Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) hobizoli válasza npera (#6242) üzenetére


hobizoli
nagyúr

en anno vaníliással kezdtem el a feherjet inni, haaaat az eleg "beteg" vizzel, 2-3x probaltam legyurni, de majdnem visszajott egybol
tejjel fenyevekkel jobb volt
a csokis meg tejjel az mintha egy sima kakaot innal, tok fincsi
vizzel az is mintha a felontened a 2 decis kakaot 3 deci vizzel

gyuros forumokban azert szoktak sokan vizzel inni, mert ha napi 2x betolsz egy 2-3decis mennyiseget akkor kb 10-12k-ert veszel csak ezert tejet egy hónapban
es hatni ugyis hat igazabol
az meg ugy magyarorszagon a teremberlet meg a tapkiegcuccok ara mellett mar sok tud lenni egy hónapban

mert aki ezt frankon nyomja, annak ez egy havi 25-30k-s kiadas a vizzel is, tejjel meg mar 35-40k is lehet, amit nem mindenki tud bevallalni

több drón kell ;P

(#6252) Gabibácsi válasza hobizoli (#6251) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem hinném hogy ez lenne az ok a gyúrós hülyegyerekeknél :)
Amúgy én pyrolist iszom, epres meg csokis, és tök finom,
Ja és persze nyilván csak itt nincs pénz tejre, gyúrásra meg van :-D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#6253) Gabibácsi válasza blueboi69 (#6244) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az semmi, nekem kazettavisszatekerőm is van

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#6254) Sipi- válasza Gabibácsi (#6253) üzenetére


Sipi-
tag

CD/DVD visszatekerőd is van?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#6255) Gabibácsi válasza Sipi- (#6254) üzenetére


Gabibácsi
tag

Perszehogy

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#6256) ncc1701 válasza hobizoli (#6251) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha vízzel iszod, akkor a shakert nem kell mosogatni mosószerrel, simán vízzel el lehet öblíeni, mivel nem zsíros a cucc. A tej romlandó, nem jó ötlet magaddal hurcibálni, ezért nap közben a víz a praktikus. Plusz ott az az apró elvi dolog, h rengeteget pöcsölnek azzal a gyártás során, hogy minél kevesebb zsír, és cukor legyen a porban, ennek adsz egy pofont a tejjel. :)
Havi 10e ide-oda, észre sem veszed. Nálunk ami figy részemről, az kb napi 3 deci, ebben már a kapucsinó is benne van.

[ Szerkesztve ]

(#6257) blueboi69 válasza ncc1701 (#6245) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jahogy ja. Valóban kazileszedőm van, nem szétszedőm.
Viszont azt pont jó beáztatni, ahogy mondod. Benzin kimossa rendesen.
Tegnap kicsit szerelgettem, úgyhogy rendeltem is új gumikat a bringára, ezek már nem sárra/terepre való gumik, remélem könnyebb lesz hajtani. Még beledobáltam pár cuccot, mint fékbetétet, váltókart, lesz egy kis upgrade.

(#6258) sutszi válasza hobizoli (#6251) üzenetére


sutszi
veterán

Hát nem tudom, hogy jött ki nálad a matek de nálunk fehérje nélkül is beszalad a 20-30 liter tej, de az soha nem 10-12 ezer Ft havonta. Kb a feléről beszélünk. Bár attól függ hány Ft/liter árral számoltál. Fehérjével sem emelkedett a fogyasztás....

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#6259) sutszi válasza ncc1701 (#6256) üzenetére


sutszi
veterán

Próbáltuk vízzel is, de az konkrétan fos ízű. Tejjel meg teljesen jó. 1,5%-os tejjel legalább a zsír alacsonyan tartható. A CH tartalma meg 5.1g/100ml. Ha 2x300ml megy be egy nagy nap az is 30g. A napi ajánlott bevitel 10-15%-án belül vagyunk. Az azért nem egy halál érték.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#6260) ncc1701 válasza blueboi69 (#6257) üzenetére


ncc1701
veterán

Olyan gumit nézz, amit jó nagy nyomásra fel lehet fújni. Olyan 8-10 bár körülre, az érezhető változás lesz. Eleve úgy van számolva a dolog, h az ajánlott nyomás az 75 kilós bicajosra vonatkozik, utána testsúlykilogrammonként +0.1 bár kellene, nyilván mikor eléred a maxot, akkor ott illik megállni.
Viszont ha gumit cserélsz, akkor a felni szalagra nézz rá. Olyat érdemes venni, ami hasonlít a leukoplaszthoz, textiles, vastag, öntapadós, mert az nem csúszik el. Én ezelött rendszeresen a belső oldalon kaptam a defekteket.

(#6261) hobizoli válasza Gabibácsi (#6252) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a tejet tudja konnyen helyettesiteni "ingyé" vizzel is, de az edzoteremberletet vagy a feherjet meg az aminosavakat azt nehezebb tema lenne igy megoldani

több drón kell ;P

(#6262) hobizoli válasza ncc1701 (#6256) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hat azert a feherje utan azt akkoris illik mosószerrel kimosni

HACCP rulz

egy shaker-nyi feherje adagolokanallal kimert mennyiseg mellett 3-4deci tejjel "jo"
aki ezt rendesen csinalja, annak kozel egy liter tej erre elmegy

persze lehet venni ~200ft-ert is egy liter tejet

en ezt otthon szoktam elkovetni, mert 2percre van az edzoterem, úgyhogy nem hordom a tejet se magammal sehova

több drón kell ;P

(#6263) hobizoli válasza sutszi (#6259) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mert egybekent is iszol tejet valszeg, csak a feherjet most abba kevered bele

ha egybekent nem innal ilyen mennyisseget, akkor meg kene venned ehhez, ha nem akarod vizzel fogyasztani es visszaokadni :U

na meg en a Mizo 2.8%-sal szamoltam , mert azt szoktam venni
abbol itt 320-330Ft egy liter

több drón kell ;P

(#6264) eattila


eattila
csendes tag

Még egy a hétvégéről. Tőlem szokatlan módon mobilos kép. MiA1, instagram appal kidolgozva. Tiszai komp Fegyverneknél.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#6265) Gabibácsi válasza hobizoli (#6261) üzenetére


Gabibácsi
tag

igen, és csak Magyarországon, ahogy írtad
amúgy van por ami iható ízű vízzel is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#6266) Phülöp válasza eattila (#6264) üzenetére


Phülöp
addikt

leírásod alapján érdekes lehet

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#6267) Gabibácsi válasza eattila (#6264) üzenetére


Gabibácsi
tag

minek az az "instagram app" amúgy?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#6268) eattila válasza Phülöp (#6266) üzenetére


eattila
csendes tag

Szép hely. És pusztához viszonyítva baromi magas fák vannak. Meg amúgy sem minden nap járok kompon :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#6269) eattila válasza Gabibácsi (#6267) üzenetére


eattila
csendes tag

Mert mobilon nem volt fent kép szerkesztő, amivel ilyenre tudtam volna editálni. Ha lett volna fent más, akkor azzal csinálom. De nem szoktam telón képet kidolgozni. Kipróbáltam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#6270) Jahno


Jahno
őstag

Pfff, Csepel - XIII ker majdnem 2 óra volt autóval. Ááááááá....

(#6271) Gabibácsi válasza eattila (#6269) üzenetére


Gabibácsi
tag

úgy értem minek az? mit editáltál ezen?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#6272) Gabibácsi válasza Jahno (#6270) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ide kell költözni, Dudu is megmondta

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#6273) seducertt válasza blueboi69 (#6202) üzenetére


seducertt
csendes tag

A gyereket kösd magadra, neki is jobb.
http://www.fittbaba.hu/shop_seopic/2262/264093/264093.jpg?time=1532001236

(#6274) Jahno válasza Gabibácsi (#6272) üzenetére


Jahno
őstag

Majd mondom asszony munkahelyének is, hogy költözzön ide. Aztán meg oda.

(#6275) seducertt válasza ncc1701 (#6221) üzenetére


seducertt
csendes tag

pinarelloba 70,000Ft lenne a gyári kerámia csapágy, elég lehetetlen méret, de szerencsére volt a csapágy boltban, kb. 3000Ft/2db. áron megúsztam.

kékfiú a különbség 2 bringa között nálam az hogy a nagy emelkedőn az egyikkel meg kell álljak vagy nagyon kis fokozaton szinte lépésben tekerek, a másikon felmegyek a te utazó tempódban. Az olcsóbbik bicaj ezek közül egy jó e30 ára.

(#6276) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Honda Wellingtonban van egy NSX, lehet hetvegen bemegyek nyaladzani.

(#6277) blueboi69 válasza ncc1701 (#6260) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Kenda K193 -t vettem, erről írtak jókat meg ez volt olcsó. :) nyilván nem áll szándékomban venni 10ezerért gumi, eddig is bármelyik gumi elbírt. Vettem otthonra kompresszort (bár kis 6literes tartályos), ahhoz adtak nyomásmérős órát, majd azzal beállítom, de amúgy benzinkúton eddig olyan keményre fújtam, hogy már ne tudjam ujjal benyomni :) Fogalmam sincs hány bar, de majd most megnézem. Sztem jövőhétre már itt lesznek a motyók.

(#6278) eattila válasza Gabibácsi (#6271) üzenetére


eattila
csendes tag

Az eredeti, színes képet csináltam vele ilyenre.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#6279) seducertt válasza blueboi69 (#6277) üzenetére


seducertt
csendes tag

benzinkúton 5-6 bar a maximum, neked 7-8 körül kéne lennie a nyomásnak, főleg így:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37774451_1757870140974892_3346414732067209216_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5b28aef91491739947b6d7c61cc54b60&oe=5BFB0DAF

(#6280) blueboi69 válasza seducertt (#6279) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Saját kompresszor 8bart tud max. A gumi elvileg 7-et :) Szóval felfújom 7,2-re aztán lesz ami lesz :)

(#6281) ncc1701 válasza Gabibácsi (#6265) üzenetére


ncc1701
veterán

Ennyi. Azért ajánlottam anno a scitec cuccot, mert az nem gáz vízzel sem. Persze, lehet kapni jóval olcsóbban is fehérjét, de én az olyat kidobtam a szemétbe, mikor próbáltam, mert olyan íze volt még tejjel is.

(#6282) ncc1701 válasza blueboi69 (#6277) üzenetére


ncc1701
veterán

Kút kb 4-ig tud csak nyomni, ha jól emlékszem, egyszer kellett havernak. Az montinak jó, enyémbe 8 kell, 23-as gumikba simán mehet a 10 is. Ha nem nyomatod fel rendesen, akkor a külső hajlamos lesz a súlyod alatt kirepedezni pár év után.

A 7.2 jó lesz, mikor lehúzod, akkor úgyis elenged pár tizedet.

[ Szerkesztve ]

(#6283) Sipi-


Sipi-
tag

Ma volt a műszaki átadás előtti lakásbejárásunk. Vittem vízmértéket, távolságmérőt, ping-pong labdát, stb.
Egyedül a távolságmérőre volt szükség, mert rohadtul nincs még kész semmi. Konkréten vakolt falak vannak, falból kilógó vezetékekkel, meg fűtéscsövekkel. Meg ablakok és bejárati ajtó. Más semmi.
A burkolóanyagok már ott vannak, de még nem kezdték el csinálni.
Szerintem nem lesz ebből műszaki átadás szeptember 30-án.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#6284) Samott válasza eattila (#6264) üzenetére


Samott
addikt

Miert mindig fekete-feher kepeket mutatsz? Meg van annak is a tere, temaja de nem biztos hogy mindenhez passzol.

Lazan kapcsolodik

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#6285) Jahno válasza Sipi- (#6283) üzenetére


Jahno
őstag

Ha nagyon nekimennek akkor ez 6 nap altt leküzdhető.

(#6286) eattila válasza Samott (#6284) üzenetére


eattila
csendes tag

Mert nagyrészt fekete fehérre dolgozom ki a képeket. Jobban bejön. Egyéni ízlés. Csinálok színeset, is tettem fel olyat is nemrég. De tény, hogy a többség az mono.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#6287) Phülöp válasza eattila (#6268) üzenetére


Phülöp
addikt

elhiszem neked
Vivaldi böngészőn nem látszik semmi, mobion ott a link, de request error-t dob

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#6288) eattila válasza Phülöp (#6287) üzenetére


eattila
csendes tag

Foxban, chrome-ban látszik. Flickeren is. Itt is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#6289) Sipi- válasza Jahno (#6285) üzenetére


Sipi-
tag

A mi lakásunk a harmadikon van. Van még felette 4 szint. A földszintről haladnak felfelé a munkások. Egy szinten, a 4 lépcsőházban összesen van kb. 20 lakás. Kívülről még csak egy oldal van szigetelve és véglegesre burkolva. Van még egy hónap és 2 nap.
Szerinted? :Y

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#6290) hobizoli válasza ncc1701 (#6281) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja
tesom is vett anno vmi occsóóbbat, de az a fajta par nap utan landolt a kukaban

en a Biotech-t vettem

több drón kell ;P

(#6291) qnadam válasza Samott (#6284) üzenetére


qnadam
veterán

tényleg, ha valakinél rejtőzik egy olympus mju, az szóljon, érdekelne :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#6292) -NoVa- válasza Phülöp (#6287) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez valami Málta + telekommunikációs együttnemműködés lesz, nem az első alkalom.

(#6293) blueboi69 válasza Sipi- (#6289) üzenetére


blueboi69
csendes tag

És valszeg a csúszás miatt kötbért sem fognak fizetni. Legutóbb olyat olvastam építési vállalkozónál, hogy nincs elég munkás az építkezésen/országban/építőiparban => vis major => nem köteles kötbért fizetni

(#6294) sutszi válasza hobizoli (#6263) üzenetére


sutszi
veterán

mert egybekent is iszol tejet valszeg, csak a feherjet most abba kevered bele

Így van.

ha egybekent nem innal ilyen mennyisseget, akkor meg kene venned ehhez, ha nem akarod vizzel fogyasztani es visszaokadni :U

Nem kell szemforgatni. Persze a másik véglet aki eddig 0-4 liter fogyasztást produkál havonta. Arról nem volt szó mihez viszonyítunk. Szóval abban igazad van, hogy ilyenkor a semmihez képest plusz költség... De, hogy ez kinek mennyit ér meg az szubjektív.

persze lehet venni ~200ft-ert is egy liter tejet

na meg en a Mizo 2.8%-sal szamoltam , mert azt szoktam venni
abbol itt 320-330Ft egy liter

Ebből a két mondatból arra tippelek, hogy a 200Ft-os tej szerinted nem jó, és ami 320Ft az biztosan jó illetve ár alapján határozol meg minőséget... Oké, lehet így is, de nem törvényszerű...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#6295) Sipi- válasza blueboi69 (#6293) üzenetére


Sipi-
tag

Első 60 napra nincs kötbér.
De nem is számoltunk arra, hogy készen lesz időre. Nem ketyeg albérlet, be is kell rendezni, stb.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#6296) hobizoli válasza sutszi (#6294) üzenetére


hobizoli
nagyúr

gyumolcsjoghurtot szoktam inni meg gyulomcsrizst szoktam eszegetni, csak kulon tejet nagyon reg ittam magaban
meg nagyon neha azt a csokis zabpelyhet szoktam eszegetni, na ahhoz ontok tejet
meloban szoktam venni egy 0.4-0.5-s kakaot inni ha eppen olyan kajat viszek be

de van egy jo gyros-s is, onnan szoktam gyrostalat vinni magammal gorogsalatas korettel
abban is van az a fetasajt, végülis tejbol az is

több drón kell ;P

(#6297) ncc1701 válasza hobizoli (#6296) üzenetére


ncc1701
veterán

Azt próbáld ki, h egy negyed kiló zsírszegény túróba beleaprítasz egy barackot, vagy pár szilvát, és dobsz rá egy adag fehérjét, és összekevered. Edzés elöttre nekem tudi, mert egy ilyen után 3-4 órát nem vagyok éhes.

(#6298) Gabibácsi válasza ncc1701 (#6297) üzenetére


Gabibácsi
tag

ha úgy eszik ahogy leírta (cukrot cukorral), akkor nem hiszem hogy érdekli :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#6299) sutszi válasza ncc1701 (#6297) üzenetére


sutszi
veterán

Tudom vitatható, de én 2-3 kanál mézet szoktam hozzákeverni meg némi gyümölcsöt mellé. De ez a túrós gyümölcsös dolog elég jó keverék.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#6300) ncc1701 válasza Gabibácsi (#6298) üzenetére


ncc1701
veterán

Gondoltam írok neki egy lightosabb alternatívát, amiben van mondjuk 50g fehérje egyben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.