Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182001) aelod válasza benfolds (#181999) üzenetére


aelod
veterán

Volt. Qrvaszar tudom milyen. Menj el dokihoz.
Nekem pár hete az 5 kilós akciós lidl rizs vágta meg az ujjam ahogy hoztam haza. Egy hétig zsibbadt a gyűrűsujjam. Hiába ez a korral egyre szarabb lesz.:U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#182002) emiki6 válasza benfolds (#181999) üzenetére


emiki6
veterán

Nem biztos, hogy ínhüvely gyuszi, így egy hsz alapján lehetetlen megmondani. Cs1csó jól írja, bár nekem ha ilyen helyzetben azt írnák, hogy menjek szakemberhez azzal se lennék előrébb, azt se tudom hogy kell szakembert keresni, pláne jót találni, Magyarországon... Számomra az egészségügy teljes homály és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

Mindenesetre, ha tendonitisz, mert az ínhüvely is ín tudtommal, akkor kímélés, akár teljesen.
Bár gipsztől nem tudom miért alakult volna ki tendonitisz, az túlhasználati sérülés inkább és ha volt, akkor a gipsz okozta kényszerpihenőtől javulnia kellett volna.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#182003) benfolds válasza emiki6 (#182002) üzenetére


benfolds
őstag

én arra gondolok, hogy esetleg nem "kényelmes" pózban tartottam a kezemet, amikor begipszelték. bár a gipsz alatt nem tűnt fel, hogy gond lenne ilyen szempontból. vagy lehet, hogy inkább betokosodott vagy letapadt valami amiatt, hogy nem mozgattam. de basszus, asszem csak 5 hétig volt fenn a gipsz, és majdnem fél év eltelt, amióta levették. nem edzettem, nem erőltettem. egy ilyen nem túl komolynak mondható sérülés mellék akármilyének nem elég fél év, hogy regenerálódjon? ez már tényleg a kor. :(((
ja igen, a doki azt mondta, amikor levette a gipszet, hogy két hét, aztán minden oké lesz. azóta is csak úgy tudom kiegyenesíteni a kisujjamat, ha a másik kezemmel rásegítek. elmehetek magánba, de ugyanezzel a dokival fogok találkozni, itt van a kézsebészeti rendelője tőlem 100 méterre. max. kedvesebb lesz, meg lesz a váróban légkondi.

(#182004) benfolds válasza aelod (#182001) üzenetére


benfolds
őstag

nem rakok ki róla fényképet, de biztos elhiszed, hogy az egyik ujjam körömágyába meg belement egy tüske már vagy 4-5 napja, valakivel kezet fogok, nekiáll vérezni meg ilyenek, éjjel nekinyomom valaminek, felébredek rá. röhej, hogy ilyen bibikkel kell szenvedni. :) most menjek el dokihoz ilyen szarral? kiröhögnek. nyomogatom, de csak a vér jön belőle. lefényképeztem, ránagyítottam, nem nagyon láttam semmit, csak azt, hogy meg van dagadva és piros. piszkálgattam tűvel, majdnem beszartam, értelme nem volt. bocs, nem akarom fárasztani a társaságot a nyomorommal. :U

[ Szerkesztve ]

(#182005) Pfiucska válasza benfolds (#181999) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Hasonlo problemaval tobb mint egy eve szenvedek, epp most keresgelek orvost :DDD

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#182006) Angel2014 válasza Rivaul (#181993) üzenetére


Angel2014
addikt

Ebben az árban vállalható szerinted?

Mondjuk a reggelihez vagy esti túróba?

Nem ismerem.. :N

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#182007) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok

egy kis segítséget szeretnék kérni: ~195 cm, ~110 kg, sok zsír :D

tömeget szeretnék növelni, mi ilyenkor a megfelelő eljárás? előbb leadni a felesleget és utána elkezdeni a tömegnövelést?

mit ajánlotok? (edzés, étrend, kiegészítők)

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#182008) Dare2Live válasza benfolds (#181999) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én elsőre bekapnák 2*1 xiloxot. Ez egy sima non steroid gyulladásgátló.
Hasracsapva 80% hogy átmenetileg elmúlik. 20% hogy tartósan. Ha tartósan szuper. Ha nem akkor annyival vagy előrébb hogy tudod hogy gyulladás.

Ha nem segít akkor borogatás+pihentetés(+neten olvass utána népbetegség IT vonalon). Ha ez se segít akkor viszont nincs más orvoshoz kell menni mert éves távban kezdődnek a szövödmények.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#182009) Rivaul válasza Angel2014 (#182006) üzenetére


Rivaul
addikt

Ennyiért szerintem jó. Én a vaníliásat szerettem belőle. Cukrozott alap fehérje. Mondjuk anno olcsóbb volt a 3kg-os bönönnel. De így is még rendben van ár/értékre. Mondjuk érdekes mert egy ezressel drágábban kezdték, de szerintem annyiért meg nem fogyott.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#182010) Cs1csó válasza Dare2Live (#182008) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Xilox-hoz is kell orvos, hiszen csak recetre adható, az orvosok meg nem szeretik ha okosabbak a betegek náluk, úgyhogy ha valaki azzal jön hogy ezt íeja ki neki akkor lehet azért se fogja kiírni. :DDD

(#182011) Dreadloord válasza Phobion (#182007) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Első az egészség, utána a többi, tehát:

Férfiaknál az egészséges testzsír 8-18% között van, alatta és felette is kezd kimozdulni az optimálisból.

Szóval először diéta, amíg le nem mész 12-14% körülre (hasadon a kockák külső íve jó fényviszonyok mellett már látszódik, válladtól a felkarod kezd elkülönülni,stb., utána mehet lassú tömegelés, de nagyon max. 20% testzsírig (max havi 1 kg hízás), de inkább 16-18%, majd onnan már mehet a diéta 10% körülre.

110 kg-ra el ne kezd még súlyt felpakolni, mert többet ártasz vele, mintha semmit nem csinálsz! Fotó sokat segítene, de tippre 15kg-ot simán kell első körben fogynod, ez kb. 20 hét diéta, ne 1 hónap alatt akard leadni, hanem pl. idén karácsonyig.

[ Szerkesztve ]

(#182012) m3tr0 válasza Dreadloord (#182011) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ez kb. csak a nagy könyvben van így és ott is csak megírva. :DD
Diéta 12-14%-os testzsírig?!
Akkor én a következő 30 évben is csak diétázhatok?
Soha nem lesz annyi a testzsírom. :DDD

Szerintem diétázzon és közben kezdjen el edzeni teljes testet, később jöhet majd az osztott súlyzós,mikor már csökkent a testsúly és hozzászokott a mozgáshoz.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#182013) stingy2 válasza m3tr0 (#182012) üzenetére


stingy2
senior tag

Nekem eddig egyszer szaladt el a testzsír %-om, hogy bele kellett kezdenem egy diétába.
A képek alapján olyan 25% körül lehetett.
Azt tudtam, hogy ha csak fogyasztok, akkor el fog tűnni a zsír egy része mellett minden izom, és azt visszaépíteni sokkal nagyobb munka, mint leadni akár 10-20 kg zsírt.
Szóval a következő lett: átálltam napi 2 étkezésre, ami hal/csirkemell/csirkecomb (bőr nélkül), köretnek párolt zöldség, néha rizs. Amikor már nagyon hiányzott a ch (úgy 10-14 naponta) akkor 1 csaló étkezés volt, olyan mindegy csak sok legyen típusú. (pl. marhapörkölt/galuska/3-4 cukrászsüti).
Mellette heti 4 edzés, az adott erőnléti szintnek megfelelően, 1-1,5 óra.
Ez ment karácsonytól májusig (5 hónap). Májusra a tömegem nem sokat változott (kb. 2 kg +), a testzsír meg lement olyan 15% körülire. Kemény volt, soha többé nem csinálnám végig, de szerencsére nem is kellett, mert azóta nem engedtem el a zsírt.
Persze másnak meg más jön be.

INTJ

(#182014) perempe válasza stingy2 (#182013) üzenetére


perempe
addikt

Az 1. és 2. kép alapján hol tartok? Az első decemberben készült, 66kg voltam. A másodikon 71-72kg lehetek, júniusi végi kép.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#182015) m3tr0 válasza stingy2 (#182013) üzenetére


m3tr0
senior tag

Sajnos én is 25% fölött vagyok,pedig heti 3 edzés megy.
Most próbálom ezt a nagyon fancy intermittent fasting diétát hátha ez jobban működik majd mint ami eddig ment.
Jó lenne egyszer megszabadulni a fókahájamtól. :O

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#182016) aelod válasza perempe (#182014) üzenetére


aelod
veterán

Skinny fat-nél tartasz.

#182015m3tr0

ami eddig ment.

Mi ment eddig?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#182017) Cs1csó válasza stingy2 (#182013) üzenetére


Cs1csó
félisten

A képek alapján 20% vagy alatta már bőven jó.

(#182018) m3tr0 válasza aelod (#182016) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ami eddig ment:
- reggel 8-kor reggeli (60 gramm zab, 30 g fehérje,1 banán vagy alma, egyéb gyümölcs)
- délben házilag készített főként csirkemell, comb + rizs vagy bulgur
- edzés előtt egy fehérje turmix ( 30 g fehérjéből) + 1 banán
- edzés után (18 óra körül) 1 fehérje turmix)
- 20 óra körül vacsora (itt ami szokott menni: tojás,körözött, görög yoghurtos uborka saláta, házi sonka, házi szalámi, zöldségek és némi házi sütésű teljeskiörlésű kenyér, nyilván nem ez mind hanem ezek variációi :DDD )

Az ebédet és a vacsorát nem mérem már,ami nyilván nagy hiba de mindig próbálom a korábban mért mennyiséget elrakni/enni magamnak.

Most ami megy:

- 10 órakor egy fehérje turmix (nincs se zab se banán)
- 12 órakor ebéd
- edzés előtt ha eléhezek vagy már érzem,hogy edzés végére tuti éhes leszek akkor egy banán + fehérje
- edzés után egy fehérje turmix (17.30 -18:00 között kb.)
- vacsora legkésőbb 19 óráig (próbálom tartani a 14-16 órás ablakot) u.a. megy mint fentebb

82 kg voltam több mint egy éve,akkor kezdtem a funkcionális edzést.

Most 85-86kg vagyok, nyilván jött fel izom, súlyok tekintetében is fejlődtem.
(volt honnan :D)

A testem alakult de korántsem úgy és annyit mint amennyit vártam volna.
Még mindig rajtam van az utált hájas úszógumi.

Ez szerintem az étkezésemen múlik már csak de nem tudom mit és mekkorát kéne változtatnom,hogy mondjuk bemenjek 18-20% tzs körülre,azzal már lehet kibékülnék a tükörben is. :U A másik,meg nem tudom,hogy megérné az,hogy még szigorúbban táplálkozzak és megvonjak magamtól dolgokat azért,hogy talán majd egyszer kicsit jobban nézzek ki...ha egyáltalán az a valami működik majd. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#182019) Phobion válasza Dreadloord (#182011) üzenetére


Phobion
őstag

Tehát akkor diétával startoljak. Ez esetleg jó lehet? [link]

Közben azért "edzeni/mozogni" is szeretnék. Csinálhatom a gyakorlatokat különböző gépeken? (Nem várok el semmit ezektől a gépektől csak, hogy mozgasson át tetőtől talpig.)

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#182020) Dare2Live válasza m3tr0 (#182018) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Ez szerintem az étkezésemen múlik már csak de nem tudom mit és mekkorát kéne változtatnom,hogy mondjuk bemenjek 18-20%"

kalóriadeficit kell ennyi.
Vagy vágj ~20%ot kalóriából és edz ahogy eddig heti szinten. Az már szépen látszani fog ~1hét után a mérlegen 2hét után meg az uszógumin is.
Vagy szerintem ami jobb a jelenlegi kalória mellett menj el hetente 2*focizni vagy futni vagy tollasozni vagy...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#182021) stingy2 válasza Phobion (#182019) üzenetére


stingy2
senior tag

Ebben a diétában 80-100 kilós embernek, aki fogyni akar és nem élsportoló 195g proteint ajánlanak? Hát rá kell sózni a népre a szutykaikat :DDD
Meg zabpehely, pufirizs, és mellé egész nap brokkoli? Csinálja, akinek két anyja van.
Diétánál jó taktika (nálam bevált), hogy olyan dolgokat eszel, amit nem igazán szeretsz, mert abból kevesebb is elég, és tudod tartani a kalóriabevitelt. De hogy napjában 6x ilyen szarokat egyek hónapokig, az ki van zárva. Persze, ha úgy gondolod, h bírni fogod, akkor hajrá :).
Simán elég, ha megnézed a mostani életmódodhoz, testsúlyodhoz tartozó kalóriabevitelt, leveszel belőle 2-500 kcal-t és meg is vagy. Kicsit több fehérje (nem kell 2g/ttkg) minimális zsír, és azért olyan ételeket tegyél bele, amit huzamosabb időn keresztül is meg bírsz enni, mert a fogyás nem lóverseny.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#182022) Phobion válasza stingy2 (#182021) üzenetére


Phobion
őstag

Nekem fogalmam sincs erről az egészről. Az biztos, hogy étrendet kell változtatnom, sok széndhidrádot zabálok sajnos.

Esetleg van jobban összeállított étrend vagy mindenki magának pakolja össze?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#182023) stingy2 válasza Phobion (#182022) üzenetére


stingy2
senior tag

Én fentebb leírtam ,hogyan adtam le a + zsírt, és szedtem fel némi izmot 5 hónap alatt. Nálam az működött, de én elég mazochista vagyok, ha el akarok érni vmit. Olyan diétát csinálj, amit tudsz tartani, mert különben semmi értelme, és már az elején készülj fel az életmód váltásra, mert a diétával elért eredményt sokkal nehezebb megtartani, mint ledobni azt a pár kilót. Ott még van motiváció, de ha megvan a cél, akkor az hirtelen elfogy, és jön a jojó.
"sok széndhidrádot zabálok" - ez alatt mit értesz konkrétan pl.?

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#182024) Phobion válasza stingy2 (#182023) üzenetére


Phobion
őstag

világos, persze, köszi

tésztás ételek, kifli, desszertek

a legnehezebb szerintem a reggeli kifliről való átszokás lesz :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#182025) Woodslave válasza stingy2 (#182013) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem irtad hány kg voltál de mondjuk legyen csak a példa kedvéért 100. 25 kg (%) testzsír. Erre átálltál napi két kajára 10-14 naponta cht is ettél marhapörkölttel. Fél év diéta után 102 kgra "fogytál" 15% testzsirral. Csak hogy ne kelljen sokat számolni 15kg testzsirral. Tehát fél év alatt ledobtál 10 kg tzst és 12kg izmot is epitettél a biztonság kedvéért.

Ha nem 100 kb voltál akkor csak a számok változnak a sztori nem.

Aha ez tök hihető :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#182026) aelod válasza m3tr0 (#182018) üzenetére


aelod
veterán

Ott kezd el, hogy elfelejted az ilyen shop.builder ajánlásokat ;)

Woodslave

Hát most mi van abba'? ;] Vmit eltalált mert én jó ha egy kiló izmot tudok magamra rakni egy év alatt.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#182027) m3tr0 válasza aelod (#182026) üzenetére


m3tr0
senior tag

Az nem én voltam,már a shopbuilderes. :D :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#182028) aelod válasza m3tr0 (#182027) üzenetére


aelod
veterán

Ja sorry akkor nem neked.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#182029) brembo


brembo
tag

Sziasztok,
Egy évvel ezelőtt elég alacsony volt a tesztoszteronom (8-9 nmol/l környékén), azóta nyomom a súlyzós edzést, és az alvásra is próbálok odafigyelni. Kíváncsi voltam, ez mit eredményez, ezért ma csináltattam egy férfihormon labort a medicovernél, az alábbi eredményeim lettek:
SHBG - 18,5
Tesztoszteron - 11,4
Prolaktin - 3,64
LH - 3,39
FSH - 5,5
A teszto továbbra sem acélos, még ha nem is kóros, de ezzel szeretnék valamit kezdeni, gyakran érzem az alacsony szint tüneteit, illetve időnként szokatlanul izzadok. Mi a tapaszatalatotok, milyen dokihoz érdemes fordulni? Endkrinológus vagy urológus tud segíteni? Van esetleg valakinek konkrét doki ajánlása?

(#182030) Phobion válasza aelod (#182026) üzenetére


Phobion
őstag

rendben, elfelejtettem, következő lépés?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#182031) Dreadloord válasza Phobion (#182024) üzenetére


Dreadloord
senior tag

A nehéz mondjuk egy egyetemi diploma, a reggeli kifliről leszokás, ha nehézséget jelent, akkor először fejben kellene magad rendbe tenned, hogy akarod-e igazán ezt az életmódot. Amíg nehéz az xy étel lecserélése, addig felesleges akarnod fogyni, mert ennél 10-szer nehezebb akadályok lesznek.

- főzz magadra, amikor csak tudsz
- számold a makróid, mérd a kajáid
- te döntsd el, mikor mit eszel, ne a környezeted
- folyadékból ne vigyélbe kalóriát,amíg fogyni akarsz
- egyél pl. 2 hétig napi 2200 kcalt, amiből 160 gramm fehérje, és nézd a súlyod minden reggel,ha nem fogysz, akkor több mozgás vagy kevesebb kaja kell, vagy rosszul számoltál
- sportolj fárasztó dolgot heti 3-szor

Kb. ennyi elég, h a lakosság 90%ánál előrébb legyél.

(#182032) Phobion válasza Dreadloord (#182031) üzenetére


Phobion
őstag

Rendben, köszönöm a részletezést, ezeket felvésem!

Erre a makró számlálásra van ajánlott oldal vagy formula?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#182033) perempe


perempe
addikt

Megtöltöttem egy 5 literes műanyag kannát, próbálgattam az oldalemelést és a előreemelést. Döntött törzsű evezés is menne, de ahhoz kevés a súly, mint a bicepszre. Kell egy második is ezekhez, csak egyszerre két súllyal szabad végezni ezeket a gyakorlatokat?

Bizonyos gyakorlatokra nem jó, pl. tricepsz egykezes súlyzóval, vállból nyomás, stb.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#182034) F34R


F34R
nagyúr

Edesfaszom, van a totipknak hazigazdaja ? mar pocsom kivan a vizeskannakkal. :C

(#182035) stingy2 válasza Woodslave (#182025) üzenetére


stingy2
senior tag

Előte/utána:

Első képen kb. 94 kg, másodikon 96 körül. Nem most volt (16 éve) szóval lehet pár kiló eltérés, de nagyságrendileg még emlékszem. A testzsírt meg a képekről lőttem be kb.
Az "utána" kép nyáron készült, itt már 2-3 hónapja nem diétás kaja ment, hanem inkább "testépítős". Mondjuk itt már bennem volt 10+ év erőemelő múlt, szóval nem nulláról kellett elkezdeni az izomépítést.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#182036) Woodslave válasza brembo (#182029) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tbs urológus ilyen tesztora már nem ír fel pótlást. Magánban sztem meg lehet oldani bár itthon csak krém van ja jól tudom még mindig. Bár jó ideje nem foglalkoztam vele de anno szurit csak Németországból lehetett rendelni.

Ez a 11 nagyon alacsony mondjuk. Próbáltál teszto növelőket? Én a helyedben mindent is beszednék.

Tribu daa aswaganda cink d vitamin.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#182037) Rivaul válasza F34R (#182034) üzenetére


Rivaul
addikt

Vicc... Nekem azért lenne még tippem, mit csináljon a kannákkal :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#182038) Woodslave válasza stingy2 (#182035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Faxa. Mondjuk első kép alapján azt mondanám nem edzettél egy ideje és igy izom memóriával mondjuk el tudom képzelni hogy kalória deficitben is jött vissza izom amikor újra elkezdtél edzeni.

Mondjuk ha az első kép karácsonykor készült akkor irigyellek :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#182039) perempe válasza Rivaul (#182037) üzenetére


perempe
addikt

Kettő kell egyszerre? Erre válaszolhatna valaki.

Próbálok szerezni folyóból követ, azzal sztrongmenesen lehet edzeni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#182040) OPiiPO válasza perempe (#182039) üzenetére


OPiiPO
addikt

Topic zárható, kérem alássan :))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#182041) brembo


brembo
tag

Igen, ezekkel próbálkoztam, DHEA is megvolt, most épp a DAA Pro kúrát kezdtem, de annak még az elején vagyok. A többi nekem nem hozott érzetre se, és ahogy látom a számok szintjén sem számottevő.

(#182042) stingy2 válasza Woodslave (#182038) üzenetére


stingy2
senior tag

"Mondjuk ha az első kép karácsonykor készült akkor irigyellek "- jó is lett volna, de nem. 2006 nyári kép, a másik 2007 nyár.
Meg ahogy írtam is, a 2. képnél már pár hónapja nem voltam kalóriadeficitben.

INTJ

(#182043) fogkefe21 válasza brembo (#182029) üzenetére


fogkefe21
kezdő

Nem vagyok orvos, saját felelősségre szedj bármit is, segítség képen írom csak:
Tongkat Ali - 400 mg /nap

Fadogia Agrestis - 400 - 600 mg /nap
Boron 2 - 4 mg /nap
Cink

Felső kettő tesztó növelő, kicsit drágábbak is, de volt már róla szó a topikban. Boron hormonháztartásért felel, a cink pedig a tesztoszteron megtartásáért.

Olvass utána ezeknek, meg hátha találsz közben mást is. YouTube-on is sok videó van, hogyan lehet tesztoszteront növelni, például több alvással, ami egy zero - cost tevékenység.

(#182044) Dare2Live válasza brembo (#182029) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

dupla

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#182045) Dare2Live válasza brembo (#182029) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Egy fél éve olvastam egy testépítőt aki túlszúrta/elszúrta magát és hiába volt neki bőven határéték alatt a teszto és voltak tünetei nem foglalkoztak vele érdemben.
Nagyon konzervatív a magyar EÜben a férfi hormonpótláshoz való hozzáállás még alacsony határérték esetén is. Ha jól emlékszem végül magánban sikerült a problémát részben orvosolnia. Ha beugrik hol volt az írás majd linkelem.

btw ehez képest elég durva, hogy nőknél ösztrogén az fullba megy és tényleg rengetegen szednek TSHra pl Letroxot. Ehez képest a tesztoszteron nem kicsit demonizálva van pedig ha tényleg alacsony nagyon komolyan javítja az életminőséget, egészséget a pótlása.

Mielött nekiesel én azért futnék egy kört pl evvel. [link] Anyagilag a magándokihoz képest marék zizibe kerül és hátha. Ha szeded írd meg majd mik a tapasztalatok... :DDD

@Cs1csó Nem értem minek szívozzon az orvos egy xiloxnál. Jobb féle non szteroid gyulladásgátló ilyen alapon aztán az Aspirin meg rengeteg minden is lehetne vényköteles.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#182046) Cs1csó válasza Dare2Live (#182045) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az Algopyrin is volt egy ideig vényköteles. (a fehérvérsejt szám csökkenését okoz ha jól tudom ezzel összefüggésben lett szigorítva aztán most megint vény nélkül kapható)

(#182047) benfolds válasza Dare2Live (#182008) üzenetére


benfolds
őstag

köszi, asszem elmegyek dokihoz. amúgy pont egyik nap szedtem fel az utcán egy ilyen xilox-os dobozt és dobtam a kukába. :) előtte még a nevét sem hallottam.

amúgy a fekvőtámasz alapból sem túl jó a csuklónak. csak az a baj, hogy én nagyon szeretem. vannak ezek a fekvőtámaszhoz használható markolatok. kímélné a csuklót vajon? kisebb felületre helyeződik ugyanakkora nyomás, mondjuk a kézpozíció lehet, hogy egészségesebb.

(#182048) benfolds válasza perempe (#182039) üzenetére


benfolds
őstag

figyi, szerintem ha kiírod a bankszámlaszámodat, a topik összedob neked két egykezesre valót. ha mindenki csak egy kétgombócos fagyi árát beleteszi, nem kell "szerezned követ a folyóból". :)) ez kész, tényleg nem lehet eldönteni, hogy nem trollkodsz-e. :DDD

amúgy meg nem bántásból mondom, de mielőtt szereznél követ, próbálj meg rendet tenni a környezetedben, az visszahat rád jó irányba, meglátod. csak azért merek ilyet mondani, mert én is voltam már nagyon szétesve, és az ilyen kis lépések is sokat számítanak, hogy az ember kijöjjön a gödörből. tegyél rendet, rakd el a fiókba azt a focis posztert, fesd ki a szobád, aztán kicsit tisztábban fogod látni a dolgokat.

(#182049) benfolds válasza m3tr0 (#182018) üzenetére


benfolds
őstag

és ha többet mozognál, gyaloglás, bicikli, úszás, kocogás stb?

(#182050) thomasvold válasza benfolds (#182047) üzenetére


thomasvold
őstag

Én is szeretek fekvőtámaszozni, a gyakorlat közben egy idő után elkezdett szurkálni a csuklóm. Utána vettem fekvőtámasz markolatot, azóta megszűnt a probléma, szóval nekem használt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.