Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157001) Radnix válasza aelod (#157000) üzenetére


Radnix
senior tag

jáj a szűzmárija irgalmazón hát a jóistennel cudarul öszekaptúnk! itt fityeg a kereszt e a nyakamba egésznap ni oszt mégse szeret az. el kén má menni a templómba vasárnap kibéküllűnk az öregel

(#157002) Zola007 válasza aelod (#157000) üzenetére


Zola007
veterán

oszt' tesó, aza jáóisten kinek a spanja?
talátam egy ímmél cimmet (uristen@menny.hu) hozzá a güglben, de még nem válaszót, hogy menyi az a génteknika és vane nekije.
Monnyuk nekem anyira nemtetcik a dolog mer mindentol féllek, amibe bene van a TEK szó

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#157003) Radnix válasza Zola007 (#157002) üzenetére


Radnix
senior tag

irtam neki de mekhekkelték a titkosszógák mer valami mailerdémon válaszót valamit osztrákul de nem értek küföldiül

(#157004) sutyesz96 válasza Zola007 (#157002) üzenetére


sutyesz96
őstag

xd

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#157005) HussarF válasza Radnix (#156999) üzenetére

A Károj árujja

(#157006) aelod válasza Radnix (#157003) üzenetére


aelod
veterán

démonokkal vigyázzá

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157007) HussarF válasza aelod (#157006) üzenetére

Nehogy így járjon [link]

(#157008) Zola007 válasza aelod (#157006) üzenetére


Zola007
veterán

meg a déstereokkal is!
én mútko' bementem az informatetikaji bótba' venni kábelt a nótbukhoz
hát na, nem találtam otthol :(
pedig van otthon kábel mázsaszám ,réz, alumónium, de még üvegesszálas is, mert nem tudták a fijúk mit loptak, csak mikó' itthon megblankótuk

naszóva bemegyek, mondom a kockagyereknek, aggyá nekem ilyen kábeltet:

Erre elkezdni, hogy van belűle, tessékit van, 2 métyeres soros kábel nyóccász forint

Mondomgyerek ájjá' meg!
Ha SOROS akkó nem kell!
Inkább adjá' valami EU-komfortost.

Szóval végül vettám inkáb egy zsí rúj gépet, a soros-at meg kidobom a p.csába

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#157009) Ļantos válasza HussarF (#156981) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Egyik legjobb barátom, szinte minden guggolásánál ott voltam :R

Más: amit ki is fizetnek p*navalutában Ehhez egy gramm testépítéssel szerzett izom nem kell. Lehet valaki kigyúrva ha hülye a csajokhoz, nem sokra megy. A duma ami hat a nőkre, aztán jön csak a kinézet meg a pénz, bár a nő akinek az utóbbi a szempont, az mind ratyi.

(#157010) Radnix válasza Ļantos (#157009) üzenetére


Radnix
senior tag

Szerintem az, hogy egy hölgynek az egzisztenciális biztonság fontos szempont az teljesen természetes dolog.
Potenciális gyermekvállalás: kiesik a munkából, de a gyermekeknek biztosítani kell a szükséges holmikat, és ne kelljen hitelre babakocsit venni, mert hó végén élelemre se futja.
Gondoljunk csak bele, már az ősidők óta így működik a világ, csak régebben leölted a vaddisznót, aztán hazahoztad, jól megettétek és mindenki boldog volt. Most a zsákmány helyett színes papírfecniket hozol haza. Nagyobb zsákmány, nagyobb biztonság, nagyobb kényelem. A természet alaptörvényeivel mennénk szembe, ha nem így viselkednénk. Belénk van kódolva ez a viselkedés és jó okkal, hiszen az életbenmaradásunkat szolgálta. Megkockáztatom, hogy olyan fontos szempont, mint a kinézet, ami az egészséget mutatja, tehát hogy az utódok mennyire lesznek erősek és egészségesek.
Lehet, hogy leegyszerűsítem a kérdést, de meggyőzhető vagyok.
A dumát meg szerintem sokan túlértékelik, tenni kell és nem pofázni. Most pedig hogy befejeztem a pofázást megyek tenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#157011) Ļantos válasza Radnix (#157010) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Persze, ne legyen a kinézett fél csöves, de amikor egy Smuck akármivel összeállnak a nők az feszegeti a jó ízlés határait.

(#157012) aelod válasza Ļantos (#157011) üzenetére


aelod
veterán

Nem neked kell felfújni akkor meg nem mindegy?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157013) Zola007 válasza Radnix (#157010) üzenetére


Zola007
veterán

Így van, ezt úgy nevezik hipergámia.
10-ből 8 nő felfelé tart mindenáron, ösztönösen.

(a számozást globálisan értem a jellegekre)
10/3 pontos csaj 10/5+ pasira vadászik, a 10/7-es meg a 10/9+-ra
Ha mégis van a 10/7-es mellett egy 10/7 és jön időközben egy 10/10, akkor a nagy részük gondolkodás nélkül cserél.

Erre szokták mondani, hogy vajon BradPitt csóró, mackónadrágos közmunkásként is ilyen kelendő lenne-e....

#157009) Ļantos: ez csak egy kiragadott példa volt, mert rajta kívül kevesen hangoztatják itt a topikban, hogy csak azért edzenek, hogy jól mutasson a strandon
"bár a nő akinek az utóbbi a szempont, az mind ratyi." :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#157014) Ļantos válasza aelod (#157012) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Hányok :O

(#157015) Angel2014 válasza Ļantos (#157009) üzenetére


Angel2014
addikt

nem te vagy Kosovics?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#157016) aelod válasza Zola007 (#157013) üzenetére


aelod
veterán

Igen, csak amikor ezek leszálnak a faszkörhintáról akkor már a kutyának nem fognak kelleni. Ezután jönnek sugar daddyk és lesz ott nagy lámúr...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157017) Ļantos válasza Angel2014 (#157015) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nem.

(#157018) HussarF válasza Ļantos (#157009) üzenetére

Jázont nem ismered?

(#157019) Ļantos válasza HussarF (#157018) üzenetére


Ļantos
aktív tag

A másik legjobb barátom. Egy “csapatba” játszunk. Te honnan ismered?

(#157020) Tamoo válasza Ļantos (#157019) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Annyi legjobb barátod van mint Angelnek gyerekkori. ;]

Bocs, nem hagyhattam ki. :D Nem mindenki olyan antiszoc mint én.

(#157021) Zola007 válasza Tamoo (#157020) üzenetére


Zola007
veterán

Kezdenek összeérni a szálak, mint a Trógerek Harcában

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#157022) Ļantos válasza Tamoo (#157020) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Kivételesen tényleg azok, ha éjszaka felhívnám, jönnének, nem kérdeznének :) Amikor megismertem őket, lerobbantam messzebb, felhívtak, indulnak, hoznak kaját, takarókat mindent. 40 év alatt nem találtam ilyen embereket mint ők :) Geri ment versenyre most, összedobtunk neki egy nagyobb összeget, vacsorát rendeztünk, ünnepeltünk. Büszke vagyok, hogy a barátaim.

Én is antiszoc vagyok, utálom az embereket. Vásárolni is úgy megyek amikor a tömeg levonult :D

[ Szerkesztve ]

(#157023) nepszter1


nepszter1
addikt

lumbágó derék fájdalomra esetleg nem tudok valami jó kis gyakorlatokat?

(#157024) Radnix válasza nepszter1 (#157023) üzenetére


Radnix
senior tag

Nem tudjuk, hogy tudsz-e. :F ;]

Viccen kívül: én nem értek hozzá sajnos.

(#157022) Ļantos: Ezt nevezem, ez jó kis közösség/társaság!

[ Szerkesztve ]

(#157025) Apollyon válasza nepszter1 (#157023) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Gyakorlatokat nem tudok, de az alvóhellyel mi a helyzet?
Matrac milyen, illetve milyen pozícióban alszol? Hason feküdni nem jó, oldalfekvés ajánlott, így kevésbé (vagy nem) kerül rossz pozícióba a gerinced.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#157026) attiati válasza aelod (#154926) üzenetére


attiati
veterán

"Marha fehérje nem a legjobb. De ezt már kiveséztük itt."

Kerestem, de nem találtam a témát. Mi a baj a marha fehérje porral?
Van egy 70% marha, 20% tojás, 10% tökmag fehérje por.
Tej elkerülésére jónak tűnik.

Közben utánaszámoltam, hogy
1 db tojásfehérjében kb. 0,06g só van.
100g tojásfehérje por = kb 25 db tojás fehérje = 25 * 0,06g = 1,5g só
Van pár tojásfehérje por, amiben 1,7g só van, tehát elég közel van a természetes sótartalomhoz.
Viszont a legtöbb készítményben 3,8g só van / 100g. Így valószínűleg hozzáadott sót tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#157027) Radnix válasza attiati (#157026) üzenetére


Radnix
senior tag

marhafehérje rossz: nem hasznosul, kixarod.
képzeld el ami lehullik az állat feldolgozása során, de nem zsír, na az kerül bele. kap egy csinos matricát hogy beefprotein szuperkomplex, és így lesz a hulladékból profit.
ha beefprotko kell, akkor menj el a henteshez és vegyél egy szép darab marhahúst, abban nem fogsz csalódni.

[ Szerkesztve ]

(#157028) Angel2014 válasza nepszter1 (#157023) üzenetére


Angel2014
addikt

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#157029) benfolds


benfolds
őstag

kezdek ráállni a minden másnapi edzésre, egész jól megy a dolog, talán a súlyokat egy picit csökkentenem kéne, mert a vállaimat érzem néha. még mindig hajlamos vagyok túlzásba esni, pedig megfogadtam, hogy óvatosan, ésszel csinálom. az erőm sokat javult, mondjuk "designra" kicsit többre számítottam. ahogy korábban írtam, alapból teljesen rendben voltam súlyilag, ilyen vékony-sportosnak mondanám magamat, ami a sok biciklizésnek köszönhető. a lényeg, hogy elkezdtem fosni, hogy bár egy kicsit erősebb leszek, de mivel nem eszek semmilyen táplálékkiegészítőt, fogyni fogok. amit nem szeretnék. most úgy néz ki a kajálásom, hogy miután felkeltem, 3-4 órán át nem eszek semmit. ez amúgy az edzés előtti időkben bejött, szeretem, ha akkor eszek, amikor éhes vagyok, ébredés után meg egyáltalán nem vagyok az. szóval éhgyomorra simán pörgök 3-4 órát. az első étkezés sem nevezhető erősportot végzők számára túl ideálisnak, mert az nálam minden, de tényleg minden alkalommal egy valag cukormentes müzliből, 1/2 nagy pohár (225 g) zsíros joghurtból vagy kaukázusi kefirből, esetleg sima kefírből áll + 1 fél kanál méz (régebben egy kanál volt, de szólt a doki, hogy csökkentsem a cukrot, mert az inzulinrezisztencia környékén billegek) + plusz elég sok gyümölcs (ma pl. két alma és két kivi). ennyivel szoktam elkezdeni edzeni, közben néha eszek egy kis édességet, csokis mazsolát, csokit stb. az első étkezést követően 4-5 óra múlva jön a főétkezés. ez mindig más, valami köret + hús + zöldség, vagy főzelék, de sokszor van, hogy bevágok 20 deka zsíros sajtot kenyérrel és zöldséggel. nálam az evés érzésre megy, nincs kedvem meg energiám számolgatni. elég sokat tudok zabálni ilyenkor, sajnos. utána még fenn vagyok 5-6 órákat, de már csak egyszer eszek, az is 99%-ban édesség. régen egy tábla csoki volt, de az előbb említett ok miatt levittem fél táblára, illetve próbálok helyette nem édességet enni, hanem mondjuk mogyorót, abból is régen 20 dekát lazán, de pár hete megállok 10 dekánál. sokszor nem bírom ki és ezen kívül még eszek ezt-azt, amit találok itthon. ma pl a fél tábla lindt étcsoki után megittam a reggeli kaukázusi kefírem másik felét (225 g). és kb. ennyi. a főétkezés, ami mindig más, a másik kettő atom fix. 178/65 vagyok perpill, amúgy 72 voltam, de a cukorcsökkentés pár hónap alatt megtette a hatását. egészségileg minden ok, azok kívül, hogy a derekam és a csípőm tropa.
kérdés: kellene-e ennem valami fehérjeturmixot, hogy ne az izmaimat kezdjem el leépíteni? ha igen, akkor mit? köszi.

(#157030) aelod válasza benfolds (#157029) üzenetére


aelod
veterán

Már meg se haragudj de ez az egész amit étkezésnek hívsz, kuka.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157031) Apollyon válasza benfolds (#157029) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"kérdés: kellene-e ennem valami fehérjeturmixot, hogy ne az izmaimat kezdjem el leépíteni?"

Ebből a mondatodból úgy tűnik, hogy téged is befertőztek a sárgalapos bűnözők.
Egyáltalán nem "kell" fehérjeturmix, ha rendesen kajálsz, a whey egy úgymond élvezeti cikk az egészségesebb fajtából.
De amúgy nem kajálsz rendesen, de akkor sem "kell" a fehérjeturmix, inkább a sok csokikát meg ilyesmit kéne megreformálni az étrendedből.

A túlzabálás egyébként tesztoszteron csökkenést okoz, hosszútávon mindenképp, ha pedig edzel rendesen, akkor nem fognak leesni az izmok. Azokat a gyakorlatokat amiktől fáj a derekad, kerüld.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#157032) do3om válasza Apollyon (#157031) üzenetére


do3om
addikt

Szerintem szüksége lesz fehérjére, rá van kapva napi szinten a csokira :DDD
Szóval mint a cigiseknek a tapasz helyett ajánljunk neki egy kis fehérjét ha jön az édesség utáni megállíthatatlan kényszer. :D Legalább egy nap ennyi fehérje lesz az étkezésében ha már más szinte úgy sincs, árban is valahol ott lesz mit a csokizási költsége.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#157033) Apollyon válasza do3om (#157032) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Oké, magamból indultam ki, én simán leraktam ezeket a szarokat, és eszem helyettük a rendes kaját. Kiskapuk meg kibúvók nélkül.
Az édesség (cukor)megvonás csak 1-2 hétig nagyon rossz, utána elmúlik. Persze vegyen inkább fehérjét valóban, de a kaja lényegi részét előbb rendbe kéne tenni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#157034) BurgBurg válasza nepszter1 (#157023) üzenetére


BurgBurg
tag

Dobj egy email cimet és küldök gyakorlatokat. Nekem ezek rendbe rakták.

(#157035) Ļantos válasza benfolds (#157029) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nem értem, hogy ha ide tudtad ezt beírni akkor az internet adta lehetőségekkel miért nem élsz. Még a legszarabb étkezési gyúrós tanácsoknál is le van írva az alap. Komolyan úgy edzel, hogy egy betűt nem olvastál róla?

(#157036) HussarF

Azért az a vállöv elég durva. Az ő testzsír%-a nem két számjegyű, az tuti:
[link]

(#157037) bigmasterg válasza benfolds (#157029) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha alakulni szeretnél, akkor az "akkor eszek, amikor éhes vagyok" módszer nem igazán fog működni.
Ha a doki azt mondja, hogy inzulinrezisztencia környékén billegsz, akkor a helyedben nullára csökkenteném a hozzáadott cukor bevitelt, nem ilyen fél tábla csoki és fél kanál méz, mazsola stb..

Sokkal többet kellene enned, mint amire gondolsz, de kerüld a gyorsan felszívódó szénhidrátokat és egyél több természetes fehérjét.

(#157038) aelod válasza bigmasterg (#157037) üzenetére


aelod
veterán

Továbbá a sok tejtermék sem épp ideális...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157039) medica válasza HussarF (#157036) üzenetére


medica
senior tag

Biztos nem, de amúgy érdekes ez: én pl jobban futottam a maratont 83 kilósan (sikerült 3 órán belül) mint 75 kilósan nagyon alacsony zsírszázalékkal. Egyszerűen alkati dolog. Hőkimerülésem volt többször is amikor elszúrtam a folyadékbevitelt. Meleg is volt, komoly tempo, túl magas pulzus - nem bírsz frissíteni, aztán a vége infúzió. Borzasztó szar érzés amikor tudod hogy inni kell de nem bírsz.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#157040) aelod válasza medica (#157039) üzenetére


aelod
veterán

Ekkora távoknál az energianyerés már mindenből történik: glikogén, izom, zsír minden szóval jó ha van tarcsiban ez-az.

(#157036) HussarF

Annyira azért nem volt szárat ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157041) Radnix válasza HussarF (#157036) üzenetére


Radnix
senior tag

De szegény 46-nak néz ki, nem 26-nak :(

(#157042) Radnix válasza benfolds (#157029) üzenetére


Radnix
senior tag

Ezekkel a jelenlegi "beállításokkal" eredményeket nem fogsz elérni, azon kívül, hogy minden másnap elfáradsz a teremben (ezzel nincsen baj, van aki csak azért megy le).
Ha így folytatod, akkor változatlanul fogsz kinézni 0.5, 1 és több év múlva is.
Erősödni picit fogsz, talán valami mikroszkóppal kimutatható izommennyiséget magadra is pakolsz közben, de ne számíts szemmel látható változásra.
Ha nem vagy hajlandó számolni a dolgokat, vagy robot módjára ráállni egy egyszer kiszámolt étkezésre, akkor ez a realitás.
Még egy köztes megoldás lehet az általad említett fehérjeturmix fogyasztás, de esetedben az is olyan, hogy adunk a szarnak egy pofont. Kezdő lépésnek azért megteszi, hogy iszol naponta 2x 50g tejsavót, hogy legalább valami értelmezhető fehérjebeviteled legyen, aztán tájékozódj a témában és nézz szembe a realitásokkal, hogy jól programozott edzéssel, aránylag jól betartott étkezéssel is hosszú idő, amíg szemmel látható változást érhetsz el.

(#157043) Zola007 válasza Radnix (#157041) üzenetére


Zola007
veterán

Az élsport és a dopping elég érdekes dolgokat tud művelni az ember korával :)

Anatoliy Pisarenko 24 évesen :DD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#157044) Woodslave válasza Zola007 (#157043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az még hagyján de nő

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#157045) Radnix válasza Zola007 (#157043) üzenetére


Radnix
senior tag

Ő is már az anyatejjel szívta magába a tesztoszteront :D
Ilyen bajszom 40 évesen se lesz :))

(#157044) Woodslave: pasztmek.... :D

[ Szerkesztve ]

(#157046) aelod válasza Woodslave (#157044) üzenetére


aelod
veterán

:C :C :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157047) Zola007 válasza Radnix (#157045) üzenetére


Zola007
veterán

Azért 24 évesen 260 kilós lökéshez kell ekkora bajusz ;)

Szovjetúnióban akkoriban félmillió regisztrált súlyemelő volt
Tilos volt a bodybuilding, aki erősebb vagy izmosabb akart lenni, az elkezdett súlytemelni.

A profiknak fizették a cuccot, őt is elkapták vele pl. a repülőtéren is.
Ez egyébként egy jó interjú vele, ha van 10 perced
Érdekes dolgok vannak benne a 80-90-es évek erősportjáról: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#157048) Zola007 válasza Woodslave (#157044) üzenetére


Zola007
veterán

kabbe ;]

Heidi Krieger olimpiai bajnok német súlylökő nő.
Kicsit megszaladt a cucc anno.
Manapság már Andreas Krieger néven fut.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#157049) aelod válasza Zola007 (#157048) üzenetére


aelod
veterán

Igen csak akkor eléggé mások voltak a drogok min most. Elég csak megnézni az #instafit alatt felugró néniket :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#157050) gyuri860213 válasza Zola007 (#157047) üzenetére


gyuri860213
tag

Ment privát, kérlek nézz rá ha van időd:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.