Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124001) pityaa23 válasza Angel2014 (#123997) üzenetére


pityaa23
senior tag

Erre nem tudok mit mondani.. Ne reggel kardiózz és nem kell ezen agyalni. :D

(#124002) Angel2014 válasza aelod (#124000) üzenetére


Angel2014
addikt

Mi van dolgozik a koksz? Vagy azért vagy ilyen arcos kedvedben mert el kell most àjúlni a fitt balance miatt mint győzikétől?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124003) GoTReX válasza aelod (#124000) üzenetére


GoTReX
őstag

Burkoltan le lettünk buta parasztozva amit nálad megértek, de én kikèrek magamnak ;]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#124004) HussarF

Sziasztok!

Eladnám az MP Magnesium Citrate-omat. 500 g-os, mérlegre téve most 385 g, tehát nettó 350 g biztos benne van. Jelenlegi akcióval 5600 ft körül van újonnan. Én 2000-ért válnék meg tőle. Oka, hogy nem nagyon oldódik a vízben, én meg most nem érzem magam elég hárdkórnak, hogy homokot igyak.

(#124005) aelod válasza Angel2014 (#124002) üzenetére


aelod
veterán

Szánalmas vagy :)

(#124003) GoTReX

Én nem veszem fel az ilyesmit, csak nevetni tudok rajta.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124006) Woodslave válasza Angel2014 (#123997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

esküszöm én ezt nem értem

Reggeli karidó izmot bont, ezt hallottuk máshol is, ennek ellenére csomó profi (pl. Namat meg más guruk szerint a legjobb - de mindegy) De az a szöveg hogy a karnitin ezt erősíti fel? Mit az izombontást ha éhgyomorra kardiózol?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124007) HussarF válasza Woodslave (#124006) üzenetére

Mit nem értesz? Kiss Jenő sem biológia tudásától lett ekkora. Van valami katyvasz neki is a fejében, de edz rendesen, szedő a "kiegészítőket" rendesen és szépen megnőtt.

(#124008) aelod válasza Woodslave (#124006) üzenetére


aelod
veterán

Nem mindenkinél válik be. Pl. ismerek olyant aki úgy készült be versenyre, hogy egy percet nem kardiózott és romszáraz volt (hozzáteszem evett rendesen motyót).

Akinek nagyon gyors anyagcseréje van (mint nekem is) azoknak nem ajánlott szerintem. És inkább intervall edzést szükséges végezni. Nem monoton és egységnyi idő alatt több munkát végzel vele.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124009) Woodslave válasza HussarF (#124007) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt hittem tanulhatok valamit :K :U

aelod: én yohimbine-el csináltam, nem nagyon vettem észre izomvesztést, bár nagyon irigylem aki ezt egy változóra meg tudja mondani...

Elhiszem hogy HIIT egységnyi idő alatt több munka, de pont az lenne a lényege az aerobnak, elméletben hogy reggel éhgyomorra, a véredben keringő szabad zsírsavakat elégetve a regenerációnak nem odaverve elégetsz mondjuk 400 kcalt-t ami full zsír 45 gramm :D (de egy hét alatt már 315 gramm)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124010) aelod válasza Woodslave (#124009) üzenetére


aelod
veterán

De nem is voltál 0 ch-n. Úgy azért letudni a heti x alkalmas súlyzós edzést és mellé a cardio is szinte biztosan eredményez izomvesztést.

Gondolj bele. Miért tekernék/futnék/bármi 60 perceket amikor megvagyok vele 30 perc alatt is?

elégetsz mondjuk 400 kcalt-t ami full zsír 45 gramm

Azt ugye te is tudod, hogy a szervezet nem úgy működik, hogy ok most CSAK zsírt bontok és ebből nyerek energiát.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124011) Woodslave válasza aelod (#124010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

huzamosabb ideig nem az biztos

Azért mert 30 perc HIIT nem csak (jó tudom az aerob se) zsírt használ. Ne mondd hogy nem durran be a lábad a biciklitől. Az afterburn hatás meg ki tudja mennyi meg.

Mondjuk én HIIT-et biztos nem fogok. Max nyárom füvön sprint, de az szinte biztos odaver a lábamnak, szóval azt se. :D A reggeli gyaloglás meg jól esik :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124012) aelod válasza Woodslave (#124011) üzenetére


aelod
veterán

Gyalogolni is tudsz gyorsabban majd vissza az alaptempóra. Nem kell sprintelni. ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124013) Woodslave válasza aelod (#124012) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja azt hittem a meghalok - megpróbálom kiheverni szintek váltakoznak :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124014) aelod válasza Woodslave (#124013) üzenetére


aelod
veterán

Nem kell megdögleni. Magasabb és alacsonyabb pulzus zónák váltakoznak amit te határozol meg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124015) HussarF válasza Woodslave (#124013) üzenetére

Én így csináltam mindig a HIIT-eket. Ezért kb. egy kezemen meg is tudnám számolni, hogy hánszor nyomtam. Nem is volt fél óra, csak bő negyed. :D

[ Szerkesztve ]

(#124016) Woodslave válasza HussarF (#124015) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja. Kedvencem a sprintelj 1 percig pihenj 1 percig változatok :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124017) szuszinho


szuszinho
őstag

Mennyi fartleket kellett pedig futnom... :D

(#124018) Angel2014 válasza Woodslave (#124006) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem...jó az éhgyomros kardió...csak amikor végzel az adott izomcsoporttal egyből meg kell inni a fehérjét a 40-50 perces kardió előtt...úgy hogy már a karnitin benned van.

Egyrészt így nem így nem az izmokat bontja a diéta hanem a zsír raktáraihoz nyúl.

Másrészt a kardió előtt bevitt fehérje segít a karnitinnek a raktárakhoz való célirányosságának.

Gondolom Pitya sem így csinálta ezért nem használt neki a karnitin...

20 kilós fogyással szinte semmit sem vesztettem izomból....

Aelod : szánalmas ? Miért? Csak merő jóindulatból írtam ,hogy ha meglenne a TF edzősködhetnél is a GILDÁBAN. Egy szóval nem bántottalak..ellenben veled...másrészt a képet meg Pityának tettem fel nem neked.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124019) HussarF válasza Angel2014 (#124018) üzenetére

A logikád szerint akkor a megivott fehérjét kezdi el bontani a kardió, nem? ;]

(#124020) sutyesz96 válasza Angel2014 (#124018) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hát persze.. Hiszen a karnitin mátrixot csakis a szigorúan titkos scitecfehérjemátrix egészíti ki, hogy a szervezetben kifejcse' valódi hatását..

Csak ezt nem árulják el senkinek, kizárólag az ilyen Angel félék jutnak az információhoz :O

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#124021) Angel2014 válasza HussarF (#124019) üzenetére


Angel2014
addikt

Szerintem nem mert gyorsan felszívódik...de vannak olyan nagyok is akik az adott izomcsoport után ,megisszák a gyorsan szívódó fehérjét és várnak a kardió előtt 20 percet..de az is lehet igazad van mert jobb ha ezt bontja mint az izmot.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124022) HussarF válasza Angel2014 (#124021) üzenetére

De szerinted mit jelent az, hogy gyorsan felszívódik? Az, hogy nem a gyomrodban lötyög emésztetlenül, hanem bekerül a véráramodba. Ami ott van, ahhoz fér hozzá a szervezet.

(#124023) Angel2014 válasza HussarF (#124022) üzenetére


Angel2014
addikt

Így van valahogy így...és egyből beépül az adott helyre és bestoppolja azokat a részeket "sérüléseket" amiket edzés alatt csináltunk az adott izomcsoportra.

Mert akkor jó az edzés ha olyan durranási szintet el tudsz érni mintha szétszakadna az izom..szerintem...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124024) Woodslave válasza Angel2014 (#124023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C háppersze

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124025) Angel2014 válasza Woodslave (#124024) üzenetére


Angel2014
addikt

Háppersze..egyszer edzünk együtt egy kar edzést...na?

5x10 sorozat de megállás nélkül...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124026) Woodslave válasza Angel2014 (#124025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az nem változtatna semmi azon hogy annyi hülyeséget hordasz már megint össze hogy félelmetes..

Ja nem fogok megcáfolni semmit. Neked van igazad. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#124027) aelod válasza Angel2014 (#124018) üzenetére


aelod
veterán

Mi van dolgozik a koksz? Vagy azért vagy ilyen arcos kedvedben mert el kell most àjúlni a fitt balance miatt mint győzikétől?

Csupa jóindulat sugárzik ebből az irományból.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124028) Angel2014 válasza aelod (#124027) üzenetére


Angel2014
addikt

Te kezdted nem? :U

Köszönöm az életviteli tanácsokat. Majd ha rászorulok mindenképp felkereslek ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124029) aelod válasza Angel2014 (#124028) üzenetére


aelod
veterán

Mindegy jót mosolygok mindig az írásaidon. :C

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124030) Angel2014 válasza aelod (#124029) üzenetére


Angel2014
addikt

Jóindulatból írtam le..a fehérje bevitel is meg ezt a karnitint..tényleg komoly testépítők állítják csak ti cáfoljátok itt még őket is.....én ezt csinálom és mégis többet fejlődtem így..

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124031) HussarF válasza Angel2014 (#124030) üzenetére

Az biztos. Igazi álom fizikumod van, amiről itt mindenki csak áhítozik :D

(#124032) Angel2014 válasza HussarF (#124031) üzenetére


Angel2014
addikt

Sok fiatalt meglepnék vele... :K 25 kilómétert letekerek a biciklin minden nap a teremben 38 as sebességgel...14 es fokozaton...próbáld ki...

De elkezdtem futni is...

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124033) pityaa23 válasza Angel2014 (#124018) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én a kolin-inozitol alapú, XS fat burnerről alkottam véleményt, valamint kiegészítettem annyival, a hozzászólásom, hogy ha eszik a srác L-carnitint, nyugodtan tolhat 2 grammokat legalább. Nem mondtam ilyet, hogy a carnitin nem hatott rám.

(#124034) Angel2014 válasza pityaa23 (#124033) üzenetére


Angel2014
addikt

[link]

Én ettem régebben ilyen típusú zsírégetőt, de fogalmam sincs, hogy hatott-e. Pénztárcám engedte, pörgetőset nem bírtam így ezt vettem....

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124035) szuszinho válasza Angel2014 (#124032) üzenetére


szuszinho
őstag

Jó tesz a térdeidnek a futás ilyen súllyal :K

(#124036) pityaa23 válasza Angel2014 (#124034) üzenetére


pityaa23
senior tag

Igen itt a hozzászólás amit az előbb elmagyaráztam. Ott linkeltem, hogy XS-t vettem, de nem tudom, hogy fogytam-e tőle. Ez az XS a kolin-inozitol zsírégető, ennek semmi köze a carnitinhoz.
A legutolsó mondat ettől teljesen független, csak annyit jegyeztem meg, hogy 2g Carnitint nyugodtan lehet enni, mert sokan csak 1 grammokkal próbálkoznak.

(#124037) HussarF válasza Angel2014 (#124032) üzenetére

Mindig másokat vádolsz koxxal, de azok a volumenek, amiket ide leírsz, ha igaz, az alapján rád mondanám, hogy biztos koxolsz. Még a Navy SEAL-nek is becsületére válna. De hát a fórumon mindenki igazat mond, sosem volt még példa az ellenkezőjére ;]

(#124038) Angel2014 válasza HussarF (#124037) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem kell mást tenned csak délelőtt lejönni a Chili 4 be... :K és bebizonyosodik minden.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#124039) sutyesz96 válasza aelod (#124014) üzenetére


sutyesz96
őstag

Akkor ott viszont már nem érvényesül a high intensity része a dolognak. :N

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#124040) Ribi válasza HussarF (#124037) üzenetére


Ribi
nagyúr

Már mondta régebben, hogy a 60 vagy mennyi szériát lenyomja fél óra alatt. Akkor mi a bajod ezell? Csak nem kételkedsz :D ;]

(#124041) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Üdv! Mennyire ajánlott a teljes kiőrlésű kenyér, mondjuk napi 2 étkezésben? A többiben kivitelezhető a rizs + csirke. Mivel javarészt kocsiban ülök meló közben, így nem tudok melegíteni. Eddig hidegen ettem a csirkerizst az ebédig, de szerintem nem túl jó így a gyomromnak. Egyek tk kenyeret,vagy van valami alternatív megoldás? Átlagos a testalkatom.

(#124042) aAron_ válasza FrankMonzano (#124041) üzenetére


aAron_
őstag

Teljesen jó, sőt, jobb is mintha csak rizst ennél. Minél több fajta jó minőségű szénhidrát forrásod van, annál jobb. Ami fontos, hogy számold ki, egy szelet kenyérben mennyi tápanyag van, és az alapján illeszd be az étrendedbe. Ez talán kicsit bonyolultabb, mint rizsnél.

What is your ikigai?

(#124043) Alpachino válasza FrankMonzano (#124041) üzenetére


Alpachino
veterán

Teljesen jó ch forrás :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#124044) Shingen válasza HussarF (#124037) üzenetére


Shingen
addikt

Még a Navy SEAL-nek is becsületére válna. ;]

風林火山

(#124045) bbmt válasza FrankMonzano (#124041) üzenetére


bbmt
senior tag

Nincs baj vele, csak nem mindegy melyik pékségből veszed.Mármint ha igazi tk kenyeret akarsz enni. Vagy te sütöd.
Én is sokat vagyok kocsiban, havi 5-6 ezer km, már megszoktam rég a hideg,de főtt kaját, pedig legalább 5 éve így eszem :)

A kanál a gyengék villája

(#124046) FrankMonzano válasza bbmt (#124045) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nem lett baja a gyomrodnak tőle? Legjobb lenne a rizs(basmati), de mostanában többször voltak gyomorbantalmaim, teny, hogy beteg is voltam, de furcsallom mindenesetre. Egyek hidegen a főtt kaját vagy tk kenyér? Apropó, hol érdemes tk kenyeret venni? Jókenyér márkáról vélemények?

Bocs a helyesirasert, telóról vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#124047) Zola007 válasza FrankMonzano (#124046) üzenetére


Zola007
veterán

van szivargyújtóról működtethető autós ételmelegítő 10-15ezer körül
[link]
~150 fokot tud

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#124048) FrankMonzano válasza Zola007 (#124047) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Bp-en kocsikazok csak, de a munka nagy részében. Köszi, de ez a melegítő sok már nekem :D. Valami egyszerűbb megoldás érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#124049) bbmt válasza FrankMonzano (#124046) üzenetére


bbmt
senior tag

Semmi bajom. Variáld a kaját majd, mert hamar ki fog fordulni a szádból a csirke rizs kombó :)
Mérnök-üzletkötő vagyok, nekem baromi kényelmes, hogy sokszor olyan kaját is viszek, amit menet közben tudok enni. Így nem kell még arra is időt elcsesznem, hogy megálljak valahol kajálni.

A kanál a gyengék villája

(#124050) aAron_ válasza FrankMonzano (#124046) üzenetére


aAron_
őstag

Nekem ez az egyik kedvencem. Átlagos tápérték is fel van tüntetve, tudod mit eszel.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.