Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#96051) Sipi- válasza blueboi69 (#96046) üzenetére


Sipi-
tag

Köszi. Az viszont vicces, hogy 2$ akcióban a gyártás, a szállítás pedig 5.32 dollár és 20-30 munkanap.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#96052) hobizoli válasza eattila (#96044) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem figyelted még meg, hogy a NER fele amitogepes rendszerek vhogy mindig kapitulalnak....?

jegyfolglalo is egy faszom FTC meccsere osszedol, de olimpiat akartak rendezni....


egy Bayern Müchen vagy Real Madrid oldalan ilyen elofordulna, az IT-s ugy repulne, hogy a NASA elkonyvelne a magyar urprogram beindulasanak...

több drón kell ;P

(#96053) eattila válasza hobizoli (#96052) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez nem korlátozódik rájuk. Bármiféle állami IT rendszer ilyen. És ilyen volt 10, 15 és 20 éve is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#96054) hobizoli válasza eattila (#96053) üzenetére


hobizoli
nagyúr

es mindig ezeket a kotla szarhalom cegeket kell megbizni ezzel ujra meg ujra is, amikor sorban hozzak ezeket a buko produkcioikat....? :U



ezeken meg Jahno is csak javitani tudna, rontani nem :DDD

több drón kell ;P

(#96055) Jahno válasza eattila (#96053) üzenetére


Jahno
őstag

Meg is kezdődött a szabadrablásos káosz, mert ami anyagot kiszállítottak abból a maradék nap végén mehet kukába.... Mivel eldőlt minden szoftveres dolog, így listájuk sincs, hogy kit kellene oltani és mivel.

(#96056) eattila válasza Jahno (#96055) üzenetére


eattila
csendes tag

Good job!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#96057) blueboi69 válasza Jahno (#96055) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Miért menne bármi is a kukába? De ezek szerint odamegyek valahova (mégis hova?) hogy hohó, jelentkeztem pfizerra és nem tudják ellenőrizni?

(#96058) Jahno válasza blueboi69 (#96057) üzenetére


Jahno
őstag

"Miért menne bármi is a kukába?"

Mert nem tárolható. Ami kiolvad azt kis hűtőben 8 fok alatt még 5 napig lehet, de mivel mindenki a rohamra készült, ezeket helyben be is keverik és csak a júzert várják. Így meg már csak 5-6 óráig tárolható, szóval a reggel 7 órásak már kukák.

(#96059) hobizoli válasza Jahno (#96058) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azt mar reg beadtak....

több drón kell ;P

(#96060) npera válasza -NoVa- (#96038) üzenetére


npera
újonc

TinHifi P2 és T5 érdekes lesz?

(#96061) Jahno válasza hobizoli (#96059) üzenetére


Jahno
őstag

Ezért mondtam, hogy megy a szabadrablásos káosz. Infó nincs, aki nem tartja be a szabályokat és megint önszerveződik, az járt jobban, mint a többiek. Ennyi meg kb. ismerősi körben elfogy ha szólnak pár embernek, hogy szóljon pár embernek. Tumorral is most dumáltam, simán csak odament egy sorhoz, megkérdezte, hogy ha nem regisztrált akkor jut-e, oszt ha AZ jó volt, akkor már jutott is pár 100 embernek.

Mai nap csöppet durvább volt, csak megint azok nem kapnak akiknek kellene és már decemberben beálltak a sorba és esetleg nem tudnak potyára ide-oda rohangálni.

Érdekes lesz a folytatás.

(#96062) Samott


Samott
addikt

Hosszú sorok alakultak ki a kórházak oltópontjai előtt, mert elterjedt, hogy Pfizerrel oltanak

Kegyetlenul elkurtak az egesz oltas kommunikaciojat. Nem lennenek ilyen dolgok, ha kinaival oltottak volna az olimpikonokat meg a tobbi fontos embert. Akkor talan lenne valamennyi bizalom. De igy...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#96063) Jahno válasza Samott (#96062) üzenetére


Jahno
őstag

És akkor vannak akiknek úri mulatságból kellene, mert csak ez a jó, másoknak meg orvosilag lenne indokolt és nem jutnak hozzá.

(#96064) hobizoli válasza Samott (#96062) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mit nem qrtak el?


miutan az EU aszondta, hogy elvtarsi vakcinaval dobja a 14nap kari, senki nem akar majd azt kapni, akinek nem csak a Balkan meg a Balaton a celja a nyaron...


muter is kimenne osztrakiaba hugomekhoz megnezni a tavaj nyaron szuletett unokajat...
mar oda sem mehetsz akarmivel beszurizva

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#96065) Jahno válasza hobizoli (#96064) üzenetére


Jahno
őstag

Inkább az a baj, hogy ezeket nem tudjuk ki mivel mikor miért mehet merre, de ezen még nem aggódnék. Idén még úgyis neccesen mennék, örülök ha itthon eljutok valamerre. Utána meg majd lesz valami, vagy ha nagyon kell hát na, kérek aznapra egy gyorstesztet ha nem kell 2 hetes karantén.

Várjuk ki a végét, mit hoznak ki ebből az igazolásos meg mindenféle káoszból, mert kb. EU sem tudja mit akar, de nagy részét rátolja az országokra. Onnantól kezdve meg Brüsszel sem meri kicsukni a kínai turistákat.

(#96066) Samott válasza Jahno (#96063) üzenetére


Samott
addikt

Szerintem most pont az a lenyeg, hogy akinek mas nem jo, az mar megkapta. Ide a regisztralosba mar csak olyat raknak, amibol van szabad keszlet. Pfizerbol rengeteg jon amugyis. Csak hat mindenkinek az kellene.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#96067) Jahno válasza Samott (#96066) üzenetére


Jahno
őstag

"akinek mas nem jo, az mar megkapta."

Baromi sokan nem kapták meg, de még EÜsok közt meg itt-ott is bőven vannak akik kimaradtak. És azok elé most bekerültek a sorba olyanok, akik válogatósak. Meg persze sokan kaphatnának Modernát, amiből nem nagyon akar érkezni.

(#96068) Samott válasza Jahno (#96067) üzenetére


Samott
addikt

Akkor meg szokas szerint baromsagot csinaltak azzal, hogy az atlagembernek lehet pfizerre regisztralni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#96069) Jahno válasza Samott (#96068) üzenetére


Jahno
őstag

Itt az volt a hülyeség, hogy elfogytak a regisztráltak, mert eddig az sem volt világos, hogy az mire jó, mit kapsz, vissza lehet-e utasítani.

Persze vissza hát, csak aztán mi van ha mégsem és jön és marad a kötelezp kínai, mert ez van azt kell szeretni. Csomó ismerős meg ezzel nem akarta más elől elvenni az időpontot és eben is igaza van. Minek akkor, ha úgysem kell és folyamatosan csak lemondaná, dokik sem telefonálgathatnak örökké. Vagy sokan el vannak odahaza dolgozóban és később akár fizetősen is jó Nekik egy "rendes" anyag.

Tuti így állt össze, nem mérték fel mekkora lehet Pfizerre a valós igény, most tudatosult bennük, hogy jajj ma érkezik sok, mi legyen (holott hetekkel ezelőtt írtuk mi várható, csak ezeknek a nyomorékoknak nem tűnt fel odafent).

Vírus ügyileg meg azt kell mondani, hogy szerencsére még sokan szeretnének oltakozni. Pár kórház vette a lapot és karszalagot oszt, ott ismerőst kérdeztem és ilyen 400-1000 adagok mehettek ki, legalábbis ott tartottak a sorban, akiket nem küldtek haza.

A ledöglést előre meg is lehetett saccolni. Mindig ez van. Vicc, hogy ezt sorozatosan megengedhetik maguknak, mikor egy átlagos garázscég szinte nulla forintból fenntartott kulafos weboldalánál nem szabad ilyet. Lassan már azt kell bejelenteni műszaki hibára, mikor véletlenül működik és céljának megfelel baze :W

[ Szerkesztve ]

(#96070) Jahno válasza Samott (#96068) üzenetére


Jahno
őstag

Terheléses támadás:

[link]

És KIJAVÍTOTTÁK. Mondjuk még nem műxik és ez a kijavítás jelentsen is bármit, de még mindig nem égett le pofájukról a bőr. Istenbarmai.

(#96071) eattila válasza Jahno (#96070) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem javították, nem megy.

Másrészt ne bassza már meg, hogy nem választhatok, mit adatok be magamba. Vegyék előre, aki nem kaphat mást, aztán én kivárom, meg ivártam. De akkor végezzék a rohadt munkájukat, és rangsoroljanak, jelöljenek és osszák szét. Az a rohadt dolguk.

De nem így működik. Meg az eeszt se működik, mert béna fasz az összes.

Az meg, hogy a susmuson, az erőfitogtatáson, a másra mutogatáson és a lenyúláson kívül semmi se működik ebben a lábmosó jelentőségű kis pocsolyában, az szánalom.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#96072) blueboi69 válasza Jahno (#96070) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ha tényleg támadás volt, milyen hibát javítottak ki? :D
facepalm. durván

(#96073) blueboi69 válasza eattila (#96071) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Egyetértek. Én is kivárom, ha már van lehetőségem választani. Felőlem kapja meg mindenki aki nálam rászorultabb. De egyelőre nekem semmilyen sem ajánlottak fel még.

(#96074) -NoVa- válasza Jahno (#96070) üzenetére


-NoVa-
őstag

Persze, javították. Abbahagytam a refresh nyomkodását. Állok inkább sorba.

(#96075) Jahno válasza -NoVa- (#96074) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, hogy úgy sor? Merrefelé? Uzsoki, Honvéd? Már akadt ismerős aki bemondásra 100+ kilométert autózott, vagy vidéken hallotta a hírt és akkor már megállt egy kórház előtt.

(#96076) -NoVa- válasza Jahno (#96075) üzenetére


-NoVa-
őstag

Károlyi, a Honvédban már dél előtt elfogyott. Ez félreesőbb, egyelőre az a hír, hogy juthat.

(#96077) -NoVa- válasza Samott (#96068) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az orvosoknak nem lehet már, csak az átlagembernek. Elengedték ezt is, túl korán. Anyám sem kapott még, és még mennyi más akik csak ezt kaphatnak.

(#96078) qnadam válasza -NoVa- (#96076) üzenetére


qnadam
veterán

melyik hely? most tudnék csak indulni oda, érdemes?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#96079) Jahno válasza qnadam (#96078) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem nem. És legközelebb meg ne próbáld mindenféle regisztrációval támadni az oldalt, okés?

(#96080) eattila


eattila
csendes tag

Na asszonynak sikerült időpontot kapni. Nem regisztrációval. 4-re megy pfizerre. Mondjuk ő csak ezt kaphat.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#96081) qnadam válasza ezittketto (#96050) üzenetére


qnadam
veterán

azóta működik a ph, szerinted?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#96082) qnadam válasza Jahno (#96079) üzenetére


qnadam
veterán

elvileg megkaptam az "ön nyert" cetlit, Nova mögött 109 hellyel.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#96083) eattila válasza qnadam (#96082) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#96084) Sipi- válasza qnadam (#96082) üzenetére


Sipi-
tag

És most ott álltok a sorban?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#96085) qnadam válasza Sipi- (#96084) üzenetére


qnadam
veterán

pont így. azt hallottam, hogy nyugaton erre valami internet nevű dologgal szoktak időpontot foglalni, de én nem hiszem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#96086) -NoVa- válasza Sipi- (#96084) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ja. Anyámat magam elé engedtem, mielőtt beelőzi a teljes magyar oktatási rendszer.

(#96087) blueboi69 válasza Sipi- (#96084) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Lábon állva, mint a bogarak. :Y
Elképesztő.

Amúgy meddig van oltás? Csakhogy ráérek e akkor menni, amikor a gyerekek alszanak már?

(#96088) qnadam válasza blueboi69 (#96087) üzenetére


qnadam
veterán

hát ha mínusz hatvan perc múlva alszik el, akkor nem rosszak az esélyeid :D újpestre már ne gyere

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#96089) Grillo válasza blueboi69 (#96087) üzenetére


Grillo
senior tag

Téged megvárnak biztosan. A kutyákat is kiviheted még. :K

:DDD

Hihetetlen bazmeg azért, tényleg, hogy ennél jobban az oltópontok dolgozóit sem szopathatnák meg. És akkor most kiderül, hogy nem is kell 3 hónap az Astrára, hanem lehet akár 4 hét után is adni a másodikat? Biztosan tudományos alapon dőlt el ez is...

(#96090) eattila válasza Grillo (#96089) üzenetére


eattila
csendes tag

Ja. Ahogy az engedélyt megkapta a keleti oldal. A külügyfityiszter megmondta, vagy Káslernek megsúgta maga Jézus. Igazából mindegy.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#96091) Samott válasza Jahno (#96070) üzenetére


Samott
addikt

Fotoval:

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#96092) Sipi- válasza Samott (#96091) üzenetére


Sipi-
tag

Igazából nem tudom teljes bizonyossággal eldönteni, hogy egy fake vagy nem... És ez szomorú kissé. Lehet, hogy Soros volt egyébként, a migránsaival nézette az oldalt folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#96093) qnadam válasza Samott (#96091) üzenetére


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#96094) eattila válasza Samott (#96091) üzenetére


eattila
csendes tag

És papíron írja hozzá a DDOS kódot :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#96095) eattila válasza Sipi- (#96092) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen, a szomorú az, hogy én is elgondolkodtam, hogy ez lehetne igazi is....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#96096) Jahno válasza Grillo (#96089) üzenetére


Jahno
őstag

Az max. 12, most gondolom előbbre hozzák, kellenek a számok.

(#96097) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, szúrtak. Mindjárt jön qnadam is.

(#96098) Jahno válasza blueboi69 (#96087) üzenetére


Jahno
őstag

Addig van, míg vége nem lesz. Jó lehetsz projektvezetőnek, szerintem még menj el limonádézni előtte, hátha lesz hely azok után, hogy délben már pár százan lepattantak a sorok végéről. Reggel 3kor kellett volna, etetés után még műxött az időpont. Reggel 8 körül már kb. zsákbamacskát tippelnék.

(#96099) Jahno válasza qnadam (#96082) üzenetére


Jahno
őstag

Én csak azon pislogok, hogy, sok helyen ezt teljesen jól kikavarták. Sorba állás, megszámolni, belefér, jónapot.

Mi Novával még havert próbáljuk idegesíteni, de teljesen elvesztette lába alól a talajt.

(#96100) -NoVa- válasza npera (#96060) üzenetére


-NoVa-
őstag

P2 már rég kint van, és félresikerült. T5 meg nagyon emlékeztet a T4-re mérés alapján, de abban a hangolásban a Periodic durván magasra tette a lécet. Azt meg a Dita Dream-mel mérik össze bátrabbak, ami egy kicsit más árkategória. Szóval erős mezőny.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.