Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) p87 válasza kona005 (#72818) üzenetére


p87
senior tag

Kitartás, de kevés a 80kg ilyen magassághoz.
Sajnos én is ebben a cipőben vagyok a 195cm-es magasságommal.

Én pár éve 70kg-ról kezdtem, akkor pár hónap alatt nagy nehezen felnyomtam magam 78kg-ra, de nem bírtam tartani a tempót, nekem nagyon rossz a gyomrom, valószínű kicsi, nem bírok sokat enni, sokszor kis adagokban meg egyszerűen nem kívánom a kaját és úgy kell letuszkolnom minden falatot.
Ekkor abbahagytam az edzést jó időre, vissza is estem 75kg-ra , majd ismét úgy döntöttem nekivágok, ekkor már sikerült elérnem a 85kg-ot, ezután megint leálltam de megtartottam a súlyom, egy hónapja határoztam el, hogy jó lenne 90kg fölé menni, most egy kemény 1 hónapos edzés és gyomor megerőszakolás után már elértem a 89kg-ot, de már nagyon elegem van megint, rosszul leszek ha kajára gondolok is...
És még mindig nem vagyok megelégedve, még így is vékonynak látom magam...
Az az igazság, hogy ilyen magassághoz szerintem 100kg-ot is el kell érnünk.

Majd lehet rakok fel egy képet, hogy lássátok. :))

(#72902) troller válasza p87 (#72901) üzenetére


troller
senior tag

"nekem nagyon rossz a gyomrom, valószínű kicsi, nem bírok sokat enni"
Basszus, de irigyellek.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#72903) rwin5


rwin5
őstag

(#72904) kona005 válasza p87 (#72901) üzenetére


kona005
senior tag

Nem is azt mondtam hogy az lesz gyúrós pályafutásom csúcsa, de valljuk be fél éve edzem de azt mondjuk becsülettel... ennyi idő alatt nem lehet megváltani a világot, én azt mondom min 3 év egy jó testalkat...
Ááá én nem akarok akkora lenni, elsősorban nem a többi gyúrós véleményére adok, hanem a lányokéra :) Nagyon nagyon nagyon max 90kg szeretnék lenni, de azt is évek múlva, ja és szálkásan persze nem a magamba erőltetett rizstől felhízva :DDD

Mióta edzel? Ja most látom h pár éve... Egy képet megnéznék szívesen :K

[ Szerkesztve ]

(#72905) Terminator17


Terminator17
senior tag

Üdv
rég voltam, gondoltam pörkölök 1-2 pikcsőrt a változásról.
[link]
[link]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#72906) rootkiller válasza Terminator17 (#72905) üzenetére


rootkiller
őstag

Te mit tolsz? Bauxitfőzeléket? :D

Artengo TR 990 Pro

(#72907) kona005 válasza Terminator17 (#72905) üzenetére


kona005
senior tag

Hmm, nem rossz...

(#72908) madle válasza Terminator17 (#72905) üzenetére


madle
őstag

Fasza fizikum! Tisztára hasonlít az alkatod egyik spanomhoz, aki szalonnával is 10% alatt tudja tartani a testzsírját. 175-180 között vagy magasságilag?

(#72909) mayday00 válasza madle (#72908) üzenetére


mayday00
őstag

Milyen jó is a házi szalonna, házi tepertő :K

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72910) Woodslave válasza Terminator17 (#72905) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és mi változott? :F

;] :R faxa nagyon :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72911) Ijk válasza Terminator17 (#72905) üzenetére


Ijk
nagyúr

:C

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72912) m3tr0 válasza Terminator17 (#72905) üzenetére


m3tr0
senior tag

Amikor ilyen képeket látok..akkor azért erősen elmegy a kedvem az egésztől. :DDD
Picsába az egésszel. :U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#72913) Terminator17


Terminator17
senior tag

a képen kb 88 kg voltam, 181 cm vagyok. Idén ha anyagilag győzöm majd a kaját, akkor olyan.... 100 kg lenne jó hasonló fizikummal. Vagy maradok pacal :DDD
Gondolkoztam némi kémiában is.... de az valahogy nem az én fizetési kategóriámnak való. :(((

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#72914) syl5


syl5
őstag

Cafeteria keret értelmes felosztására van valami tippetek?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#72915) FollowTheORI válasza syl5 (#72914) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vendéglátásba az egész. :K
Aztán lezabálhatod. :D

Ha gyúrsz akkor esetleg szabadidő, hogy meg tudd venni a kondi bérletet (pár helyen belépőt is).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72916) madle válasza Terminator17 (#72913) üzenetére


madle
őstag

Szerintem a Te fizikumodhoz felesleges lenne kémiához nyúlni. Meg amúgy is, nem elég ami van baszki? Ez egy tök fasza sportos alkat, hova akarsz többet? :D 3 kilóval vagy nálam több meg 2 centivel alacsonyabb, ezt a különbséget a vádlin meg a bicepszen veszem észre nagyon komolyan a Te javadra. Nekem azok gyengébbek, Nagyon komoly amit eddig felépítettél!

Nem rossz szándékból, de nem gondolod, hogy az egy év alatt 12 kiló kicsit sok a következő lépésre? :DDD

(#72917) proof88 válasza syl5 (#72914) üzenetére


proof88
addikt

én általában szép kártya szabadidő zsebéből gokartozok.

(#72918) ztoldy válasza syl5 (#72914) üzenetére


ztoldy
senior tag

Szabadidő zseb és veszel tápkieget webshopban.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72919) p87 válasza kona005 (#72904) üzenetére


p87
senior tag

Most én is jobban figyelek a szénhidrát bevitelre, korábban mindegy volt csak hízzak mint a disznó.
Igen pár éve kezdtem, de nem úgy kell elképzelni, hogy folyamatosan, csak pár hónap edzés és még több szünet volt...

Egy kép rólam, 89kg 195cm...

[ Szerkesztve ]

(#72920) rwin5


rwin5
őstag

Régen volt a bádi*builderen ilyen edzőtermek rész, de a szegedi termek amik fel vannak sorolva onnan kb már a fele megszűnt, valaki nem tud ehhez hasonló gyűjteményt? [erre gondolok]

[ Szerkesztve ]

(#72921) gghrtz válasza rwin5 (#72920) üzenetére


gghrtz
őstag

(#72922) Terminator17 válasza madle (#72916) üzenetére


Terminator17
senior tag

Nem tudom. Én rohadtul kicsinek érzem magam , meg igazából valóban az is vagyok, úgy gondolom alig vagyok nagyobb, mint egy átlagos ember.... 94 kg voltam mikor elkezdtem a "most odab@szok" felfogásom alkalmazni. Felmentem 103 kg ra fél év alatt, és Lepulcoltam ilyenre. De tudás és egyéb más dolgok hiányában, nem sikerült teljesen beszáradni, sőt ha reálisan nézzük igazából alig sikerült valamit. Verseny elött 2 nappal kellet pl a szabad pózt megtanulnom, amit mindenki más már fél évvel ezelött reflexből vágott. Ez következik abból hogy még van jócskán mit tanulni a hátteréről a sportnak, mert a termen kívűl dőlnek el az igazán fontos dolgok. Jah és ha szeretnél valami helyezést is elérni versenyen akkor szerződj le valakihez, mert különben csak egy szám leszel :D Tök mind1 hogy nézel ki. :((

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#72923) Zola007 válasza Terminator17 (#72922) üzenetére


Zola007
veterán

itt azért kevesen vannak ,akik versenyezni szeretnének :)
a jelenlegi formád meg veri a fitparádést és sokan kiegyeznének vele
Gondolom hosszútávú versenycéljaid neked sincsenek, akkor pedig kár rajta puffogni és ne őröld magad mert nem vagy 100 kiló szálkásan. Az azért már egy olyan életvitelt igényel, amit kevesen engedhetnek meg maguknak még akkor is ha többi feltétel adott.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72924) madle válasza Terminator17 (#72922) üzenetére


madle
őstag

Minden elismerésem a Tiéd, szerintem kurva szép eredményt értél el, ezek szerint Te fedettebb típus voltál és rende tetted a kajádat, így hoztad ki ezt a jelenlegi éles formát 88 kilóra. Nekem azért volt furcsa ezt hallani mert világ életemben vékony gyerek voltam 60kg-ról indultam annó, most 85 vagyok... :) De attól függ ki mit akar.. Ha versenyezni akarsz akkor határ a csillagos ég... de ha csak maganak edzel, akkor tökéletesen megelégedhetnél azzal ahol most állsz, én is így vagyok(nem akarok versenyezni, csak magamnak megfelelni eg jó fizikummal), átlagos hétköznapokban ez a fizikum átlagon felüli és teljesen példaértékű!

(#72925) rwin5 válasza gghrtz (#72921) üzenetére


rwin5
őstag

hm az egyik pont a közelben van, amiről nem is tudtam :C

(#72926) Ijk válasza Terminator17 (#72922) üzenetére


Ijk
nagyúr

Soha nem leszel naturálban 100 kiló szálkásan, de még 94 sem. A jelenlegi formád tekintve minden további dekáért kínkeserves küzdelem árán tudnál hozzájutni.
Ha versenyezni akarsz akkor neked kell eldönteni hogy akarsz-e még többet beletenni a naturál versenyekre. Ha viszont feladod a naturálságot olyan terepen találod magad versenyszintet tekintve ahol szinte biztos hogy nem lesz kiemelkedő eredményed soha az életben.
Sajnos olyan helyzetbe kerültél hogy a további fejlődésed kémia nélkül nagyon lassú lesz és minimális. Az a kérdés hogy ez motivál téged vagy frusztrációt okoz egyfajta álomfizikum kergetése miatt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72927) rwin5 válasza rwin5 (#72925) üzenetére


rwin5
őstag

Fitness Pont Szeged
Szeged
Attila utca 7
6722

Véglegesen bezárt

jah mégse, a végén elkerülte a figyelmem az a mondatocska .. :D

(#72928) FollowTheORI válasza Terminator17 (#72922) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bigorexiád van... :D

De tényleg... szerintem neked már csak szintentartás kell meg a "gyémánt csiszolgatása"... :)
Legalábbis én ezt tenném a helyedben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72929) Terminator17 válasza Ijk (#72926) üzenetére


Terminator17
senior tag

Lauter Viktorral sikerült konzultálnom.... Ő elég pozitívan állt a dologhoz. De nem vállalt mert túl sokszor esett már pofára mint edző. Amit M. Péter után meg is értek. Aki a szabadpózt tanította be nekem, elmondása szerint ha 1 évig csak erre koncentrálnék akkor jövőre dobogós lehetnék. (igen nyílván kell kémia is ide, de verseny szinten hova nem ?) Vida Zoltánt megkérdeztem elválallna e mert hallotam hogy akik nálla indulnak nem kell fizetniük a teremért meg amúgy a felkészítésért, ami már önmagában is jó lenne számomra anyagilag. Ha ez összejönne akkor versenyeznék, és hivatalosan is jó volna edzőként dolgozni.

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#72930) kona005 válasza p87 (#72919) üzenetére


kona005
senior tag

Jó ez szerintem, én azt ígértem meg hogy júliusban fogok képet rakni először akkor lesz egy éve hogy edzem 0 megszakítás nélkül, amúgy az elején én is így voltam, csak toltam a jumbot meg a "szemét kaját" leszartam csak hízzak de utána rájöttem hogy ez nem kifizetődő mert a zsír az bizony nem izom... Engem már nem is érdekel hogy hány kiló vagyok amúgy, nézzek ki jól és kész :)

(#72931) Ti Bo válasza rwin5 (#72920) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

A Szegi Fitness mrgvan (most jöttem onnan szóval tuti). A Kokovai team átköltözött Makóra, az edzőjük Szalma Atesz átment a JM Fitnessbe. A Fitness Pont Scitec bolt, átköltözött a Kossuth Lajosra.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#72932) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Sziasztok.
Úgy alakult hogy meló miatt a héten 3 napot BP-en vagyok, a jövőhéttől pedig két hetet.
Danubius Hotel Flamenco-ban vagyunk és leszünk elszállásolva (Tas vezér utca 3-7., 1113 BP). Van az aljában egy fintess rész (konditeremnek nem nevezném). A "virtuális túra" pont alatt körbe lehet nézni, egy pad és az egykezes súlyzók nem látszanak rajta.
Ilyenek, hogy rúd, tárcsák nincs is.
Lényeg a lényeg, ez két hétre édes kevés lesz.

Tudtok valamilyen termet ajánlani a közelben, ahol azért megvan az alapfelszereltség és elfogadnak sportkárytát?
(Sportkártyát)

[ Szerkesztve ]

(#72933) rwin5 válasza Ti Bo (#72931) üzenetére


rwin5
őstag

Nekem ezek mind odébb vannak, nem tudsz kondit a belváros fele? A forma 1 van hozzánk a legközelebb, de valami más kellene. Pontosan nemes takács utcában lakok. A kocsi csak elkérős formában létezik, szóval az a délelőtti órákban nálunk storno, max tömegközlekedéssel jól elérhető kondi érdekelne még, - a szegi nekem nagyon messzire van.

[ Szerkesztve ]

(#72934) Ti Bo válasza rwin5 (#72933) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Sajnos nem igen tudok közelebbit. Én is gondolkoztam már váltáson, mert egyre többször jönnek oda hozzám, hogy hogyan fogytam, mit eszek stb.. (ez önmagában nem baj, csak: 1. nem akarok bunkó lenni, de edzeni járok oda, 2. beszólnak a teremedzők) Az egyik személyi edző, meg már megjegyezte cinikusan, hogy az 50 kiló fogyásom miatt én vagyok a "sztár" a teremben.... De nekem sincs közelebb, pedig rohadtul nem esik útba sem a munkahelyemhez, sem haza...

[ Szerkesztve ]

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#72935) rootkiller


rootkiller
őstag

Srácok? Valaki tudja hogy annak a rúdnak ami középen is érdesített/bordázott mi a jelentősége hogy ott is?

Artengo TR 990 Pro

(#72936) Zola007 válasza rootkiller (#72935) üzenetére


Zola007
veterán

hogy a crossfitesek 1 kézzel is tudják használni

;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72937) Karex válasza rootkiller (#72935) üzenetére


Karex
senior tag

Guggolásnál stabilabban tartható a súly.
Vagy crossfit. Vaaaagy: [link]

(#72938) rootkiller válasza Zola007 (#72936) üzenetére


rootkiller
őstag

Sehol sem volt még a crossfit mikor az a rúd már barázdált volt. Az eleiko olimpiai súlyemelő verseny rúd is olyan.

Artengo TR 990 Pro

(#72939) Woodslave válasza rootkiller (#72938) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de irigylem a problémádat ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72940) Zola007 válasza rootkiller (#72938) üzenetére


Zola007
veterán

látom a smiley kimaradt az olvasásból ;]

Egyébként Karex írta jól, azért érdes középen is némelyik (nem mindegyik->[link]) hogy guggolásnál szintén nyújtson tapadást. Standard 12 centi széles, ha van.
Illetve hogy külön kezes gyakorlatokat is lehessen vele végezni, mint a farmer walk
Van amelyiknek csak egy csík van a közepén, azt pedig azért, hogy tényleg középre pozicionálható legyen a rúd

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72941) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na voltam reggel (fuck the job ;] - vagy hasonló) reggel kv. fél órával előtte fehérje, alatta az ITAL :D mivel nem volt előtte étel ezért jobban csúszott..

Most meg legyűröm a 150 gramm csmellett 150 gramm rizzsel...

Ebéd 150 csmell és 100 gramm barnarizs
Uzsonnna meg a tojásos rántott. Na ki a kibaxott testépítő :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72942) syl5 válasza FollowTheORI (#72915) üzenetére


syl5
őstag

Diétázok, minimum tartani fog vagy május végéig és utána se fogok már szemetet enni, elég volt. Szóval melegétkezés kizárva.
Konditeremre nem tudok így fizetni, és myprotein sem fogadja el a szép kártyát.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#72943) FollowTheORI válasza syl5 (#72942) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért pesten vannak olyan helyek ahol ehetsz nem szemetet is és fizethetsz kártyával.

Még mindig a vendéglátás a legsokoldalúbb alszámla.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72944) Koppanyvezer


Koppanyvezer
tag

Jah én is gyűjtögetem szépen a szép kártyán a kis pénzecskémet... aztán majd eljön az idő, amikor egy hónapig csak steak-et zabálok. :))

[ Szerkesztve ]

Steamen: xxxpaulxxx

(#72945) syl5 válasza FollowTheORI (#72943) üzenetére


syl5
őstag

Hol, például?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#72946) Richard válasza syl5 (#72942) üzenetére


Richard
őstag

A vendéglátás (meleg étel)? alszámlával a szállodák 95%-ban lehet fizetni szállást is. Így duplán jó, ha olyan helyen vagy akkor kaja, ha gyűjtöd kicsit akkor mehet pihenésre is. Pl elmész az asszonnyal egy wellnesshétvégére, vagy ártól függően egy hétre pihenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#72947) FollowTheORI válasza syl5 (#72945) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én mivel erre felé dolgozok gyakran eszek a Westendben.

Grilland, Csirkefogó, Török/Görög, Meat Point.

Mindenhol van natur/roston/grill csirkemell filé + saláta + rizs... vagy zöldségköret/párolt.
Vagy bedobok egy gyros tálat pita és szószok nélkül (hús + rizs/saláta gyakorlatilag azis).

Ennél kevés jobb body-s kaja van. És mindenhol tudsz fizetni kártyával.

De vannak még kifőzdék/éttermek is ahol jó fitness kaják is vannak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72948) sutyesz96 válasza FollowTheORI (#72947) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az ilyen helyek nyilván nem kókuszzsírral sütnek. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72949) Casanova* válasza sutyesz96 (#72948) üzenetére


Casanova*
veterán

szemét használt zsírral

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#72950) FollowTheORI válasza sutyesz96 (#72948) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:DDD Egy roston csirkénél ez kb lényegtelen. Ott sütik előtted vaslapon általában, de ha nem akkoris.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.