Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175001) KisTücsök válasza Radnix (#174999) üzenetére


KisTücsök
addikt

szója fehérje miért ilyen drága itt? Nem vitték fel az árát a nagy akciózás előtt? Nem követem myproteint.

(#175002) Radnix válasza KisTücsök (#175001) üzenetére


Radnix
senior tag

Minden drágult az utóbbi időkben.

Update: kazein-re van akció, az már megéri!

(#175003) Radnix


Radnix
senior tag

Tudtok ajánlani okos mérleget? Tudom, hogy nem pontosak TZS mérés téren, de a változás irányát valamennyire megbízhatóan mutathatják, illetve kényelmes, ha szinkronizálja az adatokat és nem kell az adminisztrációval szarakodni.

(#175004) OPiiPO válasza Angel2014 (#174998) üzenetére


OPiiPO
addikt

angyaliak ezek a bűnözős sztorijaid ja nem ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#175005) roti86 válasza Radnix (#175003) üzenetére


roti86
őstag

(#175006) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, lenne egy kérdésem hozzátok, amihez hozok 2 példát is hogy jobban átmenjen.

a kérdés az lenne, mikortól kezd el nőni az izom.

mire gondolok:
első példa:
itthon tornázok fél órát-1 órát a 37cm-es bicepszem ( fogom körbemérem szabómérővel befeszitve) felpumpálódik 39cm-re, 1-2 óra és eltűnik ez a pump effect.

második példa:
2 hétig reggel este kamiont rakodtam 2 hét után 37cm-ről 41,5cm-re "felpumpálódott" a bicepszem, kaja annyi volt hogy minden nap egy nagy húsos pizzát bevágtam (tippre minimum 800-1200gramm közötti volt a pizza). Aztán 1-2 hétig még ilyen nagy volt a bicepszem, de 2 hét után eltünt itt is ez a pump effect vissza lement 37cm-re, mert már nem rakodtam annyi, pihi volt.

Az lenne a kérdésem, ha fel is pumpálódik a bicepszem, de mi kell ahhoz, hogyha lemegy ez pump effect, ne 37cm-re essen vissza, hanem maradjon tegyükfel 39cm. Mennyi hónapot kell folyamatosan edzeni, hogy ne csak pump effect legyen, hanem tényleges izom pakolódjon fel, ami aztán megmarad véglegesen, ha nem megyek kalória deficitbe. Hiába tornázok itthon bicepszre sulyzókkal 2 hónapont át, valahogy mindig csak ilyen pumpálós effektust érek el, ami 1-2 hét kihagyás után eltúnik. Mi kell ahhoz hogy ez végleges maradjon?

Most fogytam durván 10 kilót amúgy, de 10 kiló fogyás után is 37cm a bicepszem, hamarább viz meg egy kis zsirtól sikerült megszabadulnom szerintem, izomveszteséget nem igen vettem észre, mondhatni szálkásabb, tónusosabb lettem, sokkal nagyobb igy a motiváció hogy izmot pakoljak fel

[ Szerkesztve ]

(#175007) Xelo válasza gergo5991 (#175006) üzenetére


Xelo
addikt

ezt így nem lehet konkrétan megmondani hogy neked xy ideig kéne edzened hogy nőjön a karod. függ attól hogy milyen a genetikád, hogyan, hányszor edzel, mit mennyit eszel, mennyit és milyen minőségben alszol, stb. pl hiába "pumpálod" a karod ha a szervezetednek nincs elég ideje regenerálódni, esetleg nem viszel be minőségi tápanyagot amivel építkezni tudna. ha úgy érzed hiába edzel akkor valszeg a kajával ésvagy pihenéssel lesz gond.

(#175008) plevips válasza gergo5991 (#175006) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

1-2 hónap edzéssel nem érhető el semmi olyan maradandó pozitív eredmény ami miatt sokan belekezdenek ebbe a sportba.
Ezt azért fontos tudnia mindenkinek aki sportolni szeretne mert ha az a terv, hogy “gyorsan megcsinálom, aztán kész is”, akkor ez nem fog lesz így.
Az izmok évek alatt készülnek és még több év kell ahhoz, hogy “jól fejlettek” legyenek.

A lényeg tehát, hogy gyorsan azt tudod elérni, hogy bedurransz, nagy lesz a karod 10 percig aztán mire lezuhanyzol, már veheted is fel az s-es pólót.
Amit viszont tehetsz, az a tervezés. Tervezés hosszútávra. A lassú és biztonságos módszerek működnek, és azoknak lesz olyan eredménye amiért érdemes az olvasó idoőt a teremben eltölteni.
Úgyhogy nem kell betojni. Az eredmények jönni fognak. Csak ez nem egy plasztikai műtét, ide évek kellenek.

(#175009) bigmasterg válasza gergo5991 (#175006) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha egy izmot nem használsz, akkor a szervezet le fog belőle építeni, akkor is ha nem vagy deficitben.
Hatékonyságra törekszik, fölösleges, energia pazarló, nem használt izmok csökkenni fognak.

Azt meg már előttem írták, hogy ez a sport a kitartásról szól. Hetek alatt nem nagyon lehet elérni semmit sem.

(#175010) Runemaster válasza gergo5991 (#175006) üzenetére


Runemaster
csendes tag

Valamint egyes szakértők szerint az uszály rakodása hatékonyabb mint a kamioné, lehet ez volt a hiba.

(#175011) HUTCHDB válasza gergo5991 (#175006) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nagyon egyszerűen leírva, az izom akkor nő, ha
1. kap elég energiát, (ételt, kb 2 g/ testsúlynyi fehérjét, szénhidrátot, és zsírt) ami egy 70 kg -os embernél kb 2500 kalória naponta.
2. stimulaciot (edzést)
3. és tud regenerálodni.

Ha az életedbe ezt úgy iktatod be, hogy ezekre SZINTE MINDEN NAP odafigyelsz, akkor 1 év alatt szépet lehet fejlődni.

Következetesség, kitartás!
Ez utóbbi azt jelenti, hogy ha folyamatosan ki ki hagyod a kaját, az edzéseket, a pihenéseket, azzal csökkented az izom növekedést.

Egyél, heti 4 edzést csinálj meg, és aludj minél többet!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175012) Angel2014 válasza gergo5991 (#175006) üzenetére


Angel2014
addikt

Így van gyere és pakolj uszályt akkor 45-ös lesz és annyi is marad. ;]

Testsúly/ 2-3 gramm fehérje kéne és ugyan ennyi szénhidrát..de egy pizzában mennyi van szerinted?

A másik ez vérbőség vagy víz azért tűnik el..

Ha szednél kreatint kellő fehérjével és szénhidráttal akkor megmaradna sőt nőne is.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175013) Deck válasza Angel2014 (#175012) üzenetére


Deck
titán

Teljesen felesleges és pénz kidobás a 3g/tskg fehérje.

PS5

(#175014) Angel2014 válasza Deck (#175013) üzenetére


Angel2014
addikt

Komoly testépítők annyit javasolnak szakirodalom 2-őt.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175015) D1Rect válasza Deck (#175013) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha televagy mindennel, akkor talán lehet értelme.

(#175016) Xelo válasza Angel2014 (#175014) üzenetére


Xelo
addikt

komoly testépítőknek lehet kell annyi hogy fenn tudják tartani a hatalmas izomtömegüket, de a szakirodalom még mindíg 1.2-1.8g/tskgt ajánl sportolóknak.

(#175018) Xelo válasza Richie70 (#175017) üzenetére


Xelo
addikt

a prok se 24/7 nyomjak a kurakat, amikor nincsenek epp tele szerrel rengeteg feherjere van szukseguk hogy ne eresszenek le, ha meg megy a cycle nem valoszinu hogy pont a proteinbevitelen sporolnanak. :D

[ Szerkesztve ]

(#175019) aelod válasza Xelo (#175016) üzenetére


aelod
veterán

Az már inkább 1.6 - 1.8 :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175020) Xelo válasza aelod (#175019) üzenetére


Xelo
addikt

ezen nem veszünk össze. :R a lényeg hogy egy hobbigyúrósnak tuti nincs szüksége 3g/tskg-ra.

(#175021) abrtom87


abrtom87
tag

Biotech kuponja nincs valakinek?

(#175022) rwin5 válasza abrtom87 (#175021) üzenetére


rwin5
őstag

5%
Q2BTYK31KSSZ
elvileg - működik

(#175023) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog

Számolgattam én kb. 120g fehérjét eszek egy nap, múlt hónapban voltam vérvételen a Karbamid értékem így is magas, 8,3 volt, fél évvel előtte 8,1.
Elvileg vesekövem is van, nem tudom ez számít-e. Most gondolkozom, hogy visszább kéne vennem ebből a fehérjéből is, az a baj, hogy így meg magas a vérnyomásom, gondolom mert a vese terhelve van. Pedig az elmúlt 1 évben 25 kg-ot fogytam, azt még szarabb a vérnyomásom mint előtte. :(

82 kg vagyok most.

[ Szerkesztve ]

(#175024) abrtom87 válasza rwin5 (#175022) üzenetére


abrtom87
tag

Köszi

(#175025) flash-


flash-
veterán

tudok valahol rendelni sima kreatin monohydrate port elfogadható áron?szinte mindenutt hianycikk..
1 vagy fél kilós kiszerelésben
(esetleg nyugati tér és kornyékén személyesen venni?)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#175026) Angel2014 válasza flash- (#175025) üzenetére


Angel2014
addikt

A nyugati térnél ott a badybolt a 6 számban ricsi étterme mellett..nem tudom hogy van e még esetleg.

[link]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175027) HUTCHDB válasza flash- (#175025) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Gymbeam Váci út. Raktáron, holnap átvehető.
[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175028) flash- válasza Angel2014 (#175026) üzenetére


flash-
veterán

köszönöm mindenkinek, közben a gybeamnál még volt, 1kilósat be tudtam rendelni kilencezer akárhány forintért, már át is adták a futárnak.de nem volt könnyű találni. legtöbb helyen nincs.
biotechekekben amúgy jártam több helyen is mindenütt hiánycikk, solymáriban kulon egy lapra fel kellett volna iratkozni mint Vas megyében a kenyérre a kisboltban😀

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#175029) aelod válasza flash- (#175028) üzenetére


aelod
veterán

biztos a zukránok gyártják ezt is...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175030) Angel2014 válasza Runemaster (#175010) üzenetére


Angel2014
addikt

Ha ez szakértelem, hogy majd 60 év felé és majd három éve nem fogtam vasat akkor lehet hogy az uszály pakolásnak köszönhetem hogy még most is 48cm -es a karom.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175031) Deck válasza Angel2014 (#175030) üzenetére


Deck
titán

A topik zárható, megy mindenki uszályt pakolni! ;] :DDD ;]

PS5

(#175032) Angel2014 válasza Deck (#175031) üzenetére


Angel2014
addikt

;] ;] ;] :DD :R

Viccet félretéve majd 30 ezret adnak egy műszakra. Sokunknak jól jöhet ebben a helyzetben.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175033) Deck válasza Angel2014 (#175032) üzenetére


Deck
titán

Mit jelent az 1 műszak?

PS5

(#175034) Angel2014 válasza Deck (#175033) üzenetére


Angel2014
addikt

8 óra. 3 műszakos amíg el nem fogy a cukor belőle.

Mi annó Mahartosok voltunk dokk munkások. Itt semmit nem adnak.

De a külsősök alkalmi munkában jól keresnek. Volt hogy meló után átmentünk jelentkezni alkalmira így 16 órát is lehúztunk.

Hazafelé, meg kihoztunk 20 kiló cukrot vagy kávét amit kapitány adott nekünk.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175035) Deck válasza Angel2014 (#175034) üzenetére


Deck
titán

Brutálisan hangzik és elismerésem aki ezt csinálja, hát még annak aki mellette edzeni jár. :R

PS5

(#175036) Angel2014 válasza Deck (#175035) üzenetére


Angel2014
addikt

Itt 10-15 uszály áll sorba annó kipakolásra várva. Most már lagymatag ha becsöppen 1-2 darab.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175037) rwin5 válasza Angel2014 (#175034) üzenetére


rwin5
őstag

Kemény meló lehet, én mezőgazdasági idénymunkákat nyomtam még "fiatalabb" koromban aratáskor.

Ott 60 kilós srácok (ők kb. ebben éltek / élnek) úgy dobálták a teli zsákokat, mintha üresek lettek volna. Akkoriban még nagy gyúrós voltam, és emlékszek mennyire gyengének éreztem magam hozzájuk képest.

(#175038) TomDeNemm válasza Angel2014 (#175036) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

biztos a kikötő étkezdének is köszönhető az izom :D

(#175039) Angel2014 válasza rwin5 (#175037) üzenetére


Angel2014
addikt

Így van! Főleg a letörés amikor a földről szeded az első sort. Majd valameddig leérsz akkor fejfölé kell kinyomkodni és a társadnak átadni ameddig az első raklapokat nem bírod letenni, mindezt ha hideg van akkor mínusz 20 fokban vagy ha meleg akkor 50-60 fokos melegben.

Mivel Zalai gyerek vegyok én is egy kis faluból ahol a gyerekkoromat töltöttem. Ott is volt mezőgazdasági munka bőven főleg régen. Kaszálás, kapálás, metszés, favágás, Állatok ellátása, etetése, Voltak teheneink és bikáink is tyúkok libák, kacsák.

Ez is megterhelő munka.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#175040) flash- válasza aelod (#175029) üzenetére


flash-
veterán

egy googli találat lett a kérdésre az szerint ez is a kovid..mimás
"Higher demand for products like whey protein, multivitamins, and especially creatine challenges the supply chain from start to finish. For creatine products in particular, the pandemic has slowly but surely created a drastic shortage. As a result, the cost of creatine has steadily climbed — with no end in sight"

[link]

lehet kellett volna vagy 5kg-t vennem :U

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#175041) aelod válasza flash- (#175040) üzenetére


aelod
veterán

Dietgainz videóban mondta, hogy EU-ban 2 forrásból veszi mindenki az alapanyagot elvileg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175042) HUTCHDB válasza aelod (#175041) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sanyinak vannak kapcsolatai, lehet igazat beszél! :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#175043) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

https://tudatosvasarlo.hu/disznozsir-napraforgo-olaj-helyettesito-osszetevo-rendelet/

Alig várom, hogy kijöjjön a tonhal sertészsírban. :P

[ Szerkesztve ]

(#175044) vaakuum


vaakuum
addikt

A keresztesvirágúak hatóanyagának pótlására van valami bevált táplálékkiegészítő, amit esetleg lehet ajánlani?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#175045) Apollyon válasza b4lukapitany (#175043) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lol...
Vajon mi lesz akkor a fehér kenyérrel ha már eddig is ipari hulladék volt amikor még bőségesen akadt búza? :D
Betonból és fűrészporból csinálják majd? :DD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#175046) Xelo


Xelo
addikt

megint kutattam valami faszább minőségű fehérje után, ezt találtam:
applied nutrition critical whey (tejsavó koncentrátum, izolátum, hidrolizátum keverék) 2,27kg epres tejturmix ízben 15277huf (6730/kg) fiókkal bejelentkezve
+ajándék mellé 700ml-es applied nutrition shaker, rendeltem is egyet belőle. :))

[ Szerkesztve ]

(#175047) aelod válasza Xelo (#175046) üzenetére


aelod
veterán

ez egy qrajó fehérje, volt szerencsém hozzá :K Minőségi gyártó ajánlom

mellesleg a shaker is f..sza, ilyenem van.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#175048) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Biotechnél BÁLINT15 kóddal -15%.

(#175049) rwin5


rwin5
őstag

Valaki Dechatlonból vett / próbált már dönthető padot?
Egyre kevesebb türelmem van az emberekhez, de főleg csak a konditeremben érem ezt, plusz a nyári tömeg is frusztrál, úgyhogy inkább veszek még pár cuccot otthonra.

Nincs nagy kínálat ezt, néztem, vagy ebben az árban esetleg van jobb? Több pénzt nem kívánok rászánni. Ez is 4 havi bérlet ára. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#175050) Xelo válasza aelod (#175047) üzenetére


Xelo
addikt

az ajánlásod alapján került bele a protein-vadászatom kulcsszavai közé. :K :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.