Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71451) Ijk válasza FIREBLADE78 (#71440) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha 20%-os testzsírról lemennél 10-re akkor rájönnél hogy nincs semmi baj a csöcsöddel azon kívül hogy még mehet rá tömeg, arányosan a többi testrésszel. Több év munka és kitartó kajálás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71452) FIREBLADE78 válasza Ijk (#71451) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Dehogy van 20, habár izzasztó sátoros barátunk nincs itt :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71453) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Hogy bírjátok a karácsonyt srácok? Kajálás terén értettem. :))

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#71454) t1 válasza sutyesz96 (#71453) üzenetére


t1
addikt

Nehezen :D nehezíti a dolgot, hogy a terem is zárva van, de vasárnap végre lehet majd menni :R

(#71455) Dicker válasza sutyesz96 (#71453) üzenetére


Dicker
őstag

Ma ettem egy fél narancsos csokitortát, érzem, hogy dagad tőle a bicepszem. Dupla clen, meg éhgyomros kardió, és edzés napközben. Estig még a másik fele is belefér. úgy vélem

(#71456) headhunter


headhunter
addikt

(#71457) FIREBLADE78 válasza t1 (#71454) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekünk saját kulcsunk van a teremhez,tegnap is.voltunk,ma elmaradt,majd holnap

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71458) kk831228 válasza headhunter (#71456) üzenetére


kk831228
addikt

Na ,ezt begyakorlom.... ;] :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#71459) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#71457) üzenetére


Zola007
veterán

nekünk meg szimplán nyitva volt tegnap és lesz holnap is :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71460) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#71459) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem nem kell kerülgetni senkit.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71461) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Idei utolsó forma, ettől jobb idén már úgy sem lesz. 85kg, ~190cm

[link]

[ Szerkesztve ]

(#71462) Ádám16 válasza Ádám16 (#71435) üzenetére


Ádám16
addikt

Tömegnövelő vásárlása előtt állok. Elég értelmesen írtam le. Az étrend része már megvan.

(#71463) Zola007 válasza Ádám16 (#71462) üzenetére


Zola007
veterán

Kaptál értelmes választ is.
De ha ennyire magad ellen vagy, akkor zöld Jumbo vagy Myprotein Impact Whey + kilós szőlőcukor

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71464) mayday00 válasza Ádám16 (#71435) üzenetére


mayday00
őstag

Veszel zablisztet, (zabpehely is jó ledarálva kávédarálóba)ízesítetlen tejsavót, ..aztán teszel bele még 1-2 dolgot..maltodextrin, kreatin. stb..ízesítheted kakaóporral is..vagy ízesítővel. aromával. Egy nagy műanyag vödörben otthon összekevered az alapanyagokat és kész..

Töredékéből kijössz mint a ,,dzsámbó" Megnézed mi a ,,dzsámbó" összetétele, és magad otthon pikk pakk elkészíted. De ha nem jó a házi cucc, akkor JUMBO 8800 g 25990 Ft

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71465) margithid válasza Ádám16 (#71462) üzenetére


margithid
veterán

Jumbot felesleges venni szerintem, jobban jársz egy tejsavó + zabpehely kombóval.
Cukrot olcsóbban is kapsz mint a jumbo:)

(#71466) mayday00 válasza margithid (#71465) üzenetére


mayday00
őstag

Igaz :R A sima MASS micsoda? 1 kg szőlőcukor 2000ft ért :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71467) kona005 válasza Ádám16 (#71462) üzenetére


kona005
senior tag

Én sem ajánlom a tömegnövelőt mondom ezt úgy hogy fél évig ettem a kezdetektől fogva, azzal a tudattal hogy én nem fogok bezsírosodni mert rohadt vékony vagyok, meg a testalkatom is olyan stb... de nem így van... jött fel izom is nem mondom de zsírosítanak rendesen, én azt mondom légy türelmes és csak fehérje :)

(#71468) rwin5 válasza Drizzt (#71449) üzenetére


rwin5
őstag

Hány éves vagy?

én ilyen voltam kb, semmitől sem híztam amint betöltöttem kb 19-20-at jött rám egyből a tömeg, addig én is ilyen 65kg voltam.

[ Szerkesztve ]

(#71469) proof88 válasza rwin5 (#71468) üzenetére


proof88
addikt

lekváros kenyér

(#71470) Drizzt válasza rwin5 (#71468) üzenetére


Drizzt
nagyúr

29 vagyok. Egyebkent ezzel az izommal, ami a kepen van, 100%-ig elegedett lennek.

I am having fun staying poor.

(#71471) kona005 válasza Drizzt (#71470) üzenetére


kona005
senior tag

Mondod ezt, amíg el nem érted...

(#71472) kk831228 válasza kona005 (#71471) üzenetére


kk831228
addikt

Pontosan... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#71473) kona005


kona005
senior tag

Na hi,

Egy olyan dolog lenne, hogy most már beláttam hogy amit a Jumboval felszedtem, annak töredéke csak izom, jóval több a zsír sajnos...

Namost, egy olyan étrenden gondolkozom amivel egyszerre tudok tömeget növelni, meg fogyni (óóó jajj mi lesz itt :DDD )

Viccet félre téve, úgy gondoltam hogy kezdek fél kiló csirke + saláta + kevés rizzsel (a csirkét variálnám pulykával és hallal), most jelen pillanatban 78kg vagyok de a legnagyobb megdöbbenésemre pár centi hijján 2méter vagyok :Y Ezt ma tudtam meg...

Tudom hogy a tömegnövelésnél elengedhetetlen a zsírosodás is, de ehhez a ötlethez mit szóltok? Vagy tök más úton kéne nekem elindulnom?

(#71474) userxy válasza kona005 (#71473) üzenetére


userxy
őstag

2 g fehérje, 4g CH, 2g zsír. Zsirmentes tömegre számolva. Aztan ha kell emeld a CH-t.

(#71475) gghrtz válasza userxy (#71474) üzenetére


gghrtz
őstag

2 gramm zsír nem sok egy kicsit?

(#71476) userxy válasza gghrtz (#71475) üzenetére


userxy
őstag

Egészséges zsírtol nem zsírosodsz, ha ésszel csinalod. A CH zsirosit.

(#71477) kona005 válasza userxy (#71474) üzenetére


kona005
senior tag

akkor ezeket szorozni kell a testsúlyommal? bocsi étrend terén még kezdőbb vagyok mint az edzésben...

Akkor olyan 150 gramm fehérje kellene nekem egy napra kajából? :Y "Ha kell emeled a CH-t" ezt honnan tudom hogy emelnem kell?

Most ahogy nézem 500g csirkemellben van 106g fehérje plusz a 100% Beef akkor meg is lehet végülis...

[ Szerkesztve ]

(#71478) Zola007 válasza kona005 (#71477) üzenetére


Zola007
veterán

Zsírmentes
De kezdetnek jó lesz a 150 fehérje 300 ch, 130 zsír, ez 3000, majd igazítod ha kell

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71479) kona005


kona005
senior tag

Rendben, akkor ezt elkezdem hétfőtől!

Meddig lehet ezeket enni, mennyi egy "kúra" amire már változásnak is kell lennie, én 12 hétre azaz 3 hónapra gondoltam egyelőre....

(#71480) sutyesz96 válasza userxy (#71476) üzenetére


sutyesz96
őstag

Így van, főleg telítetlen tegye ki ezt a 2g-t.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#71481) mayday00 válasza sutyesz96 (#71480) üzenetére


mayday00
őstag

pl olajos magvakból? mandula, kesudió, tökmag.? lenmagolaj.

Miben vannak még jó zsírok? nagyjából tudom.

Gondolom a sajt nem a legjobb választás, hiába magas a fehérje tartalma. Abban rossz zsír van?

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71482) Lajkó


Lajkó
őstag

(#71483) kona005


kona005
senior tag

Viszont a zsírból nem tudom mit kellene enni? Olajos magvak nálam tabu téma, sok pattanásom van sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#71484) sutyesz96 válasza mayday00 (#71481) üzenetére


sutyesz96
őstag

Esetleg mozarella vagy feta, de inkább száraz túrók, és igen tökmagolaj, lenmagolaj, stb...

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#71485) deniro2 válasza userxy (#71476) üzenetére


deniro2
senior tag

"Egészségtelen zsírtól" sem zsírosodsz, ha ésszel csinálod, ha meg nem, akkor mindkettőtől...

[ Szerkesztve ]

(#71486) mayday00 válasza deniro2 (#71485) üzenetére


mayday00
őstag

Úgy olvastam, hogy önmagában a zsír nem hizlal. A zsír nem emeli meg a inzulint. Minimálisat raktároz belőle a szervezet. Szénhidrátból raktároz de abból rendesen....ha nem figyel oda a ember..

Nem attól hízik el a ember, hogy megeszik 20-30 deka jó fasza húsos szalonnát, hanem attól, hogy megy mellé még fél kiló kenyér...A kenyér ami kinyírja az emberiséget szépen lassan..főleg a fehér..nap mint nap látom a melóhelyen, hogy hogyan tömi magába a csávó a zsemlét, kiflit stb,,A feje akkora mint egy 120 literes villanybojler...De a szalonna az szar..Főleg a jó házi..

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71487) userxy válasza deniro2 (#71485) üzenetére


userxy
őstag

Igazad van. Feltetelezem, hogy mindenki egészséges akar lenni.
Én pl megeszem a zsiros hust zsíros szalonnat túrót tejfölt trappista sajtot olajos magvakat es kokusz zsírt. Nekem vegyesen ebbol all az a 2 g. Nem iszok olajokat szerintem gusztustalan.
A rendes vegyes változatos taplalkozas híve vagyok. Számolva a makrokat.

[ Szerkesztve ]

(#71488) Zola007 válasza mayday00 (#71486) üzenetére


Zola007
veterán

Azért Józsi bácsi a szénbányából sem azért volt szálkás mint egy fenyődeszka, mert kevés kenyeret evett, csak ő ledolgozta míg megküzdött a 10 tonna szénnel a műszakban. Szénhidráttal sincs gond, de ha edzésen kívül valaki ülő életmódot folytat, akkor valóban arra kell a leginkább ügyelni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71489) proof88 válasza kona005 (#71479) üzenetére


proof88
addikt

Amúgy abba sem fogsz belehalni ha edzés után benyomsz egy kis Jumbot, bármennyire is osztják itt egyesek hogy így cukor meg úgy, az igazság az hogy egy teljes adagban, azaz 220 grammban van 150 gr ch, amiből 60 gr cukor, ez akárhogy is számolom, 2 rész cukor és 3 rész nem cukor. Szóval azt hogy "tele van cukrozva", enyhén érdekes állításnak tartom. Edzés után meg állítólag amúgy sem árt a minél gyorsabban felszívódó tápanyag. A dextróz és a maltodextrin pedig nem más, mint qrva gyorsan felszívódó ch. Ezért van benne ez a kétféle ch (a 4-féle másik mellett)! Nem azért, hogy reggelire vagy ebédre fogyaszd.
Azt aláírom bármikor, hogy a Jumbo minősége esett, amikor a Vitargo-t lecserélték benne kukoricafosra.
Sőt azt is aláírom, hogy ugyanennyi cukrot, olcsóbban be tudsz vinni minden edzés után, fél liter kólát elfogyasztva. :C

(#71490) FIREBLADE78 válasza Drizzt (#71470) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Így én is kinèzek és mégis beszóltatok :D

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71491) userxy válasza proof88 (#71489) üzenetére


userxy
őstag

Kajaljon normálisan igenyesen az ember es semmi szarra nincs szüksége.

(#71492) kona005 válasza proof88 (#71489) üzenetére


kona005
senior tag

a Jumbo az tömegnövelő, és annak bizony nagyon is jó, híztam tőle mint a pengős malac úgy hogy a csont meg a bőr voltam, a nap átvilágított rajtam :DDD DE mint a a neve is mondja tömeget hoz, nem ilyen strandos szálkás izomzatot mint mit sokan (és nem tagadom többek között kezdő laikusként én is) várnak tőle... Szerintem ott olyan kajával sem tudnál szálkás lenni mellette...

(#71493) HussarF válasza FIREBLADE78 (#71490) üzenetére

Ne sírjon a szád, ha Phil Heath jönne ide, még ő is le lenne osztva. Ez egy ilyen topic

(#71494) kona005 válasza proof88 (#71489) üzenetére


kona005
senior tag

"Sőt azt is aláírom, hogy ugyanennyi cukrot, olcsóbban be tudsz vinni minden edzés után, fél liter kólát elfogyasztva. :C "

Amúgy mennyi egy fél literes kóla? 250? Felszorzod 22-vel és már ott egy fél Jumbo ára :C

[ Szerkesztve ]

(#71495) Dicker válasza kona005 (#71479) üzenetére


Dicker
őstag

Kezd el csütörtöktől, általában az be szokott válni...

Kúra?
Ez egy életre szól, olyan, mint az egészséges táplálkozás, ezenkívül jöhetnek kúrák, mint hétvégi szesztúra, vagy nagyi főztje alkalmanként, ha nem tartod fent valamilyen szinten ezt a táplálkozást, akkor belekezdeni se érdemes.

Bár vannak jó praktikák, napi fél kiló fehérje, némi rizs, aztán a többi szemét kaját is meg lehet enni, majd miután leért meghányatni magad. Végülis ettél is meg nem is, és még éhes se leszel. Minek olvastatták az emberrel annak idején a galambos Mátyás mesét, ha nem azé', hogy "izmos legyen egy életre át praktikát" tanítson az embereknek.

Sok nőklapját olvasok.

(#71496) deniro2 válasza proof88 (#71489) üzenetére


deniro2
senior tag

1; minek egyszerre 150g ch?
2; minek egyáltalán cukor az étrendbe?

Értem én, hogy az egyszálbelek jól bezsírosodnak az ilyen szaroktól és ideig-óráig azt hiszik, hogy ettől nekik jobb lett, de emellett meg lófasz fehérjét visznek be, ami viszont elengedhetetlen feltétele lenne egy normális fizikumnak...

(#71497) proof88 válasza deniro2 (#71496) üzenetére


proof88
addikt

1. - még nem olvastam olyat sehol, hogy lenne egy határ arra vonatkozóan, hogy egyszerre mennyi ch-t érdemes bevinni. Mindenesetre 1 adaghoz 4x kell merni az adagolókanállal, szóval akinek ez sok, az 4 helyett megelégszik 2-vel vagy 3-mal.
2. - mert annak idején azt találták ki, hogy edzés után közvetlenül minél gyorsabban be kell juttatni a tápanyagot a szervezetbe. A szőlőcukor gyors és olcsó megoldás. Állítólag kevésbé lesz belőle zsír, ha közvetlenül edzés után viszed be. Lehet egy olyan hozzáállás is, hogy alapvetően kerülöd a cukrot, de edzés után megengeded magadnak. Ki kell tapasztalni, hogy használ-e?

Kell a fehérje igazad van, 1 adaghoz adnak is 50 gr-ot. Kérdés, hogy kell-e ennyi egyszerre egy kezdőnek. Erre is az a válaszom, hogy 4 helyett 2 vagy 3 kanál.

Most nézd meg az alábbi étrendet:
- reggeli 100-120 gr zabpehely, 30 gr fehérje porral: 50-60 gr ch + 20 gr fehérje;
- edzés délelőtt, utána egyből jumbo 11-kor: 150 gr ch + 50 gr fehérje;
- ebéd 2-kor: 70 gr ch + 30 gr fehérje;
- kaja 5-kor: 70 gr ch + 30 gr fehérje;
- kaja 8-kor: 70 gr ch + 30 gr fehérje.

Összesítve: 420 gr ch + 160 gr fehérje.
Elosztod 5-tel a ch-t, 2-vel a fehérjét, akkor egy kb 80 kilós ember jön ki belőle, aki azért zabál ennyit, hogy nagyobb legyen (most egy ektomorfot vegyünk alapul). Na most ha kicseréled a délelőtti jumbo-t egy étkezésre, hogy 5 rendes étkezést kapj, mert mondjuk csak edzés napon iszol jumbo-t, akkor máris veszítettél 80 gr ch-t és valamennyi fehérjét az étrendből. Ami nem nagy katasztrófa, de lehet hogy neki mégis számít.

Amúgy meg én nem tudok egy nap alatt úgy 4-5x annyit zabálni, hogy kajánként 70 gr ch-t és 30 gr fehérjét bevigyek (elvileg nem is lenne szabad egyszerre annyit ennem, mert rekeszizom sérvem van).

(#71498) deniro2 válasza proof88 (#71497) üzenetére


deniro2
senior tag

Olvass tovább - bullshit - blablabla...
A dzsámbó makó elosztása egy nagy rakás szar, tele van cukorral, nincs mit osztani ezen. Számolgathatsz napestig, a normális kajáláshoz semmi köze a dzsámbó féle retkeknek. Nyalóka tücsökkel... Haggyámá... ;]

(#71499) userxy válasza proof88 (#71497) üzenetére


userxy
őstag

Zabaljon ennyi CH-t akinek szar az étrendje. Amit vazoltal kb az ugy fos mint a jumbo melletti ervelesed.

(#71500) sutyesz96


sutyesz96
őstag

"rocky road" ízű sciteces Whey Protein vélemények? Esetleg rumos-dinnye? Kinek mi a kedvenc? Vagy ti natúrra esküsztök?

No matter what, you keep finding something to fight for.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.