Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) God Vazzeg válasza drogery (#35000) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mit nem értesz? Vannak dolgok amiket bár megeszel nem tudja beépíteni a szervezet. Ilyen a legtöbb telített zsír is, és a méreganyagok. Vagy kiürülnek, vagy felhalmozódnak zsírban.

(#35002) Ijk válasza BÁ Nutrition (#34983) üzenetére


Ijk
nagyúr

Legrosszabb esetben vegyíteni kell, mert azért kenyéren meg vízen sem lehet élni.
Egyébként sok szart megemészt a szervezet, és szerintem azért is betegek akik szemetet esznek mert vagy sok a kalória, vagy túl kevés mert kell piára meg cigire, ami megint rendkívül hasznos.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35003) Woodslave válasza duo (#34994) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem: heti 3 nap súlyzózás (két kézisúlyzóval - ha nem pink 2 kg-s - akkor elég jól meg tudod dolgoztatni a kart, vállat, esetleg mellet. - hátra döntött evezés két 16-os bellel se rossz, még vmi húzódzkodás kéne aztán rendben is lennél) heti két nap meg a bellel döngetnél vmi pörgős "kardiót".

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35004) drogery válasza God Vazzeg (#35001) üzenetére


drogery
tag

Sok mindent nem értek :(

Ha be tud zsírba épülni, akkor azt feldolgozni fel tudtam..
Viszont ha fogyasztok csak és kizárólag sült krumplit -amiben alig van hasznos tápanyag-, viszont a napi aktivitásomnak nem kielégítő kalória mennyiséggel, akkor elfogyok mindenből? vagy csak simán dagadékká változok?

Amit nem tudok beépíteni/megemészteni annak nincs kalória tartalma sem. :U

[ Szerkesztve ]

(#35005) God Vazzeg válasza drogery (#35004) üzenetére


God Vazzeg
veterán

[link]

Az, hogy nem használod fel, tehát nem égeted el a kalóriát amit tartalmaz az egy dolog, de attól még tartalmazza azt.

[ Szerkesztve ]

(#35006) Casanova* válasza Ijk (#35002) üzenetére


Casanova*
veterán

,,ezért is betegek,mert szemetet esznek,, kollégáim,a jó munkás emberek jó formán szemetet esznek és tök egészségesek,sose betegednek meg. amolyan paraszt emberek. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#35007) drogery válasza God Vazzeg (#35005) üzenetére


drogery
tag

Nem mondtam, h elégeted. Nyilván ha elégeted, akkor az energiaként fel lett használva és már nincs mit raktározni.
Viszont ha zsírban el tudtad raktározni, akkor azt később fel is tudod használni energiaként.

[ Szerkesztve ]

(#35008) brownus válasza megint én (#34948) üzenetére


brownus
veterán

hehe, ezt jó tudni :D

(#35009) Morris válasza drogery (#35007) üzenetére


Morris
veterán

Nagyon jó példa erre a mekis "szemét" kaja. Gyakorlatilag 20 perc alatt be tudod vinni a napi kalóriaszükségleted 150%-át. (kb 2000-3000kcal)
Aztán eltelik 2 óra és újból éhes vagy. Pont azért, mert "szemét" kaja. Tele van energiával, de az pont arra jó, hogy zsírosodj. Az egekbe növeli a vércukorszintet, aztán hirtelen lecsökken és újból éhes vagy. Mert nincs tápértéke!
Ellenben 100g natúr zabpehellyel el van az ember egész délelőtt. Tartalmaz egy csomó vitamint ásványi anyagot és nyomelemet. És ez mennyi kalória is? 400-500? Baromira nem mindegy. :U

[ Szerkesztve ]

(#35010) drogery válasza Morris (#35009) üzenetére


drogery
tag

Az egekbe növeli a vércukorszintet, aztán hirtelen lecsökken és újból éjes vagy.
Még le is írtad. :(

A kalóriaszükséglet 150%= nincs tápérték? WTF?

(#35011) Morris válasza drogery (#35010) üzenetére


Morris
veterán

Ne már, mit nem értesz?
Egy átlagos férfi napi kalóriaszükséglete kb. 2000-2500kcal. (feltételezzük, hogy nem fizikai munkát végez, hanem ül egész nap a gép előtt)
Ezt a kalóriamennyiséget egy mekis étkezéssel (vagy burger king, kinek melyik) be is viszed (max fél óra alatt). És akkor csak egyszer ettél aznap. Szerinted akkor ez jó? Tele van energiával, de üres energiával.

Amikor bármilyen szénhidrátot eszünk, az vércukorrá bomlik, és a vér cukor szintje (vércukorszint) emelkedni kezd. Ilyenkor a szervezet gyors döntést hoz, hogy ennek a tiszta energiának mekkora része menjen azonnali felhasználásra, és mennyi legyen eltárolva.

Ennek a döntésnek a végrehajtója az inzulin (egy anyagcsere szabályzó hormon), ami a vércukor feldolgozását szabályozza. Célja, hogy az összes cukor ki legyen vonva a vérből.
Az inzulin három dolgot csinál a vércukorral:
1. Kielégíti az azonnali energiaigényt azáltal, hogy a sejtekhez eljuttatja a vércukrot.
2. Feltölti az izmokban és a májban lévő szénhidrát raktárakat.
3. Minden fennmaradó felesleges vércukrot zsírrá alakít, és testzsírként eltárol.

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#35012) Woodslave válasza Morris (#35011) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ha csirkerizsből ennél meg 3000 kcalt-t egy ültő helyedben? Vagy hogy könnyítsük, legyen csirkerizs meg jumbo (ez egészséges nem, nem úgy mint a kóla)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35013) Morris válasza Woodslave (#35012) üzenetére


Morris
veterán

Na azt megnézném! :D
Pont emiatt szemét kaja a szemét kaja. Mert nem táplál, nem telít!

(#35014) deniro2 válasza drogery (#35010) üzenetére


deniro2
senior tag

Írjad már a véleményed, ne sejtelmesen kérdezősködjél... :U :) Béna kifejezés, a makronutriensek számítanak, etc... Wooddal kurva idegesítőek vagytok mostanában ezzel mindenttudó iróniával, hasznosabb lenne a konkrét vélemény vagy cikk. Mint tegnap az omegával kapcsolatban, amit köszönök is... :)

(#35015) drogery válasza Morris (#35011) üzenetére


drogery
tag

Forrásválasztás. ;]

Hogyha tele van energiával, ami "üres" akkor mi vele a probléma? (Kiszarod, de fincsi) Ha zsírba el tudod raktározni akkor az miért "üres energia"?
Hogy jön ide az inzulin? És ha egyszer eszek egy nap?
Lehet félreérthető voltam, de én nem támogatom a nagyüzemi ételek fogyasztását.
Számomra közel sem a kalória tartalma a legfélelmetesebb.

deniro2: szókratészi módszer. :U

[ Szerkesztve ]

(#35016) Woodslave válasza Morris (#35013) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a big mac menü egy oldal szerint 788 kcal közepes krumplival és kólával. Egy adag 220 gramm jumbo 915

200 gramm csirkemell kb 160-200 kcal (20-25% fehérje kinek hogy tetszik, elenyésző zsír 0 ch) még kell mondjuk 150 gramm ch rizsből.. kb 220 gramm rizs. Tényleg qrva nagy kihívás. :D Persze sokkal jobb a csirkerizs nem erről van szó, csak arra írtam hogy azért egy big mac menü nem annyira durva kalóriaértékű (abból is a kóla ami tolja a xar irányba)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35017) Woodslave válasza deniro2 (#35014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pedig mostanában qrvára nem vagyok idegesítő. :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35018) God Vazzeg válasza drogery (#35015) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hogy jön ide az inzulin?? Pl úgy hogy iszonyat nagy kalória tartalmú kaja nagy inzulin kiválasztást okoz, mivel az inzulin kell hogy a tápanyag bejusson a sejtekbe. Mivel egyszerűen nem tud annyit kiválasztani a hasnyálmirigy, vagy/és nem tud kiürülni a vérből a tápanyag, ezért megy zsírba. Ha neked az rendben van, hogy 10dkg kajával ezt el tudod érni, és ettől nem szemét kaja neked, akkor neked ez így jó (lásd: ektomorfok) és ennyi. De az "átlagember" meghízik tőle, ezért "szemét" kaja.

Még egyszer: üres kalória az amit nem használsz fel, nem égeted el, nem tudsz vele mit kezdeni..

(#35019) Morris válasza Woodslave (#35016) üzenetére


Morris
veterán

Én egy szóval sem mondtam, hogy konkrétan a bigmac menüről van szó! :U
De ha azt szeretnéd, akkor konkretizálom a dolgot.
Én 103kg vagyok. Nem okoz gondot megenni egy big mac menüt (természetesen nagyban) + két sajtburger, + egy epres shake + egy almás pite. (csak a példa kedvéért, simán letolom 30 perc alatt ezt az egészet)
Ez azért már nem 1000kcal, sőt...
Ettől jóllakok. Semmi gond, de 2-3 óra múlva megint éhes vagyok! Ennyi. :)

És a másik példa (maradjunk a 100g zabpehelynél - fehérjeporral, vízzel-tejjel 50-50% arányban), kb 450kcal, és jóllaktam, nem tudnék többet enni.

[ Szerkesztve ]

(#35020) Woodslave válasza God Vazzeg (#35018) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem kimarad itt pár logikai láncszem. Nem tudom miért de úgy érzem. Ettől függetlenül biztos igazad van (kapok egy turmixot majd ha lejutok edzeni a termedbe? ;] :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35021) drogery válasza God Vazzeg (#35018) üzenetére


drogery
tag

A mennyiséget is belehozzuk már? Mert szerintem nem kell szemétnek lennie, hogy sokat egyek. Fehér rizsből megeszek 200g-t az elég sok ch. Megy akkor zsírba?

10 dkg Big Mac-ben szerintem kevesebb a ch (46g) mint a fehér rizsben (80g) bár az egyik már kész van a másik még nem, de a tartalmon nem változtat.
Akkor a Big Mac egyből zsírba megy?
A zsír fogja megdobni a GI-jét? Vagy a fehérje? Azt ne mondd, h az üres kalória.

(#35022) Woodslave


Woodslave
nagyúr

még ezt leírom, de aztán én is befejezem, mert ad1 nem érdekel annyira ad2 nem értek hozzá.

Az értelmes vitához sajnos hiányoznak az alapok, azaz az elfogadott közös nevezők. Üres kalória a hotdog.hu-ról, inzulin a fogyi.hu-ról stb.

Szemét kajáról szónokolunk, közben meg arról próbáljuk meggyőzni magunkat, hogy a malto nem cukor.. :U Van aki szerint a fehér rizs szemét, más szerint a barna egészségtelen..

Na mindegy, mindenesetre a mai ebédem csirkemell kókuszolajon sütve meg brokkoli. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35023) drogery válasza Woodslave (#35022) üzenetére


drogery
tag

Ugye nem kell mondanom, h a kókuszolaj nagyja telített zsír. ;]

(#35024) Woodslave válasza drogery (#35023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de biztos a jobbik fajtából, mert qrva drága így csak egészséges lehet ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35025) 11-oxo válasza Woodslave (#35022) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Woodnak és Drogosnak az "üres"kifejezéssel van baja,amivel egyet kell,hogy értsek.Így elbeszélgettek majd egymás mellet egész nap. :K

(#35026) God Vazzeg válasza 11-oxo (#35025) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is kiszállok a vitából, mert teljesen felesleges. Egyen mindenki mindent és ennyi :D

(#35027) deniro2 válasza drogery (#35021) üzenetére


deniro2
senior tag

10 dkg főtt rizsben kb. 25g ch van, csak, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba... :)
Mondjuk én már nem is nagyon értem, hogy mi a topik, azon kívül, hogy nincs üres kalória, max haszontalan...

(#35028) drogery válasza deniro2 (#35027) üzenetére


drogery
tag

Azért írtam, h az egyik már készen van. Ez a Big Mac nem a rizs. :D

(#35029) Woodslave válasza deniro2 (#35027) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hagy kérdezzek valamit (idegesítőt)

Hiszel-e abban, hogy a fogyás (súlycsökkenés) kalória be - kalória ki egyenlet (valami termodinamika vagy mi nemtom nem vagyok mérnök :D ) elvén működik?

Mit gondolsz mi "őrzi" az izmot diéta során - a fehérje, vagy a súlyzós edzés? Pl. ha diétázol sok fehérjével vagy nem sokkal de edzel? Vagy kell mindkettő különben szívás?

Mit gondolsz, ha hiszünk abban, hogy a fehérje őrzi az izmot megfelelő súlyzós edzés mellett, és ezt beviszed, akkor számít-e hogy a többi kalóriát miből viszed be? (nem arra gondolok hogy éhes leszel-e 1 óra múlva és könnyűnek találtatva eszel egy kakaóscsigát)

Hiszel-e az üres kalóriában ;] :D

IIFYM vagy YMCA? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35030) Morris válasza 11-oxo (#35025) üzenetére


Morris
veterán

Az a probléma ezzel, hogy számomra egyértelmű, hogy valójában mi is az az üres kalória, de ahhoz, hogy normálisan el lehessen magyarázni, több dolgot is figyelembe kell venni.
Pl: inzulinszint, vércukor, tápérték, mennyiség, GI index stb stb.

Ezekkel mind tisztába kell lenni és egyszercsak kigyullad a villanykörte az ember feje felett!

[ Szerkesztve ]

(#35031) Dani82


Dani82
senior tag

na hazajöttem velneszből.
durván híztam, remélem hamar ledobom újra. 4 nap alatt szerintem ilyen napi 10.000 kalóriával dolgoztam és az egyetlen mozgás a szobából a medencéig tartott és vissza.
mindenesetre úgy tűnik valóban van valami áldásos a hajdúszoboszlói gyógyvízben, mert totál elmúlt a könyök és váll fájdalmam.
ma pedig 4 nap off után újra edzés végre. elképesztően hiányzott már 1 nap kihagyás után is a mozgás.

(#35032) drogery válasza Woodslave (#35029) üzenetére


drogery
tag

(#35033) Woodslave válasza Morris (#35030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pontosan :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35034) 11-oxo válasza Morris (#35030) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Nekem nem kell elmagyaráznod,én értem azt amit te nem tudsz "elmagyarázni",de "üres"kalória nincs. :N

Talán a "haszontalan"szó jobban tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#35035) Morris válasza 11-oxo (#35034) üzenetére


Morris
veterán

Teljesen mindegy minek nevezzük! egyik sem jó.
A haszontalan sem és az üres sem.
pláne ha üres a poharam! ;] :D

(#35036) 11-oxo válasza Morris (#35035) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Inkább legyen üres a poharam,minthogy alkoholmentes sör legyen benne! :D

(#35037) wertigo1984 válasza God Vazzeg (#35026) üzenetére


wertigo1984
őstag

+1. :K Enni kell. Ha egy pizzat kivan meg az ember, akkor azt, ha egy szelet csokit akkor azt. Attol nem fog +30kilo zsir feljonni, persze nem kell minden nap azt enni.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#35038) BÁ Nutrition válasza Tyer (#34987) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez egyébként hol diétás gyúrós kaja :F ?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35039) Ijk válasza Woodslave (#35029) üzenetére


Ijk
nagyúr

Amióta viszonylag tisztán kajálok azóta jól nézek ki, azelőtt meg szarul. Ha egy hónapban 2-3 alkalommal betolok pizzát, gyrost, édességet, semmit nem befolyásol. Nekem ennyi elég tudás. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35040) Casanova* válasza Ijk (#35039) üzenetére


Casanova*
veterán

+1

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#35041) BÁ Nutrition válasza Ijk (#35039) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a szemét kaja felbaxa az inzulinszintet, utánna hirtelen leesik, éhes leszel megint eszel mégtöbb kalóriát viszel be stb láncolatnál nem értek valamit

betolok egy pizzát, ez ugye kajakra szemét kaja. és elvagyok vele 6 órát simán úgy hogy eszembe se jut enni.

mikor csirkerizst ettem napi 5-6x akkor nem csak azért ettem ennyiszer mert hogy ezt így kell, hanem mert 2,5 óra után szinte kiestek a szemeim az éhségtől, problémákat okozott a melóban, meg a normális életben is. pl gondolok egyet, elmegyek moziba, mire vége a filmnek éhenhalok, (pattogatott kukorica és 1 liter kólával nemmm ;] ) elmegyek kirándulni, cipeljem mindenhová, horgászni, bármi, állandóan azt kell nézni hogy mindjárt enni kell mert gyúrunk. tök gáz ez azért hosszú távon.

másrészt meg kizárólag úgy tudtam felmutatni bármi érdemleges pozitív változást magamon ha 100% betartottam egy versenydiéta közeli táplálkozást

most hogy javarészt baxok rá azért egyszerűbb az élet, így is "erős" vagyok.
átlag kajálás
reggel zabpehely meg egy kisebb turmix, vagy péksüti
viszek magammal dupla adag fehérjeturmixot, ennek felét elkortyolgatom délig
mondjuk fél 1kor csirkerizs szerű kaja
kb 4kor megiszom a turmix másik felét
6után végzek, ezsek valamit amit anyu süt ;] teljesen mindegy mennyire szemét vagy nem
edzés előtt ha nem felejtem el akkor lecsúszik egy kis kreatin
ha elfelejtem akkor edzés után egy turmix kreatinnal ez kb 9 óra után
este nézek egy filmet ez alatt zabálok vmi szemetet vagy pufirizst. szemét ilyenkor: csipsz, sós földimogyoró, szotyi, esetleg fagyi ;]
ennek eredménye képpen van rajtam kb 15 kiló felesleg. viszont oda tudok figyelni melóban arra amit csinálok, és ez nálunk kiemelten fontos

diétában, verseny szintűben, mert az abszolút tiszta kajáról beszélünk eddig mindig lecsökkentek a koncentrációs képességeim, zombiztam, mint ahogy azt a versenyzőktől is folyamatosan halljuk. ne ezt most nem engedhetem meg magamnak melóban. szal végre van indok hogy miért zabálok félre :)
aki elolvasta ezt mind az így járt ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35042) baluka26 válasza BÁ Nutrition (#35041) üzenetére


baluka26
veterán

Azért a pizza minőségi alapanyagokból is készíthető, és akkor messze van az átlag junkfood kategóriától.

Egy gyros szintén, ha csak zöldséggel eszed, mármint hasábburi nélkül (én így szoktam).

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#35043) deniro2 válasza Woodslave (#35029) üzenetére


deniro2
senior tag

Haggyámá, most tényleg válaszoljak ezekre? :N
Én megmaradok a felületes/oldszúl vonalon, annyira nem érdekel a téma, hogy belebonyolódjak a -egyébként zavaros és ellentmondásos- mélyebb/újabb rétegeibe a táplálkozásnak, úgyhogy ne kérdezz tőlem keresztkérdéseket...:) A tápanyagszámlálásban hiszek meg a glikémiás indexben, aztán over...:)

[ Szerkesztve ]

(#35044) Ijk válasza BÁ Nutrition (#35041) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tökmagot szoktam enni, jól telít és magas kalóriatartalmú, remek zsírforrás. Csirkerizs magában biztos nem elég, zöldség is fontos. Szemét kaja soha nem jobb mint a saját készétésű kaja, belőtt étrenddel. Ki kell tapasztalni mi az ami hosszútávon működik. Olajos magvakat nem emlegetik eleget, pedig borzasztó fontosnak tartom őket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35045) BÁ Nutrition válasza baluka26 (#35042) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

180 forintos lidis pizza kétlem hogy nagyon komoly minőséget prezentálna.

Ijk: szerintem is fontosak az olajos magvak, dió, mogyoró, szotyi stb, csak remekül lehet hízni tőlük, szal a healthy level-t mi alapján lövöd be?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35046) Jim-Y válasza BÁ Nutrition (#35045) üzenetére


Jim-Y
veterán

írjatok már nekem pls ilyen okos kis kiegészítőket. Engem most pont az ilyenek érdekelnének, tömegelős időszakban vagyok, és jó lenne 1-2 kiegészítő kaja, mint most amiket említettetek magvak, stb... Ezek relatíve olcsók(?) és hordozhatók! Nekem most ilyen könnyen hordozható kajákra van szükségem, mert lakás-munka-suli között ingázok, és egész nap nem vagyok otthon, és ezt megsínyli a kajálásom :(

(#35047) Ijk válasza BÁ Nutrition (#35045) üzenetére


Ijk
nagyúr

Este filmezés előtt kimérek egy bögrével és elrpogtatom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35048) Woodslave válasza deniro2 (#35043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor meg minek vársz itt linkeket meg állításokat alátámasztó tudományos kutatásokat. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35049) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Kis segítséget kérnék egy magyarnak nem látszó ember megértésében, aki telefonon a termeből kifelé menet ezt mondta:

Ma ANTI DROIDOLTAM!

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#35050) Zomb€€ válasza BÁ Nutrition (#35041) üzenetére


Zomb€€
őstag

Elvileg erre nyújt(hat) megoldást a lingéjnz.
Nekem most van egy ebédem, aztán egy uzsi 3-4 között, utána edzés, este meg turmix.
12-20-ig tart a kajálás, erre próbálok figyelni, eredmények szempontjából pedig talán jobb is mint amikor 2 óránként egész nap tömtem magam fehérjével, bcaa, glutamin meg kiskutyacserebere...

btw kezdek kiábrándulni a kondiból mint number one sportolás, egyre fontosabbnak érzem a kardió jellegű témákat (így 30-hoz közeledve... :( :D )

Miamiquake: miért akarod az ilyen embert megérteni?

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.