Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) kolosanyi válasza itouchfan (#96000) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nincs, ha erősödés, izmosodás a cél. :K

(#96002) Alpachino válasza kolosanyi (#95999) üzenetére


Alpachino
veterán

Persze ha nincs konditerem, vagy lehetőséged átmenetileg, akkor el tudom egy gyúrósnál is fogadni a fekvőtámaszt mell edzés céljával....(pl. nyaralás időszakában) De egyéb esetben baromság lenne egy fekpad, ferdepad, csigás gép...stb. mellett fekvőtámaszokkal bohóckodni :D :Y

Egyébként a tolódzkodásnak is nálam csak úgy van értelme, pl. a mell edzésem során, ha nyakamba akasztok egy 15kg-os súlyzót, és így 12 ismétlés közelében tudok maradni....testsúllyal hiába teszem a mell edzésem utolsó gyakorlatához, akkor is 20 ismétlés fölött tudok csinálni, akár 4 sorozatban is, aminek én sok értelmét nem látok, ill érzek :) :)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96003) userxy válasza Alpachino (#96002) üzenetére


userxy
őstag

Csináld lassan és koncentráltan és nem fogsz huszakat csak tizeket tolni.

Problem solved :R

(#96004) Peti78 válasza kolosanyi (#95999) üzenetére


Peti78
őstag

Egyébként már több helyen olvastam, hogy a hétfő a mellnap, vagy más változatban az első edzés a héten a mellé! Ez a gyúrós kiskáté része?

Másik kérdés: vszfekvenyomásnál, illetve döntött pados nyomásnál is ropog a bal vállam. Hiába melegítek, csak az edzés végére normalizálódik a helyzet. Van valami speckó bemelegítés, vagy jó tanács? A jobb vállammal nincs baj, az melegítés nélkül sem ropog.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#96005) FIREBLADE78 válasza Peti78 (#96004) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Majd elkopik oszt nem fog ;] Am egyszer olvastam egy tanulmányt,hogy amikor ropogtatjuk az ujjunkat,akkor igazából nem a csont végek v porc ropog hanem a levegő,de már fullra nem emlékszem

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#96006) Alpachino válasza userxy (#96003) üzenetére


Alpachino
veterán

Dehogynem...azt hiszed, hogy nem nehezítem meg a lassú leengedéssel és kontrolált visszatolással a tolódzkodást, saját súlyos gyakorlatnál ? :K

Megy a 4x20 úgy is....ezért kell a plusz súlyzó nyakba és no problem :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96007) userxy válasza Alpachino (#96006) üzenetére


userxy
őstag

Kíváncsi lennék én arra a belassításra ;)

Nálam a lassítás az hogy 3 secig fel 3 secig le felső holtponton a könyök kiakasztás nélkül egyből engeded magad vissza és alsó holt ponton sem áll meg az ember.

Gyakorlatilag az izom folyamatos feszítés alatt van. Ha te így letolsz 4x20- at akkor veszek egy sört. :R

és a 3 sec az nem csak érzésre megy hanem stopperral méred magadnak.
Mert az érzés általában fele időt mutatja.

(#96008) Alpachino
ok :R

[ Szerkesztve ]

(#96008) Alpachino válasza userxy (#96007) üzenetére


Alpachino
veterán

Lassú az hidd el....olyan 20FPS..olyan mint egy lassított felvételben nyomatnám :D

Lehet úgy csak (ahogyan te mondod) 18 menne ;] de a lényegen az sem változtatna, mert az igazi az mikor 15kg-al a nyakadban a 10-12. ismétlés már bukásig megy :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96009) BÁ Nutrition válasza userxy (#96007) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
csinald ezt. ha koncentraltan csinalod, meg megy melle a fekvo es az egylabas guggolas akkor nagyon izmos leszel
es nem ilyen felfujt gyuros izmot, hanem igazi izmot pakolsz magadra ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96010) syl5


syl5
őstag

Ez kurva jó, annak az első srácnak mekkora bele lett. :DDD
Meg az a sok ILS. :DDD

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#96011) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Megvolt a maxolás. Mai edzés:

Tolódzkodás
10
5 - 10 kg
5 - 20 kg
5 - 30 kg
5 - 37,5 kg
3 - 40 kg
3 - 42,5 kg
3 - 45 kg
2 - 47 kg
2 - 50 kg
18

Húzódzkodás
5
3 - 10 kg
3 - 20 kg
2 - 30 kg
2 - 40 kg
1 - 45 kg
8

Lábemelés rúdig
5*5

(#96012) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#96011) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hatgepen mennyivel tricepszezel?
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96013) BÁ Nutrition válasza aelod (#95965) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tovabbjutottal vegul?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96014) BÁ Nutrition válasza Ijk (#95982) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
kosaras koromban o nagyon izmosnak tunt pl.
de ugye nyilvan sokkal nagyobb nem is lehetett volna, Jordan is 90 kilo(sot 195 lbs) volt 198 centisen

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96016) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-has volt, adta. Azt hiszem, nem fogom annyira utálni a vállazást tömegelés alatt.

(#96017) BÁ Nutrition válasza szőröscica (#96016) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

emeltel mar ch-t?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96018) szőröscica válasza BÁ Nutrition (#96017) üzenetére


szőröscica
addikt

Igen, de fokozatosan csinálom, amennyire lehet, el akarom kerülni a zsírosodást.

Kezdésnek 200g, aztán meglátom hogyan reagálok rá.

[ Szerkesztve ]

(#96019) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#96012) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hogy mi? :F

(#96020) kk831228 válasza BÁ Nutrition (#96009) üzenetére


kk831228
addikt

de gonosz... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#96021) kolosanyi válasza Alpachino (#96006) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hidd el, hogy tudok neked olyan tolódzkodás variációt mutatni, amiből plusz súly nélkül is csak pár ismétlés menne. :)

De elkanyarodtunk a témától, az eredeti kiindulási pont a fekvő volt. Ha legközelebb fekvőzöl, adj egy próbát ennek. Jelentősen megnehezíti a végrehajtást. Én sima fekvőből megcsinálok 70-et, ebből úgy tizenpárat. Itt kielemzi egy tornász gyerek. Mielőtt még mondanátok, igen, vékony, de most nem ez a lényeg. Egyrészt extrém ektomorf, másrészt nagyon kevés ismétléssel és sok pihenővel szokott edzeni, erőre megy, nem tömegre.

De ha kemény vagy, akkor csináld ezt. Nem nehéz, hisz csak a saját súlyodat kell kinyomni, az meg megy 20-szor is. ;]
Jó, vicceltem, kurva nehéz a biomechanika miatt. :D

Na de lényeg a lényeg, saját súlyos gyakorlatokból is lehet mindig olyat találni, ami baromira kihívást jelent, még ha alapjában véve egy sok éve edző, erős sportolóról is van szó. A legegyszerűbb nyilván beülni egy géphez és azzal dolgozni, de ezeknek a gyakorlatoknak is megvan a helyük és a szerepük. Kivéve persze BÁ-nál, mert ő hátgéppel trinyózik. ;]

(#96022) Cassidey


Cassidey
senior tag

Nagyon szétkapnak súlyemelésen basszus. Egy hete járok, már végigmentünk minden gyakin, és egyre durvább kombókat kapok. Pl 1 clean, beleguggol kétszer, 2 jerk, ez egy. Csinálj 5x4-et. Aztán következő. Edzés végén leveztésként 5 szett guggolás. Teljesen külön foglalkoznak velem, ma és legutóbb egy másik edzővel voltam, 2 óra után engedett ki, hogy kész vagyunk, és folyamatosan dolgoztat. És a végén "jössz holnap?". :DDD

Igazából nem panaszkodom, mert élvezem, de azért ez nehéz. A konditermi edzéseim viszont eléggé megsínylik, és a fél világot megeszem. Lábazni pedig már nem vagyok hajlandó ezen kívül. :D

(#96023) Alpachino válasza kolosanyi (#96021) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem szoktam fekvőzni, és őszintén nem is érdekel a dolog :N ez a múltkori 85 fekvőt is csak is kíváncsiságból nyomtam le....de szerintem egy jó darabig nem idétlenkedem már ezzel :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96024) BÁ Nutrition válasza Alpachino (#96023) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a legujabb kutatasok mar kimutattak h meg fekvotamasz se kell. fejben dol el minden. leulsz egy szekre, nagyon erosen koncentralsz arra h izmos legyel, ez ugy naponta 3x20 percig kell csinalni. minden izomcsoportot atvehetsz magadban, de hetente legalabb negy ilyen edzes kell. legjobb benne h munkahelyen is vegre tudod hajtani, lehet meg fizuemelest is kapsz ha latjak h mennyire koncentralsz ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96025) Alpachino válasza BÁ Nutrition (#96024) üzenetére


Alpachino
veterán

Hát ez szép is lenne...már mint ez a virtuális 4 napos edzésprogram..bár biztos vagyok benne, hogy így sem lenne több izmos ember ( kox ilyenkor is kellene ?) :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#96026) S e t h


S e t h
nagyúr

Én meg tudom csinálni az összes fekvőtámaszt.
Egyszerre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#96027) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Jóvan, nyasgem mindenkinek. :D

Izomlázam van a tegnapitól. A héten eddig minden nap edzettem, de ma lesz az utolsó. Na jó, szombaton lesz még egy futás. Egyelőre tartom magam, nem érzem, hogy sok lenne, amit csinálok. Remélhetőleg jól lövöm be az edzés intenzitást és nem edzem túl magam.

(#96028) aelod válasza BÁ Nutrition (#96013) üzenetére


aelod
veterán

Igen. Bejutottam a legjobb 20 közé.

(#96010) syl5

Zoli jó arc :)
Amúgy nem csak ennek lett nagy bele...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96029) Woodslave válasza aelod (#96028) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R :C

képek?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96030) aelod válasza Woodslave (#96029) üzenetére


aelod
veterán

Honlapon fennt van minden.

Link

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96031) kolosanyi válasza aelod (#96030) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért elég jó fizikumok vannak ott. Gratulálok még egyszer. Szerintem naturálban, hobbi szinten teljesen jó szint, amit a továbbjutók hoznak. :R

(#96032) aelod válasza kolosanyi (#96031) üzenetére


aelod
veterán

Köszi mindenkinek. :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96033) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egy kis érdekesség, ez volt a tegnapi edzésem: link. Így néz ki a pulzusgörbém egy intenzív, max súlyos, összetett erőgyakorlatos edzésnél.

(#96034) aleister válasza kolosanyi (#96033) üzenetére


aleister
veterán

Azért a 184-es pulzus szép. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96035) kolosanyi válasza aleister (#96034) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is meglepődtem amúgy. Eddig csak anaerob állóképességi edzésnél mértem ilyen magas pulzust. Guggolásnál is 170 körül volt a max talán eddig, bár az nem 1 ismétléses maximum volt, azt a derekam miatt nem csinálom.

(#96036) BÁ Nutrition válasza aelod (#96028) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#96037) aleister válasza aelod (#96028) üzenetére


aleister
veterán

A megatekssssz? :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#96038) GoTReX válasza aelod (#96032) üzenetére


GoTReX
őstag

És melyik lennél te?:-) Nálam a link nem működik.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#96039) aelod válasza GoTReX (#96038) üzenetére


aelod
veterán

A 69-es.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96040) Woodslave válasza aelod (#96030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

faxa. 40 deka jött fel de az mind mellre meg karra ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96041) aelod válasza Woodslave (#96040) üzenetére


aelod
veterán

2x beteg voltam. Hányás láz, fosás. Ezért nem is számítottam a továbbjutásra...
Az adatok cm-ben összesítve vannak az előző két hónap alapján. A kg-t meg csak a mostani egy hónap változás. Eléggé félreértelmezhető így a kiírás...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#96042) KoVee84 válasza aelod (#96030) üzenetére


KoVee84
senior tag

most látom, hogy két régi cimborám is indult, de ők kiestek ezek szerint a 3. fordulóban...

(#96043) Woodslave válasza aelod (#96041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hülyültem. De komolyan Örülök hogy bejutottál.

Vótam atta

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#96044) ALI_G


ALI_G
veterán

sziasztok,
szeretnék venni nappaliba nagy méretű matracot ami kibírja a cipőt is.
Eddig csak ilyet találtam: [link], amiből lehet 2 kellene hogy minden irányban elférjünk rajta ketten. Még amazonon nézegettem, de nem túl nagy a választék, cserébe jó drága: [link]. Ez mondjuk olcsó: [link] de szerintem a cipőt nem szeretné.
Tudtok valamit ajánlani?

(#96045) kk831228 válasza aelod (#96030) üzenetére


kk831228
addikt

Grat... :R ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#96046) panizzi válasza aelod (#96030) üzenetére


panizzi
aktív tag

EcseT-warning, bejelzett a vírusírtóm :DDD :DDD

no limit

(#96047) kk831228 válasza panizzi (#96046) üzenetére


kk831228
addikt

:DDD :DDD :DDD Szerintem nem ez a " klasszkus"... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#96048) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#96022) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Faszé nem vok picsa,akk velem is külön foglalkoznának,de így csak leszarnak,még ha szarul is csinálom pl a szneccset. Szerintem sexet akar a csávó,vigyázz ;] :))

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#96049) FIREBLADE78 válasza aelod (#96030) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Fasza lett, fél kg és mégis jóval nagyobb. Jövőre jelentkezem ;] :C Mondtam,hogy igyad azt a kva dzsámbót :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#96050) aleister válasza FIREBLADE78 (#96048) üzenetére


aleister
veterán

Van az a pénz, amiért megoldható. ;)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.