Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107001) Fred23 válasza legiaap (#106987) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ilyet használok, de felfúrtam a falra. Lagalább 2 éve megvan, és bírja.

(#107002) margithid


margithid
veterán

Zab fahéjjal tényleg borzalmas, próbáljátok ki holland kakaóval, én egy éve ezzel tolom, nagy ritkán kókuszreszeléket vagy mogyorót diót is teszek bele.
Fahéj nekem túróval passzol.

(#107003) szuszinho válasza HussarF (#107000) üzenetére


szuszinho
őstag

Sosem teszek semmibe. Nem hiányzik az édes íz.

(#107004) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] ez jó :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107005) GoTReX


GoTReX
őstag

Szoktatós lábnap letudva. Még az alkaromban is izomláz van. Azhogyvan? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#107006) FollowTheORI válasza GoTReX (#107005) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nagyon stresszesen kapaszkodtál... :P :D
Csak nem féltél? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107007) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ma maxoltam felhúzásban. Kurva kemény arcokkal edzettem együtt, versenyző vagy volt versenyző mind. Annyira motivált ahogy mellettem 270-nel guggoltak, hogy felhúztam 220-at. Elsőre nem ment, kb 2 centi után visszaesett és elkezdtek spanolni, ütötték a hátam meg ordibáltak, így beálltam, felszívtam magam, emelés közben önkéntelenül elkezdtem üvölteni, mint egy barom és feltéptem. :DDD

(#107008) legiaap


legiaap
nagyúr

Köszi skacok a helpet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#107009) Zola007 válasza kolosanyi (#107007) üzenetére


Zola007
veterán

gratula és egyúttal kijelenthetjük, hogy nincs semmi baja a gerincednek ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107010) macera2 válasza legiaap (#106987) üzenetére


macera2
aktív tag

Nem tudom, hogy mekkora a lakásod, de ha már nincs kedved, vagy lehetőséged barkácsolni, beszélj egy lakatos ismerőssel, vagy haveroddal, és csináljatok egy összecsukhatót. Kis fantáziával egy klasszisal praktikusabbat, használhatóbbat lehetne összehozni.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#107011) Shingen válasza Woodslave (#107004) üzenetére


Shingen
addikt

:K Ennyit számítanak az apróságok.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#107012) Shingen válasza Zola007 (#107009) üzenetére


Shingen
addikt

:DD

風林火山

(#107013) madle válasza kolosanyi (#107007) üzenetére


madle
őstag

Grat! Az már brutál jó, mész előre mint a gőzmozdony. Nekem épp tegnap volt 184 ami majdnem az utóbbi rekordom, de lassan újra utolérem magam. Legalább is bízom benne, néha elkap a lendület, de kell is szerintem. Ma megyek karozni mert a tegnapi felhúzástól nem tudnék ma lábazni és guggolni.

(#107014) userxy válasza Zola007 (#107009) üzenetére


userxy
őstag

Fél év múlva Sanyi komment:

Sziasztok felhúztam a 300 kg-ot. Meg utána végre lecsepegett a literes infúziós fájdalom csillapító.

Jó gyúrást nektek üdv a kórházból ;]

(#107015) kolosanyi válasza Zola007 (#107009) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi. Pedig most azért érzem egy kicsit. A héten nem gyilkolom többet, a pénteki guggolást elhalasztom. Úgyis hétfőn megküldtem rendesen, inkább kap nagyobb volument a felsőtest most.

(#107011) Shingen
Ja, 130 kilós koxer állat apróságok. :D

(#107013) madle
Köszi. Egyelőre nagyon visz a lendület, ki akarom használni, úgyse tart sokáig. :K

(#107014) userxy
Megérné. ;] :DDD

Mondjuk ahhoz már más is kéne, nem csak a nagyi paprikás krumplija. ;]

[ Szerkesztve ]

(#107016) userxy válasza kolosanyi (#107015) üzenetére


userxy
őstag

A te méreteidhez képest a 300 kilós felhúzáshoz nem feltétlenül látok bele koxot.

1 év felhúzás orientált edzés mellett kox nélkül is simán elképzelhető.

A kox ott látszik meg, mikor cimborám 130 kilós felhúzásról indult és 4 hónap múlva 260-nál tartott :)

És kocsmába jöttek azzal, hogy milyen faszán fejlődik naturálba :D

Mondom neki nem kell a sallang, akitől vetted a cuccot az mesélte, hogy milyen koktélt kapsz :DDD

így kell készülni magyar erőemelő versenyre :DD

[ Szerkesztve ]

(#107017) GoTReX válasza FollowTheORI (#107006) üzenetére


GoTReX
őstag

A fene tudja :DDD Mindenesetre munka végén lehet leugrok nyomni párat combfeszítőn. Gáz ha ilyenkor rányom az ember egy kicsit ?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#107018) Zola007 válasza userxy (#107016) üzenetére


Zola007
veterán

Nem naturál téma, e én már a Sanyi 10% súlynövelését is sokallom
remélem nm a forma vagy a háta látta kárát.
Olvasgattam korábban felhúzás témakörben, 100kg kategóriában 200kg 1RM fölött már az évi 30kg javulás is jónak számít erőemelő körökben, nem hogy 2 hét alatt 200->220..
Szóval ez inkább techikai lesz és a 300-hoz a maradék 80kg várhatóan 2-3 év kemény munkája lesz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#107019) kolosanyi válasza userxy (#107016) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tiszta szívemből kívánom, hogy igazad legyen és eljussak majd oda. :)

(#107018) Zola007
Mondták, hogy van még mit csiszolni a technikámon. Hibám, hogy nagyon feljön a seggem és utána derékból húzok, agresszívabb láb és csípő munka kell. De látszik, hogy fejlődök, szóval használt a Big3 szeminárium.

(#107020) GoTReX


GoTReX
őstag

Bádikulcsör

XBOX ID: GoTReX #4839

(#107021) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam. Láb

Guggolás 100x5, 5, 110kg 5x 5x, 120 3x 100 4x 90 kg 10x. 120-nál nem mertem többször lemenni. Nem volt normális öv csak valami vászon xar.. Merev lábas 3x9 80kg...

Lábtoló -lábnyújtó. Elég is volt

A guggolásnál azt vettem észre, hogy jobban tudok kiállni, valahogy feszesebb az egész. Menni fog még kicsit talán feljebb...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107022) Lajkó


Lajkó
őstag

Akkor Ezek szerint senki nem nyomja nyersen a tojást? :F

(#107023) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#107024) Woodslave válasza Lajkó (#107022) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Miért te igen?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107025) Angel2014 válasza aleister (#106965) üzenetére


Angel2014
addikt

Àllva bicepsz-ezel fordìtott fogàssal..."szóval mintha a motor kormànyât fognàd" a màsik egy kétkezes ruddal csak a csuklód mozgatod fölfelé és lefelé 4x15 és befelé is 4x15...belőle
Mintha mintha a motor gàzàt huzogatnàd.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107026) kolosanyi válasza Angel2014 (#107025) üzenetére


kolosanyi
veterán

Vagy csinál nagy súlyos felhúzást meg húzódzkodást.

(#107027) Angel2014 válasza kolosanyi (#107026) üzenetére


Angel2014
addikt

Szerintem az kimondottan nem annyira célozza meg azt az izmot amit ő kérdez.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#107028) kolosanyi válasza Angel2014 (#107027) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az megcèloz mindent. :D

Más: napi idióta faszkalap.

(#107029) kk831228 válasza kolosanyi (#107028) üzenetére


kk831228
addikt

[link]

:DD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#107030) GoTReX válasza kolosanyi (#107028) üzenetére


GoTReX
őstag

Tetszik! Benne van az Easy mother Fucka' fia is ahogy látom.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#107031) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nah it vok csak tiltottak rasszista megnyilvánulás miatt 3 napra pedig még védtem is győzit :DD lol

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107032) kk831228 válasza FIREBLADE78 (#107031) üzenetére


kk831228
addikt

Csak 3 nap... :O ;] Na, volt handjob a kórházba?? :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#107033) TeeJay


TeeJay
félisten

kis érdekesség!
OMEGA3 teszt megdöbbentő eredménnyel...

hónapok óta szedtem a Biotech 90darabos OMEGA3 kapszuláját
múltkor mondtátok itt hogy amelyik OMEGA3 szétmarja a hungarocellt azt nem szabad szedni
ma vettem Myprotein OMEGA3-at is 1000darabot és este megcsináltam a tesztet


bal oldalon a kis bogyó a Biotech, jobb oldalon a nagy bogyó a Myprotein

részemről innentől kezdve csak Myproteint veszek, a Biotech 10másodperc alatt szétoldotta a hungarocellt és sokkal hígabb is benne az olaj, a Myprotein szépen megállt rajta és semmi sem történt

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#107034) FIREBLADE78 válasza TeeJay (#107033) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az igen vazze. Biztosan olaj volt abba?
Kk: àh, max a mikro alvásos álmomban

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#107035) Dicker válasza TeeJay (#107033) üzenetére


Dicker
őstag

Szuper, dédi volt ilyen okos?
Agyhalott kamuterméktesztesekre alapozod ezt, mert ők megmondták, hogy így van, mert a sajátjuk se teszi ezt? Ha nem történik semmi, akkor azt bizonyítja, hogy akár bele is hugyozhattam volna a kapszuládba. (bár az marna lefele ;] )
A víz sem oldja a hungarocellt. A zsír oldani fogja előbb-utóbb, kémia. Ha mostanáig nem oldotta el a hungarocell-t a másik halolaj, akkor a konklúzió, hogy a myprotein-ben lehet víz van? Tudod mi az érdekes ezekben a tesztekben? Hogy natúr halolajat egyik se merte oda tenni. Biztos véletlen elfelejtették. ;] Aztán meglepődsz, ha az is feloldja? Vagy fogd öreganyád zsíros bödönét aztán olvasszál belőle, feloldja. Buta emberek befolyásolására jó ez, mert látványosan nem történik semmi, de egy normális termékteszt már lehet mást mutatna, mint amit állít. Itt az történik, hogy a gyártó termékét helyezi előnyös pozícióba a teszt, de az okáról fogalmad sincs. Nem ma kezdtem én se a marketinget.
El lehet vinni ide, én is ide hordtam a dolgaimat, de addig ne vonjál le semmit, amíg papírod nincs róla.
Oké, hogy a Myprotein olcsó, meg szuper, egy két dolog, de nem hibátlan messze sem az a cég sem, van bőven szar termékük is, ők is profitból élnek, nem hülyék.
Vagy olcsón már a szar is jónak számít lassan?

Közben németül találtam róla valamit:

"The fish oil and Styrofoam observation is merely a natural reaction between long-chain fatty acids in the fish oil and Styrofoam. Styrofoam is a very non-polar polymer and, due to this chemical property, can easily be dissolved in other non-polar solvents including fish oil and other fats. It is not due to any other ingredient or contaminant in the fish oil, but it is the fish oil fatty acids themselves that react with the Styrofoam. It is basically the principle of “like dissolves like” with reference to polar and non-polar compounds. This product is not unique in this characteristic, the reason it dissolves Styrofoam quicker than some of the other fish oils is because it is in the ethyl ester form rather than the triglyceride form. The observation that the ethyl ester form of omega-3 fish oil is able to dissolve Styrofoam more quickly compared to the triglyceride form simply reflects the fact the ethyl ester form is more non-polar than the triglyceride form. This does not indicate a health risk, not does it indicate a benefit, it is simply a matter of chemistry."

Csak a szájtek! ;]

(#107036) TeeJay válasza Dicker (#107035) üzenetére


TeeJay
félisten

majd valaki szaki megmondja mi lehet benne ami pillanatok alatt oldja a hungarocellt...
a Myprotein-ben tényleg finom olaj állagú volt a cucc míg a Biotech-ben pont hogy mintha víz lenne volna úgy kicsurgott egyből a lyukon amit nyomtam bele fogvájóval :U
na de mindegy én csak beraktam ide mert kérték régebben... mindenki azt vesz amit akar ezentúl

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#107037) kolosanyi válasza Dicker (#107035) üzenetére


kolosanyi
veterán

Gondolom te is a halolaj kapszuláid hordtad oda bevizsgáltatni. ;]

(#107038) celf válasza TeeJay (#107036) üzenetére


celf
őstag

Dicker megelozott, en akartam primrose olaj kapszulat, omega3-at es oliva olajat (!) is tesztelni. arra szamitottam volna h mind 3 feloldja a hungarocelt. de akartam volna vmi megbizhato kulfoldi markat is nezni, ami tuti h nem kamu.

szoval nem vagyok penge kemiabol semennyire, de ezek zsírsavak

(#107039) TeeJay válasza celf (#107038) üzenetére


TeeJay
félisten

jó mindegy majd szedem mostantól ezt és kiderül érzek-e valami különbséget...
annyi tudok hogy október óta hogy szedek omega3-at volt has és oldal fájásom és ha elmúlik kajak az omega3 lesz a ludas :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#107040) aleister válasza Angel2014 (#107025) üzenetére


aleister
veterán

Köszi! Kipróbálom.

(#107026) kolosanyi:
Gondolom húzódzkodást is a fordított fogással, tehát a tenyér kifelé nézzen.

(#107035) Dicker
Beidézed a németet is...csak, mert ez angol. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#107041) szuszinho válasza Dicker (#107035) üzenetére


szuszinho
őstag

Megkérdeztem (vegyi gyárban dolgozom), és az idézett szöveg tartalma helytálló. Röviden: f@szság ez a "teszt".

[ Szerkesztve ]

(#107042) syl5


syl5
őstag

Itt a győztes produkció

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#107043) HussarF válasza Dicker (#107035) üzenetére

Megtaláltad német oldalon és lefordítottad nekünk angolra? Mekkora szíved van :Y ;]

(#107036) TeeJay
Nem tudsz angolul (vagy németül ;] )? Leírja, hogy miért oldja az egyik jobban, mint a másik. Az egyik etil-észter a másik meg triglicerid formában tartalmazza a cuccot.

(#107044) Woodslave válasza HussarF (#107043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha Dicker azt mondja akkor ez német. :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107045) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] na tessék ne csináljunk éhgyomros kardiót.. Steve Namat meg jópár profi pont emellett van. Érdekes

mondjuk csomószor agyalok azon, hogy ezek az emberek (tök mindegy milyen tapasztalattal rendelkeznek) mégse tudósok, aztán a rengetek ellentétes tudományos kutatásból kiválasztják amik éppen a valamilyen mintán (vagy saját magukon) szerzett tapasztalatukat alátámasztja.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107046) kolosanyi válasza szuszinho (#107041) üzenetére


kolosanyi
veterán

vegyi gyárban dolgozom

És ezt csak most mondod? ;]

(#107047) szuszinho válasza kolosanyi (#107046) üzenetére


szuszinho
őstag

Már régóta mondom... :DDD

(#107048) aliquis válasza Woodslave (#107045) üzenetére


aliquis
tag

Nincs semmi gond az éhgyomros kardióval,ha "megfelelően támogatott" a hormonális környezet.

Viszlát!

(#107049) Woodslave válasza aliquis (#107048) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván. Ez a cikkben is benne van, de nem csak olyanoknak ajánlják, hanem általánosan :U

mondjuk nem tudom egy reggeli tempós sétától mennyire esik le az izom.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#107050) aliquis válasza Woodslave (#107049) üzenetére


aliquis
tag

Mondjuk nem nagyon értem ezt a tempós sétát,hacsak nem vagy 100+ kg,és vagy 70 éves.

Viszlát!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.