Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71701) kk831228 válasza FIREBLADE78 (#71694) üzenetére


kk831228
addikt

Már nem... ;] ;] ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#71702) Zoo123


Zoo123
senior tag

B.U.É.K minden kedves gyúróstársnak! :)

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#71703) Unsign


Unsign
tag

Proteingazdag új évet kívánok

(#71704) SchumiBácsi

Izom-gazdag újévet ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71705) madle


madle
őstag

Ilyenkor másnap meg azt érzem, hogy egy csoffadt teleszart búvárruha vagyok.... lesz miért küzdeni idén is :D

BÚÉK

(#71706) soldierboy


soldierboy
tag

Amúgy ha valakinek esedékes, akkor glutamin+magnézium kombó nagyon jó másnap ellen. Még tavaly olvastam egy Peak-es hírlevélben, azóta néhányszor használtam ezt a trükköt.

(#71707) Lajkó válasza soldierboy (#71706) üzenetére


Lajkó
őstag

Magnézium van, de glutamin az nincs! Nem jó helyette bcaa? :U

Hehe, ma elmarad a hátazás... :(

(#71708) soldierboy válasza Lajkó (#71707) üzenetére


soldierboy
tag

Hát én úgy szoktam, hogy amikor hazaérek bekeverek egy 5-8gramm glutamint és mellé pár tabletta kalcium+magnezium és úgy elég jól használ. Most már van por alapú magnéziumom is, úgyhogy egy konkrét másnaposság elleni shaket tudok csinálni.

Nem tudom, hogy BCAA jó-e, de ahol én erről olvastam azt nem írták.

(#71709) syl5 válasza Lajkó (#71707) üzenetére


syl5
őstag

Nem jó a Bcaa ilyen célra.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#71710) Zola007


Zola007
veterán

Ki tervez ma edzést?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71711) t1 válasza Zola007 (#71710) üzenetére


t1
addikt

Tervezni terveztem de nincs nyitva a terem :(((

(#71712) Lajkó válasza Zola007 (#71710) üzenetére


Lajkó
őstag

Aki tegnap nem bulizott?! :U :))

(#71713) Zola007 válasza Lajkó (#71712) üzenetére


Zola007
veterán

5 kör jöttem haza, most 1 kor keltem, este tolok egy itthoni laza lábazást, úgy döntöttem :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71714) madle válasza Zola007 (#71710) üzenetére


madle
őstag

Nincs értelme :D

(#71715) venge válasza Zola007 (#71710) üzenetére


venge
tag

Délelőtt letoltam egy laza váll, bicepszet.

(#71716) Zola007 válasza venge (#71715) üzenetére


Zola007
veterán

itt az én emberem :)
Én most vállat kihagyom vasárnapig, mert tegnap a villamoson ülve az előttem álló csaj nem kapaszkodott rendesen és hirtelen nem esett olyan jó megtartani 60 kilót egy kézzel, hogy rám ne essen :(

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71717) venge válasza Zola007 (#71716) üzenetére


venge
tag

Aha! Gondolom a középső ujjad is meghúzódott, amikor beleakadt a 3,14nájába! :B

(#71718) Zola007 válasza venge (#71717) üzenetére


Zola007
veterán

annyira nem volt vicces, egyébként is majdnem elestem mikor szálltam le
A f.sznak kell a sofőrnek pont szilveszter este gyorsulási versenyt játszani egy 40 tonnás villamossal.
Borulgattak az emberek mint a dominó, pedig akkor még részeg se volt senki este 8-kor

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71719) Lajkó válasza Zola007 (#71718) üzenetére


Lajkó
őstag

Téves! A jobbak már legalább egyszer kijózanodtak este nyolcra! :B

(#71720) kona005 válasza Lajkó (#71719) üzenetére


kona005
senior tag

LOL és tényleg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71721) Zola007 válasza Lajkó (#71719) üzenetére


Zola007
veterán

betankolva azért be volt pár embernél.
Mellettem állt két 3 fős társaság. Egyiknél nagy zöld tescós szatyor, 2 üveg Johnny, 3 féle vastagnyakú pálesz, valami konyak, meg egy vagon sör.
Másik bagázséba nem láttam bele, de egy 60 literes sporttáska volt tele és ketten vitték :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71722) HussarF

Én pont 2x annyit ittam, mintha csak feleennyit ittam volna. Az a lényeg, hogy sokat kell mozogni, nem csak ülni és akkor nem üt be annyira, meg nem leszel rosszul :DD

[ Szerkesztve ]

(#71723) headhunter


headhunter
addikt

(#71724) kona005


kona005
senior tag

Valaki valami jó ízületvédőt?

(#71725) Lajkó válasza headhunter (#71723) üzenetére


Lajkó
őstag

Most akkor nem az van, hogy le kell menni vízszintesig, meg nem kinyújtani teljesen a lábat? :U

Hagyjad már! Még jó hogy nem fából csinálta az öreg! :))
Meg mi lesz a következő? Talicskával fogunk kitörni, vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71726) FIREBLADE78 válasza userxy (#71700) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

nagyon helyes :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71727) Zola007 válasza Lajkó (#71725) üzenetére


Zola007
veterán

Ez azért nem akkora újdonság, egyébként a helyes tartást segíti

Van már erre eszköz, úgy hívják Hex-bar:

Egy ilyet akarok majd kérni a terembe, ha hajlandóak venni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71728) kona005 válasza Zola007 (#71727) üzenetére


kona005
senior tag

Semmi, hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

(#71729) Dicker válasza headhunter (#71723) üzenetére


Dicker
őstag

Én használtam már ilyet évekkel ezelőtt is.

(#71730) Zola007 válasza Dicker (#71729) üzenetére


Zola007
veterán

egy ideig jó erre a 2db 48 kilós kettlebell is, de gondolom te hamar kinőtted ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71731) NORBl


NORBl
aktív tag

Guggolás után furcsa "gerinc érzetet" éreztem alsó felében a hátamnak.Utána való lábtoló is kellemetlen volt, nem is erőltettem.Most pihenőnapon is érzem kicsit, ha hajolok. 70 kg - "fődig" guggolás volt, szóval nem volt sok a súly, amúgy se szoktam sokkal több súllyal végezni a gyakorlatot. Övvel, homorú háttal guggolok, mi lehet a baj ? + szakaszban nem eléggé kontrollárt, és kicsit bedomborodhat ? Ennyire nem éreztem még soha.

(#71732) xcds válasza NORBl (#71731) üzenetére


xcds
őstag

Lehet, hogy nagyon előredőlsz. Vagy csak simán nem szereti a derekad a guggolást. Próbáld ki a Hack-guggolást, ha tudod.

(#71733) BÁ Nutrition válasza Lajkó (#71725) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez max arra jó hogy a szorításod fejlszted vele nagy súllyal

meg hosszabb távon lehet a térdet nyírja
bár szoktak felhúzni emelvényről is, szal erőemelőket kell kérdezni.

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71734) soldierboy


soldierboy
tag

Kuszkusszal ki hogy áll tömegelős kajaként?

(#71735) kona005


kona005
senior tag

Brácsa kivan már az ünnepisemminincsnyitvarendesenkéthete dologgal, nem baj hétfőtől megint minden a régi :)

(#71736) t1 válasza kona005 (#71735) üzenetére


t1
addikt

Teljesen egyetértek :R

(#71737) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Carb-f mennyivel jobb mint szőlőcukor? (edzés utáni turmixba gyors szénhidrát miatt)

(#71738) FIREBLADE78 válasza kona005 (#71735) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mi most is dolgozunk,ja és egész karácsonykor is,szent este is,ennyi,ezek meg bezárnak egy szar 31.én délután 2-kor,miért? Tán vakarózni kell előre 6 órát a diszkóra vagy mi a faszom? Ezért tart itt ez az roszág ahol tart

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71739) headhunter válasza nepszter1 (#71607) üzenetére


headhunter
addikt

(#71740) SchumiBácsi válasza Zola007 (#71727) üzenetére

Én olyasvalamit tervezgetek most, hogy volna egy cső, karabiner, lánc, ismét cső és a végén egy lemez. Erre felférne bizonyos mennyiségű súly és ehhez hasonló módon guggolhatnék az elején.

Egyébként edzettem én is ma, vállat :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71741) madle


madle
őstag

Szerintem meg akinek fáj a dereka a guggolástól lehet egyáltalán nem is kellene erőltetni, mert évek után komoly problémái lehetnek belőle. Egyébként én a sima guggolásra esküszöm, kedvenc gyakorlatom. A fájó derék oka lehet még az, hogy gyenge. Csomó gyakorlattal lehet erősíteni, persze kurva óvatosan.

(#71742) kona005 válasza FIREBLADE78 (#71738) üzenetére


kona005
senior tag

B@zik ezek, azért megnézem hátha lesz már ma terem...

[ Szerkesztve ]

(#71743) Ijk válasza madle (#71741) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vagy szarul guggol.
130-nál többel nem merek, azt is ha áll mögöttem olyan aki tud segíteni, mert érzem hogy egyre jobban bedőlök előre.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71744) madle válasza Ijk (#71743) üzenetére


madle
őstag

Nekem is ez a bajom, hogy előredőlök. Guggoláshoz nem használok semmit, egyedül ha maxolok akkor szoktam bandázst meg övet felvenni, egyébként nem, mert nagyon cseszi a csípőmet az a kurva derék öv.
Alapjáraton nagyon vékonyak az izületeim és vékony csontozatú is vagyok, a vádlim a gyengém, viszont a combomban van kraft. Nekem is 130-140 a szériasúlyom guggolni, de nem is törekedem felfele, mert úgy érzem, hogy későbbiekben sz.rni is kell majd erő még. :)

Szerintem ezt az előredőlést lehetne korrigálni, ha kisebb súlyokkal dolgozna az ember, mert nálam nem jelentkezik már 100-110 kg-nál, de azt meg nem érzem meg úgy, hogy kinyírná az izmokat. sok ismétlésre meg nem törekszem kondiban, mert azt crossfiten megkapom mikor olyan van.

(#71745) barisj


barisj
aktív tag

Sziasztok! A napokban adnank le myprotein rendelest, pontosabban hetfon. Barkinek barmi kell, irjon :) Illetve rendelunk 6000res kiszerelesu halolajkapszulat. Kb 5k lenne 600db. Kb 5-6ember kell meg. Irjatok :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#71746) madle válasza barisj (#71745) üzenetére


madle
őstag

Melyik oldalról szoktatok rendelni egyébként? Vagy mindig ahol kedvezőbb? Én annó mindig úgy halásztam össze a legkedvezőbb oldalakat. :)
Emlékszem mikor elkezdték tolni jobban az amerikai márkákat, akkor volt, hogy az ON Whey Gold 10.000Ft volt a 2,3Kg-os kiszerelésben. Meg a Syntha 6 is. Át is futott az agyamon, hogy lehet nem is eredeti cuccokat forgalmaztak, hanem valami átcsomagolt EU-s kotut.

(#71747) bigmasterg válasza madle (#71746) üzenetére


bigmasterg
addikt

Myprotein rendelés alatt erre gondolt. (UK)

(#71748) madle válasza bigmasterg (#71747) üzenetére


madle
őstag

Azt hittem ezt valami helyi forgalmazótól rendelitek meg. Gondolom akkor ezt itthon nem kapni. Haverom kint Angliában egyébként ezt eszi és esküszik rá, másik meg nagyon nem. Gondolom ez is egyén függő, valakinek bejön, valakinek nem.

(#71749) FIREBLADE78 válasza madle (#71748) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Egyik sem csodaszer. Ez sem jobb semmivel, mint a többi

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71750) madle válasza FIREBLADE78 (#71749) üzenetére


madle
őstag

Ezzel tisztában vagyok, elköltöttem már én is ezekre a szarokra egy használt Passat árát :D mire rájöttem, hogy kell e ez egyáltalán nekem. Rendesen kajálgatok, a lehetőségekhez képest és teljesen meg van az a forma ami kell. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.