Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105001) Woodslave válasza syl5 (#105000) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Aprils fool...;-)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105002) Angel2014 válasza xcds (#104999) üzenetére


Angel2014
addikt

Bár azt tenné amíg fiatal ....nyárra egy 2 hónapos stanazol kúra lepucolná fullra...de egy indiai stromba se lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#105003) syl5 válasza Woodslave (#105001) üzenetére


syl5
őstag

Ááááá, neeeem, dehogy ;]

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#105004) Woodslave válasza syl5 (#105003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Vagy mit gondolsz kamunak álcázva könnyített a lelkén? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105005) syl5 válasza Woodslave (#105004) üzenetére


syl5
őstag

Szívatlak. Nyilván április 1.-i tréfa.

Bááár, abban is lehet valami, amit az egyik kommentelő is ír: :D
"it's funny because you actually are on steroids when you're just trying to make an april fools joke."

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#105006) Janesz válasza wertigo1984 (#104981) üzenetére


Janesz
őstag

Koszi szépen!
Igaz az első a vasgyuro kis srác, de a második is jól sikerült lány létére:) reméljük fasza genetikat örököltek! Bár a kisfiamnak olyan válla, melle, gerincmerevitoje van,hogy sokan megirigyelhetnek!!:) mondjuk játékosan erositem is!

(#105007) celf válasza Woodslave (#104973) üzenetére


celf
őstag

wizso rémlik, a tied semennyire :D
en selkin neven voltam
kar a sportikaert, sok jo dolgot irt a Kozaroczy.
viszont akkor a 12 het online treninget is vagod, nem?

(#105008) GoTReX válasza syl5 (#105000) üzenetére


GoTReX
őstag

Szóval ez most olyan hogy ő koxol,de amúgy nem miközben mégis.

"Asziszed hogy miva' oszt közbe mégse"

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#105009) celf válasza Cassidey (#104979) üzenetére


celf
őstag

igen, ezen megy a dilemma. annyira megszoktam a kenyelmes, levegos nike-mat... egyebkent ez egy free run 3.0, a kevésbé vaskos talpú verzióból. es ugy saccolom barmi zartabb/nehezebb cipoben kenyelmetlenul ereznem magam. persze meg lehet szokni, foleg, ha ahogy mondod, nem olyan veszes.

viszont sok funkcioban lenne hasznalva, tehat. squat, ugrabugra, aerob, barmi.. max nyitott helyre nem mennek vele

es nem utolso sorban most azt csicseregtek a madarak, h lehet, szulinapra hozzamvagnak egyet :) elkepzelheto, h tul sokat maradt nyitva a laptop a reebok online store-janal :D

(#105010) Janesz válasza Woodslave (#104982) üzenetére


Janesz
őstag

Per pill
Igaz fenykoromtol messze van, de azért nem szegyenlem a rovidujju pólós időszakban magam!;)

Ha újra raveszem magam az edzésre-kajalasra posztolok egy before-after képet! Ha még minden igaz látványos lesz a változás majd ;)

[ Szerkesztve ]

(#105011) Woodslave válasza celf (#105007) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Máshol annyira nem vagyok aktív. A 12 hét nekem too much volt.. Elolvastam de képtelenség úgy csinálni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105012) Woodslave válasza Janesz (#105010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó neked hogy nem hiányzik az edzés meg nem zavar hogy nem úgy nézel ki mint akkor. Nekem mondjuk jó mert nincs olyan formám korábbról amit visszasírnék :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105013) madle válasza Janesz (#105010) üzenetére


madle
őstag

hasonlítasz egy mórahalmi rendőr ismerősömre. :D jó a pájszer!

(#105014) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam atta. Reggei felkeltem nem pont úgy éreztem, hogy nekem 8-kor lábaznom kéne :N Ettem némi zabtúrót fehérjével, de csak a felét tudtam megenni, meg ittam egy dupla kv-t.

4*10-es hét. Guggolás rúd + 77,5kg (rúd 13,5-14kg) a terv szerint 91kg-val kell. az utolsóban csináltam +3-at. Jó volt. A mélység néha Kolosanyis volt ;] de azért nem rossz. Aztán r+55kg 20 ismétlés.

aztán fekvő lábhajlító-merevlábas felhúzás szuperszett 4*12-15
lábtoló-lábnyújtó szuperszett 2 sorozat.

Faxán bedurrant a lábam. Érdekes módon régebben ez nem volt jellemző, de egyre jobban.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105015) celf válasza Woodslave (#105011) üzenetére


celf
őstag

hat kimerito iras, az tuti. de erdekes, h ott nincs annyira eloterbe helyezve a sok tapkieg. sztem nem veletlenul :)

(#105016) kolosanyi válasza Woodslave (#105014) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na majd csak figyelj, év végéig simán 200 fölött lesz a maxom. :P

______________________________

Na szóval a tegnapi nap. 9:00-kor kezdtünk, az első háromnegyed óra arról szólt, hogy mindenki mesélt magáról. Milyen sportmúlttal rendelkezünk, mi a célunk az egésszel, mennyi a mostani maxunk stb. Nagyon vegyes volt a kép, a tök kezdő srácoktól kezdve a versenyző fitnessmodellig (baszki milyen segge volt a csajnak :Y ) mindenféle ember volt ott, 13-an vettünk részt az eseményen. Ezután elkezdtük a rendes programot, a guggolás volt az első. A következő szisztéma szerint haladtunk: egy prezentációt vetítettek le a gyakorlatról, ahol részletesen elmagyaráztak mindent. Utána bemutatta élőben, majd bemelegítettünk és felmentünk 5rep maxig. Közben járkált és nézett a Zsolti, javította a hibákat. Az egyes gyakorlat blokkokat azzal zártuk, hogy egy állványhoz gyűltünk és egyesével kielemzett mindenkit részletesen. A három gyakorlat után volt még egy blokk, az edzéstervet évről. A tervezett 18:00 helyett 19:40-ig tartott, egyáltalán nem sietett. Látszott, hogy nem lehúzás, nem pénz miatt csinálja. Rengeteget tanultam, bátran ajánlom mindenkinek a Powerbuildert, illetve Zsolti szemináriumait.

(#105017) Woodslave válasza kolosanyi (#105016) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Szóval kaptál olyan ismeretet amit tudsz hasznosítani?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105018) Radnix válasza God Vazzeg (#104998) üzenetére


Radnix
senior tag

Alakul a shredded god fazon! :D
Nem semmi, hogy ekkora súlynál is kezd látszódni a hasadon a definíció :K

(#105019) kolosanyi válasza Woodslave (#105017) üzenetére


kolosanyi
veterán

Abszolút. Hiába nem vagyok kezdő, sok számomra új dolgot tanultam. :K

(#105020) userxy válasza kolosanyi (#105019) üzenetére


userxy
őstag

Mint például ? :DDD Csak hogy mi is tanuljunk :DD

(#105021) gaborn1 válasza God Vazzeg (#104998) üzenetére


gaborn1
tag

Majdnem ugyan ilyen magas vagyok és hasonlóan szálkás, csak 30 kilóval könnyebb, asszem ez nem az én sportom. :D

(#105022) kolosanyi válasza userxy (#105020) üzenetére


kolosanyi
veterán

Például, hogy ne b*szogasd azt, akitől tanácsot vársz. ;]

Mire vagy kíváncsi? :D

(#105023) Zola007 válasza kolosanyi (#105019) üzenetére


Zola007
veterán

mindig lehet újat tanulni, ez ebben a sportban a talán legszebb
sokan azt gondolják, lemegyek gyúrogatok és kész, pedig annyi változó van ebben az egészben, hogy még 3 év után is gyakran meglepődöm.
Nincs két egyforma ismétlés, sorozat, gyakorlat, nap, étel, étkezés, nem állsz 2x ugyanúgy oda egy súlyhoz.
Még a nagy öregek is tanulnak. Rippetoe is mondta valamelyik videóban, hogy nap mint nap tanul valami újat.
Pedig nem sok képzettebb embert ismerek a testedzés műfajában

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105024) userxy válasza kolosanyi (#105022) üzenetére


userxy
őstag

Ez hülye tanács :DDD

Mindenkit kell baszogatni,,, a lányokat kétszer ;] ;]

Csak érdekelt, hogy számodra mi volt új amit eddig nem tudtál :D

(#105025) God Vazzeg válasza gaborn1 (#105021) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Tömegem mindig rendben volt :D Nekem ami érdekesebb hogy 103-ról indultam, tehát gyakorlatilag 4kg minusz és ekkorát alakult a forma. Zsírból izmot csinálok bazze :D

Most látom írt Janesz. Végre lesz valami élet :D

(#105026) Woodslave válasza God Vazzeg (#105025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt irtam egyszer. Sztem szerencsés alkatod van (meg persze az izomtömeg is segít) hogy tömegesebben se mutass xarul. A természetes fény miatt lehet tűnik csak úgy, de gyakorlatilag nulla definíció (kar, váll) mellett tök jól mutat a középrész.
Nekem eres karok meg némi vállrostozódás mellett úszógumim van..

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105027) God Vazzeg válasza Woodslave (#105026) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mire kijönne a definició addigra elfogyok tömegben. Endo genetika átka. Szerencsére én pont ezt szeretem, nem izgat a definició, has legyen nagyjából rendben, és ennyi. Utálom mikor pókhasam van, de nálam a tömegelés része :D

Igen, tudom miről beszélsz, látom másokon, de régen nekem is ilyen volt ám, aztán mikor pár éve nagyon lepucoltam, azóta egész máshogy hízok, nem csak hasra mint előtte, hanem arányosan.

Élőben egész más, a kép kisimít. A vállam és a mellem felső része eres.

[ Szerkesztve ]

(#105028) Ijk válasza God Vazzeg (#105027) üzenetére


Ijk
nagyúr

Elég fasza, ki kell hozni minden genetikából a racionális maximumot.
Én most 104kg vagyok, visszanőtt a szőr és rájöttem hogy sokkal szálkásabbnak nézek ki szőrösen, mint letolva. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#105029) celf válasza kolosanyi (#105019) üzenetére


celf
őstag

És ez milyen árban volt? Vagy mi a koncepció, hány alkalomról van szó?

(#105030) God Vazzeg válasza Ijk (#105028) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gyere éjszakaira pénteken :K

(#105031) kolosanyi válasza Zola007 (#105023) üzenetére


kolosanyi
veterán

Így van, mindig lehet újat tanulni. :K

(#105024) userxy
Hú, rengeteg dolog. Akár a gyakorlatok technikai kivitelezését, akár edzéstervezést veszek alapul, akárcsak a hozzáállást a dolgokhoz. Viszont ez egy jó nagy lökés volt ahhoz, hogy komolyabban ráfeküdjek erre a témára, úgy érzem közel áll hozzám. Meglátjuk mennyit enged a genetikám, tehetségem, de szeretnék eljutni egy komolyabb erőszintre. :)

(#105029) celf
10 000 forint a részvételi díj, szerintem teljesen korrekt ár azért, hogy egész nap ott vagy. Ha egy személyi edzővel edzel egyet, az is lesz legalább 4 ezer forint és abba nem fér bele ennyi.

(#105032) Ijk válasza God Vazzeg (#105030) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy elnézek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#105033) TeeJay


TeeJay
félisten

skacok az normális hogy a lábam mocskosul fejlődik hetente míg a mellizom meg alig akar?
igaz lábra több gyakorlatot is csinálunk minden lábnapon
guggolás, kitörés, lábtolás, combhajlító, lábnyújtás, sissy guggolás, ülő vádligép

míg mellre pedig
fekve nyomás egyenes padon, kézi súlyzós nyomás ferde padon, áthúzás és tárogatás

de ennyit számítana?
guggolást kezdtem simán 20kilós rúddal most 70-el nyomom de már 80 kiló is menne
lábtolást kezdtem 20kilóval most 140-nél járok és lazán megy a 4x10 vele
combhajlítót fekvő gépen 5kilóval most 40-el tolom
lábnyújtást is kb. 5kilóval kezdtem most 60
vádli 10kilóval kezdtem most 65 kilóval csinálom ülő gépen ahol még a saját tömegem is rámegy (113kg)

míg mellezésnél 20kilós rúddal kezdtem és most 50kiló ami megy 60-ba csak párat tudok nyomni
ferde padnál 2x 12kilós súlyzóval bár azt emelni akarom még
áthúzást 16kilós súlyzóval
tárogatás pedig 52kilóval csináltam

valamit rosszul csinálok vagy a láb tényleg ennyivel jobban fejlődik?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#105034) Ijk válasza TeeJay (#105033) üzenetére


Ijk
nagyúr

Normális.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#105035) rwin5 válasza TeeJay (#105033) üzenetére


rwin5
őstag

ugyanilyen alkat vagyok, utálom a melledzést (mostmár vállfájás miatt is) de szerintem egyik legrosszabbul fejlődő izomcsoportom, váll-hát-comb meg nő nagyon, vádli megint kevésbé de azt többször edzem. De szoktam látni kondiban olyanokat is akinek akkora melle van mint 2 görögdinnye a válla meg kb 0, szóval ez egyénfüggő

(#105036) Lajkó


Lajkó
őstag

Teremváltás ON, így vasárnap délben! Volt is edzés végén egy órácskás kardió 2x10perc kocogással, de nem is ez a lényeg! Inkább az, hogy meglepően tartalmas volt! :K
Mell-bicót nyomattam beelőzök mindenkit alapon, annyira nem ment mert eléggé összekuszálódott az alvásfázisom, de majd kisimítom idővel.

Viszont: -Volt egy lány aki úgy a maga módján szép volt, de inkább helyes. No ez a lány majdnem a nyakamat szegte a rúdról lerepülő tárcsával! Másodszor repült le a tárcsa, mire valaki odaadta neki a biztosítót a végére! Mondom semmi gáz, ez veszélyes üzem! ;]

Aztán volt egy jó darab az üszkös cigánynál is feketébb srác, de ugye itt nem mondjuk ki az N-betűs szót! :N
Na ez a srác amikor a mellezés végén csigán keresztbe húztam folyamatosan nyomta angolul, hogy: -Gyerünk!, -Na még egyet!! -Még egy utolsót! Dikk, More! Veled meg mi van?!
Persze lehet nem is nekem nyomta, de tök úgy jött ki, jó fej volt. Még kajak inspirált is!

Ezek után már nem jöhet semmi meglepő! Ezzel felléptem az öltözőbe, ahol miközben haláltusát vívtam a megérdemelt Proteinemért megpillantottam egy százast a padló! Csak úgy ott hevert! Kicsinek is kell örülni alapon zsebre vágtam!

Oké mondom ez lesz az én termem! :))
Persze lehet nem, mert kifaggattam a lányokat, és azt mondták, hogy a hétvégét kivéve itt tömeg van, de adok neki egy hónapot! Hátha. :U

(#105037) FIREBLADE78 válasza God Vazzeg (#104998) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hogyan csinálod,hogy szinte kockás a hasad és zsíros a csöcsöd,karod? :D
Amúgy jó lesz ez.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#105038) gaborn1 válasza FIREBLADE78 (#105037) üzenetére


gaborn1
tag

Ma legurítottam kb 4000 kcalt, a vacsora már csak valami könnyű lesz mert fostele vagyok. Igaz emellé reggel nyomtam éhgyomorra 2 óra (55km) szobabicót, meg egy teljestest edzést, holnapra ez mind izom lesz. :D

(#105040) TeeJay válasza rwin5 (#105035) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor én is ilyen vagyok
a vádlim meg combom akkora hogy ihaj és még hol van ennek a vége
a vállam is egyre durvább a mellizom meg alig akar növekedni hogy a fene egye meg
na mindegy tolom a mellezést tovább aztán hátha

mondjuk egyelőre nem gond annyira mert egy szikla láb nekem többet ér mint a nagy mellizom csak azért azt is szeretném valamennyire növelni :D

ja nálunk is van a teremben olyan aki úgy néz ki mint shrek, a vádlija meg ropi vastagságú :D

Kapucnis.Zs :
kb. 2-3hete vettem 360darabos 1000mg-os Myprotein glüközamin szulfát tablettát
és párommal dobáljuk be a lábazás miatt főleg aztán azt vettem észre hogy azóta erősebb terhelésre sincs olyan érzés hogy be fog durranni a porc szóval szerintem megéri szedni
tegnap volt lábnapunk és 140-el tologattam aztán semmi gond nincs előtte meg 80kilónál volt hogy éreztem a térdemet :R
ja nekem a térdemben jócskán csökkent a recsegés guggoláskor is, nem tudom ehhez köze van-e a glükozaminnak de egyelőre jónak tűnik és inkább szedem mert ártani nem árthat
páromnak se fáj a térde pedig régen nagyon kikészült neki

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#105041) kolosanyi válasza TeeJay (#105040) üzenetére


kolosanyi
veterán

Növeld a volument mellre, ez a legjobb módszer a lemaradt izomcsoportok felhozására. A mikéntje már kb mindegy, ezer módszer létezik rá.

(#105044) TeeJay válasza kolosanyi (#105041) üzenetére


TeeJay
félisten

nem nagyobb súllyal kell akkor?
50kilóval megy a fekve nyomás úgy 4x8darab
60kilóval talán 4x4 ha megy kínkeservesen :D

Kapucnis.Zs
uhh bocs benéztem, akkor nem szóltam :D

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#105047) kolosanyi válasza TeeJay (#105044) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hány éves vagy, mióta edzel és hogy csinálod?

(#105049) HussarF

Tegnap iszogattam kicsit, de valamelyik szar pia úgy odabaszott a gyomromnak, hogy még délután 3kor is hánytam ma. Mostanra lettem kicsit jobban, már egy kis zabot le tudtam gyűrni. Azt hittem meghalok, nagyon ritka, hogy ilyen durva másnapom legyen, kb. 2-3 évente 1x. Az egyetlen jó a dologban, hogy mikor belenéztem a tükörbe, a forma kb. másfél hónapnyi ugrást mutatott. Nem voltam bepuffadva, az biztos, még a víz sem maradt lent, simán kaphattam volna infúziót.

(#105045) FIREBLADE78
Anyám szerint hatott nekem

(#105050) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.