Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71301) HussarF válasza Zola007 (#71299) üzenetére

Hát mellettük lehet, hogy amatőrnek tűnik, de pistike előtt, aki kitalálja, hogy 2 hét mulva ilyenkorra kib.ssza magát, elég nagy izomállat azért :D

Most nézem a képet, amit beraktál. Ezt tudom mondani. Ne legyél már amatőr, Zola, ez a bicepsz olyan, mint Arnoldé :D

[ Szerkesztve ]

(#71302) kona005 válasza Zola007 (#71299) üzenetére


kona005
senior tag

Zola rólad van fent kép?

(#71303) Zola007 válasza HussarF (#71301) üzenetére


Zola007
veterán

Ja, értem már, ez az egész ipar akkor csak fotobolt
ez nem ő, de nem tűnik PS-nek


szóval M.M-ból is kinézem

De mivel olyan emberekkel példálózol itt, akikekkel te se találkoztál a büdös életbe soha, ergó mind a ketten a levegőbe beszélünk

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71304) mayday00


mayday00
őstag

Most olvasom, hogy ez a marhafehérje nagy kamu. Semmi köze a marhahúshoz.

Valami hidrolizált kollagén vagy micsoda :D Az meg mi?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71305) Zola007 válasza kona005 (#71302) üzenetére


Zola007
veterán

nincs

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71306) kona005 válasza mayday00 (#71304) üzenetére


kona005
senior tag

Ezt hol olvasod?

(#71307) deniro2 válasza mayday00 (#71304) üzenetére


deniro2
senior tag

Aki azt képzelte, hogy 12k-ért kap 2kg marhahús fehérjét, az megérdemli a kollagént :U ;]

(#71308) Dicker válasza deniro2 (#71307) üzenetére


Dicker
őstag

Akkor nem a bika tejéből van? :(

(#71309) rwin5 válasza HussarF (#71278) üzenetére


rwin5
őstag

azt a k*rva de ocsmány, ennél jobb szót nem találok rá, na offolom is a topicot, elég volt 2 kommentet elolvasni :DDD

(#71310) bigmasterg válasza Zola007 (#71299) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nézd már meg a 2. képet megint.
A bicepsze körül görbülnek a növények. Látszik, hogy ps-ben liquify-al, elég amatőr módon nyúltak bele.

(#71311) Zola007 válasza bigmasterg (#71310) üzenetére


Zola007
veterán

az jogos, mobilról nem látszott.
A másik két nő(szerűségre) viszont szerintem nem áll ez a dolog

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71312) Zola007 válasza Zola007 (#71311) üzenetére


Zola007
veterán

ezt akartam múltkor betenni [link] [link2]
kémiával manapság egy nőből is bármit kinézek

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71313) AssAssynn válasza BÁ Nutrition (#71287) üzenetére


AssAssynn
őstag

Az kár, mert én nagy BioTech-es vagyok.. :(

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71314) SchumiBácsi válasza bigmasterg (#71310) üzenetére

Megkockáztatom hogy nem is az ő karja - odatettek egy másikat. Jobb kéz felől ha szembe ültök a monitorral, nyilván gondolom szembe ültök vele ;] Szóval a csaj bal karja össze sem hasonlítható a jobb oldalival. Huh ez nagyon Palikosra sikeredett - azt a mindenit :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71315) FIREBLADE78 válasza kona005 (#71306) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

More felraktad már a mr olimpiai combjaidat?:D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71316) HussarF válasza Zola007 (#71303) üzenetére

Én nem azt mondtam, hogy egy nő nem lehet ekkora. Hanem hogyha végignézed a képeit, mondjuk a saját weboldalán is, akkor egyértelmű, hogy ő konkrétan nem ekkora. És hogy a kép fotóboltos. Persze én is azért sok képet átnéztem, mert először én is bizonytalan voltam. Nem volt annyira egyértelmű az eset.

(#71317) Dicker válasza HussarF (#71316) üzenetére


Dicker
őstag

Még mindig itt tartunk? ;] Aki látta Toldi Zsuzsit, na annál még egyszer nagyobb.

Bombanő, és nem fotosopp!:

[ Szerkesztve ]

(#71318) HussarF válasza Dicker (#71317) üzenetére

Toldi Zsuzsi amúgy egy 3-4 éve sokkal jobban nézett ki. Az én ízlésem szerint most már kicsit túl sok rajta a husi

(#71319) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#71311) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

másik 2 is ps.
nézs meg a túnusokat. ill a másodiknak az alkarját nagyon elbaszcsizták és váll ill bicepsz is kapott egy jó kis löketet.ettől függetlenül vannak közel ilyen szinten kitömött nők szal a lényegen nem változtat.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71320) BÁ Nutrition válasza Dicker (#71317) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez a káj grín nem? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71321) SchumiBácsi válasza BÁ Nutrition (#71319) üzenetére

A vállnál egyértelműen látszik hogy oda van téve. Belenagyítasz látszik a másik vállnak a vonala, ami jóval sötétebb is. Idegenkezűség esete forog fent :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71322) Zola007 válasza HussarF (#71318) üzenetére


Zola007
veterán

meg olyan a hangja, mint nekem mikor anno megfázva cigiztem
múltkor itt voltak csuhaival. Bazzeg, mélyebb a hangja mint az urának

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71323) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#71319) üzenetére


Zola007
veterán

(#71319) BÁ Nutrition: látom, deviantartosok azok is. Mindegy, megettem. A lényegen viszont tényleg nem változtat.

ez legalább már nem fotosopp:
Renee Toney [link]
Jana Linke Sippl: [link]
Irene Andersen: [link]

Renee Toney hivatalos bicepsz mérése (2006, Arnold Classic) szerint 51cm. Tegye fel a kezét a topikból, aki veri BÁn és God (?)-on kívül.
Szóval fotosopp ide vagy oda szinpadkészen 100 kiló egy nőnek akkor is kibeb.szott durva

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71324) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#71323) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az első szinte biztos h szintól bicó...
ha nem is az a gusztustalan hurka fajta mint a gyökér verzióknál

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71325) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#71324) üzenetére


Zola007
veterán

csak hogy a Snythol problémát is feloldjuk --> ő nem izmos, de legalább krva erős
legalábbis jóval erősebb mindenkinél a topikban: Becca Swanson

Guggolás - 387.5 kg
Fekvenyomás - 272.5 kg
Felhúzás - 310 kg

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71326) kexksz


kexksz
addikt

Teniszkönyök mennyi idő alatt múlik? Már kezdek meghülyülni, hogy nem tudok semmit sem csinálni effektíve. :W

(#71327) Zola007 válasza kexksz (#71326) üzenetére


Zola007
veterán

2-3 hónap kell neki, de van hogy soha nem fogod tudni ismét úgy terhelni mint régen
nsaid, pihentetés, jég
ha komoly a gyulladás, akkor akár 2-3 hét gipszrögzítés is javasolt

legtöbb embernek edzés során fekvenyomás, skull crusher, military fekvőtámasz hozza ki

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71328) kexksz válasza Zola007 (#71327) üzenetére


kexksz
addikt

Nekem főleg biceps curl-nél fáj.

(#71329) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
12400Ft-ért a 4kg-os csokis Biotech protein power mennyire vállalható? Vagy inkább ugyan ennyiért 2,5kg-os szintén ízesített Myprotein Impact Whey?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#71330) Zola007 válasza kexksz (#71328) üzenetére


Zola007
veterán

kétkezessel csinálod gondolom?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71331) Nightmare válasza kexksz (#71326) üzenetére


Nightmare
senior tag

Egy kis segítség...vagy elrettentés. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#71332) kexksz válasza Zola007 (#71330) üzenetére


kexksz
addikt

Kétkezessel, géppel, csigán, mikor hogy van hely/kedv.

Nekem nem fáj olyan durván (akármilyen edzést letolok rendesen, kivéve talán a bicepsznél kell súlyt visszavennem) épp ezért nem is tudom, hogy most mivel teszek jobbat magamnak, mert kb. hülyét kapok, hogy ma sincs semmi dolgom és nem megyek edzeni, hanem itt ülök. :U

[ Szerkesztve ]

(#71333) Zola007 válasza kexksz (#71332) üzenetére


Zola007
veterán

minden egyes ismétlésnél fáj?
2 hét teljes pihenést iktass be, gondolom nem ezen múlik a Mr. O
Apranax, Voltaren, Ung. contra dolor (receptköteles) kenjed napi 2-3x, jegeld (2 perc jég, 2 perc nem, ezt 3x)

Ha nem javul, akkor meg ortopédia, mert nem biztos, hogy jó az öndiagnózisod, távgyógyászat meg jelen esetben nem működik (máskor se)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71334) kexksz válasza Zola007 (#71333) üzenetére


kexksz
addikt

Igen, mindegyiknél, aztán edzés után pár óra tompa fájdalom. (Erre fájdalomcsillapítót se veszek be, igazából nem fájó hanem inkább zavaró, elmegy.)

Persze, tudom, hogy orvos a biztos megoldás, csak elsőre nem szeret oda szaladgálni az ember, de nyilván ha kell akkor kell.

(#71335) Zola007 válasza kexksz (#71334) üzenetére


Zola007
veterán

Ésszel nyújtás és lazítás nagyon fontos
Sokan elfelejtik, pedig az alkar-könyök-váll mindig dolgozik szinte bármit csinálsz
Még lábazáskor is, súlyt emelgetsz, szorítod a fogódzót, tartod a rudat kifordított karral, stb. Lábazás előtt is ajánlott némi bemelegítés karra is, nem azon a 2 percen fog múlni az edzés.

Én múltkor úgy húztam meg egy kicsit a könyököm, hogy lábtolóra raktam fel a súlyt és megcsúszott a kezemben a tárcsa, mert nem ilyen küllős volt, hanem teli. :K

rehabra ajánlom ezt a 2 videót: [link] [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71336) marked one94


marked one94
őstag

Nekem néha bal oldalt a hátam szokott fájni ez mitől van? Edzeni tudok tőle inkább zavaró jelenség.

You'll Never Walk Alone

(#71337) HussarF válasza Bagira01 (#71329) üzenetére

Az Impact Whey egyértelműen minőségibb. De a Power Protein is jó lehet valamire. Én nem vagyok oda a szójáért.

(#71338) deniro2 válasza Bagira01 (#71329) üzenetére


deniro2
senior tag

Stillmass excellent whey csak minimálisan drágább és nem kevert. 16k körül van 5kg.

(#71339) shteer válasza Bagira01 (#71329) üzenetére


shteer
titán

Power protein kivalo ha meg akarod utalni a kiegeket :)

..szerintem jónak tűnik

(#71340) Silverr


Silverr
aktív tag

Vótam, jó vót, szőrös vagyok, mindenki örömére fejlödik a csöcsöm :P :DDD
[kép]

(#71341) Bagira01 válasza shteer (#71339) üzenetére


Bagira01
veterán

Myproteinből melyik íz javasolt? Eddig ízesítetlent vettem, de most kipróbálnék valami mást. Karamell nem túl édes?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#71342) shteer válasza Bagira01 (#71341) üzenetére


shteer
titán

kávésra hajazó Mocha nem túl édes, fehér csoki és cookies&cream már igen - azokat felesbe jó ízesítetlennel

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#71343) g@bo


g@bo
nagyúr

hali

mielőtt nektek a röhögéstől erősödne, mi a vélemény otthoni használatra erről a padról? 13k. decahtlon. :R

(#71344) BÁ Nutrition válasza g@bo (#71343) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kevés rajta az akasztó lehetőség max pár zokni fér el rajta. bár lehet befér az ágy alá, így lehet mégse baj :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71345) g@bo válasza BÁ Nutrition (#71344) üzenetére


g@bo
nagyúr

mármint a dőlésszög miatt?

ez egy kettler, 20k. de nem lőhető vízszintbe, ha jól látom.

(#71346) BÁ Nutrition válasza g@bo (#71345) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

felesleges, otthon úgyse fogod használni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71347) tween


tween
őstag

Itt foglalkozik még valaki Myprotein árusításával?

(#71348) shteer válasza tween (#71347) üzenetére


shteer
titán

itt nem szabad

..szerintem jónak tűnik

(#71349) syl5 válasza g@bo (#71343) üzenetére


syl5
őstag

Inkább vegyél az árából 4kg lazacot, jobban jársz.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#71350) Dicker válasza g@bo (#71343) üzenetére


Dicker
őstag

Jó szalonnát meg csülköt lehetne rajt füstölni.

Amúgy minek reklámozzák? Ez inkább hasgyakorlatokhoz jó. De kinézem belőlük, hogy beállítják fekpadnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.