Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Tamoo válasza Rabbitf_24 (#24999) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én utóbbi időben két kaja között ha már nagyon éhes voltam bedobtam pár darab ilyet.

Igaz én nem grammozok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25002) Rabbitf_24 válasza PowerBuldog (#25000) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Főtt tojás is jó? Az lefő, amíg tekerek. :) Akkor még ezzel kiegészítem.

@Tamoo: kerülöm a csomagolt dolgokat. Tudom, a túró meg a kefír is az, de a Cserpes cuccok láttak tehenet, a többi az lehet hogy nem... vagy én tudom rosszul. :)

[ Szerkesztve ]

(#25003) venge


venge
tag

Shadowbull: segítségedet kérném! (Ugye-ugye? :) )
Kipróbálnám ezt a 10 napos ch-megvonásos diétát. Hol találhatnék a neten erről leírást? Esetleg egy-két receptet? De, ha olyan receptet adsz, hogy pikk-pakk felugrik rám tíz kiló, felkeresünk egy pár kigyúrt (nem olyan, mint én), kopasz barátommal és akkor lesz nemulass! ;]

(#25004) Tamoo válasza Rabbitf_24 (#25002) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"kerülöm a csomagolt dolgokat"

:F

(#25005) Rabbitf_24 válasza Tamoo (#25004) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Pl amit linkeltél: keksz.

Tolom a zöldséget, gyümölcsöt a piacról, túrót meg kefírt meg a lenti cégtől veszek. Toját is háztáji gazdálkodástól szerzek, próbálok minél messzebb kerülni az adalékoktól meg a tartósítótól. A csirkemellet is háztájékról szerzem, ha van rá lehetőség.

(#25006) Tamoo válasza Rabbitf_24 (#25005) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mióta "tartod" ezt?

(#25007) meroly válasza Dexar007 (#24982) üzenetére


meroly
veterán

Hát nagyi szerintem ez igen fasza forma. Főleg hogy ha jól emlékszem 1 éve edzel?! Ahhoz képest maradj már, ennél többet nem tudtál volna kihozni belőle. Én egy évnyi edzés után még lótúrót se hordtam magamra, nemhogy izmot.
Mindenkinek más, nyilván testépítő szemmel kevés, meg nincs tömeg, stb, de beachboy bőven megvan és látszik hogy foglalkozol vele.
Szóval csak így tovább :K

Impossible is nothing

(#25008) shteer válasza Tamoo (#25004) üzenetére


shteer
titán

Csomagolas-fobia ;]

..szerintem jónak tűnik

(#25009) Morris válasza Rabbitf_24 (#25005) üzenetére


Morris
veterán

A gyümölcs tele van cukorral. Teljesen mindegy, hogy gyümölcscukor, répacukor vagy nádcukor. Mind cukor. magas kalóriatartalommal. Én nem tolok gyümölcsöt a diétámhoz, nem is toltam, de -17kg-nál járok!

Nálam ez így megy:
Reggeli: pl rántotta paradicsommal, teljes kiörlésű kenyérrel vagy proteines zabpehely
Ebéd: ami szemetet találok persze csak kis mennyiségben és nem egyszerre eszem meg. esetleg kajálok valahol rántott csirkemell rizzsel stb stb.
Vacsi: szinte mindig egy protein turmix (fele tej/fele víz) és sovány túró 0%-os gyümölcsjoghurttal elkeverve + egy kis polisweet édesítő!
+ sok mozgás. keróval munkába, gyúrás, kardio.

Még a vízre sem figyelek igazából.

Korábban megpróbáltam a carb back loading-ot, de nem tudtam tartani, mert nem úgy alakul egyik napom sem mint az előző. Nem tudom megoldani az edzést sem minden nap ugyanabban az időpontban. A munkám miatt ez sajnos nem ment. :(
- de így is szépen alakulok továbbra is

(#25010) Rabbitf_24 válasza Tamoo (#25006) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

kb 2 hete, mióta fogyózok. :)

Morris: a gyümölcs felpörgeti az emésztést, azért tolom. A banánban tényleg sok a kalória, de pl az almával, barackkal, ananásszal nem hiszem hogy sokat vétkezek. Napi 2-3 alma, 1-2 barack meg egy banán reggelre. Ha ezt se lehetne enni, akkor meghalnék. :(

Shadowbull: a kaját tervezem, mindent excelben vezetek. (Edzés, napi súly stb, kaját itt számolom.)
Akkor főtt tojás lesz. :R

[ Szerkesztve ]

(#25011) Shadowbull válasza Rabbitf_24 (#24997) üzenetére


Shadowbull
addikt

(#24997) Rabbitf_24

ha mar elhataroztad, hogy minden nap tekerni fogsz es belefektetsz egy csomo energiat, akkor erdemes az egesz napi kajabevitelt megtervezni, kiszamolni, es lemerni. Ugy kene beloni a kajat, hogy heti egy kilo korul legyen a fogyas. lemered magad hetente ugyanabban az idopontban, es ha megvolt a heti egy kilo, akkor marad a kovetkezo hetre is a kaja, ha kevesebb, akkor csokkented a ch-t.
Bar lehet hogy nalad az elejen 2-3 hetig akar a kaja pontos belovese nelkul is menni fognak a kilok lefele, meg az is lehet hogy tobb mint heti egy. De nagyon hamar el fogsz jutni arra a pontra, hogy szamolgatas nelkul mar nem fog tovabb menni.

A klasszikus dieta szerint reggel kene valami feherje meg ch, mondjuk egy whey protein megy egy kis zab. CBL az maskepp nez ki, de arrol meg nem sok tapasztalat van itt SZVSZ.

Fott tojas is teljesen jo, en mondjuk ki nem dobnam a sargajat, tobb hasznos anyag van benne mint karos.

(#25003) venge nekem megvan PDF-ben John Kiefer konyve a carb back-loading-rol, persze angolul. Ha gondolod elkuldom privatban, de asszem Radnix tette be a letoltesi linket. Ezen kivul talaltam gey nemet oldalt, ahol osszefoglaljak es magyarazgatjak. A 10 napos ch megvonas igazabol a CBL-re valo felkeszulesre szolgal.

http://aesirsports.de/2012/08/der-carb-backloading-guide/

Egyebkent nem tul bonyolult, szimplan elhagyod a ch-t tartalmazo kajakat , es sok tobb zsirt tolsz, mogyorot, egyeb magokat.

A haverekkel johettek egyszerre, a fele ugyis a levegoben lesz :D

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#25012) Casanova* válasza Morris (#25009) üzenetére


Casanova*
veterán

pedig a banán jó,főleg a zöldes,sárgás. Zsírégetőhatása van. Diétába ajánlják rendesen. Kiváló ch. :K Nézz utána!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25013) Tamoo válasza Casanova* (#25012) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Lapos vagy már mint a deszka? :DDD

(#25014) Morris válasza Casanova* (#25012) üzenetére


Morris
veterán

Engem puffaszt nagyon. Turmixba imádom, de sokszor még a belem is görcsöl tőle! Mondjuk én a banánt csak reggelire/mellé enném/ettem.

szerk: utánaolvasva, tényleg jó cuccnak tűnik ez a banános! :Y
Lehet, hogy visszatérek rá kicsit. :U

Viszont az ananász nagyon jó zsírégő az tuti! :K

[ Szerkesztve ]

(#25015) Casanova* válasza Morris (#25014) üzenetére


Casanova*
veterán

szokni kell a banánt. ananász is jó. Sajnos azt nem szeretem. Tamoo: egyre laposabb a hasam, és keskenyebb a derekam. 1 hete nagyon kicsiket eszem. Megy össze a belem rendesen. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25016) deniro2


deniro2
senior tag

Kiskegyedet remélem forgatjátok rendesen srácok, vannak benne csodálatos fogyókúrás tanácsok és zsírégető gyümölcsök... :K ;]

(#25017) #65313280


#65313280
törölt tag

Na mától újra indul a hardcore gyúrás... Dobott a nőm... :(

(#25018) Casanova* válasza #65313280 (#25017) üzenetére


Casanova*
veterán

fel a fejjel,kolléga! Majd lesz másik nő. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25019) Rabbitf_24 válasza #65313280 (#25017) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ajánlom a Torrente 1,2,3-at meg 1-2 üveg bort... Elmondja az igazságot a másik nemről... Válás után én is azt néztem... ;)

(#25020) Kleroo válasza #65313280 (#25017) üzenetére


Kleroo
veterán

Túl kell élni, és kihozni belőle a pozitívumokat. Engem is egy hasonló eset állított hobbista-testépítő pályára.
Kitartás

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#25021) #65313280 válasza Casanova* (#25018) üzenetére


#65313280
törölt tag

Tudom, csak azért eléggé le tudja lombozni az embert. Se életkedv, se étvágy... De majd egy kiadós guggolás helyre hoz. :D

Rabbitf_24: Ha a borra nem is, a Torrentére benevezek. Gondoltam rá hogy nézek filmet csak nem találtam semmi kedvemre valót, de ez tényleg jól hangzik. :) Köszi!

Kleroo: Most kitűztem magamnak egy 90kg-s testsúlyt, igyekszem csak arra koncentrálni.

Köszönöm mindenkinek a biztatást, nagyon jól esik! :)

(#25022) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

én szintén egy 4 éves kapcsolat után kezdtem neki a kondiban :DDD mondjuk nem bánom, jobban jártam így :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25023) spammer válasza PowerBuldog (#25022) üzenetére


spammer
veterán

Most mondjam, hogy én is a hosszú kapcsolatom vége után kezdtem el (rendesen) edzeni? :DDD

Na még valaki? :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25024) deniro2 válasza spammer (#25023) üzenetére


deniro2
senior tag

Nehéz megállnom ma reggel, hogy ne getziskedjek, mert folyamatosan dobáljátok a labdákat... :B
Maradjunk annyiban, hogy ismerek olyanokat, akik nem csak kapcsolaton kívül adnak magukra... ;)

(#25025) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

A legjobb olyankor edzeni amikor szakítás után van az ember, levezeti a feszültségeket. Pár szakításom volt az elmúlt 13 év alatt, de én egy nő kedvéért se hagytam abba az edzést, mert céljaim voltak vele (kitűzött méret, erő, stb..) és lexartam hogy ajvékolnak miatta :P

(#25026) Casanova* válasza deniro2 (#25024) üzenetére


Casanova*
veterán

de getzi vagy :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25027) Tamoo válasza deniro2 (#25024) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Wood-ra gondolsz? :D

(#25028) spammer válasza deniro2 (#25024) üzenetére


spammer
veterán

Be ke' szó'ni, mi? ;] Sportoltam a gyúrás előtt is, csak nem súlyzós edzést, az csak ritkán ment, akkor is csak szarakodás. Squash és tenisz volt, az meg nem arról szól, hogy 120 kilósak legyünk (ami egyébként sem lennék sehogy sem ,még ha akarnék sem :N ).

Aztán váltottam az eset után, meg miután az élethez sem volt kedvem. Tehát ez a fajta edzés sokat segített. :)

De ha jól tudom, Ijk-nál is hasonló volt a történet ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25029) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

én szimplán ellustultam a csaj mellett, felszedtem 10kg-t, és utána meg már azért is ki akartam pattintatni magam :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25030) Shadowbull


Shadowbull
addikt

inkabb azt irjatok le hogy lett-e csajotok a gyuras miatt :D

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#25031) deniro2 válasza spammer (#25028) üzenetére


deniro2
senior tag

Jaja, tudom én, hogy alapvetően sportos bicsbojok választják ezt a sportot szakítás után, hogy kiszabadulva a női túlizmosodás kontroll alól végre kiélhessék elnyomott vágyaikat és -kizárólag a tükör számára- kipattintsák magukat. izomszörnyekké váljanak.. :K

[ Szerkesztve ]

(#25032) Radnix


Radnix
senior tag

Volt reggel egy kis balesetem, nem én voltam a hibás, de basszameg... :(
Főútról kanyarodtam balra, delikvens túrta ki az orrát a mellékútról, hogy elkerüljem a koccanást, jobbra kitértem, de utána már nem tudtam bevenni a kanyart, és volt egy kis betonkúp a sarkon, na azt telibekaptam a lökhárító jobbszélével.

[ Szerkesztve ]

(#25033) spammer válasza deniro2 (#25031) üzenetére


spammer
veterán

"túlizmosodás kontroll" :K :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25034) #65313280 válasza Shadowbull (#25030) üzenetére


#65313280
törölt tag

Nálam/nálunk nyomott a latba, amikor megismerkedtünk este ivás közben elég sokat áradozott. :D De nézhetsz ki akárhogy, nem a külső számít igazán, elég ha körbenézel egy forgalmasabb helyen. :)

Én soha nem azért toltam mert másnak akarok tetszelegni, hanem magamnak akarok megfelelni (meg mert nagy a fejem és valahogy ellensúlyozni kell :DDD )

War Machine-t próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#25035) PowerBuldog válasza Shadowbull (#25030) üzenetére


PowerBuldog
veterán

lett :P de a sportos külső csak másodlagos szempont szerencsére :) nem üres fejű buta libákkal ismerkedek.

(#25034) intr1cacy: WM állírólag jó cucc, lehet egy termékmintát kérek és kiróbálom
De 2 doboz Nitrox Therapyt használtam el, és az eszméletlen jó cucc. Kicsit rá is szoktam, hiányzott hogy nem vettem be. :S

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25036) strabowsky válasza spammer (#25023) üzenetére


strabowsky
tag

+1 :K

(#25037) Shadowbull válasza PowerBuldog (#25035) üzenetére


Shadowbull
addikt

na ennek orulok. jo peldatokkal motivalhatjatok a kezdoket: latjatok sracok, ha ki lesztek gyurva, lesz nektek is csajotok :)

en sajna/szerencsere (nem kivant resz athuzando) nem vagyok erintve a temaban, lassan 13 eve vagyok hazas :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#25038) #65313280 válasza PowerBuldog (#25035) üzenetére


#65313280
törölt tag

Régen én a Hot Bloodra voltam nagyon rászokva, jó cucc volt. :) Most a WM, a Hot Blood2.0 és a Nitrox Therapy között gondolkozok, csak nehéz választani.

(#25039) PowerBuldog válasza #65313280 (#25038) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én a Nitroxot tudom bátran ajánlani! K*rva jó cucc! :K

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25040) Tomics válasza #65313280 (#25017) üzenetére


Tomics
addikt

Arra gondolj, hogy a nő csak azért van hogy elvegye az eszed meg az időd (esetleg a pénzed is). Élvezd a szingliséget amíg lehet ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#25041) #65313280 válasza PowerBuldog (#25039) üzenetére


#65313280
törölt tag

Akkor az lesz, bevizsgálom mit tud. ;) Köszi!

Tomics: Igyekszem. :D Innen már csak felfele :)

(#25042) venge


venge
tag

"Kérdés
Ha mondjuk futok,biciklizek akkor mindegy,hogy mennyire vagyok felőltözve? Ha nem izzadok annyira de mondjuk futottam 30 percet,akkor is ugyanannyi kalóriát fogok elégetni? Az ugrókötelezés is mehet,futás vagy bicikli mellett?
norbert_9c6358
Válasz
Szerintem fuss egy szál faszban egy hónapig, utána meg télikabátban, és tudományos kísérletként közöld velünk az eredményt, kíváncsian várjuk."

:C :C De beteg...

(#25043) Terminator17 válasza AtHoS (#24993) üzenetére


Terminator17
senior tag

és mi a véleményed róla, mi alapján rendelted?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#25044) Tamoo válasza Terminator17 (#25043) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Te szétgyúrtad már magad tavaly óta? Ha jól emlékszem te el vagy látva genetikailag. :DDD

(#25045) Ijk válasza spammer (#25028) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szakítás előtt hónapokkal már sportoltam, heti kétszer úsztunk. Aztán 1 év úszás és otthoni fekvőtámaszozás után mentem terembe, csak mert bezárt nyáron az uszoda. Soha nem akartam testépíteni, ez csak jött utána, mikor már teremben edzettem egy éve.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#25046) Casanova* válasza Terminator17 (#25043) üzenetére


Casanova*
veterán

én ezt fogyasztom 1 hónapja, natúr wpc80. Teljesen jó protein,nem kamu. :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#25047) Dani82


Dani82
senior tag

(#25048) Terminator17 válasza Casanova* (#25046) üzenetére


Terminator17
senior tag

Köszönöm a választ, akkor én is rendelek belőle. Hátha bejön.
Tamoo igen szerencsére "egész tűrhető" genetikám van, most ráálltam a lábra, de inkább definíció mintsem tömeg van szem elött. Ez a cél [link] bár nekem kicsit kerekebb a vállam , a karom viszont sehol sincs még az 50 hez. Még sokat köll dolgozni :(

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#25049) brownus válasza spammer (#24948) üzenetére


brownus
veterán


ki?? :)

(#25050) korcsillio válasza Dani82 (#25047) üzenetére


korcsillio
őstag

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.