Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) bbuffy válasza FIREBLADE78 (#75996) üzenetére


bbuffy
senior tag

Víz ízű? És a fehérje?

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#76002) Cassidey válasza FIREBLADE78 (#75999) üzenetére


Cassidey
senior tag

A cipőt, nem erről volt szó? Hogy Zola kettőt visz magával, egyikben melegít és fut?, másikban lábazik. Nem egy táskával jársz a terembe alapból, benne törcsivel, meg ruhával, cipővel? Gondolom nem egy extra párral a kezében mászkál bent, hanem átveszi az öltőzben amelyik kell neki. Most nagyon szőkének érzem magam. :F

Bokapánt a neve, én is nemrég vettem. Mi az a láb bicepsz?

[ Szerkesztve ]

(#76003) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#76002) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

jól írtad le,én írtam hülyén,am én is szőke vok ;] :DD
Az kell nekem. Most latinul írjam le az izmokat ? :) Arról a gyakorlatról,mozdulatról beszélek,amikor hason fekszel a padra és a lábad hajlítod a segged irányába. Na ezt a gyakorlatot 10-15kg-nál többel nem vagyok képes a térdem miatt végezni. Hiába csinálom lassan,100 millió ismétlést,az sem ér semmit. Néha "durran",de inkább csak megfájdul az izület
Combhajlítókat akarom dolgoztatni,de a merevlábú édeskevés
Pántot hol vetted? Látok 1,300 Ft-tól kezdve 5.000-ig

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76004) Cassidey válasza FIREBLADE78 (#76003) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem hallottam még rá soha ezt a kifejezést. :) Hú, valami webshopból, nem kell semmi extra. De mit akarsz azzal pontosan csinálni? Én azzal csak seggre edzek.

(#76005) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#76004) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ha a lábam kb 80-90 fokig emelem,hajlítom be az még nem nyírja a meniscusokat,nem fáj,nem kellmetlen és arra gondoltam,hogy a csigánál eszetlenkedek valamit vele (ha van értelme)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76006) Cassidey válasza FIREBLADE78 (#76005) üzenetére


Cassidey
senior tag

Majd a fiúk jönnek és megmondják a tutit, de én nem szórakoznék ilyennel, ha a felhúzás meg megy.. Én csak az izoláció miatt csinálok ilyen furcsaságokat, egyébként nem látom semmi előnyét a te szitudra.

(#76007) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#76006) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Felhúzás csak egy? Mi mást lehetne? Próbáltam kézi súllyal a labfejek közé,de az sem volt jó. :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76008) kexksz válasza _NCT (#76000) üzenetére


kexksz
addikt

MyFitnessPal gyakorlatilag tud mindent.

(#76009) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#75997) üzenetére


Zola007
veterán

Én értettem, te nem érted :N
Termen belül hurcolom hátizsákban.
Én nem vagyok az a fajta, aki 5 helyen szétpakol
Törölköző no.1, törölköző no.2, cipő, víz, edzésterv, könyökbandázs, mp3-lejátszó, stb egy hátizsákban egyben hurcolom egyik géptől a másikig

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76010) G@ß! válasza Zola007 (#67052) üzenetére


G@ß!
őstag

Jó régi hsz-re, de sose késő...
Magnéziumból milyet érdemes venni?

(#76011) proof88 válasza Ijk (#75715) üzenetére


proof88
addikt

Mikor kezdtél el edzeni? Gondolom nem 2005-ben?

(#76012) Zola007 válasza G@ß! (#76010) üzenetére


Zola007
veterán

karbonátból a legolcsóbbat

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76013) FollowTheORI válasza G@ß! (#76010) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Magne B6... ami ér is valamit.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#76014) Logeeen válasza kexksz (#76008) üzenetére


Logeeen
senior tag

Kár, hogy magyarul nem tud.. :(

#Xiaomi 13T#

(#76015) _NCT válasza kexksz (#76008) üzenetére


_NCT
őstag

Köszi :R

(#76016) HussarF válasza Ijk (#75715) üzenetére

Ez a hsz nekem is kimaradt. Egy dolog érdekelne: Miért takartad ki rajta a fejed, amikor a többi képen nincs kitakarva? Lehet, hogy nem is te vagy a before képeken, csak mutogatod itt a nagy átváltozást? ;]

(#76017) Woodslave válasza HussarF (#76016) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom máshol is menőzik ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76018) Ijk válasza HussarF (#76016) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mert az első képen olyan fejem van amit még ismerősöknél sem vállalok, aztán akkor módszeresen kitakartam a többit is. ;]
Közel 10 év alatt, 20-30 között sokat változik a test, 20 évesen esélyem sem lett volna a mostani formára.
2008-as képen 90 kiló vagyok, 2009-ben kb ugyanolyan "fizikummal" kezdtem el úszni, fekvőtámaszozni, rá egy évre gyúrni. Konditerembe csak azért mentem be mert nyáron bezárt mindig az uszoda akkoriban. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76019) _NCT válasza HussarF (#76016) üzenetére


_NCT
őstag

Én nem látok változást :R ;]

(#76020) shteer válasza FIREBLADE78 (#75999) üzenetére


shteer
titán

Csak 1 cipo? Melyik? A jobb vagy a bal?

..szerintem jónak tűnik

(#76021) _NCT


_NCT
őstag

Ez a myfitnesspal valami durván jó app android-ra, a sima CBA-s müzlit vonalkód alapján simán felismerte, így sokkal könnyebb lesz vezetni a kajálást.

Más: ki hogyan szokott bemelegíteni? Most itt nem a sárga kapszulára vagyok kíváncsi, tapasztalatokra. Én szoktam karkörzéssel bohóckodni, meg kb 30-40kg-al 20-30 ismétlést nyomni ferdepadon, ha mellezek, karra szintén állva kétkezes bicepsz szokott lenni, 20-30 ismétlés stb stb....

Azért kérdezem, mert valamit nagyon elkúrhattam hétfőn, szinte leszakad a mellem, vállam mindenem, olyan izomlázam van, hogy ilyet én életemben nem b@sztam. Semmilyen krém nem segít, csak a fájdalomcsillapító.

Vagy életemben először edzettem egy normálisat?!

(#76022) Woodslave válasza _NCT (#76021) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem igen, Zola szerint elbaxtad :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76023) Zola007 válasza _NCT (#76021) üzenetére


Zola007
veterán

azt nem tudom mi bajod van, de tuti elbaxtad :D
Egyébként meg váll, kar, csukló, alkarkörzés, tárogatás kis súllyal, kubai nyomás, evezés kis súllyal, vállból nyomás. Ez elég jól bemelegíti a vállövet, 8-10 perc összesen

Kihagyás nem volt előtte?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#76024) csababarca


csababarca
őstag

iso whey fehérje okozhat kiütéseket? Most figyeltem fel,hogy a hátamon egy foltban kiütések vannak...pedig ősszel voltam allergiavizsgálaton,és nem mutatott ki semmit...vagy lehet nincs összefüggésben a dolog?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#76025) _NCT válasza Zola007 (#76023) üzenetére


_NCT
őstag

Volt 1 hónap pihi, de ennyire nem szabadott volna a testemnek megpihenni....

2 sorozatot szoktam bemelegítésnek szánni és ennyi....

(#76026) Woodslave válasza _NCT (#76025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja 1 hónap kihagyás után ne csodálkozz hogy fáj... Pláne ha fekvőtámaszoztál minden nap

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76027) HussarF válasza Ijk (#76018) üzenetére

Mit értesz az alatt, hogy 20 évesen esélyed sem lett volna? 20 évesen sokkal jobb a hormonháztartás ebből a szempontból.

Meg hogy vagy te 90 kg azon a képen? Mi vagy te, Wolverine az X-Men-ből, adamantium csontvázzal? :D

(#76028) _NCT válasza Woodslave (#76026) üzenetére


_NCT
őstag

Lehet öregszem basszus, de eddig ha kihagytam 2 hónapot se volt ilyen durva izomlázam..... Mind1, ez vele jár, ezért is szeretem csinálni....

(#76029) Ijk válasza HussarF (#76027) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor voltam legdagadtabb életemben. 187 magasan nem nehéz elérni a 90 kilót.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#76030) _NCT válasza Ijk (#76029) üzenetére


_NCT
őstag

Én egy hónap alatt 10 kg-ot felszedtem, meg lehet saccolni hogy nézek ki ;] 181cm és 92kg vagyok.... Ennyit jelent ha abbahagyod az edzést és a zabálást folytatod... Mondjuk gyorsan le fogom magamról pergetni, az biztos, bízok az izommemóriában meg a szupermátrixokban..

(#76031) Woodslave válasza _NCT (#76030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak ugye nem árt ha van mire emlékezni :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76032) kennystyle válasza _NCT (#76030) üzenetére


kennystyle
tag

csak felvizesedtél, 1-2 hétig nem iszol és minden rendben lesz

(#76033) _NCT válasza Woodslave (#76031) üzenetére


_NCT
őstag

Majd nézegetem a képeidet. :R ;)

(#76034) Woodslave válasza _NCT (#76033) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D :o

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#76035) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ennek van valamit értelme, vagy inkább költsem el kajára ezt a pénzt? :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76036) KoVee84 válasza sutyesz96 (#76035) üzenetére


KoVee84
senior tag

Finom :DDD
egyébként izzadsz tőle, mint egy ló...

(#76037) sutyesz96 válasza KoVee84 (#76036) üzenetére


sutyesz96
őstag

Te szedsz még mellé glutamint, BCAA-t vagy valami zsírégetőt?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#76038) KoVee84 válasza sutyesz96 (#76037) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én ilyet sem iszom, csak egyszer hozzám vágtak 4 dobozzal és edzés közben eliszogattam. BCCA, glutamin van otthon, de csak akkor iszok, ha eszembe jut, totálisan megelégszek egyébként a napi két 2 fehérjével shake-kel, annyi kiegészítéssel, hogy az estibe teszek egy kanál kazeint is...

(#76039) HussarF

Én BCAA-t szoktam tolni aerob előtt éhgyomorra reggel. Az a baj, hogy szar a kocsim és nem tudok msot bevásárolni, pedig már az izületvédőm is elfogyott és lassan a multivitamin is. Ha valaki Paks felé jár, hozhatna nekem :))

(#76040) KoVee84 válasza HussarF (#76039) üzenetére


KoVee84
senior tag

Edzés közben nem fájdul meg a fejed tőle? Ha edzés előtt vagy közben BCAA-t iszom, megtolja a vérnyomásom a holdig.

(#76041) HussarF válasza KoVee84 (#76040) üzenetére

BCAA vérnyomást? Semmi ilyesmi. Placebonak eszem, közben reménykedek, hogy tényleg ér is valamit és a gonosz aeorb nem az izmokat zabálja le a csontjaimról, hanem a leucin-izoleucin-valin kombót falja ;]

(#76042) Cassidey válasza KoVee84 (#76040) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ezt tuti csak beképzeled.

(#76043) FIREBLADE78 válasza shteer (#76020) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

középső ;] :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76044) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#76009) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Most már értem. Ha ennyi cuccot vinnék magammal,én is külön táskában hurcibálnám termen belül.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76045) -Mike- válasza KoVee84 (#76040) üzenetére


-Mike-
addikt

Biztos azért mert nem szálytekes bcá-t iszol. Igyá' rendeset.

(#76046) shteer válasza FIREBLADE78 (#76044) üzenetére


shteer
titán

Attol legalabb izmosodnal

..szerintem jónak tűnik

(#76047) KoVee84 válasza Cassidey (#76042) üzenetére


KoVee84
senior tag

Amúgy is magas a vérnyomásom, szedek rá gyogyit, szoval erzem magamon, h mikor magas es mikor jo a vernyomasom. Egeszsegugyi oka nincs, stresszhipertonia. Edzes közben ha bcaa-t iszok, szet akar szakadni a fejem, meg kivorosodok, mint a rák, szoval nem gondolnám placebonak :N
Ja, crossfitezem, meg súlytemelek, csak semmi gyurma, nem akarok ettől izmosabb lenni ;]

[ Szerkesztve ]

(#76048) _NCT válasza KoVee84 (#76047) üzenetére


_NCT
őstag

Nekem is ez volt a Bcaa-tol, nem tudom mennyi egy adag annál amit szedsz de ha 10g-ot toltam nekem nem volt bajom. Amúgy nekem fejfájás ellen a taurin befőtt.

(#76049) FIREBLADE78 válasza shteer (#76046) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nagyon vicces vagy. Gondolom te vagy itt a helyi bazdszájba :DD :C Mutass már magadról valamit ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#76050) mayday00


mayday00
őstag

[link]

4:00 körül..annak a keretnek ki a neve?
Illetve ez a fajta nyomás miért jó? :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.