Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72201) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van itt olyan aki csirke helyett inkább olajos halat töm a búrájába fehérjeként?
Megteszi? Az a baj, sok pöcsömöccse gyártó nem képes feltüntetni hogy mennyi fehérje van benne, sajnos sok ilyet láttam már, és így nehezebb kiválasztani a megfelelőt

Vagy inkább a csirke?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#72202) Woodslave válasza enginev3.0 (#72201) üzenetére


Woodslave
nagyúr

annak jó sok pénze lehet ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72203) Woodslave válasza Zola007 (#72199) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagyon utálom ha várnom kell vagy el kell térnem a tervtől. Én az vagyok aki mindig beszáll.. Ha véletlenül valakinél izmosabb vagyok annak legalább mindig az utolsó szettje ;] :N :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72204) Ijk válasza kona005 (#72200) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én azok közé a majmok közé tartozom akik tárogatógépen tudnak tárogatni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72205) kona005 válasza Ijk (#72204) üzenetére


kona005
senior tag

Most nem azért mondtam... Értetted a lényeget gondolom....

(#72206) zsolt1225 válasza Woodslave (#72203) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

A legtöbb esetben én is mindig beszállok, legalább haladok gyorsabban én is, meg őt is siettetem. De néha van, hogy 3-4-en vannak egy gépnél és többet beszélnek, mint húznak...

(#72207) Dashes


Dashes
őstag

Sziasztok! Akit érdekelnek Myprotein es termékek, privátban vagy hardveraprón lehet érdeklődni!

Impact Diet Whey 3kg(csoki és vanília) , Thermopure 90tab. , L Carnitine 90tab. , Alpha Men 120tab., Creatine Monohydrate 250g, Instant Oats 2.5kg, BCAA Plus 1000mg 90tab.

[ Szerkesztve ]

(#72208) nepszter1


nepszter1
addikt

Nagyon gyanus nekem ez a bodybuildingbolt.hu vettem tőlük egy reno flexet kinyitom éppen egy picit volt felnyítva a védő csomagolás a tetején az a alufólia ... Aztán egy biotech-es Creatine Phosphat-ot annak meg éppen egy leheletnyi tartotta a csomagolást.

Elképzelhető hogy hamisítják a termékeket ? :Y

(#72209) FollowTheORI válasza nepszter1 (#72208) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem eddig semmi sem tűnt hamisnak amit ott vettem. Szerintem nem. :)

Persze ma már sose tudni...

A hologrammok meg a fóliák legalábbis stimmeltek és a porban sem vettem észre eltérést (BSN és ON termékeknél).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72210) Ribi válasza FollowTheORI (#72209) üzenetére


Ribi
nagyúr

És észrevetted volna hatás alapján, hogy mondjuk a fele csak valami hasonló ízű cucc? Gondolom nem. :U

(#72211) FollowTheORI válasza Ribi (#72210) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát... nyilván nem, de azt hogy hogy oldódik, habzik e, milyen az állaga... az azért feltűnne. :)
Ilyenben pedig biztos van eltérés, ha valamit régóta használsz.

De ilyen alapon bármelyik bolt bármelyik termékkel átverhet/átverhető...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72212) HussarF válasza nepszter1 (#72208) üzenetére

Én leírtam már erről a véleményem régebben, de fene tudja. Nekem az a pár ezer forint különbség nem éri meg a bizonytalanságot.

(#72213) ztoldy


ztoldy
senior tag

Sziasztok!

Örülök, hogy rátaláltam a fórumra, látom pörögnek itt az események.

Én is vásároltam már a bodybuildingbolt-ból. Nem hiszem, hogy hamisítanák a terméket, csak nagyon kis árréssel dolgoznak. Most vettem Biotech-ben bcaa-t, rajta volt a gyári zárófólia, de mikor letéptem már ki volt szóródva a por a menet alá. Gyárilag rossz volt a tömítés a kupak alatt.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72214) Woodslave válasza ztoldy (#72213) üzenetére


Woodslave
nagyúr

zstoldi lennél mi is örülnénk ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72215) ztoldy válasza Woodslave (#72214) üzenetére


ztoldy
senior tag

akkor le is lépek inkább.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72216) nepszter1 válasza HussarF (#72212) üzenetére


nepszter1
addikt

Én se fogok ott vásárolni többet az biztos.

(#72217) Zola007 válasza nepszter1 (#72216) üzenetére


Zola007
veterán

debreceni boltjukban rendben lévőnek tűntek a cuccok.
Nutrend Flexitet vettem, de megnéztem majdnem mindent.
Nekem inkább úgy tűnt, hogy nem itthon vannak azok a dolgok leszámlázva, ezért olcsóbbak.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72218) syl5 válasza HussarF (#72212) üzenetére


syl5
őstag

Leszoktam én is a bbboltról.
Igaz nem olyan jó az íze, de inkább rendelek UK-ből Myprotein-t nagy tételben és olcsóbban is jövök ki, és növök is tőle. Nekem bejött.
Egyébként bbboltra visszatérve az tényleg elég gyanús hogy mindegyik termékről szinte le van válva a védőfólia, ha meg megveszed márkaboltba úgy kell körbevágni késsel, mert nem jön le róla.
Több fehérjével, vitaminnal jártam így, és pl az ON whey is szinte annyi különböző dobozba volt ahányszor vettem. Viszont a flexit az mindig jó volt és helyre is rakott!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#72219) ztoldy válasza syl5 (#72218) üzenetére


ztoldy
senior tag

Melyik mypro terméknek nem olyan jó az íze, ha szabad megkérdeznem?

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72220) syl5 válasza ztoldy (#72219) üzenetére


syl5
őstag

Impact whey csoki mogyoró nagyon gáz, gyak a csokit nem érezni benne.
Blue berry BCAA-tól elsőre majdnem elhánytam magam olyan édes. Olyan édes néha fáj tőle a fogam.
Csoki banán impact whey jó, de nem az a kimondottan finom.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#72221) KoVee84 válasza syl5 (#72220) üzenetére


KoVee84
senior tag

furcsa ízlésed van...
-blueberry-s bcaa nekem is van, tök jó, ha szerinted nem, akkor kóstold meg az ízesítetlen bcaa-t ;]
-a fehérjék közül amit eddig ittam, mind ízlett az ananászos kivételével, ha szerinted nem, akkor kóstold meg a biotechet vagy a twinlabot ;]

[ Szerkesztve ]

(#72222) Coccolino_O válasza bigmasterg (#72156) üzenetére


Coccolino_O
őstag

De egészséges lehet, hogy karikába hajlik a gerince. Jesus.

(#72223) Koppanyvezer válasza syl5 (#72220) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Fasza... pont mogyoróscsokisat rendeltem... reméljük nincs igazad. :D

Amúgy nekem sosem volt gondom a bboltból vett cuccok védőfóliájával. Viszont biztosan "import" a cucc, mert mindig valami szlovák felirat volt a dobozaikon... viszont már én sem veszek tőlük nagyon semmit, mert 1, sosincs készleten, ami kéne 2, már annyival nem olcsóbbak.

Steamen: xxxpaulxxx

(#72224) ztoldy válasza syl5 (#72220) üzenetére


ztoldy
senior tag

blueberry 4:1:1 bcca-t iszok még éppen van az 1kg-ból, nem rossz, de ittam már jobbat is, viszont nem vesz el sok tartalmat az ízesítés más gyártóhoz képest.

Most vettem biotech bcaa flash almásat, hát nem lesz a kedvencem, na ez rettentő édes, érezni rajta az édesítő ízt konkrétan.

Impact whey-ből rendeltem karamellásat, borzalmas volt. A vaniliás habzott, a sütikrémes nagyon édes volt más gyártóhoz képest, a natúr az natúr, chocolate smooth hát nem annyira nyerő, de meg lehet inni.

True whey, banán krém nagyon finom.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72225) HussarF

Nincs a mypro ízével sem különösebb probléma, csak nincs bennük annyi ízfokozó meg só ezért elég halványnak érződik egy scitechez képest pl.

(#72226) ztoldy válasza ztoldy (#72224) üzenetére


ztoldy
senior tag

rosszul írtam, nem karamell volt, hanem toffee és true whey az is, borzasztó :)

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72227) ztoldy válasza HussarF (#72225) üzenetére


ztoldy
senior tag

hát igen, emlékszem mikor édesszájú ismerősöm azt mondta a scitec-re a 2kg vége felé, hogy nem tudja meginni, mert annyira édes

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72228) Woodslave válasza ztoldy (#72227) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nagyon az ízesítetlen ellen voltam, "legyen jutalom" blabla, aztán amióta vettem egyet teljesen rendben vagyok vele. Mondjuk én csak edzés előtt meg után iszom, tehát nem zabos reggeli része, de nagy tételben már nem vennék ízesítővel telenyomottat.

Karácsonyra kaptam egy meggyes biotechet az pl finom. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72229) ztoldy válasza Woodslave (#72228) üzenetére


ztoldy
senior tag

Most én is áttértem biotech fehérjére, mert egészségpénztárra meg tudom venni, karamell-capuchino ízben nagyon jó.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72230) kexksz válasza ztoldy (#72229) üzenetére


kexksz
addikt

Hogy? :Y

(#72231) Dicker válasza nepszter1 (#72208) üzenetére


Dicker
őstag

Egy volt rendőré a bolt"hálózat", azoktól bármi kitelik. ;]

Egyébként meg amerikai dolgoknál teljesen más sokszor az európai változata. Én gyakran rendelek bb.com-ról, sokkal minőségibbnek hat az állaga, volt, aminek az íze is más volt, de még a csomagolása is. Jó eséllyel valami hasonlót kevernek ki itthon is egy üzemben, csak eladták a cégek a csomagolást, így nekik ez tiszta profit a többi meg az alvállalkozó dolga, nem feltétlen jelenti, hogy bóvli, de semmiképp sem ugyanaz.

Például a profigym-ről nem rendelnék többet, az ő kreatinjuk még ránézésre sem hasonlított a külföldről rendelthez.

[ Szerkesztve ]

(#72232) gomsadib válasza kexksz (#72230) üzenetére


gomsadib
tag

Herbária...

[ Szerkesztve ]

(#72233) ztoldy válasza kexksz (#72230) üzenetére


ztoldy
senior tag

Bemegyek a boltba és lehúzzák a kártyát :D
Privátban elküldöm hol szoktam vásárolni szép kártyával és ep-ral.

Nem herbária, biotech üzlet és minden termék van.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72234) gomsadib válasza ztoldy (#72233) üzenetére


gomsadib
tag

Ez nekem is új....

(#72235) ztoldy válasza gomsadib (#72234) üzenetére


ztoldy
senior tag

Ment neked is privát

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72236) KoVee84 válasza ztoldy (#72226) üzenetére


KoVee84
senior tag

toffee? nekem az a kedvencem! ...ízlések és pofonok :DDD

(#72237) ztoldy


ztoldy
senior tag

Annyian írtok, hogy hol lehet EP-ral meg szép kártyával vásárolni, hogy ez már 1-1 go protein bar lesz személyenként :C

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72238) Koppanyvezer válasza Woodslave (#72228) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Azért a Stillmass WPC80 cement után kóstolj majd meg pl egy ízesítetlen Mypro-t... az tényleg jutalom az előbbihez képest :D

Steamen: xxxpaulxxx

(#72239) Woodslave válasza Koppanyvezer (#72238) üzenetére


Woodslave
nagyúr

cement? :Y ha vársz fél percet kanál nélkül feloldódik szerintem :D Minden eszembe jutott róla (na jó nem minden ;] ) de a cement biztos nem. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72240) Koppanyvezer válasza Woodslave (#72239) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Nem az állagára értettem.
De jó... ok... legyen liszt:D

Steamen: xxxpaulxxx

(#72241) madle válasza Dicker (#72231) üzenetére


madle
őstag

A bodybuildingboltos dolog pontosan úgy van ahogy Dicker kolléga mondja, az egész hálózat az övéké. Szerintem Áfával játszanak azért ilyen olcsó, de mint tudjuk az amerikai termékek 90% nem ugyan azt kinálja EU-ban, hiányoznak belőle dolgok, ezért lehet az is hogy itt csomagolják már be, gyengébb minőségben vagy akármi... De az sem kizárt hogy számos terméket hamisítanak, de ez nem csak az ő boltjukra igaz, hanem az egsz tápkieg palettára... Egyébként már nem dolgoznak olcsón.

Nutritiondiscount egy jó hely, ott figyelnek az eredetiségre, pontosak, és precízek, azt kapod amit veszel.

(#72242) Woodslave válasza Koppanyvezer (#72240) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja a cement íze nincs meg. De amúgy tényleg liszt. De kv-ba meg ch-val edzés után lexarom tényleg. Én is hc lettem ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72243) ztoldy


ztoldy
senior tag

Összeszedtem néhány helyet, ahol tudsz cafeteriával vásárolni (EP, SZÉP, erzsi).

[link]

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72244) Woodslave válasza madle (#72241) üzenetére


Woodslave
nagyúr

múlkor linkeltem egy oldalt ahol az amerikában top60 fehérjét és tömegnövelőt vizsgálták be. Már nem emlékszem az oldalra, de ha megnéznéd nem biztos hogy továbbra is az azokat favorizálnád :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72245) madle válasza Woodslave (#72244) üzenetére


madle
őstag

Elhiszem ám, nem kell félteni egyiket sem persze, De inkább azokat mint az eu-s szemetet. Mondjuk ahogy mondtam, már régóta nem eszek semmi kiegészítőt, és nem is bánom, jó ez így a kajával. :))

(#72246) FIREBLADE78 válasza madle (#72245) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Egy fehérje elmegy azért. Alap a vitamin és ízületvédő. De ha megeszed kosztban akkor felesleges,max edzés utánra valami olcsó szart

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72247) madle válasza FIREBLADE78 (#72246) üzenetére


madle
őstag

már jó ideje nem eszek semmit, aztán néha rágondolni is jó, hogy edzés után meginnék egy jó dupla csokis ON-t. Csorog a nyálam, de valahogy úgy vagyok vele, hogy mi a fenének költsek rá, mikor baszki ugyan úgy fejlődök mint mikor 30 ezreket költöttem havonta ilyen szarokra. Jó, annyi hogy Aminosavat tolok azért, mert nem bírnék úgy regenerálódni... lehet fehérjére is teljesen elcsábulok és veszek egyet, aztán edzések után legalább egy adagot betolok, az íze kedvéért. :DDD

(#72248) syl5 válasza ztoldy (#72224) üzenetére


syl5
őstag

Én már elszoktam az édes dolgoktól és nem is igazán kívánom, szeretem már azokat. Ezerszer jobban megeszik egy jó marhasteak-et, sütőben sült burgonyát, grill zöldségeket, sült lazacot, pizzát, igazi jó hamburgert, halpaprikást, egy jó pörköltet savanyúsággal, mint bármi édeset.
Már csak azért is, mert a sok cukor már annyira elferdítette az emberek ízlését, hogy bármilyen süti csak egy nagy cukordarab szinte számomra annyira édes.

A choc smooth is elég rossz igen, olyan mint egy nagyon rossz minőségű mikuláscsoki.
És ezek nem egyedüli vélemények.

De félreértés ne essék nem az íz a lényeg, csak megjegyeztem hogy ugyan ízre nem világbajnok de minden másban igen a mypro.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#72249) SchumiBácsi válasza madle (#72241) üzenetére

Ha már úgy is porondon van ez a bolt, megkérdezném hogy vajon az ízületvédő tiszta?

Nem mértem mostanság még fel, de párhónapja kerestem és sehol nem volt - most úgy tűnik van :D
Tavaly vettem utoljára Animal Flex-et, a doboz tetején egy fémlemezt kellett lehúzni. Ez vajon megfelel az eredeti állapotnak?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#72250) madle válasza SchumiBácsi (#72249) üzenetére


madle
őstag

Ne adj ki ennyit rá, vedd meg ezt a pakkot, legjobb izületvédő amivel eddig találkoztam. Anyumnak is ezt vettem és nagyon jó eredményeket hozott.

ITT a pakk, hozzáteszem, nem szeretem ezt az oldalt, meg a társaságot, de jelenleg itt lehet kapni.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.