Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) rwin5 válasza sutyesz96 (#71999) üzenetére


rwin5
őstag

A marketingjük azért elég erős, persze senkinek sem kötelező venni egy terméket sem. Amúgy 17 éves korom körül én is nagy jelentőséget szenteltem arra, hogy legyen tápkieg, mostmár egyáltalán nincs szem előtt, csak a kaja. (bár kb közel fél éve kb heti 2-3x edzek, így nem vagyok mondható olyan embernek aki edz) Már jópár hónapja írták nekem, hogy váltsak termet, mert a mi helyünk igazán nehéz esetekkel van tele :D

nekem eszembe sem jutott, de viszont ezzel pont provokálod a hülyeséget :U a tegnapi kiskölökkel továbbra is fenntartom a véleményem, agyon rágott téma - 1x vicces de agyon csámcsogni butaság

[ Szerkesztve ]

(#72002) sutyesz96 válasza rwin5 (#72001) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én max elpoénkodni próbáltam az esetleges feszültséget a topikban/egymás közt, de akkor ezek szerint te máshogy fogtad fel.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72003) paye


paye
tag

Érdekes info:

a Cutlerban megemelték a havi bérlet árát. Jó lenne tudni hogy a forint romlását akarják kompenzálni vagy vége a beetetési időszaknak? :F

(#72004) Woodslave válasza rwin5 (#72001) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én 3x edzek mégis edző embernek tartom magam..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72005) rwin5 válasza Woodslave (#72004) üzenetére


rwin5
őstag

Nem akartam lehúzni ezzel senkit, én kb 1 órát edzek, a régi formához képest semmi

(#72003) paye: újévkor szerintem más helyeken is emelik az árat, legalábbis ahova én járok edzeni, ott minden évben emelték, bár nálunk ez kb össz 400-500ft volt, de az is igaz, hogy ez nem is egy cutler

[ Szerkesztve ]

(#72006) madle válasza Woodslave (#72004) üzenetére


madle
őstag

Nekem jelenleg is heti 6 edzés megy, úgy hogy tötyörgős időszak van. Ember válogatja, gyerek korom óta intenzíven sportolok szóval nem hagyhattam el soha, mert kibukok idegileg. :D
Főleg most, hogy készítettem egy ember méretű....... Jó rwin csak húzlak!... :DD

Aki említette a szegedi scitec boltot...nagyon-nagyon sok évvel ezelőtt, mikor először besétáltam táplálékkiegészítőt venni, (akkor még csak azt ismertem és nem is voltak elterjedve a magyar webshopokban sem az amcsi termékek) akkor is az a fitness versenyző nő volt és alátámasztom, hogy nagyon lelkiismeretesen segített mindenben és még kaját is összeírt, volt hogy több mint egy órát eltöltöttem ott, kis kaja, kis táp kis ez kis az :D Na jó nem...de tényleg nagyon korrekt a nő. Lehet még most is ő volt ott.

(#72007) Dani82 válasza paye (#72003) üzenetére


Dani82
senior tag

legalább elkopik az a legalja selejt népség, aki oda jár edzeni.... :(((
tisztelet a kivételnek, de ami szemetet ott összefújt a szél az almult honapokban, az kritikan aluli.

(#72008) Ijk válasza madle (#72006) üzenetére


Ijk
nagyúr

Múlthéten a szar vállam miatt a szokásos 4 helyett 2-szer voltam teremben és 10-15%-kal jobban mentek az edzések.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72009) madle válasza Ijk (#72008) üzenetére


madle
őstag

Én edzésről edzésre jobb vagyok :D Egyébként nekem is vannak váll problémáim, tudom pihentetni kellene, de nem bírom, mindig el kell mennem edzeni. Pedig a munkában is elfáradok, ilyen örök mozgó típus vagyok, max öreg koromra sz.rni sem mrad erő. :(

A terem problémátokhoz annyit fűznék hozzá, hogy szerintem ez általános, akik sulyzózni járnak azoknak az 50% ilyen retardáltakból épül fel, akik nyárra ki akarják gyúrni magukat és sötétek mint az éjszaka.

(#72010) paye válasza Dani82 (#72007) üzenetére


paye
tag

Rasszista vagy? :C

(#72011) Zola007


Zola007
veterán

Ma elkezdődött rendesen a januári zombik támadása, rva sokat kellet várni mindenre.
Kellene nyitni egy termet a közelben, szerintem megélnék belőle mint a szél.

Mi a fenétől kezdett el az utóbbi időben mindenki terembe járni?
Eddig 2-ben edzettem, de van infó más termekből is Debrecenben. Mindenki szerint legalább 1,5x annyian vannak a népek mint 2-3 éve, pedig az utóbbi 2 évben 4 új terem nyílt a városban.
Felétek mi a tapasztalat? (nem a januári kiugrásra gondolok)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72012) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#72011) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kósa cityben ilyen sok terem elkél? Mi úgy volt,hogy nyitunk termet Szegeden,de az a baj,hogy emeletes épületet vettünk oszt sztem sokba lenne megerősíteni a falakat illetve lekéne szigetelne mert ikerház és áthallatszana minden. Annyira nem is drága egy terem,igaz nem a hájper beszélő cuccokból valóra értem. 10 miskából sok cumót tudsz venni arnold gold sport cuccokból

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72013) madle válasza Zola007 (#72011) üzenetére


madle
őstag

Azért, mert mindenki azt akarja, hogy "építsenek nagyon komoly konditermet, ahol mindenféle felszerelések vannak, hogy kigyúrhassák magukat, had lehessenek testépítők!" LÁSD: Itt 4:49-től a bizonyíték rá!

(#72014) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#72012) üzenetére


Zola007
veterán

jelenleg legalább 14 üzemel (Cutler, Segner, Delta, Aktív, Chili, Atlantis, Euro2000, Lenc Fit, New York, Energym, Judy Jim, Corpus, Vezér Fitness, T-forma)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72015) Dani82 válasza paye (#72010) üzenetére


Dani82
senior tag

Azért örülök, hogy egyből vágod, miről beszélek :DDD

(#72016) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#72014) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az fincsi. Nálunk sztem 10 sincs,kapásból ha 5 jut eszembe. Csak azt nem értem,miből van katinak ennyi pénze még ha társa is van,hogy ennyi és ilyen drága termeket csinál? Nem hinném,hogy a versenyzésből 100 millákat rakott volna félre,de még 50-et sem.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72017) panizzi válasza FIREBLADE78 (#72016) üzenetére


panizzi
aktív tag

Szerinted miből van egy sikeres testépítőnek sportkocsija, terme, egisztenciája, stb, miközben csak a gyúrásnak él (épp nem a bélára gondoltam).
Naugye.

no limit

(#72018) gghrtz válasza panizzi (#72017) üzenetére


gghrtz
őstag

Én nem jöttem rá ebből mire gondolsz, szóval kíváncsivá tettél. :DDD
Ketogén diéta még mindig dübörög, bár az elmúlt két hét nem volt olyan durva, mindenesetre jól haladok. Most kipróbálom a 2 hetente visszatöltést, kíváncsi vagyok mi történik. :C
Egyébként nálunk is sok az új tag, olyan jó őket kerülgetni, az amúgy is picsa teremben.

[ Szerkesztve ]

(#72019) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#72016) üzenetére


Zola007
veterán

Befektetők állják a kavics 70%-t, ha jól tudom
Egyébként meg Széchenyi is írt már arról a csodálatos dologról, hogy: hitel

(#72018) gghrtz: mennyi ment le eddig és mennyi idő alatt. Valami adathalmazod van belőle?
Én most kezdtem megint diétázni a héten, mert már a fülemen jött ki a kaja. Egyrészt
Másrészt meg nemrég kiköltekeztem kissé, így a diéta pont praktikus, mert 10 ezerrel olcsóbb havonta a kajám.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72020) sutyesz96 válasza madle (#72013) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hámiezmá' hogy az embereknek nem adnak házat? Há' kérem szépen!

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72021) SchumiBácsi válasza sutyesz96 (#72020) üzenetére

Nincs ház/munka de TRINYÓ van, és ez a lényeg ;] :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#72022) madle válasza sutyesz96 (#72020) üzenetére


madle
őstag

"Ő itt Pitbull, pitbull terrier" :D

Termekkel kapcsolatban: hitel, befektetők pénzéből, kólából meg millió gyógyszerből! Így megy ez...

(#72023) gghrtz válasza Zola007 (#72019) üzenetére


gghrtz
őstag

5 hete csinálom, de nem tudok pontos információval szolgálni, mert össze-vissza ugrál a testtömegem. Visszatöltés végén 95,5 voltam, 2 napra rá meg 93.7, szóval nehéz megmondani a pontosan. Mindenesetre nekem ez a bejön, főleg mert szinte alig csinálok aerob edzést, keveset kell enni (ez nekem optimális), keveset kell főzni, valamint van 1,5 napom, amikor ehetek "finomakat" (no azért nem kell elszállni, de egy hambi edzés után becsúszik, meg spagetti darált csirkecsöcsből) És nem utolsó sorban a hétfői melle/trinyónál (by dzsipszi) akkorát durranok, mint az állat, és ez piszok jó érzés, valamint motivál is.

[ Szerkesztve ]

(#72024) Woodslave válasza Zola007 (#72019) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olyan mintha mosodát nyitott volna ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72025) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#72019) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Bazdmeg te annyi baromságot tudsz mondani tudományosan, hogy az már fáj :D
20-30% tulajdonjog az elég karcsú, még az ekkora cégnél is.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72026) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#72025) üzenetére


Zola007
veterán

akkor kérdezd meg a bélát, én ennyit tudok
meg az, hogy bazdmeg :)
Egyébként meg nem olyan karcsú, mert nem csak tulajdonjog létezik, illetve a tulajdon és döntésjogok nem kell hogy arányosak legyenek a betett tőkével.
Azt se tudjuk milyen cégformában működik

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72027) -Mike-


-Mike-
addikt

Így sétálni Pesten közveszélyes.

(Bettina Nagy)

[ Szerkesztve ]

(#72028) God Vazzeg válasza -Mike- (#72027) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Uhh basszus

(#72029) proof88 válasza -Mike- (#72027) üzenetére


proof88
addikt

csakaszájtek!

(#72030) Zola007 válasza -Mike- (#72027) üzenetére


Zola007
veterán

Gyönyörű popó
A photoshop emberkének meg üzenem, hogy legközelebb egyeztesse a rétegek színét, mert az a 30 pixel széles szellemkép baromi ronda

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72031) kona005 válasza proof88 (#72029) üzenetére


kona005
senior tag

Az is :K :DDD ;]

Mondjuk nekem a csaj már túl izmos... ez van, kinek mi

[ Szerkesztve ]

(#72032) madle válasza kona005 (#72031) üzenetére


madle
őstag

Megnézném közelebbről, mennyire izmos aztán döntenék. :DDD Bírom mikor reklámozzák, hogy Eat Healthy meg Train Hard meg vegyed a tápkiegjeiket és megy minden... csak azt elfelejtik mondani, hogy mi megy még. Számtalan olyan helyen edzettem már ismerősökkel, ahol csajok próbálkoztak be ismerősömnél, hogy szeretnének ilyen meg olyan "fogyasztó-izmosító" szert (de nem boltit) és ezek kurva komoly gyógyszerek, aminek maximum a nevét tudták, mást semmit. Aztán pislognak mikor 30 évesek és nem lehet gyerekük. Veszélyes dolgok ezek, sokan meg át sem gondolják, hogy mit csinálnak.

(#72033) Zola007 válasza madle (#72032) üzenetére


Zola007
veterán

Nem kell ahhoz kox
Férfiaknál egyrészt nem érinti a here miatt közvetlenül a terhelés az ivarsejteket és a nemzőszervet, másrészt eleve nagyobb erőkifejtésre van tervezve a törzsünk.

Egy nőnek már a nagy súlyos edzés is káros lehet magában.
Egy 200-250 kilós lábtoló marha nagy hasűri nyomást generál a méhre, petefészekre.
Másrészt mivel nyílt a medence a szülés miatt, ezért nem olyan stabil
A hasfal is lazább, ritkább a kötőszöveti állomány, hogy terhességkor tudjon tágulni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72034) Koppanyvezer válasza paye (#72003) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Jah én is ma vettem észre, amikor kaptam a figyelmeztető emailt, hogy jövő héten lejár a bérlet... Nem mintha földhöz vágna az a +2K, de úgy is termet akartam váltani, mert
1, fő a változatossá
2, a nagy tömeg és néhány embertípus van, hogy egy pörgős melónap után, este már jobban frusztrál a kelleténél
3, a tökömet a kutyákba
4, egy kis plusz motiváció sem árt, ami a teremváltással együtt jár

Amik között vacillálok eddig az a Kisslife vagy a Flex :D

Steamen: xxxpaulxxx

(#72035) Zola007


Zola007
veterán

Diéta 1. hét vége.
Víz nagy része már lement, -1,6kg
Kezdők ilyenkor szoktam megörülni, hogy "hijjnye, de okos a személyi edző bá', máris fogytam 1,6kg zsírt :)"

(#72034) Koppanyvezer: mennyi most ott akkor a bérlet? Hát eddig már 12 volt ha jól tudom?
Milyen kutyák?
Csak nem beviszik a zsebdögöket a gyúrós csajok?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72036) Woodslave válasza Zola007 (#72035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

diéta 1. nap vége. - 2kg... :D ;] - csak viccelek

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72037) Zola007 válasza Woodslave (#72036) üzenetére


Zola007
veterán

diéta első éjszakája vége:
este 90,8, reggel 88,4
2,4kg, én nyertem :D
aki tud, az tud....

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72038) -Mike- válasza Zola007 (#72037) üzenetére


-Mike-
addikt

WC után nem meglepő a -2,4. :D

(#72039) Zola007 válasza -Mike- (#72038) üzenetére


Zola007
veterán

még nem tettem meg a mai kötelességem :D úgy ennyi

+ amit kilélegzel éjszaka
Ez mondjuk több mint az átlag, mert itt nagyon száraz a levegő, alig bírom feltornászni a páratartalmat, úgyhogy éjszaka is megiszok még egy fél liter vizet.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72040) Koppanyvezer válasza Zola007 (#72035) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Eddig 13 volt egy teljesárú egész napos bérlet... a kutyák pedig Zsuzsi kutyái. :DDD

Steamen: xxxpaulxxx

(#72041) Koppanyvezer válasza Zola007 (#72037) üzenetére


Koppanyvezer
tag

"diéta" Karácsony utáni egy hétben:
Karácsonykor este 95
Egy hét múlva: 90
WINNER! :DD

Steamen: xxxpaulxxx

(#72042) paye válasza Zola007 (#72035) üzenetére


paye
tag

12,900 Ft > 14,900 Ft

(#72043) Woodslave válasza paye (#72042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez kemény. Én most 10 alkalom/3k... A fullos itt vidéken 6k. de nem tudnám kihasználni (3 havi 15k.) Igaz nem egy cutler szint, de ha a különbözetet csirkemellbe fektetném valszeg izmosabb lennék mint a cutleres csodagépeken :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72044) Zola007 válasza paye (#72042) üzenetére


Zola007
veterán

nálunk 9500 a havi férfi bérlet
bár én vettem éveset, így jóval olcsóbb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72045) madle válasza Zola007 (#72033) üzenetére


madle
őstag

Ebben igazad, van, erre nem is gondoltam, hogy a fizikális terhelés mennyivel károsabb lehet a nőre, persze lehet erre figyelni, de biztos van benne valami amit mondasz

(#72046) Dani82 válasza Koppanyvezer (#72034) üzenetére


Dani82
senior tag

Ha idegesítenek az emberek akkor KissLife, de akkor már a 100méterrel odébb lévő Chili Fitness 2.
asszem olcsóbb is, nagyon jó terem, jó gépek, jó társaság.

Flexbe kb olyan emberekkel fogsz találkozni mint a Cutlerben, talán annyi, hogy nincs annyi fullcap-ben meg rasztahajra húzott kötött sapkában edző idióta... meg ci**ny :U

Mondjuk az egyetlen amit a cutlerben birtam, azok a Zsuzsi kutyái. Imádom az allatokat es tok vicces, hogy neha ott rohangal 2 kuty a teremben :D

[ Szerkesztve ]

(#72047) Koppanyvezer válasza Dani82 (#72046) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Köszönöm!
Ezek alapján a Flex is simán opció, mert pont az volt a problémám sokszor az emberekkel a Cutlerben, amit leírtál. :D
Én is állatbarát vagyok... de mindig is úgy gondoltam, hogy egy kutyának nincs helye a házban. :U

[ Szerkesztve ]

Steamen: xxxpaulxxx

(#72048) FIREBLADE78 válasza -Mike- (#72027) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hú de seggbe ba... Áh. Istennő. Kell

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72049) Koppanyvezer válasza FIREBLADE78 (#72048) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Beletörne. ;]

Steamen: xxxpaulxxx

(#72050) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#72048) üzenetére


Zola007
veterán

nekem nem kéne, nem tetszik a feje

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.