Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) Dexar007 válasza shteer (#60999) üzenetére


Dexar007
veterán

Hasonloan szoros nekem is,csak nem ilyen dus.Csak a buziknak nem szoros.

Give me your cum,bull!

(#61002) Zola007 válasza Dexar007 (#61001) üzenetére


Zola007
veterán

a buziknak biztosan nem szoros (főleg így ékezet nélkül)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#61003) Assdak válasza Zoo123 (#61000) üzenetére


Assdak
őstag

Gondolom olyan amilyenre az eng spell check javítja =D

(#61004) #84221696


#84221696
törölt tag

(#61006) k!nG


k!nG
aktív tag

Reggelire csuszott fott tojasfeherje, plusz a proteinem, plusz meg edzes utan jo kis jumbo. Szerintem bekerulhetnek a valami ilyen szintu vigjatekba b*szki, mert brutalis amit itt muvelek.

Lampard19: Miert nem Carnivor-t, vagy a Scitec uj marhafeherjejet vetted? Szerintem izre 40x olyan jobbak lehettek volna, mint a Myproteines, de lehet minosegre is.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#61007) Lampard19 válasza k!nG (#61006) üzenetére


Lampard19
tag

Nagyon szeretem a myprotein termékeit, mindent onnan szoktam venni. Ez most nem izlett sajnos :/

Scitec-hez is bementem több helyre de sehol se volt egy adagos minta, pedig jó lett volna megkostolni.. Szerintem a carnivort kipróbálom a jövőben.

(#61008) venge válasza Lampard19 (#61005) üzenetére


venge
tag

Igyad tejjel! Úgy finom! ;]

(#61009) Lampard19 válasza venge (#61008) üzenetére


Lampard19
tag

Tényleg, úgy még nem is próbáltam... :DDD

(#61011) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Nincs biznisz a topikban ...

(#61012) shteer válasza Tamoo (#61011) üzenetére


shteer
titán

Volt biznisz a topikban? :Y

;]

..szerintem jónak tűnik

(#61013) Dicker


Dicker
őstag

Sparba akciós a 48 tekercses wc papír.

(#61014) shteer válasza Dicker (#61013) üzenetére


shteer
titán

nem olvastad? nincs biznisz!!!

bár a naponta többször-kábelfektetős kollégának hasznos infó

..szerintem jónak tűnik

(#61015) Buster17 válasza shteer (#61014) üzenetére


Buster17
addikt

Én babapopsitörlőt használok már bocsánat. ;]

(#61016) venge


venge
tag

Voltam maszíroztatni!
A hátamat, vállamat maszírozták át, most értem haza! Olyan izomláz van bennük... :K

(#61017) shteer válasza venge (#61016) üzenetére


shteer
titán

baszki. nem is gyúrni kell hanem gyúratni? :U

igaz a mondás? "szegény ember maga b.szik, gazdag ember b.szat"

..szerintem jónak tűnik

(#61018) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok ,

Megelégelvén azt ,hogy milyen testalkattal rendelkezek, úgy határoztam, hogy elkezdek "komolyabban" kondi terembe járni és edzeni. A komolyabban idézőjelben ,mivel igazából sík hülye vagyok az egészhez. Nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy melyik izom hol van -azért a karizmokat feltudom sorolni- nem mondom meg első blikkre ,hogy most ez milyen gép előttem a teremben. :DDD Kezdésként elolvastam ezt a könyvet (?) amiből sok hasznos információhoz jutottam és a kellő alaptudást is megadta a továbbiakhoz. Viszont merültek fel bennem kérdések.
Először is leírnám magam nagyjából (nem tudom itt ebben a topicban nálatok mennyire van meg a személyes ,családias hangulat, meg amúgy sem szívesen adom ki ezeket az "adatokat" cseppet sem vagyok rájuk büszke)

Tehát, egynyócvannégy magas vagy 56-57 kilóval. Igen ,elég vékony típus vagyok, mint egy ropi . (Al)karomat sose mértem nem is tudom milyen "vastag" kábé ötös, felkarom se vastagabb. Vádlim szinte nincs is. Combom is valahol bujkál. Ezek miatt döntöttem úgy hogy valamit kezdenem kéne. Azt tudni kell rólam hogy brutális anyagcserém van, de tényleg. Egyszer beszélgettem az iskola orvossal aki azt mondta ,hogy a rossz szemem is hozzájárulhat ehhez (-5 dioptria) mivel állítólag rohadt sok energiával jár rosszul látni ,aztán pszichológiai oldalról is lehetnek (még gyermekkori) okai. Az hogy én hízzak arra nincs lehetőség ,eddig így gondoltam ,remélem mostanáig. Ezt az egész edzés dolgot szeretném komolyan venni és tömeget növelni. Elsősorban az a célom hogy jól nézzek ki és magamnak megfeleljek (kinek nem ?)

Ahogy olvasom, a legfontosabb a táplálkozás és utána jön csak az edzés és annak a mikéntje. Ezt mennyire kell komolyan venni? Saját keresettel nem rendelkezek, lévén az iskolapadot koptatom. Ilyenkor mi van? Ki főz? Hát muter, neki csak nem mondhatom, hogy mindennap csirke legyen natúran rizzsel, mert egy egész családra kell főznie, nem csak rám. Így a folyamatos étkezés megoldása lehetetlennek tűnik. Fő célom a tömegnövelés ,ebben az esetben a fő táplálék forrásnak a fehérjének és a szénhidrátnak kell lennie ugye? Milyen hétköznapi ételekben vannak meg ezek? A csirkén meg a rizsen kívül? Amik nem mellesleg olcsón beszerezhetőek.

Milyen tömegnövelőt vegyek? Puszta márketing okokból adódóan én csak a BioTechUSA termékeit ismerem. Amiket drágának tartok, nem tudom ti hogy vagytok vele.. Melyik a legjobb ár/érték arányú ilyen por amit kapni lehet most? Perpill 2-3 havi adagra van keret. Ezt csak edzés napon szedjem (reggel-edzés után) vagy hogy ?
Itt a másik fogas kérdés, mit és hogyan edzzek? Találtam néhány alap tömegnevelő edzéstervet. Ebben edzésnaponként van 4-4 egység. Ez azt jelenti hogy ezt a négy dolgot megismétlem x-szer? Vagy a fentebb linkelt könyvben a 62. oldalon található egy program. Azt is leírják sok helyen hogy mindenkinek más a teste ,mást igényel mindenki. Vagy ezek közül lehet akármelyiket csinálni kezdő szinten?

Most így hirtelen ennyi lenne ,ha bármi fontos tanácsot még tudnátok adni ,akkor ne fogjátok vissza magatokat :R

halahala

(#61019) Koczó93 válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


Koczó93
őstag

Viszlát ;]

(#61020) Dicker válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


Dicker
őstag

Tabletta, vagy szuri?

(#61021) Buster17 válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


Buster17
addikt

Eggyüt érzek, ja mégse mert alacsonyabb vagyok meg nehezebb és csak feles a szemem ;]

Muternak mond meg igen is kell étrenden változtatn. Nem miattad hanem miattuk. Gondolom szénhidrátban és zsírban gazdag étel kerül mindig az asztalra és a nagymama minden napra süt finom sütiket. Na ezen kell változtatni nem csak neked hanem nekük is.
Én is térítem át a családot hogy narmálisan egyenek, de hiába mindent összevásárolnak minden szart zabálnak azt a felét ki is dobják mert nem eszik meg. Itt megy ám a pazarlás nagyon és csodálkoznak hogy gyorsan fogy a pénz.

Jaj, de elkalandoztam bocsi :DDD

Szerk. Ha kell segítség akkor posztolj ki egy képet magadról (;]) az izmosak eldöntik hogy menthető vagy sem. Hány éves vagy? Itt ajánlják a napi 2x dugást (nővel) de 18 évet be kell tölteni!

[ Szerkesztve ]

(#61022) xenom0rph válasza Buster17 (#61021) üzenetére


xenom0rph
őstag

Kellett nekem regényt írni bassz*tok meg. :C

halahala

(#61023) Dexar007 válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


Dexar007
veterán

Szerintem csirke!

Give me your cum,bull!

(#61024) panizzi válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


panizzi
aktív tag

go to fegyencedzés topik
ha azt kinőtted, jöhet ez.

no limit

(#61025) Koczó93


Koczó93
őstag

Jut eszembe, Kolosanyi hova tünt? Hetek óta nem láttam erre.

(#61026) shteer válasza Koczó93 (#61025) üzenetére


shteer
titán

leesett a hintáról

..szerintem jónak tűnik

(#61027) Koczó93 válasza shteer (#61026) üzenetére


Koczó93
őstag

Szerintem löktétek:DDD ;]

(#61028) N.Ferry válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Muternak nem tudod beadni hogy rendes kaján akarsz élni, de tömegnövelőt tolni akarod?

Viszlát! ;] :DDD

shteer : Vagy felakadt és még nem bírták leszedni. :D

Walking Dead

(#61029) Dexar007 válasza panizzi (#61024) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez fajt.
Tippelek.: faszbuk,ugye?

Give me your cum,bull!

(#61030) Gergosz2 válasza xenom0rph (#61022) üzenetére


Gergosz2
veterán

egyél többet jó kaját + vegyél fehérjét. Tömegnövelőt szerintem ne vegyél, egyél helyette inkább többet. Elinte csak átmozgató edzéseket tarts mert tömegelned kell. Szóval egyél többet és jót.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#61031) Xantor válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


Xantor
tag

Előszőr is tisztelet neked, hogy elolvastad A sárga kapszula c. könyvet!

Az anyagcseréről: Szerintem lesz itt értelmes, megfelelő tudással rendelkező ember is, aki fog neked ezzel kapcsolatban hasznos tanácsokat adni (gondolok itt pl. Zola007-re).

Igen, első és legfontosabb dolog valóban a táplálkozás, hisz nem megfelelő minőségű étellel, nem helyes táplálkozással nem lehet hosszú távon mit kezdeni. Szarból várat kegyetlen nehéz...

Hasonló cipőben járok én is, egyetemista vagyok, az van, illetve volna sokszor, amit elém raknak és az bizony nem jó dolog. Ha az ember fejlődést akar, akkor biztosan módosítani kell ezen. Érthető, hogy az van, amit anyukád főz, de meg lehet kérni, hogy csináljon egy kis csirkét, rizst, stb. :) Ha esetleg ez nem megoldható, attól még a jó étkezés megoldása nem lehetetlen, hisz te magad is el tudod készíteni, figyelembe véve, hogy nincs kereseted, így nincs munkaidőd sem. A kasszából pedig kiszakítható a rád eső "rész" (igaz ez macerás dolog, legalábbis nálam az volt, hisz a szülő húzhatja a száját, hogy sokba van, stb., de őszintén megvallva nem az, mert a sok szar sokkal hamarabb fogy és összességében sokkal drágábbak is, de ezt van, hogy nehéz megértetni..., hisz könyebb megvenni a szutykot és betömni), s te magad is el tudod készíteni, egyáltalán nem bonyolúlt, idővel mindenki belejön.

Az internet a barátod, meg tudod magadnak keresni, hogy mik milyen mértékben tartalmaznak körülbelül fehérjét, szénhidrátot, zsírt, s el tudod dönteni, hogy mi fér bele a keretbe, s miből kb. mennyire van szükséged. Számold ki a napi kalóriaszükségleted, ez nem pontos sokszor, de kapsz egy körülbelüli képet a dologról. (Kezdésként tudom ajánlani a www.kaloriabazis.hu -t. Nem profi dolog, de sokat segít a kezdetekben, ha szánsz ennyit magadra.) Fehérje szintjén igyekezz 2,5g+-ra kihozni a testsúlykilogrammonkénti bevitt adagot.

Ha a fő cél valóban egy tömegnövelés és figyelembe kell venni a kasszát is, akkor azt tudom javasolni, hogy igyekezz minél fehérjedúsabban étkezni, legyen változatos a maga módján, zöldségezz (ez akár még az emésztésen is segíthet), gyümölcsözz és igyekezz napi 4-6 alkalommal is enni. Néha lehetnek kivételes napok, lévén, hogy a tömeg a cél, így meg kívánhatod a finomabb, de tápértékben gané ételeket is. Ezen szerintem ráér az ember később javítani, hisz nem szabad, hogy egy kezdő egyből fejest ugorjon az egészbe, mindene pontos legyen, mert sokszor emiatt hagyja abba az és adja fel a kitűzött célt. Elsőnek legyenek meg az alapok...

Legjobb ár/érték arányban a MyProtein termékeket szokták használni a topic lakói többségében, bár ez elvileg jár némi kompromisszummal (ízben, oldhatóságban pl., de nem minden esetben). Ezt a havi 2-3 adagot hogy érted? Legalapabb módon edzés napon, edzés után érdemes bevinni a szervezetbe (tekintettel arra, hogy a többi napon meg van a megfelelő bevitt fehérje/szénhidrát mennyiséged). Ha ezen felül van rá keret, akkor néha nyugodtan megkívánhatod szinte bármikor (hisz a tömeg, a tömeg, a tömeg...).

Első 1,5-2 hónapban mindenképp érdemes kb. két napra oszott teljes testet megmozgató edzéseket csinálnod, ismerkedj a gépekkel, eszközökkel, erőszinteddel, hogy majd később ne lássák kárát az izüleid, izmaid és be tudd lőni a helyes súlyokat, illetve ki tudj vitelezni helyes gyakorlatokat. Használj picsa súlyokat!!! Ne akarj erősnek látszódni, ne akarj arcot növelni, maradj ember! Majd annak is eljöhet az ideje, de nem az első hónapok azok. Idővel érdemes lesz bevezetni egy edzéstervet mindenképp, de ezzel kapcsolatban szerintem rá érsz később foglalkozni megintcsak, elsőnek legyenek meg az alapok.

Tanácsok:
- Ismerkedj, okosodj a teremben is. Ne félj segítséget, tanácsokat kérni.
- A szar napokon is igyekezz az életből motivációt merni, s tenni a dolgod.
- Minden nap a lehető legtöbbet tedd meg a testedért, ha korlátoznak dolgok, akkor is. Ne keress felesleges kifogásokat, az senkit nem fog érdekelni.

:R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#61032) syl5 válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


syl5
őstag

184/56-al nem kell ide diétás étrend basszameg.
Egyél zsíros fehér kenyeret kolbásszal, meg szalonnával, akkor is ha éjszaka felkelsz pisálni. Majd ha elkezd nőni a hasad, akkor max elkezdhetsz gondolkodni.
De tényleg, komolyan. Egész nap ropogtassál valamit, folyamatosan tömjed magadba a kaját hányásig.
Egy dologra figyelj, ne csak szénhidrát menjen (krumplis tészta), hanem menjen minden kajához fehérje is (kolbászt belevágod, már jó).
Tény, hogy minőségibb forrásokból minőségibb testet építesz, de ilyen anyagcserével tiszta kajával nemigen fogsz nőni. Először fel kell építeni magadat, semmiből nem tudsz formás lenni.
A szemes dolog hülyeség, mínusz 7-es a szemem, mégis 174/76 vagyok 15-20% körüli testzsírral és tekerek is kb havi 500-at.
Ja a folyamatos aerob és kardió edzést nagyon ajánlom! Növeli a tüdő oxigénfelvevő képességét, ergo erőedzések alatt nagyobb erőbedobással tudsz tovább edzeni.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#61033) Dexar007 válasza syl5 (#61032) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#61034) rwin5 válasza Dexar007 (#61033) üzenetére


rwin5
őstag

pont ezt akartam, írni, hogy benéztem a topicra és méteres hosszúságú írások, skippelem is :DDD ;]

(#61035) Zola007 válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


Zola007
veterán

Okos orvos lehetett.
Ha mínusz 5D-vel sok energiába kerül rosszul látni, akkor én a mínusz 7,25-el már elfogyasztottam volna magam körül a téridőgörbületet is mint valami kbszott fekete luk. :K
Ráadásul a szemem pedig qrvára nem javult egy grammot sem attól, hogy lefogytam 86-ra :DDD

Na majd holnap tovább olvasom a topikot, mára így lefekvés előtt elég volt ez is :)
Egyébként meg egyél napi 4-5x amennyi beléd fér szilárd kajából minél kevésbé feldolgozott élelmiszereket.
Ha szaftosan főznek vagy édesszájú a család, akkor azokat kihagyod, desszert helyett eszel még egyszer főételt.
184/56 kilóval serdülőként meg pörög az anyagcseréd, jobban jársz, ha reggel közelebb húzod az ágyat a hűtőhöz, hogy kéznél legyen.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#61036) Dicker válasza Zola007 (#61035) üzenetére


Dicker
őstag

(#61037) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

JCVD egész ki van simulva... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#61038) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Az pihentető alvás elindításához meg ez... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#61039) #84221696 válasza FollowTheORI (#61038) üzenetére


#84221696
törölt tag

Korán reggel ezt kell látnom?
Gyorsan be is vertem egy banános turmixot (1 banán, 3 deci tej). :DDD

(#61040) N.Ferry válasza syl5 (#61032) üzenetére


N.Ferry
senior tag

:Y

Leülhetsz, egyes!!! :W

Walking Dead

(#61041) Shadowbull válasza xenom0rph (#61018) üzenetére


Shadowbull
addikt

Azt nem irtad hany eves vagy. Nem mindegy hogy 14 vagy 18 :)

Tomegnovelo szarokat felejtsd el, ertelme nem sok van, tele van cukorral. Inkabb egyel tobbet. A te szinteden igazabol mindegy hogy mit, csak a mennyiseg legyen meg, mehet a fott teszta, feher kenyer, suti, kabe minden. Arra figyelj hogy a feherje legyen meg, a tobbibol meg amennyit birsz.

feherje meg a husokban (csirke, pulykamell, de mehet marha, sertes, vagy hal is), de egyel sok tojast, sajtot, turot melle.

Az edzest atmozgato jelleggel kellene kezdeni, nehany hetig igazabol a gyakorlatokat es azok helyes kivitelezeset kell gyakorolni, a suly mellekes. Probald a klasszikus alapgyakorlatokat, fekvenyomas, guggolas, felhuzas (ovatosan!) huzodzkodas ha megy, ketkezes bicepszezes.

Heti 3 edzes eleg, a felosztas vegul is mindegy, en csinalnek egy labnapot, egy mell-vall-tricepsz napot, meg egy hat-bicepsz napot (je, en is igy csinalom :D ). Hasizmot minden nap edzhetsz.

Aztan a valtozatossag kedveert heti 1-2 alkalmommal eljarhatsz futni, ne hallgass azokra akik azt mondjak hogy ne csinald mert leesik az izmod, hulyeseg. A keringesi rendszeredet ugyanugy edzened kell.

Ha van kerdesed tedd fel, es ne sertodj be semmin, itt csak a kitartokat szeretjuk, a sertodos kislanyokat meg kiszekaljuk :K

Ja es lehet hogy az egyikunk javasolni fog valamit, a masikunk pedig gyokeresen az ellenkezojet. Sajna ez ilyen, a testepites nem egzakt tudomany mint a matematika :N

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#61042) N.Ferry válasza Shadowbull (#61041) üzenetére


N.Ferry
senior tag

én pl. részben nem értek egyet veled, de kit érdekel :F :DDD

Walking Dead

(#61043) Shadowbull válasza N.Ferry (#61042) üzenetére


Shadowbull
addikt

itt az ideje kifejteni, abbol tanul a gyerek :K

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#61044) Rabbitf_24 válasza Shadowbull (#61041) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

"Aztan a valtozatossag kedveert heti 1-2 alkalmommal eljarhatsz futni, ne hallgass azokra akik azt mondjak hogy ne csinald mert leesik az izmod, hulyeseg. A keringesi rendszeredet ugyanugy edzened kell."

Mivel még nincs meg az, ami le tudna esni, ezért mehet a futás. ;]

(#61045) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ilyen pehelysúlyú egyéneknél futás alatt én mindenképp a rövid sprinteket nyomatnám (100m, 200m, 400m) rövid pihenőkkel, nem a "maratoni" távokat. Esetleg hegynek futás, lépcsőzés.

Fél órát heti 1-2x és akkor tényleg nem esik le semmi. Max a tüdejét köpi ki, meg ez tényleg hasznosabb is. :D
Focista alkat még lehet ettől. :P

Meg a has mellett a vádli is mehet szvsz minden nap eleinte... kétlábas, egylábas lépcsőn stb. Ahogy bírja az ember. Akkor talán az se lesz piszkafa.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#61046) N.Ferry válasza Shadowbull (#61041) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Akkor válaszolok erre a válaszodra így egyszerűbb nekem :)

Szerintem meg pont már kezdőként a legfontosabb elkezdeni rendesen kajálni, tök mindegy hogy vékony-kövér lassú-gyors anyagcsere...
Ha szerinted a tömegnövi azért nem jó neki mert teli van cukorral akkor a fehér kenyér meg a süti miért jó? :F
Szóval szvsz. kezdjen el már most rendesen enni, ha ezt megteszi és tartani tudja már fél siker.

Edzés terén én abszolút kezdőnek nem javasolnám a felhúzást, ráér azzal később is, ennyire felosztani se osztanám fel, helyette inkább összeraknék egy alap HST jellegű edzést, az tökéletesen megfelelne neki.

:R

Walking Dead

(#61047) FollowTheORI válasza N.Ferry (#61046) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezzel énis egyetértek... inkább most tanulja meg szokja meg a rendes kajálást... lehet hogy 28-30 éves koráig "cingár" lesz meg meg se kottyan pár dolog, de aztán hirtelen megváltoznak a dolgok és könnyen félre mehet a dolog, ha nem figyel. :)

Ha valaki megszokja, hogy főleg zöldség, hús, rizs... stb "jó" kaját eszik akkor tudja tartani később jól magát ehhez.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#61048) shteer válasza FollowTheORI (#61037) üzenetére


shteer
titán

Biztos leallt a kokoval meg a tomennyel

..szerintem jónak tűnik

(#61049) Assdak válasza N.Ferry (#61046) üzenetére


Assdak
őstag

+1

Első három hónap teljes test edzés. Kajánál számolgatni tényleg nem kell az elején, de azért egy étkezési kultúrát nem ártana kialakítani. Milyen kajákat, milyen időközönként, stb.

(#61050) k!nG válasza Shadowbull (#61041) üzenetére


k!nG
aktív tag

Sajnos neki pont tomegnovi kell. Nem ertem az osszefuggest, hogy ehet sutit meg tesztat meg minden szar, de a tomegnoviben sok a szenhidrat? Ooo... Oke. Szerintem ha ilyen kajakat eszik, akkor mar inkabb tomegnovelo mert akkor legalabb valamennyire minosegi szenhidratot visz be, ami nem a nagyi foztje. Es ha melle normalisan kajal akkor nem kell aggodni, mert a tomegnovi es a feherje megteszi a hatasat.

xenom0rph: Es most neked. En is ilyen alkatu ember vagyok es nemreg kezdtem el ujra tomegelni, mert egy sajnalatos gyomorrontas miatt, laza 3 kilot leadtam magamrol egy het alatt. Nos, az elso es legfontosabb, hogy toltsd le a Myfitnesspal nevu alkalmazast mobilra. Ez a cucc kiszamolja a kaloriaszuksegletedet, csak meg kell adni az adataidat neki es azt, hogy hizni vagy fogyni akarsz, ha igen mekkora idokozonkent mennyit es hogy mennyi a vegso celod. Nekem sokat segitett, mert elotte mikor nem tudtam, hogy milyen sok kaloriat kell bevinnem nem is jott fel ram egy deka sem.

Szerintem az alap, hogy vegyel egy Jumbo professionalt. En azert ajanlom ezt, mert a sima Jumbo csak szenhidrat kb. semmi feherje nincs benne, ebben viszont van valamennyi es feherjevel siman kihozza a napi feherjeszuksegletedet a sima protein es a rendes kajalas mellett. Emellet valami Mega Daily One Plust is beiktathatnal, hogy a kello vitaminokat bevidd a szervezetedbe.

Ja es szerintem ettol fuggetlenul neha nyugodtan felrekajalhatsz egy picit, ha tenyleg nehezen hizos tipus vagy. Siman belefer.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.