Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Panther-D


Panther-D
PH! technikus

Na szóval bugok, amik persze nincsenek, de ha mégis, itt lehet őket jelezni. :)

Ha kérdésed van az R5-tel kapcsolatban, akkor azt itt:
RIOS R5 - kérdések
Be ne írja nekem ide valaki hogy "hol van ez" meg "hogy működik amaz", mert szó nélkül törlöm. Ide a bugokat várom!

Ha valamit elolvastam, akkor azt vagy OFF-ba teszem és válaszolok rá, vagy ha nincs mit mondani rá (pl arra hogy "köszi szépen!"), akkor törlöm.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#2) CSorBA


CSorBA
őstag

Nah, lehet hogy egyedi probléma, de azért hátha:
Maxthonnal (ie alapú, ott is előjön, csak ott a popup blokkolja..) Firefoxal semmi gond.
Belépésnél, ha csak az elsőt pipálom be, azaz csak a "Belépve marad" mezőt, és a "Ne törölje a többi belépésemet" mezőt pedig üresen hagyom, akkor az alábbit töltené le, sőt háromszor is :D:
link

Ha a hiba az én készülékemben van akkor bocsi, és töröld nyugodtan. :R Csak eddig én még ilyesmit nem tapasztaltam :)

szerk.:
Jah és mégegy, ha a linket nem nevezem el, akkor nem rak be neki nevet automatán? Azaz nem linkeli, csak berakja a címét sima szövegként. (most vettem észre, ahogy próbáltam)

(#4) jerry311


jerry311
nagyúr

Load balancer 4 IP-vel megy ki a netre. Előző RI/OS-t csak a cookie érdekelte, de jó is volt. Most meg ha másik IP-n megy a post mint a bejelentkezés, akkor már el sem megy. Ez nem jó.

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok!
Lehet hogy Bennem van a hiba (Korán keltem :DDD ), de Nálam néha nem jól működik a szerkesztő. Pl. A Jericho topikjába akartam egy idézetet írni, és a dőlt betűk helyett a jelek jöttek elő a szöveg mellett.
Az Éjszakai Műszak topikjában már működött egy kicsit később. :F

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Vistaboy válasza Vistaboy (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

A KOTOR 3 topikban pedig eltűnt a kép a hsz-emből. :F

Eltűnt kép

Ja, bocs, kihagytam az előbb is, Firefox-ot használok (Ha segít valamit).

Nem hiszem hogy bármi köze lenne a RIOS R5-nek ahhoz, hogy a http://xbox360media.ign.com tiltja a kívülről linkelést. -- Panther

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Hella.

Opera belépési probléma Varázsló vagy CTRL+ENTER verzióra.

Ha lenyomom a Ctrl+Enter kombinációt, akkor automatikusan kitöltődik az azonosító és jelszó mező az előzőleg elmenett adatokkal (igen, már az új motorral mentettem), majd látszólag menne is tovább, de sajnos azt kell tapasztalnom, hogy ugyanúgy visszatölti a bejelentkezési oldalt, ahol ismét üres mezőkkel találom magam szemben.

Természetesen a bejelentkezés nem történik meg. Ezt ellenőriztem egy másik fülön lévő oldal frisítésével.

Ha kézzel töltöm ki a mezőket és kattintok az OK gombra, akkor beléptet rendesen.

read-only mode on the forum

(#9) Pompi válasza AtHoS (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tud Panther a dologról.

Feel Good Inc.

(#10) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha belépek és bejelölöm a belépve marad és ne törölje a többi belépést opciót, bizonyos idő múlva akkor is újra be kell lépnem. Mindez Firefox 2.0.0.7 alatt...

https://www.coreinfinity.tech

(#11) Armando_19


Armando_19
őstag

Helló!
Néha mikor úgy frissítek, hogy a fórum gombra nyomok a bal oldali navigációs menüben, a felsorolásnál néhány avatar 3X mérettel jelenik meg, és nincs mellé név írva. Sajnos notiról vagyok, és nem tudtam SS-t csinálni.

(#12) AtHoS


AtHoS
nagyúr

A kérdéseket nem olvasgatom, inkább leírom a bugot, de itt meg nem találkoztam vele. Akkor remélhetőleg a közeljövőben ez is meg lesz oldva :R

Akkor rögtön lenne mégegy:

Szerettem volna OFF-ban segíteni a linkelési módszerről az egyik topicban. ITT

Namost az OFF részt nem a választógombbal szerettem volna megcsinálni, hanem az OFF gombbal, bár az egész HSZ-t OFF-ba akartam tenni, de ez lett a végeredmény:

[OFF]Kicsit a lineklésről: LINK LINK LINK

Kicsit szokni kell, de elég szarul lett megírva az biztos[/OFF]

Tehát az OFF gomb nem fejti ki a hatását :F Végül a választógombbal tettem OFF-ba.

read-only mode on the forum

(#13) Vistaboy válasza AtHoS (#12) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem ugyanez volt, csak a dőltbetűs kijelölésnél. Utána viszont már működött (Másik topikban). :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) Armando_19


Armando_19
őstag

Na megtaláltam a Print screen gombot... :B :B :B
Ez volna amiről fentebb beszéltem

(#18) AtHoS válasza AtHoS (#8) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hehe. Kicsi keresgélés után megtaláltam a megoldást a CTRL+ENTER -es Operás belépésre, de közben elmegy a formázás:

Kép

Na azért írok egy privit Panther-nek

[ Módosította: Panther ]

read-only mode on the forum

(#19) mikado


mikado
tag

Apróhirdetéseknél valamelyik kategóriára kattintva néha nem jelennek meg a nevek az avatarok mellett, vagyis megjelennek, csak háttérszínnel...

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#21) Armando_19 válasza eddie17 (#20) üzenetére


Armando_19
őstag

12:18-kor fog napot lépni.

Már nem csak a navigációs fórumban láttam a megnövekedett avatarokat, hanem pár topikon belül is.

(#26) KrAt


KrAt
veterán

Lehet nem bug, de direkt nem látom magam a LOGOUT szerzői között? :B

Screenshot

Mod: sőt, egyik haverom (Alukard) is tudom, hogy írt Logout-ra, és az övét se találom :U

(#30) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Itt leírtam, hogy mi bugzik, valamiről nem tudom, hogy bug vagy sem, most nem szedném szét a hozzászólást, utánajárkálást. Ami bug az ott van, a többi azt hiszem off-ban van (remélem minden)

Ja meg jut eszembe. Tegnap 1.5.x verziójú FF-ról frissítettem 2.x-re, a belépésnél a Belépve marad és a Ne törölje a többi belépésemet is bepipáltam, erre most amikor hazajöttem, nem vagyok bejelentkezve:F

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37) DigitXT válasza CSorBA (#2) üzenetére


DigitXT
félisten

Ehhez csatlakozom, minden belépésnél csinálja.:F Szerk: legalábbis nálam is (SP2, IE6). (Gondolom, ha tömeges lenne, akkor már mindenki itt tobzódna.:D De ezesetben is megköszönöm a tippet, hogy mitől lehet, és mit csináljak, hogy ne legyen.:R)

sőt háromszor is
Mondjuk erre még van magyarázat: a másik három domain mindegyikéről.:DDD Egyébként kíváncsiságból egyszer megnyittattam vele azt a kemény 2 bájtos "tobbszoros_belepes.php" fájlt, és a tartalma:

OK

De még ehhez is:
ha a linket nem nevezem el, akkor nem rak be neki nevet automatán?
Szerintem elég durva hiba, egy default [link] szöveg talán nem ártott volna.:(

És szerk, ha már kipróbáltam a kódot (de másnál is már láttam): azt a görgetőcsíkot jó lenne csak akkor kirakni, ha valóban nem fér ki a cucc, mert marhahülyén néz ki (szvsz) pl. ezesetben is...:K (Pláne, hogy "disabled" is, hiszen nincs mit görgetni.:DDD)

(#38) ollie


ollie
MODERÁTOR

Eltűnt az Unicode-os cikkem!

Ez ugye bug? :(

Nem, nem szerkesztettem, most néztem meg előszőr, mióta a RI/OS5 beindult. :(

***

(#39) ollie


ollie
MODERÁTOR

Plusz most vettem észre, hogy a cikkekben a Kód jele ( [ C ] és [ /C ] ) átalakult <font> és </font> -ra a konverzió közben (pl ebben a cikkben: Game bugs)

Remélem még megvan nektek a régi Unicode-is cikkem a régi motor alatt, mert elég sokat dolgoztam vele. :(

***

(#41) RedAnt válasza DigitXT (#37) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Görgetőcsík: Firefoxban nem látszik, szerintem a többiben is eltűnne, ha overflow: scroll helyett auto lenne a /css/forum_v1.css 397. sorában ;)

╚╦╦╦

(#42) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

kép
néha csinál ilyet, gondolom ez is bug... :U

(#43) akasp


akasp
senior tag

NAH EGY FONTOS BUG:

apróhirdetésem alanya elkelt, és zárni szerettem volna. rákatt. hogy hirdetés szerk, utána hogy érvénytelenít, de még vissza szerettem volna menni, így a nem-re kattintottam, de érvénytelenítette! nemmintha most ez nekem nagy baj lett volna, de sztem fel van cserélve a 2 gomb. Nézzétek már meg. köszi

(#47) Male válasza CSorBA (#27) üzenetére


Male
nagyúr

Tényleg... :B viszont akkor az enyémből kiderült, hogy pipák nélkül is csinálja... most is épp... ráadásul hiába nyomok Cancel-t, ottmarad a letöltés, és ki kell lőni az IE-t, más nem oldja meg.

(#49) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

működnek újra az rss-ek, ha minden igaz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.