Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) freaghill válasza deniro2 (#45000) üzenetére


freaghill
őstag

:R

(#45002) szőröscica válasza freaghill (#44999) üzenetére


szőröscica
addikt

Miért a hamisítóműhelytől vásárolsz? Shopbuilder saját monohidrátja marha jó.

(#45003) Casanova* válasza freaghill (#44999) üzenetére


Casanova*
veterán

myprotein kreatin a világbajnok! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45004) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Ha már a kreatinról van szó, a Musclemeds Creatine Decanate-ról mi a véleményetek? :)

(#45005) MPowerPH válasza Casanova* (#45003) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tenyleg jo, mar ha a creapure -ra gondolsz.(sima mono nehezen oldodik) De a sima BCAA ja nem egy marka. Oldodik, de mindig maradnak vissza ilyen kemeny mini bogyok.(botmixer megoldja 1 perc alatt) Be is gurultam, volt sale, rendeltem kapszulast, de a 4:1:1-est 2 csomaggal. Edzes elott azt tolom, reggel, es edzes utan meg van idom szorakozni a botmixerrel.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#45006) Casanova* válasza MPowerPH (#45005) üzenetére


Casanova*
veterán

De a sima BCAA ja nem egy marka. Oldodik, de mindig maradnak vissza ilyen kemeny mini bogyok

szerintem minden natúr BCAA ilyen. BCAA vélemények. [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45007) MPowerPH válasza Casanova* (#45006) üzenetére


MPowerPH
félisten

Elotte ProElite BCAA-t toltam, ott nem talalkoztam ezzel. Mondjuk ha jol emlekszem, az is valami 'micronized' volt.

Don't Tread On Me

(#45008) Casanova* válasza MPowerPH (#45007) üzenetére


Casanova*
veterán

BCAA-ról: Ahogy a Leucinos cikkben is írtam, ezek mind szép és jó, de kb semmi értelme. Csak magában leucinnak több értelme van, de ha már BCAA-t akarunk, gyártók is elkezdték csinálni a 8:1:1 és 4:1:1 arányú BCAA-kat, igen a leucin javára.

De ha eltekintek a briliáns "receptemtől" akkor meg ismét azt tudom mondani, amit a leucinos cikkben írtam. Ha BCAA-t akarsz és mellette fogyasztasz valamilyen tejsavó fehérje koncentrátumot vagy izolátumot, akkor vegyél Leucint csak! (sokkal olcsóbban kijössz) [link]

szerintem jól mondja a csávó,igaza van! [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45009) MPowerPH válasza Casanova* (#45008) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, neztem en is. Ha elfogy a kilos BCAA, akkor biztosan Leucint veszek helyette. Jo lenne talalni egy ipset itt a myproteinnel, aki tud kihozni, es eladja olcsobban.... Aki volt, azt sajnos kirugtak. Pedig de jo volt £30-ert az 5kg izesitett feherje. :o

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#45010) Casanova* válasza MPowerPH (#45009) üzenetére


Casanova*
veterán

helyes! ;) BCAA felejtős! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45011) Peddy789


Peddy789
őstag

hát az A és E vitaminok nemnyugtattak meg, de azt írják nagy mennyiségben, az vajon mekkora? az 5000%os RDA adagok? vagy már azis sok ami a mega daily one-ban van? érdekes dolog.. + a q10 is antioxidáns elvileg, akkor azis szar vagy mi?

(#45012) Casanova* válasza Peddy789 (#45011) üzenetére


Casanova*
veterán

Alap multivitaminok összehasonlítás - ár/érték arány

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45013) _NCT válasza Casanova* (#45012) üzenetére


_NCT
őstag

B@sszameg, mindig kiderül, hogy csak a szájtek.....

Volt mostanában valami érdekesség itt? Láttam pár izmos embert, bár Dicker-ről eddig is tudtuk hogy ki van b@szva mint a Mikulás csizma....

Holnap Valentin nap, le is megyek reggel megszeretgetem a testem...

[ Szerkesztve ]

(#45014) freaghill válasza _NCT (#45013) üzenetére


freaghill
őstag

és a gogsz... :))

(#45015) Casanova* válasza _NCT (#45013) üzenetére


Casanova*
veterán

csak a májprotkó :D

Volt mostanában valami érdekesség itt? igen! :K Ijk nagyon sexi az alsó gatyában és barátnőt keres! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45016) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

ERRŐL a fehérjéről hallottatok már? Vagy ha nem, mit gondoltok? Jelenleg Sci Whey Pro-t tolok, de ez lényegesen kedvezőbben jönne ki, ráadásul a fehérje is nagyobb koncentrációban van jelen, mint a WPP-nél.

(#45017) szőröscica válasza r3dsnake (#45016) üzenetére


szőröscica
addikt

Rohadt jó, vedd meg!

(#45018) freaghill válasza Casanova* (#45015) üzenetére


freaghill
őstag

Meg nagy a töcse! :DD

(#45019) Casanova* válasza freaghill (#45018) üzenetére


Casanova*
veterán

igen!!! :DD Deszar mamának tetszik. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45020) deniro2 válasza Peddy789 (#45011) üzenetére


deniro2
senior tag

Nekem eddig is magas volt, hogy zsírban oldódó vitaminokból minek raknak több ezer százaléknyit egy multiba, mivel felhalmozódnak a szervezetben és az említett problémákon kívül is okozhatnak gondot...
Mindenesetre ismét kiderült, hogy soha a szájtek, mert ahelyett, hogy a c vagy b vitaminokat erősítenék, belenyomnak a mega dop-ba 1500% E vitamint...

(#45021) r3dsnake válasza szőröscica (#45017) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tényleg, vagy szarkazmus? :DDD

(#45022) szőröscica válasza r3dsnake (#45021) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem tudom. A Scitec jó, az tuti.

(#45023) freaghill válasza szőröscica (#45022) üzenetére


freaghill
őstag

(#45024) deniro2 válasza r3dsnake (#45021) üzenetére


deniro2
senior tag

Kevert fehérje, de nincs benne szója és óccsó... Próbáld ki és számolj be! (lehetőleg a joghurt-áfonyásat, mert az felizgatott :) )
Meg az epres monohidrátot is próbáld ki! :K

[ Szerkesztve ]

(#45025) r3dsnake válasza deniro2 (#45024) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem kicsit a borsófehérje hökkentett meg, de ezek szerint nem annyira fura dolog. Ha két adagot tolnék ebből, még akkor is olcsóbban jönnék ki vele, mint a Whey Pro-val, úgy meg gondolom már lényegesen többet ér ebből 2 adag, mint whey-ből 1. (Mondjuk edzés előtt és után.)

(#45026) deniro2 válasza r3dsnake (#45025) üzenetére


deniro2
senior tag

Én lenyomtam már vagy 10kg natúr borsó fehérjét -elég is volt belőle- de így keverve-ízesítve nem lehet rossz és a biológiai értéke is rendben van.

(#45027) Casanova*


Casanova*
veterán

valentin előtti forma :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45028) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#45027) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

múltkor nem a másik oldalon volt a tetkó? :F

;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#45029) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#45028) üzenetére


Casanova*
veterán

most másik karomon van a matrica. :) holnap érkezik a xcel HALO V2 cucc. kíváncsi vagyok mennyit fog hozni! bicóm kerekedhetne jobban.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45030) Dexar007 válasza Casanova* (#45027) üzenetére


Dexar007
veterán

A valladat hogy csinaltak meg a tetkoszalonban? Leontottek az egeszet vizallo festekkel?

Give me your cum,bull!

(#45031) Casanova* válasza Dexar007 (#45030) üzenetére


Casanova*
veterán

3-szor újra és újra beleverték a sok tintát. 3-ik sor már nagyon fájt. és még mindig nem szép fekete. bőröm kidobja a tintát,nagyon vérzik a bőröm. na majd a fekete vállamra megy valami fehér minta és jó lesz az.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45032) mocsanisi válasza BuilDean (#44923) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Na hát igen ahány ember annyi féle. Ebből is látszik hogy a testsúly meg a centik csak számok....

Szerk.: De nagy képözön van :D Én elértem a csajozós formát, nyárra még élesedni akarok meg egy kis tömeg de tartani szeretném...

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#45033) freaghill válasza Casanova* (#45027) üzenetére


freaghill
őstag

mocsanisi: Hoppá, hoppá fészbúk kép. Hol rajkodtál magaddal? Hogy is van, önbizalomhiány? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45034) BÁ Nutrition válasza Dicker (#44967) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te gyúrsz amúgy? :F
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#45035) Casanova* válasza freaghill (#45033) üzenetére


Casanova*
veterán

ettől izmos leszek? :D

(#45032) mocsanisi : jó a forma! :K jó ez a póz,beállás. ilyet kell csinálnom! :D

(#45036) deniro2: ok,rendben! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45036) deniro2 válasza Casanova* (#45027) üzenetére


deniro2
senior tag

Csinálj egyet a tetkótlan oldalról, erről már eddig is tudtuk, hogy izmos... :D

(#45037) _NCT válasza Casanova* (#45027) üzenetére


_NCT
őstag

Man-boobs ;]

Ejnye b@zmeg pár évvel le vagyok maradva.... Na majd a Halo segít ;]

(#45038) venge


venge
tag

Mennyire hülyék vagytok, te mind! Mindig felvidítjátok a napom! :D :D :D

(#45039) Casanova* válasza venge (#45038) üzenetére


Casanova*
veterán

hagy fájjon a hülyeség! ;]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45040) venge válasza Casanova* (#45039) üzenetére


venge
tag

Hazaértem edzésről, meséltem mekkorát küzdöttem, meg, hogy fáj, erre a gyermekem azt mondja: Ez az igazi! Amikor meg kell szenvedni a fájdalomért! :D
Melleztem, tetszett! Nyomtam 4x6-ot 110-be, majd negatívon 4x8-at 100-ba. Aztán egykezessel megküldtem ferde padon, majd tárogattam.
Aztán tekertem húsz percet. Meg vagyok elégedve a mai teljesítményemmel! :B

(#45041) Casanova* válasza venge (#45040) üzenetére


Casanova*
veterán

na ez szép teljesítmény. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#45042) 11-oxo válasza Casanova* (#45029) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Mi alapján esett a választásod a Halo v2-re?

(#45043) mocsanisi válasza 11-oxo (#45042) üzenetére


mocsanisi
senior tag

erre mondjuk én is kíváncsi vagyok. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#45044) szőröscica válasza 11-oxo (#45042) üzenetére


szőröscica
addikt

Xbox exkluzív

(#45045) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Teszek én is képet.
190/100, romszálka forma. Kicsit szar a fény. [link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#45046) Dicker válasza mocsanisi (#45032) üzenetére


Dicker
őstag

Milyen motorod van?

Báninak ne mutasd meg mert ellopja.

(#45047) Assdak válasza szőröscica (#45044) üzenetére


Assdak
őstag

=D

(#45048) venge válasza Zomb€€ (#45045) üzenetére


venge
tag

Hülye!

(#45049) 11-oxo válasza Zomb€€ (#45045) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Nem rossz ez,alakul... :K :D

(#45050) Casanova* válasza 11-oxo (#45042) üzenetére


Casanova*
veterán

nézd meg neten,külföldi oldalakon,hogy milyen jókat írnak róla. ez egy legális szteroidos féle cucc. elvileg 4-6 kiló izomtömeget hoz. persze a kemény kokszosnak nem hoz ennyit. Deniro ezt tolja, 3,5 hét alatt 4 kilót szedett fel.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.