Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95901) Jahno válasza blueboi69 (#95898) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor WD40. Minden nekünk kell kitalálni?

(#95902) Phülöp


Phülöp
addikt

Meggurultam az országútival a nemrég kitalált rövid edzőkörömet (21.3km). Első szuszra 10 perccel hamarabb jártam meg, mint a másik vassal, ami annyira nem is gyász. Van benne erősen kapaszkodós rész, de kellemes lejtő is, meg oldalszeles szántóföldes sík is. Az útminőség a fiatalkori alföldi bringázásaimat idézte fel, kapkodni kellett az első kereket rendesen. Odakint 3 fok van, az első 5 km-nél vissza akartam fordulni hosszúujjú kesztyűért. Aztán inkább hozzászoktam.
Az emelkedőn jöttem rá, hogy az első váltó lefelé nem működik, így nagytányéron lihegősen másztam fel. Nincs valakinél egy patika állapotú balos Dura Ace ST7800 fékváltókar inggombbért?
Jah, bujdy-nak igaza volt, amikor azt mondta, hogy nagypapás stucni van a kormányhoz - így 50 felé azt mondom, ez kell. Igaz, hogy mostanra 90 kiló alatt vagyok, de azért még van bélzet, meg a hátam is örül, hogy nem kell annyira feküdni (porckorongsérv).

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95903) eattila válasza Phülöp (#95902) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat! Ez igen szép!
Én is agyalok egy ideje, hogy ilyen kormányra cserélem a msotanit....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95904) Jahno válasza eattila (#95903) üzenetére


Jahno
őstag

Ez annyira szép, hogy valóban. Én is láttam, de falun nem fér bele a bicaj kategóriába. Inkább műszer.

(#95905) Phülöp válasza eattila (#95903) üzenetére


Phülöp
addikt

Köszi. Nagy a szerelem. :)
De ha jön Bujdy meg npera meg NoVa a vasakkal, akkor én is csorgatom a nyálam rendesen.

Kormány: előbb szerintem próbáld ki olyan bringán, amin már most is az van. Nem biztos, hogy jó ez neked. És számolj azzal, hogy akkor fékkar, váltókar, bowdenezés, bandázs plusz munkadíj.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95906) -NoVa- válasza eattila (#95903) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kormány lecserélése abszolút aktuális lenne, csak a választék siralmas :)

(#95907) Phülöp válasza -NoVa- (#95906) üzenetére


Phülöp
addikt

Régi, nagy igazság.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95908) Phülöp válasza Jahno (#95904) üzenetére


Phülöp
addikt

És akkor elmesélem, hogy a fuvaros, aki kihozta ide a műszert, azóta többszörösen el lett küldve a qrvannyába - az utóbbi egy évben sok csomag eltűnt, rendőrségi ügy is van néhány, sőt a vállalkozást is perbe fogták. Az itteni adóhivatal is rászállt az emberre.
Nagyon nagy mákom volt, hogy én még megkaptam a csomagot anno....

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95909) eattila válasza Phülöp (#95905) üzenetére


eattila
csendes tag

1x már mentem ilyen kormányossal. Igaz régen. És ahoz szerintem nyerget is kéne cserélnem, mert az most ilyen géles párnázottas golyóhűtős izé :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95910) eattila válasza -NoVa- (#95906) üzenetére


eattila
csendes tag

Amen to that!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95911) Phülöp válasza eattila (#95909) üzenetére


Phülöp
addikt

Mennyivel tisztább, szárazabb érzés egy sima karbonlapon nyomorgatni a tojásokat... Ugye NoVa? :DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95912) npera válasza eattila (#95903) üzenetére


npera
újonc

Khm... Erre akartalak annó rábeszélni, hogy a szarvkormány jobb lesz amint picit hosszabb távot mész. Nekem kábé 20 km után már nagyon nem jó az egyenes kormány.

(#95913) npera válasza Phülöp (#95902) üzenetére


npera
újonc

Királyság!

A váltó hibája nem királyság!

Szerintem próbáld megnézni valami fórumon, hogy mi lehet benne megmellyedve, még az is elképzelhető, hogy javítható.

(#95914) npera válasza Phülöp (#95905) üzenetére


npera
újonc

Ha egyenes kormányos bringán csak átrak egy szarvkormányt, akkor az alul fogva durván attack lesz.

(#95915) npera válasza eattila (#95909) üzenetére


npera
újonc

San Marco Era nekem nagyon bejött. Ilyesmi, középen lyuk van benne. Az enyém teljesen fehér.

Nekem sima nem bringás nadrágban is tökéletes, bringás betétes gatyában pedig a világból is ki lehet menni vele. A melóba járós bringán van ez, az edzősön meg egy hasonló jellegű. Az is elképesztően kényelmes, aztán kábé 60 km után néha ki kell ülni combra oldalra, hogy kapjon vért a zsák.

(#95916) Jahno válasza npera (#95913) üzenetére


Jahno
őstag

Addig húztátok, hogy lassan előásom a bicajt és nyáron megint belemegy vagy 30 kilométer :C És mivel a kompútár múltkor összetört, rendeltem is rá Aliról egy alap kínai ízét.

(#95917) npera válasza Phülöp (#95908) üzenetére


npera
újonc

Óóóóó, ez így utólag kicsit izgalmas. Király, hogy nem tűnt el a cucc.

(#95918) eattila válasza npera (#95912) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem rossz a mostani sem. Legellenallasban lehet kicsit rosszabb. Mert nem egyenes hanem ilyen bikaszarv alaku. Az ules meg valami argo

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95919) npera válasza eattila (#95918) üzenetére


npera
újonc

Nekem az a lényeg, hogy a csuklómat különféle irányokban tudom tekergetni. Erre a szarvkormány jó. Vagy ha van rajtam hátizsák, akkor felegyenesedik az ember, aztán fogja a hátizsák pántját és úgy teker. Akkor lehet nézelődni és ha eltekersz valaki mellett így, akkor meg lehet dícsérni, hogy milyen szép a kerékpárja.... :C

(#95920) eattila válasza npera (#95919) üzenetére


eattila
csendes tag

Még szarvakat nem tetettem rá, amikor vettem nem volt ergonómikus markolat szarvval. Majd idén, mert az azért hiányzik. De még most tavasszal meg nyár elején edzegetek rajta, aztán menni akarok a Tiszató körre.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95921) eattila válasza eattila (#95918) üzenetére


eattila
csendes tag

Ilyen nyergem van: [link]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95922) Jahno


Jahno
őstag

Vettem occsó 18650 cellát, elsőre csak úgy tesztnek. Már a csomagnál éreztem, hogy ebből valami hiányzik. Az, hogy 19800 mAh-ra értékelték, az nyilván tömény vicc, csak már fogása sem volt az igazi. Mérlegre tolva 24 gramm... A fele ekkora kapacitású Ultrafire már 35 grammos, az elvileg még kisebb kapacitású made in Japan cucc 44 grammos... Mindig utáltam a "van benne anyag" kifejezést, de ebben van valami.

Érdekes, hogy a zöld NCRes cuccokkal állok legjobban, Samuk beépítve jók, mert foszlik le a burkolat és tartóban meg töltés közben is összeér a külseje, ami annyira még nem dráma csak fém tokos cuccaim is vannak és pont összeér a két pólus...

Ezt a noname cuccot holnap tesztelem és megy jelentés a kínai arcnak. Nekem úgyis rövid üzemidő kell, ha nagyon szar akkor is jó vagyok, csak érezze a törődést.

(#95923) Vodike


Vodike
tag

Bakker, az ejjel meghalt az egyik Kollegam a csapatombol :( 1.5 hete kerult korhazba, 1 hete lelegezteto, 29 eves, eleteros srac volt :O

ilyet meg nem eltem meg vezetokent, hogy igy veszitsek el embert…

exTiga

(#95924) eattila válasza Vodike (#95923) üzenetére


eattila
csendes tag

Reszvetem. Sajnos ez a szar nem viccel. Mindegy ki milyen eros.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95925) -NoVa- válasza eattila (#95921) üzenetére


-NoVa-
őstag

SLR Titanium teszi alattam a dolgát sok éve:

(#95926) Jahno válasza Vodike (#95923) üzenetére


Jahno
őstag

Én már sajnos haverokon megedződtem a múltban, bár 30 év alatti régen volt veszteség.

Másik ismerőssel éppen most dumálok: "Tegnap a mentő jött a munkahelyemre az egyik srácért, aki pár hónapja volt kovidos, és előjel nélkül elkezdett zihálni és fuldokolni. Egy haverom épp most egy hétig kapott oxigént a kórházban, annyi idős, mint én. Nem akarom elkapni, a kurva anyját, mennyire nem."

(#95927) Phülöp válasza Vodike (#95923) üzenetére


Phülöp
addikt

részvétem

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95928) Phülöp válasza -NoVa- (#95925) üzenetére


Phülöp
addikt

és van belőle monolinkes is
ráadásul olcsósítva

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95929) Vodike


Vodike
tag

Nagyon felt a srac a betegsegtol, nem ment sehova. Valszeg a baratnoje vitte haza aki alsosokat tanit. Miutan eszrevette magan a srac, hogy nem ok valami, par nap mulva mar korhazban volt. Gyakorlatilag 2 het alatt elvitte.

A baratnoje hivott fel, nem kivanom senkinek. Kb mintha csaladtag ment volna el..

[ Szerkesztve ]

exTiga

(#95930) npera válasza eattila (#95921) üzenetére


npera
újonc

Ez nem feltétlenül rossz. Képet nézve elég szélesnek tűnik, a sportosabb nyergek inkább olyanok, mint amit Nova mutat lejjebb.

(#95931) npera válasza Vodike (#95923) üzenetére


npera
újonc

Sajnálom. A családnak elég durva lehet.

(#95932) eattila válasza -NoVa- (#95925) üzenetére


eattila
csendes tag

Jol nez ki!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95933) -NoVa- válasza Vodike (#95923) üzenetére


-NoVa-
őstag

:(

(#95934) qnadam válasza Phülöp (#95902) üzenetére


qnadam
veterán

very noice!
szerintem a kesztyű is teljesen oké így tél közepén.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#95935) eattila válasza npera (#95930) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen, ez nem tul sportos. Szerintem kozeput. De nem ertek hozza.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95936) qnadam válasza Vodike (#95923) üzenetére


qnadam
veterán

:(

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#95937) zetor2000 válasza blueboi69 (#95878) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha gondolod, van egy erre kialakított masinám, egy TE-72es Hilti. Ez a fő profilja, vésószáram is akad hozzá. Nagy és nehéz, cserébe pár doboz sör a bérleti díja, és ráér, mert nem használom mindennap.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#95938) zetor2000 válasza Vodike (#95923) üzenetére


zetor2000
senior tag

Részvétem...
Elég nehéz lehet megemészteni.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#95940) zetor2000 válasza npera (#95939) üzenetére


zetor2000
senior tag

Még ha valami tré pezsgő lenne... de ez valami Martini... Kár érte.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#95941) Phülöp válasza npera (#95939) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez annyira szomorú...

Mármint az, hogy késő este, a pihenőidőmben csak azért rákattintok egy linkre, mert CNC.
És még csak el se tudom számolni túlóraként.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#95942) eattila válasza Phülöp (#95941) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez relevansabb lehet. [link] Cnc! :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#95943) Sipi- válasza Vodike (#95923) üzenetére


Sipi-
tag

:(

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#95944) Sipi-


Sipi-
tag

Ma megtapasztaltam, hogy 2021 van és ahol lehet törekedni kell az online ügyintézésre.
1-2 hónapja a régi lakásunk lakásbiztosításával kergette egy Allianzos tanácsadó a feleségemet, hogy újra kell kötni a biztosítást, mert már régi, stb. (legalább 10 éve kötöttük már). Okés, meglett az új biztosítás. Ma gondoltam, hogy a Mondeo KGFB és Casco-jára kérek ugyanettől a nőtől egy ajánlatot, hátha tudd jobbat adni, mint a Netrisk. Több telefon és email után hozott össze ezer forinttal kevesebbet, mint az első Netrisk-es ajánlat. Utána az Allianz saját oldalán kattintgatva egyből 3ezerrel olcsóbb ajánlatot kaptam és amikor beírtam a tanácsadó ajánlatában lévő Casco-s akciókódot is, akkor meg még 2ezerrel olcsóbb lett. Így összességében negyed óra alatt 5ezer forinttal kevesebb éves díjról adott az online felület ajánlatot, mint amit a tanácsadó össze tudott hozni... El is indítottam a folyamatot online :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#95945) qnadam


qnadam
veterán

#dlágaszágok

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#95946) BobaHWSW válasza qnadam (#95945) üzenetére


BobaHWSW
újonc

:Y

(#95947) Jahno válasza qnadam (#95945) üzenetére


Jahno
őstag

Egyelőre nézd a dolog jó oldalát: ilyet nem túl nagy eséllyel fogok tarhálni. De azért a 75mm, hát jahh, az még Oly MFTre is marha jó volt.

(#95948) qnadam válasza Jahno (#95947) üzenetére


qnadam
veterán

majd holnap vagy holnapután kipróbálom rendesen, egyelőre az látszik, hogy igen gyorsak, és viccesen kicsik-könnyűek, főleg a sigma 35 arthoz képest.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#95949) BobaHWSW válasza qnadam (#95948) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nekem 16milis f2 van. Nem egy kategoria a fentiekkel de attol meg igencsak szeretem.

Olyra volt 12milis. Az igen patent volt.

(#95950) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Jojjon egy kis ontomjenezes, elnezest.

Weta Digital 2020as updatelt demoreel thumbnailje egesz veletlenul az en shotom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.