelod válasza HussarF (#129031) üzenetére


aelod
veterán

Igen aztán pont az ilyen majmok miatt vannak a közúti balesetek...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129033) HussarF

Mondjuk azért a 330-al száguldozás szerintem nem olyan gyakori még országos szinten sem, de nem látok rá a baleseti statisztikákra.

Itt van viszont Angel gyerekkori barátja:[link]

[ Szerkesztve ]

(#129034) Woodslave válasza HussarF (#129033) üzenetére


Woodslave
nagyúr

linkelni akartam de nem akarom teleszemetelni a topicot..

De vannak emberek akik nem tudnak veszíteni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129035) aelod válasza HussarF (#129033) üzenetére


aelod
veterán

Ja én is láttam de minek linkelgessem.
Vannak körök akikre nem vonatkozik már semmi. Itthon mindent átitat a politika és az azzal járó gennyes mocsári korrupció.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129036) GoTReX


GoTReX
őstag

Bodó Iminek van Instája? Vagy csak én nem találtam?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#129037) Zola007 válasza GoTReX (#129036) üzenetére


Zola007
veterán

Már mindenkinek van, rengeteg követővel.
Csinálok már én is egyet, bár szerintem engem max. az NSA követne.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#129038) Woodslave válasza Zola007 (#129037) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fenét. Nekem egy képem sincs fenn mégis csak azért mert követek pár jó seggű csajt ezért engem is követnek csomóan páran :D , biztos ami biztos alapon. Vagy a visszakövetés reményében. Röhej ez az egész, de már egy 20k-s youtube csatornában is van némi pénz...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129039) aelod válasza Woodslave (#129038) üzenetére


aelod
veterán

Én nem követlek :) :P

Röhej ez az egész, de már egy 20k-s youtube csatornában is van némi pénz...

Nem röhej, ez a jövő.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129040) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na érdekel ki hogy csinálja az edzés előtti kajálást.

Mondjuk most diéta van, reggelizek tojás bacon, zöldségek - no ch
ebéd csirkemell (200 gr nyers) brokkoli (133-150 gramm attól függ hogy "igazi" :D vagy fagyasztott de tök mindegy, némi répa - imádom a csirke mellett megsütve (párolva)

---- A kérdés az edzés előtti kaja. Most 50 gramm zab, egy adag fehérje, 50 gramm fagyasztott meggy a kaja. Nem mondom hogy elalszok a ch-tól de mégis van egyfajta nyugtató hatása, azaz úgymond elveszi a harci kedvem. Ettől függetlenül nem edzek rosszat, pláne ha másfél óra eltelik, de érdekelne hogy ki mit eszik, esetleg követve valami elborult carb loading stb. Vagy van vkinek jobb ötlete a ch forrásra ha számít egyáltalán.

edzés után egy adag izolátum

Utolsó kaja csirkemell (200gramm - 75 gramm fehérrizs, zöldbab).

végülis a mennyiség annyira nem is lényeges 2k alatt kalória 190-200 fehérje, 60 zsír, ezzel a mennyiséggel 120 gramm ch.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129041) Angel2014 válasza Woodslave (#129040) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezazzz ne töketlenkedj 200g nyers csirkemell így az igazi :K

Hol van az esti kazein fehérje vagy túró? Ami a diéta legfontosabb része? Várj már most mondom ennek ne is számold a se a CH-ját se a kalóriáját mert nem kell..!

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#129042) Woodslave válasza Angel2014 (#129041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem látom a kérdés között. :U Nem tudom miért hiszem mindig hogy kapok értelmes választ :C :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129043) GoTReX válasza Zola007 (#129037) üzenetére


GoTReX
őstag

Zola:Akkor utánanézek,nekem mást dobott ki ezen a néven. Illetve másokat. Bár nem telóról néztem.

Aelod: Persze hogy ez. Nem vagyok vaskalapos,szerintem ez tök jó dolog, csak szüli a selejtet. Bár e logika mentén a selejtre óriási igény van. Fasz tudja melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás.... A streamekkel karöltve.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#129044) aelod válasza Woodslave (#129040) üzenetére


aelod
veterán

na érdekel ki hogy csinálja az edzés előtti kajálást.

8 órátol nonstop zabálás van nálam. :DDD

De kipróbáltam én is azt, hogy a napot nem ch-val indítom és nem "ülök úgy le" mint akkor amikor zab+fehérjét nyomok 1. étkezésre.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129045) aelod válasza Angel2014 (#129041) üzenetére


aelod
veterán

Várj már most mondom ennek ne is számold a se a CH-ját se a kalóriáját mert nem kell..!

Sőt ha nem tudja, hogy ki eszi meg mert álruhában tömöd be akkor nem is rád rakódik majd le.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#129046) Woodslave válasza aelod (#129045) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ezért eszem a feleségem meg a gyerek sült krupliját a mekiben :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129047) Zola007 válasza Woodslave (#129040) üzenetére


Zola007
veterán

Edzés előtt és utáni étkezéssel menjen be a napi CH beviteled 70%-a.
Reggelre 10% vagy alatta (kortizol ébredési válasz)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#129048) God Vazzeg válasza aelod (#129045) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor bizony rohadjatok meg, mert tuti mindenki God Vazzegnek öltözik, rám úgy rakodik mintha muszáj lenne, pedig alig eszek ch-t :N

(#129049) Woodslave válasza Zola007 (#129047) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jelenleg a 100%-a így megy. Kérdés van-e a zabnál jobb ch forrás edzés előttre ami nem szedál le ennyire.

reggelire 11 gramm megy, csak ami kefírben, uborkában meg paradicsomban, lenmagban van, azaz strach nem megy. Ebédre se, talán ide még lenne kedvem mondjuk barna rizst tenni.

meg annyi hogy a reggelit a melóhelyen eszem meg 8 előtt és 6-kor kelek. Addig egy kv megy. Én is olvastam hogy lehet pont nem jó időpont a kortizol miatt blabla de jól esik.

Nem rendelem magam alá mindenben a "tökéletesen időzített" táplálkozásnak. Angel: tisztában vagyok azzal is hogy a lefekvés előtti kazein fontos, nekem most nem. Túrót utálom, kazeint meg nem veszek.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#129050) Zola007 válasza God Vazzeg (#129048) üzenetére


Zola007
veterán

Èn biztosan nem, mert még álruhában se akarok úgy kinézni mint te ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.