Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180001) bigmasterg válasza Játékos (#179999) üzenetére


bigmasterg
addikt

Erőkeret, rúd, állítható (90°ig felhajtható) pad?

[ Szerkesztve ]

(#180002) HussarF válasza szőröscica (#179996) üzenetére

:DDD :DDD :DDD :C

Kis nosztalgia, akkoriban ez volt itt a módi. Meg minden új belépőtől megkérdezni, hogy "Oszt izmos vagy-e?" Nagyon felhígult ez a topik, már alig van itt tirpákság ;]

(#180003) Speeedfire válasza aelod (#179997) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ma már azzal toltam a teremben, meg a krémet tolom. Remélem hamar elmulik majd :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#180004) benfolds válasza Lézerparaszt (#179978) üzenetére


benfolds
őstag

hát cserébe a hideg télért lehetne egy konstans 25 fokos nyár, de így már annyira nem vonzó.

(#180005) benfolds válasza aelod (#179997) üzenetére


benfolds
őstag

amúgy tényleg szar a fekvőtámasz a csuklónak, erre most jöttem rá, hogy 4 hónappal a kéztörésem után megpróbáltam elkezdeni edzeni. igaz, hogy nem is a csuklóm tört el, mégis szar az is, nem tudom terhelni. fekvőtámasz, fűrészelés, lórúgás, azok a gyakorlatok, ahol le kell tenyerelnem a sík felületre, nem mennek. kurvára csalódott vagyok, hogy ilyen kurva lassan javul. tulajdonképpen nem is javul semmit hosszú idő óta. február 6-án vették le a gipszet, szerintem március közepe, vége óta nincs javulás. a kisujj alatti "kézélcsont" tört el, de igazából a kisujjam a legszarabb még mindig. nem tudom rendesen kinyújtani, se behajlítani. fáj, még mindig meg van duzzadva. valószínűleg az ízület sérült, gyulladt, és lassabban gyógyul, mint maga a csont, ha egyáltalán. lehet vissza kéne mennem a dokihoz, mert kurvára nem erről volt szó. amikor levette a gipszet, azt mondta, hogy 2 hét, aztán rendesen be fogom tudni hajlítani. eltelt 12. :(( bigmaster, gondolom, te ennyi idő után már nagyobb súlyokkal edzettél, mint a törés előtt, mi?

(#180006) persil válasza birno (#179991) üzenetére


persil
nagyúr

Most zacsis puregold van sajnos. 🤷 :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#180007) szőröscica


szőröscica
addikt

Bunnyval mi a helyzet, nyomja meg az ipart?

(#180008) m3ss válasza benfolds (#180005) üzenetére


m3ss
veterán

az lassan gyogyul, vagy csak az en koromban.. :) tavaly en is nyomtam egy bukfencet mtb-rol es vagy fel ev volt, mire csuklom rendbe jott es ne zavart volna fekvotamasznal. amugy vannak ezek a fekvotamasz keretek vagy kezisulyzot is hasznalhatsz. ebben a szogben nem terheli annyira, plusz a mozgastartomany is nagyobb.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#180009) fogkefe21 válasza benfolds (#180005) üzenetére


fogkefe21
kezdő

Sajnos ötletem sincs miért, de évek óta nekem is fáj a jobb csuklóm terhelés alatt, de annyira hogy mondjuk támaszkodni sem tudok rajta, nem hogy fekvőzni, viszont a hervisben vásárolt fekvőtámasz kerettel simán megy a fekvőzés. Azt tudnám ajánlani én is. Nekem bevált.

(#180010) aleister


aleister
veterán

Ha esetleg valaki Ashwagandha vásárláson töri a fejét, akkor most akciós a Pure Gold oldalán. Fehérjét venni mentem oda, de 2990-ért megérte a két doboz + az ajándék shaker szerintem.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#180011) thomasvold


thomasvold
őstag

Tudnátok ajánlani pár egyszerűbb appot, amin be tudom állítani a pihenőidőket és nyomon követni?

(#180012) vaakuum válasza thomasvold (#180011) üzenetére


vaakuum
addikt

Én mobilon is ezt használom, böngészőbe kell a link, aztán csókolom. Kedvencekhez is adhatod. 10+ éve működik :) . Az asztali gépen is ez megy, ha épp a szobában edzek zenét hallgatva.

[tabata timer link]

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#180013) thomasvold válasza vaakuum (#180012) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszi, jó lesz :R

(#180014) Játékos válasza bigmasterg (#180001) üzenetére


Játékos
addikt

Szia!

Köszönöm, ez járható útnak tünik. A keret helyett van tapasztalat a különálló állítható magasságú állványokkal. Tetszik ránézésre, csak azzal kapcsolatban van bizonytalanság, hogy elég stabilak-e.
Köszi! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#180015) benfolds válasza fogkefe21 (#180009) üzenetére


benfolds
őstag

köszi, fekve nyomni, tárogatni tudok valamennyire, bár tényleg komoly súlyokkal még nem próbáltam.

(#180016) benfolds válasza m3ss (#180008) üzenetére


benfolds
őstag

egykezest használok, azzal azért tudok edzegetni, bár egyelőre csak kis súlyokkal csináltam.

(#180017) perempe válasza perempe (#179932) üzenetére


perempe
addikt

A keddi koncert után hazafele útba ejtettem az Érsekkert kondiparkját, meg tudtam csinálni 12 tolódzkodást, nem akartak megkéselni 0:15 után. Ma is arra mentem haza, 15-ig jutottam. Minimális a különbség a két összetolt székhez képest. Szerintem haladok.

Húzódzkodásból 3-4 már jó, nem tudok sorozatokat csinálni.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#180018) bigmasterg válasza perempe (#180017) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ez már "Az oboa varázsa" lesz.
:))

(#180019) vaakuum válasza perempe (#180017) üzenetére


vaakuum
addikt

A szökőkút még működik?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#180020) perempe válasza vaakuum (#180019) üzenetére


perempe
addikt

Ma 11 előtt a stadion felől támadtam,
de nem figyeltem, szerintem nem.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#180021) _NCT


_NCT
őstag

Megjött az étel intolerancia eredménye. Még a dietetikus véleményét várom, igazából a tejet és tejtermékeket abszolút száműzni ellene az étrendből, mert ezek kib@szták a szintet. Ezen kívül az árpa és élesztők ami magas lett, minden más abszolút negatív.

A tejes dolgokkal meg vagyok lőve, mert imádok minden sajtot, tejterméket. Kifejezetten a fehérjeturmix-al sincsen bajom, de valamilyen szinten ezek mindig puffasztanak és a többi. Mivel heti 6-7 liter tejet iszunk meg ketten a feleségemmel (akinek detto az lett az eredmény, mint nekem), így ezzel meg vagyok lőve. A növényi tejet megiszom magába, de k drága, így inkább heti 1 literre csökkenteném az adagot.

Érdemes növényi fehérjére váltani? Van itt tapasztalata valakinek? Sajnálom a mostani 100% Whey Gold Standard-et leváltani, mert iszonyat finom, és azzal nincs baja a gyomromnak, ha nem tejjel iszom.

(#180022) marked one94 válasza _NCT (#180021) üzenetére


marked one94
őstag

De ha eddig is tudtad hogy puffaszt a tej akkor miért nem csökkentetted vagy hagytad el? Ehhez kellett egy draga vizsgálat?
Vegyel vegan fehérjét es azt keverd be, lehet olcsóbb mint a növényi tejek, de a lidlben szokott rizstej lenni nem annyira vészes árban.

You'll Never Walk Alone

(#180023) ztoldy válasza _NCT (#180021) üzenetére


ztoldy
senior tag

De most mit hozott ki az eredmény? Tejfehérjére vagy laktózra vagy érzékeny, mert nem mindegy. Utóbbi esetben tudsz akár izolátumot vagy más biztosan laktózmentes whey-t.
Ha tejfehérje a probléma, akkor meg marad a marha vagy növényi fehérje.
Növényi italok 450 Ft-tól kaphatók, a sima tej sem sokkal olcsóbb mostanában.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#180024) _NCT válasza ztoldy (#180023) üzenetére


_NCT
őstag

Kazein, tehát tejfehérje, azért írtam a tejet és nem laktózt ( az lett volna a jobb, ahhoz kapni enzimet is, hogy ne okozzon gondot).

A vicces, hogy eddig azért nem foglalkoztam vele, mert nem mindig okoz gondot, teljesen random puffaszt, a whey tejjel sem mindig. Nyilvána tejes dolgok elhagyása minden tejtermékre igaz, nem csak a tejre (pl camembert sajtot is imádom) A reggeli kávét is tejesen iszom (1-1.5dl), az sosem puffaszt. De nyilván nem csak a tej miatt csináltattam a vizsgálatot, hanem összességében érdekelt, mire érdemes figyelnem, nem 50 évesen kell elmenni, amikor már minden bajod van és próbálod visszahozni a nagyon szar állapotot közepesen szarra (főleg ahogy kinéz hosszútávon az egészségügy).

[ Szerkesztve ]

(#180025) aelod válasza _NCT (#180021) üzenetére


aelod
veterán

Azt azért tudni kell ezekről a tesztekről, hogy bizonyos ételek utáni markereket jeleznek. Mivel soknak mondható tejet iszol nyilván magas volt az érték. Én is tanakodtam anno, hogy elvégezzem e a tesztet valahol mert ha rántottát ettem utána ment a hasam. Viszont ha főtt tojást ettem akkor nem. Így elhagytam a tojást rántotta formában. Semmi bajom. Különbséget kell tenni intolerancia és allergia között. Utóbbi laktóz és glutén tesztje megbízható.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180026) _NCT válasza aelod (#180025) üzenetére


_NCT
őstag

Igen, erről olvastam és tudom, de az a baj, hogy nem csupán kicsit magasabb mint a határérték, hanem 2x-es értékekről beszélünk. Egyedül a kecsketej alacsonyabb, de annak erősen szokni kell az ízét, habár kecseksajtot szeretem.

(#180027) headhunter


headhunter
addikt

INSANE Arm Workout w/ FLEX LEWIS!!!
---------------------------------------------------------------------

"Beteg"

(#180028) mastodon


mastodon
aktív tag

Edzés loggoló app-ot keresek, amivel a konditermi edzés adatolható, elemezhető. Írtatok párat, de nem tudom, ezeknek, mi az előnye, hátránya: Jefit, Strong, Boostcamp, Simple Workout Log, AxiomMobile. Havi ezer forint még belefér költségnek, előny, ha lehet exportálni az adatokat, áttenni más app-ba.
Másik kérdés, hol, találok újrakezdő egésztestes edzéstervet?

(#180029) szőröscica


szőröscica
addikt

A tegnap esti sorben sult fustolt csulok adta ma a póvert, hat-bicepsz volt, aTTa.

(#180030) F34R válasza szőröscica (#180029) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD

(#180031) OPiiPO válasza szőröscica (#180029) üzenetére


OPiiPO
addikt

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#180032) szőröscica válasza OPiiPO (#180031) üzenetére


szőröscica
addikt

En probaltam beszelgetest kezdemenyezni, de senki nem irt semmit, hogy mi a helyzet Bunnyval.

Igy marad az edzesnaplo. ;]

(#180033) aelod válasza szőröscica (#180032) üzenetére


aelod
veterán

Nézd meg magad link

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180034) szőröscica válasza aelod (#180033) üzenetére


szőröscica
addikt

A, koszi. Nosztalgiazni jo lesz. :)

(#180035) Macka válasza szőröscica (#180034) üzenetére


Macka
veterán

aTTa
:DD :DD

Amúgy te izmos vagy?

[ Szerkesztve ]

(#180036) szőröscica válasza Macka (#180035) üzenetére


szőröscica
addikt

Dehogy. :D
Az erettsegizo pokemonok is nagyobb sulyokkal dolgoznak, mint en.

(#180037) Macka válasza szőröscica (#180036) üzenetére


Macka
veterán

Akkor ide való vagy, itt senki sem izmos. :DD

(#180038) aelod válasza Macka (#180037) üzenetére


aelod
veterán

Aki meg az, az úgyis kokszos ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180039) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Van most valami extra kupon a Biotech-es feherjere? Rendelnek meg 2 dobozzal. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#180040) parazstaposo


parazstaposo
újonc

Szerintem jókat mond.

[link]

(#180041) volvoguy


volvoguy
addikt

Sziasztok! Az állati eredetű fehérjéken kívül van anabolikus hatása például a rizsben, burgulban, teljes kiőrlésű cuccokban (például tk toast kenyér) és zabpehelyben található fehérjének?
Én ezekből sokat fogyasztok napi szinten (200g toast kenyér, 360g rizs, 140g zab) és a kalória számoló appok nyilván ezekből származó fehérjét is beleveszik a napi protein bevitelbe.
Ám ha csupán a húsokból, tojásból és kazein dolgokból számolom össze akkor elég kevés az ezekből származó fehérje.

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#180042) Woodslave válasza volvoguy (#180041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze. Vannak vega testépítők. Minden fehérje számít a tested megoldja.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#180043) aelod válasza volvoguy (#180041) üzenetére


aelod
veterán

Számít, csak más aminosav profillal rendelkeznek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180044) volvoguy válasza aelod (#180043) üzenetére


volvoguy
addikt

Köszönöm! Azt hittem csak a borsó, bab, chia mag és stb esetében van ez így hogy egyik a másikat kiegészíti :)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#180045) aelod válasza volvoguy (#180044) üzenetére


aelod
veterán

Nem nem csak ezeknél. Aminosav profilja az állati eredetű fehérjéknek jobb mint a növényi forrásokból származóknak csak utóbbiakat a vegán bodysok úgy válogatják össze, hogy az jó legyen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#180046) Runemaster


Runemaster
csendes tag

A sárgán van most ez a 4x1kg-os Builder 100% Whey Protein 23.960 Ft-ért, azaz 5.990 Ft/kg áron. 71% "fehérje" a tápanyagtáblázat szerint. Van ez olyan jó fújtatópor mint a PureGoldos és GymBeames hulladékok? Azért ez elég baráti árnak tűnik manapság.

(#180047) aleister válasza Runemaster (#180046) üzenetére


aleister
veterán

Való igaz, hogy régebben egy fokkal minőségibb volt a PureGold, de ettől függetlenül inkább érzem hulladéknak a bílderes cumót. Az előbbinél tán 6290-re jön ki egy kiló. Nem olyan nagy különbség ez.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#180048) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Van ez a csavo tiktokon aki tokre tejsavo ellenes.:

[link]

,,:igen, emlékszünk rá még abból az időből is, amikor takarmányozási célokra adták ki a gyárakból. Csak azóta lett egyéb piaca is."

(#180049) Runemaster válasza aleister (#180047) üzenetére


Runemaster
csendes tag

Egy ideje már PureGold compactot iszok, de újabban ropog a fogam alatt a kristálycukor ami nem tud feloldódni azonnal a hideg vízben. Az egy dolog hogy hülyének nézik a vásárlót, de legalább az illúziót hagynák meg hogy valami hasznos dolgot veszek 6-7ezer Ft/kg-ért. Mondjuk porcukorral, had igyák a hülye vásárlók.

Szóval te próbáltad a builderest és még gyengébbnek találtad a fent említett csúcstermékeknél?

[ Szerkesztve ]

(#180050) JoolsNOS válasza Runemaster (#180049) üzenetére


JoolsNOS
veterán

MIlyen ízt iszol? Most elég sokat próbáltam, de soha nem éreztem ilyet, pedig nem rázom halálra.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.