Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71151) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] na ez a csávó nem hiszem hogy megeszik 1 kiló csirkemellet naponta. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71152) Woodslave válasza Woodslave (#71151) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk a képeit tovább nézve nem is egy éhező afrikai ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71153) syl5 válasza Woodslave (#71151) üzenetére


syl5
őstag

Nekik alapból magasabb a tesztoszteronszintjük, plusz nincs naponta a modernkori stressz "hatása" alatt, nem idegesíti semmi, gondolom elvan mint a befőtt, szarik mindenre.
Emelett gondolom habozás nélkül beszed bármit, és valószínűleg jobban is tolerálja ezeket, mint mi.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#71154) jookomak válasza Woodslave (#71152) üzenetére


jookomak
őstag

Ő néger. Ha a helyére teszi a súlyokat mások után a terembe, attól is izmos lesz.

(#71155) kk831228 válasza Woodslave (#71152) üzenetére


kk831228
addikt

Vonulj be 3 év kóterba ,te is izmos leszel... ;] Fullos kaja + gyúrás egész nap... Munka sehol semmi , kábel tv stb... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#71156) Ijk válasza Woodslave (#71151) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te hol találsz ilyeneket?
Neked örökbe kellene fogadni egy afrikai éhező négergyereket, és rajta kísérletezhetnél hogy mennyit számít a genetika és hogy működnek a különböző módszerek. ;]

HussarF: Hát gratulálni tudok hogy ezek után te még koxolást ajánlgatsz, meg ha kúrán gondolkozol.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71157) Woodslave válasza Ijk (#71156) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :D ja küldenék neki havi 1000 forintot és izmosabb lenne fél év alatt belőle mint én valaha

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71158) Zola007 válasza Woodslave (#71152) üzenetére


Zola007
veterán

ki tudja milyen csodanövények nőnek abban a dzsungelben ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71159) Woodslave válasza Zola007 (#71158) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jóvan már hogy egy szerencsétlen ghánait is koxolással vádolunk :(((

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71160) Woodslave


Woodslave
nagyúr

komolyan mondom - tudom megkapom hogy túl sokat olvasok meg mittomén, aláírom... - de kezdek eljutni oda, hogy ezt a testépítés, sőt tovább megyek "egészséges" táplálkozás dolgot csak úgy lehet csinálni, mint egy vallást. Választasz egy gurut, aztán követed tök mindegy hogy mivan. Csak én naív humán beállítottságú emberként úgy gondoltam, hogy a biológia aránylag egzakt tudomány...

Azt is megkapom mindig hogy a csodamódszert keresem. Mondjuk lehet de akkor már inkább a hosszú egészséges életét, de az nem csodamódszer keresés, ha azt próbálom kihámozni, hogy mondjuk a ch evés mikor hasznos...

:W faxom már ebbe a qrva internetbe :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71161) Casanova* válasza Woodslave (#71160) üzenetére


Casanova*
veterán

tiltsd le a netet! viszlát. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71162) kk831228 válasza Woodslave (#71160) üzenetére


kk831228
addikt

Jobb oldalt opciók--->adataim---> "hogyan törölhetem felhasználói fiókomat "... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#71163) Casanova* válasza kk831228 (#71162) üzenetére


Casanova*
veterán

:D :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71164) Zola007 válasza Woodslave (#71160) üzenetére


Zola007
veterán

inkább a Kama Sutrat olvasgasd. Hidd el, hálásabb lesz az asszony, mint egy 45ös bicepszért

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71165) Casanova* válasza Zola007 (#71164) üzenetére


Casanova*
veterán

ez így igaz! :K túlságosan izomagyúak vagyunk. nagy itt a baj! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71166) Woodslave válasza Zola007 (#71164) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gondolom nem tapasztalatból beszélsz.... :U

de itt legalább nem csalódok soha ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71167) Zola007 válasza Woodslave (#71166) üzenetére


Zola007
veterán

45ös karom még tényleg nem volt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71168) Woodslave válasza Zola007 (#71167) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha a szexuális életem fellendítésére keresnék megoldást, nem ide írogatnék...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71169) Zola007 válasza Woodslave (#71168) üzenetére


Zola007
veterán

A humorèrzèked fellendìtèsère is kereshetnèl valamit

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71170) Lajkó válasza kk831228 (#71162) üzenetére


Lajkó
őstag

Próbáltam, de nem lehet csak mail-t váltani! Lol, tiszta arckönyv fílingem van! :-D

( #71169 ) Zola007 A számból vetted ki a szavakat!! :K

[ Szerkesztve ]

(#71171) kk831228 válasza Lajkó (#71170) üzenetére


kk831228
addikt

Ha egyszer bekerülsz a rendszerbe... ;] Nincs kiszállás...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#71172) Casanova*


Casanova*
veterán

Hajléktalan testépítő Párizsban vótmá? :U

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71173) Dicker válasza Casanova* (#71172) üzenetére


Dicker
őstag

Én még csak egyszer láttam ezen az oldalon, az előzőn kétszer.

;]

[ Szerkesztve ]

(#71174) FIREBLADE78 válasza Casanova* (#71172) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

vót,viszlát :P

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71175) Casanova*


Casanova*
veterán

jóvanakkó! viszlát! :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71176) FIREBLADE78 válasza Casanova* (#71175) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

am tök kamu az egész,miből van pénze tápkiegre? kajára,a testet fenntartani nem elég napi 1000ft-ból és meg is kéne sütni a húst valahol

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71177) Dicker válasza FIREBLADE78 (#71176) üzenetére


Dicker
őstag

Jobban keres ott az utcán, mint, ha nálunk dolgozna. Rezsi ára meg mehet kokszra.

(#71178) Casanova* válasza FIREBLADE78 (#71176) üzenetére


Casanova*
veterán

lehet szuper genetikája van. :D

(#71177) Dicker: az meglehet. utcán gyúr egész nap,biztos dobálnak neki sok aprópénzt.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71179) Spyd


Spyd
csendes tag

(#71180) Zola007 válasza Spyd (#71179) üzenetére


Zola007
veterán

hátvót
jóvót

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71181) Lajkó


Lajkó
őstag

Mekkora mentés! :C
Bár lehet ez is vótt mán! :U

(#71182) SchumiBácsi válasza Lajkó (#71181) üzenetére

Kitűnő :D Volt értelme nem csatlakoztatni a "vészhelyzeti megállító madzagot" ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71183) Zola007 válasza SchumiBácsi (#71182) üzenetére


Zola007
veterán

én egyszer csatlakoztattam azt a rva madzagot
véletlenül beleakadt a kezem futás közben, a gép azonnal STOP, én meg azt hittem kifejelem a kijelzőt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71184) SchumiBácsi válasza Zola007 (#71183) üzenetére

Az is buli :D

Van futópad de én semmi értelmét nem látom. Ha el is kezdek futni, ott a kert emelkedőkkel, lejtőkkel, légellenállással - hűtéssel ;] Az egyik legjobbal indít :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71185) Zola007 válasza SchumiBácsi (#71184) üzenetére


Zola007
veterán

Azèrt -10-ben màr meggondolandò

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71186) SchumiBácsi válasza Zola007 (#71185) üzenetére

-10 hol mikor? :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71187) Dazsar válasza Ijk (#71138) üzenetére


Dazsar
aktív tag

kivéve a növekedési :DD off: meg előztek

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#71188) Ijk válasza Dazsar (#71187) üzenetére


Ijk
nagyúr

Látom te sem figyeltél biológia órán. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71189) Zola007 válasza SchumiBácsi (#71186) üzenetére


Zola007
veterán

kint
celsius
télen

más: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71190) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#71189) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ugrik a disznó. Hupp

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71191) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#71190) üzenetére


Zola007
veterán

ne fikázd :N , én még kövérebb voltam

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71192) Casanova* válasza Zola007 (#71191) üzenetére


Casanova*
veterán

Ugrik a dagi. Hupp :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#71193) Tenken válasza Ijk (#71188) üzenetére


Tenken
őstag

Nem teljesen hülyeség. A genetikai határaid keretein belül fogsz nőni tőle, ha valamilyen "hiba" folytán magadtól nem éred el. Messi is ettől nőtt meg. Tekintve, hogy a mai magyar fiatal átlag férfi lakosság kb 180 cm körül lehet a 167-ben még bőven lehetne potenciál egy ilyen kúrával. Kérdéses persze, hogy nem késő-e már, illetve, hogy megérne-e neki egy halom pénzt, hogy felhozza az átlagosra.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#71194) HussarF válasza Tenken (#71193) üzenetére

Mese habbal. Ha így lenne, már benöviztem volna. Messi meg megnőtt? Én erről lemaradtam. Honnan nőtt meg? Most sem éri el a 170-et :D

(#71195) Ijk válasza Tenken (#71193) üzenetére


Ijk
nagyúr

De hülyeség, te sem figyeltél. Miután befejeződött a növekedés 18-20 körül utána már nem fogsz nőni a GH-tól mivel lezárultak a csontok növekedési zónái, legfeljebb hosszútávon akromegáliád lesz.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71196) #65313280 válasza Tenken (#71193) üzenetére


#65313280
törölt tag

Branch Warren kb 20 éve legalább 10UI HGH-n él és csak 170cm, Flex Lewis 166, de még Phil Heath sem 3 méter. Biztos nem fociznak. :))
De ha fellapozol egy tizedikes bioszkönyvet abban is feketén-fehéren le van írva hogy a növekedés lezárta után egy milliméterrel sem lesznek hosszabbak a csontjaid (sem a csigolyáid és a köztük lévő hely ami a magasságod nagy részét teszik ki). Itt nincs "genetikai határ", legalább nézz utána.

(#71197) Zola007 válasza #65313280 (#71196) üzenetére


Zola007
veterán

csigolyák között lévő hely* testsúlyfüggő, a kompresszióval együtt változik

*ízületi rés / csigolyaközti porckorong

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71198) Tenken válasza HussarF (#71194) üzenetére


Tenken
őstag

Mégse 130 cm, mint 13 évesen...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#71199) HussarF válasza Tenken (#71198) üzenetére

Mint 13 évesen.... De nem huszonévesen lett 130-ból 168 cm :)

(#71200) shteer válasza Tenken (#71198) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.