Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95151) Jahno válasza Samott (#95147) üzenetére


Jahno
őstag

"Otp, az egyik leghulladekabb bank, "

Én meg azon röhögök, hogy el vagyok vele, napokban volt dögledezés, de hát ennyi hol nincs. Ebből kifolyólag ezt a fikázást az elmúlt évben szerintem minden bankra is hallottam és érdekes olvasni, mikor valaki felhúzza magát, "ajánljatok valami jó bankot" váltásra vár, oszt készíthetem a pattogatott kukoricát, olyan sírás áradat érkezik mindegyikről.

(#95152) eattila válasza Jahno (#95149) üzenetére


eattila
csendes tag

Azért már van annyi rutin az emberekben szerintem, hogy ez a kevesebb % lesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95153) eattila válasza Jahno (#95151) üzenetére


eattila
csendes tag

Az OTP hulladék ja. Addig jó, amíg csak számla van, és jön rá pénz, meg felveszel/fizetsz. Amint intézni kell bármit, horror.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95154) WiZARD válasza blueboi69 (#95145) üzenetére


WiZARD
addikt

Nincs más.
(Akinek van Shopify integráció, elérhető magyar Kft számára, és akkor a többi apróbb feltétel, meg díjazás már fel se merül)

Paypal van, de azt megszüntettem, mert a 9% körüli díjukat kicsit pofátlannak tartom. (Shopify rendszerében meg nem lehet fizetés függően plusz díjat ráterhelni vevőre)

#95149 Jahno - ez akár jogos is lehetne, ha nem lett volna köztük olyan user, aki már többször sikeresen vásárolt, most viszont 4x egymás után sikertelen volt a tranzakció. Másnap aztán mégis elsőre sikerült. (és a többi usernél is több sikertelen próbálkozás látszik, aztán paypalon azonnal tudtak fizetni)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#95155) Samott válasza Jahno (#95151) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk azon kicsit se vagyok meglepodve hogy te pont naluk vagy. A te szerencseddel... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#95156) Jahno válasza eattila (#95153) üzenetére


Jahno
őstag

Elmúlt 1 hétben az "intézni kell bármit"-re szerintem legalább 5 bankot találok ismerősi körben amiről horrot nyomnának, amúgy pár évente beszédülök OTPbe vagy 2 éve pld. beszéltem Velük telefonon, az egész jól ment. Majd most már tényleg lesz számla+kártya megszüntetésem, megírom mire jutottam.

(#95157) Jahno válasza Samott (#95155) üzenetére


Jahno
őstag

Meg voltam Citi és most vagyok Erstés is. És éppen Cib kliensekkel szívok hirtelen sokat amit meg kellene oldanom.

Előző cégnél 60+ bankszámlának kezeltem a szarait, lehet volt némi rálátásom akkor mutattam is trükkös képernyőképet hibaüzenetről, hogy na, ezt találjátok ki ugye...

OTP most már szerintem 25 éve van, minek bonyolítsam? Most kicsit sziszegtem, hogy webbank megállt 1 napra vagy ki tudja, de akadt ez már mindenfelé. Januárban az Erste döglődött, meg tavaly volt egy érdekes akadozásuk, bár állítólag nem sok ügyfelet érintett. Ősszel meg a Rafinál nem jöttek a kódok és akadozott a fizetés. Tudja már a fene.

(#95158) blueboi69 válasza Jahno (#95157) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nagyon király, én voltam Erste-s, BB-s, asszony OTP-s, most mindketten CIB-nél vagyunk elégedettek :D
Szóval jó ha lefeded a többi bankot és azt rohasztod le a rontásoddal :D
Ja még van Rafi is, sztem az az egyik legjobb a CIB mellett ,de ott már nem sokáig lesz számlám.

(#95159) eattila válasza Jahno (#95156) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, fundamenta felvétel halál volt. Ha csak lakossági számla van, az sima liba kb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95160) blueboi69 válasza WiZARD (#95154) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Megnéztem az utóbbi néhány webshopos vásárlásomat és barion-on keresztül kellett fizetni.
Nemtudom, nekem sosem volt gondom a fizetéssel. Ettől függetlenül az otp egy fos.

Rafinál az üffélszolgálat teljesen oké. Legutóbbi belépéskor valami miatt bekattintottam, hogy nem kérek mobilklinest, aztán pár nap múlva felhívtak, hogy látják, hogy korábban volt mobilkliensem, de most mégis választottam, hogy nem kell és valami gond volt-e a telepítéssel, tudnak-e segíteni, ilyesmi. Végül felraktam, mert csak kellett a belépéshez. Az azonosítómon kívül semmit nem tudtam a loginhoz és az okmányaim és a címem is cserélődött, végül videohíváson keresztül azonosítottak.

(#95161) Jahno válasza blueboi69 (#95160) üzenetére


Jahno
őstag

Jó ez az indokolás, sosem volt bajod, de fos. Tippelni sem tudok, szerintem ebben a hónapban legalább 10 tranzakcióm volt, de most már este meglesem. Úgyis bankolni kell.

(#95162) blueboi69 válasza Jahno (#95161) üzenetére


blueboi69
csendes tag

"Jó ez az indokolás, sosem volt bajod, de fos. "

Barionnal nem volt bajom, talán csak 1x asszonynak nem ment fél napig, de az otp ügyfélkezelése, szolgáltatási minősége és havidija összeségében a fos jelzőt generálja.
Így már érthető? :)

(#95163) Phülöp válasza Jahno (#95161) üzenetére


Phülöp
addikt

Rengeteg banknál voltam már ügyfél, a leggázabb az OTP volt. Sok alkalommal, sok tekintetben bizonyította ezt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95164) Sipi-


Sipi-
tag

Ártipp a 13 éves Mondeo 180ezres (186e km) szervízére? Olaj, olajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő, fékfolyadék, gyertyacsere, plusz egy év assistance (9150 Ft). Ford Solymár márkaszervíz.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#95165) blueboi69 válasza Sipi- (#95164) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Miért vetted olyan messzire? Amúgy 60k a tipp.

(#95166) npera válasza -NoVa- (#95103) üzenetére


npera
újonc

Kicsit izgultam, mert nekem kellett felvenni a purgyékat oviból/isiből és nem tudtam mikor jön a csomag. De aztán láttam, hogy elvileg 6-kor, így simán ment a dolog.

Kíváncsi leszek a cuccra, holnap meló közben szerintem rendesen el tudom kezdeni hallgatni.

(#95167) npera


npera
újonc

John Cleese kicsit perspektívába helyezte az Apu hangját adó színész nyilatkozatát.... :C

(#95168) Sipi- válasza blueboi69 (#95162) üzenetére


Sipi-
tag

OTP-től vettük fel a lakáshitelt. Soha életemben nem volt annyit még bankban, mint ezzel kapcsolatban. De lehet, hogy másik banknál is így lett volna.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#95169) Sipi- válasza blueboi69 (#95165) üzenetére


Sipi-
tag

M3 mellett lévő telephelyükön voltam.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#95170) eattila válasza Sipi- (#95168) üzenetére


eattila
csendes tag

Ltp vegen az osszegfelvetelkor tobbet voltunk otpben mint lakashitel felvetelkor. Es tobb fiokban. Es tobbet is telefonaltam miatta.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95171) -NoVa- válasza npera (#95166) üzenetére


-NoVa-
őstag

Óh. Az? Sok-sok finom DSP finomítgatás és próbálgatás után jelenleg az OFF állása a kedvencem, legalábbis a két jó fülesemmel.

Most jött meg a hónapokkal ezelőtt rendelt UV Resin glue csomagom, úgyhogy újraépítettem a törött legacy 3-at is, most abból is van egy kupaccal. Eléggé hallani, hogy az első szériás és a több, mint fél évvel későbbi modell között volt egy komolyabb minőségi ugrás.

(#95172) WiZARD válasza blueboi69 (#95160) üzenetére


WiZARD
addikt

1x már belevágtam a barion témába, de valahol elhasalt
most megnézem újra mit kínálnak, működhet-e

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#95173) eattila válasza WiZARD (#95172) üzenetére


eattila
csendes tag

Arra vigyázz, hogy az adblock és a barion nem szeretik egymást.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95174) zetor2000


zetor2000
senior tag

Visszatértem a Balatonról. Ilyenkor kell menni, amikor nincsenek sokan, és nem kell annyi naptej sem. :) Végig esett, meg fújt a szél, de a feladatot elvégeztük.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#95175) zetor2000 válasza eattila (#95170) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem OTPnél van a bankszámlám nagyon régóta, de én ha nem muszáj, nem megyek bankfiókba. Akkor kell(ett), amikor személyes aláírásra voltam kötelezve, mert egy ingatlanvásárláshoz a személyi kölcsön volt a leggyorsabb, és azt 1 nap alatt le is tudtuk, aláírtam, szia. Ez egyébként egy tároló+2 beálló volt, kellett, mert szerződés szerint teljesíteni kellett, és annyiért adták, hogy ajándék volt.
Lakáshitelt AXA adta, de ott egy ilyen hitelközvetítős csaj segített/intézett mindent, és szervezte, hogy mikor kell menni aláírni. De ezt meg megvette az OTP... :)

Erste rendszere meg remek. Ismerős egyik nap, mondjuk ma, április 15én befizet Mezőkövesden X forintot a saját számlájára, az majd csak másnap jelenik pl. Pesten egy másik Erstze fiókban. Pár éve ez volt a helyzet. A fiókok közti elszámolórendszer eléggé kiesett a szinkronból. OTPnél ilyen nem volt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#95176) qnadam


qnadam
veterán

Nova, ha esetleg vágyol normális internetre: szembejött a ubiquiti toolja, és az alapján lehet hogy pont rá tudok látni a háztetődre az erkélyről :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#95177) Sipi- válasza eattila (#95170) üzenetére


Sipi-
tag

Jó kilátások. Mi Erstés ltp-t fogunk majd kb. 2 év múlva otp-s csok-os hitelbe beleforgatni. Biztos gördülékenyen fog menni. Vagy nem :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#95178) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Kis MQA bashing/info/kritika alkotói oldalról. [link]

(#95179) eattila válasza zetor2000 (#95175) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem is ott a szamlam. 20-ban 1x voltam a fiokban. Sok is. Amugy a simple app jol muxik telon, nekik ban a legtobb atm-juk. Amig ez eleg nem valtok. Amugy minden masban rosszak a tapasztalatok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95180) eattila válasza Sipi- (#95177) üzenetére


eattila
csendes tag

Otpre keszulj, ha kell hivd fel onnan a kozpontot. Mert fiokonkent maskepp tudjak ertelmezni a dolgokat.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95181) Samott


Samott
addikt

Na a Posta dolgai rendbe lesznek rakva, szoltak az illetekesnek:

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#95182) eattila válasza Samott (#95181) üzenetére


eattila
csendes tag

Remelem kozbe is szol...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95183) Bujdy81 válasza Sipi- (#95168) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Mi anno az első lakáshoz az Erstétől vettünk fel hitelt. Azaz vettünk volna. mindössze 14 hónap kevés volt nekik, hogy elbírálják, miközben ők voltak a projekt finanszírozó bank, így kizárólagosságuk volt. 14 hónap után elkészült a ház, megszünt a kizárólagosság, kb. 3 hét alatt folyósított az MKB...

(#95184) Bujdy81 válasza Sipi- (#95177) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Nekünk két Fundamenta és három OTP LTP forgott be az OTP-s szocpolos hitelbe. Összesen háromszor voltunk bent ez ügyben...

(#95185) Sipi- válasza blueboi69 (#95165) üzenetére


Sipi-
tag

Alábecsülted: 93933 forint volt a 9150 forintos assistance-al együtt.
Igazából nem drágább, mint 3 éve a Citroen, az 76ezer volt gyertyák nélkül (az dízel volt). Síma olaj, olajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő 68ezer volt a Citroenre 2 éve. A Fordot olcsóbb fenntartani :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#95186) zetor2000


zetor2000
senior tag

Chuck Norrist nem a védőoltás érdekli.
Chuck Norrist a támadó oltás érdekli...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#95187) Jahno válasza Sipi- (#95177) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen írni akartam, hogy más az Erstére mondott hasonlót és elég sok visszajárós megfejtős papírmunkát, szóval vagy beszopolod vagy nem :-D

(#95188) Jahno válasza Samott (#95181) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet csak úgy írni a profiljára :-O Azbeszt.

(#95189) NauTiLUS_HUN


NauTiLUS_HUN
újonc

(#95190) Jahno


Jahno
őstag

Na, kellett védenem az OTP-t, FireFox alól nem lehet belépni.

Viszont meglepődtem, elmúlt hónapban 58 darab OTP tranzakció és 42 darab Erstés van a hátam mögött.

(#95192) Jahno válasza qnadam (#95191) üzenetére


Jahno
őstag

Már a linkből sejtettem, hogy a Pana marketing lesz, de ennek a fizetett promója volt mókás, mert persze kommenteknél megjelentek az okoskodók és kibírtam beszólás nélkül, hogy jól van hülyegyerekek leülhettek :-D Megoldotta, elkészült.

Bár egy rendes filmes ember az egész ablakos sort úgy ahogy van letakarta volna feketével és kész, másik rendesebb meg lehet még fölé húz egy fehér reflexet és azt világítja meg :-D

Beteg egy történet és itt inkább az, hogy nem lehet szórakozni meg hasonlók, kemény elmélet is akad benne.

(#95193) Jahno válasza qnadam (#95191) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, meg rajt hagyni a Xiao vízjelet, extrém amatőr :-D

(#95194) BobaHWSW válasza qnadam (#95191) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Koszi, ez erdekesnek tunik!

(#95195) npera válasza -NoVa- (#95171) üzenetére


npera
újonc

Nem jött meg a cucc. Először este 6-ra módosult a várható időpont, aztán a nap végére. Fél 10-kor elmentem standbyba végül. Ma talán kihozzák, majd meglátjuk.

Igazából ezeket a kihozós szolgáltatásokat nem kedvelem, mert sokkal használhatóbb, ha lerakják a kibolt mellett és akkor oda tudok menni amikor éppen nincs pozor. De a Fedex az a leírás szerint az első sikertelen próbálkozás után 5 nappal visszaküldi a feladónak a csomagot.

(#95196) npera válasza Samott (#95181) üzenetére


npera
újonc

Karen?????

(#95197) npera válasza NauTiLUS_HUN (#95189) üzenetére


npera
újonc

Amióta olvastam azóta egy vödörben gyűjtöm az anyagot és majd hétfőn beviszem nekik.

(#95198) Phülöp válasza qnadam (#95191) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez tök érdekes volt, köszi.

/az objektív választásánál találtam hibát, de szerintem csak elírás.
/A padlóra rakott reflektiv vászon szélessége 1-2m? Előtte-utána mm-ben számolt mindent, itt viszont erősen belazult.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95199) WiZARD válasza WiZARD (#95141) üzenetére


WiZARD
addikt

Végül nyilván se megoldás nem jött tegnap, de még a tegnapra ígért tájékoztatás se jött össze...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#95200) npera válasza WiZARD (#95199) üzenetére


npera
újonc

Szerintem nincs más hátra, mint a végső megoldás bevetése. Samott megírta a módját fent. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.