Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6751) ncc1701 válasza FőDudu (#6743) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha meg nem így lett volna a dolog, akkor kap egy beutalót, h oldja meg, ott meg kap időpontot 3 hónappal későbbre. Akkor már inkább fizetek.

(#6752) -NoVa- válasza FőDudu (#6748) üzenetére


-NoVa-
őstag

IV kerületiben párszor már megkínozták asszonyt a centrumosok. Volt, hogy átszúrták a tűt rajta, a tű vége a levegőben volt, és nem vette észre a nő, csak mozgatta, és kereste a vénát a levegőben. Volt, hogy láncban egymás után 2 rossz vákumos cuccot próbáltak ki rajta, és nem akarta elfogadni, hogy a 2. is rossz, inkább szurkálta többször, aztán szép fekete lett a karján a környéke. Úgy általában saját mintavételezéssel oda jutott az egészségügy, hogy államiban nem vizsgálnak, nem diagnosztizálnak, nem foglalkoznak a beteggel, max antibiotikumot írnak fel. Egyfélét. Ha nem hat, akkor újra, ugyanazt.
Magánban nagyobb a szórás, de a legtöbb ugyanazt a betegre nézés nélküli rutinfelírást csinálja, mint az állami praxisában, csak pénzért. Mindezt úgy, hogy rutinból felírnak a fiamnak olyan asztmára való inhalátort, amit ha nem asztmás gyerek használ rendszeresen, akkor asztma alakul ki nála is, onnantól meg mindenképpen kell használja. Persze, hogy nem volt asztmás, csak egy vírusfertőzés utóhatása húzódott rá a tüdejére.
A lányomnak meg gyerek számára életveszélyes mértékű adagolásban írtak fel antibiotikumot, mert elszámolta a súlyát. Ha vakon bíznánk a dokikban, akkor eléggé leamortizálták volna a gyerekeinket már. Főleg hogy 3 orvos 3 magánrendelésen 3 féle diagnózist mond ugyanarról az egy betegről, és az előzőeket egyértelmű hülyeségnek tartják.

Közben meg az orvoskamarák által vakon üldözött homeopátiás dokik közül a jobb simán tudta, hogy mi az a HFMD, igazából említés nélkül rákérdezett, hogy volt-e korábban neki, aztán sorolta, hogy miket milyen mennyiségben és adagolásban kell a gyereknek, kb mi lesz a lefolyás, hatásmechanizmus, várt eredmény, és úgy is történt. Csomó orvos ismerős is hülyeségnek tartja a boszorkányüldözést, helyette a háttértudás nélküli kóklereket kéne kiszűrni az egészből, és tudatosítani, hogy nem egymást kiváltó módszerek ezek, hanem egymást kiegészítő. Kicsicsaj vérképe elég látványos benchmark, évekig durván túllógott mindenféle irányba rengeteg értéke, aztán 3 hónap alatt behúzott minden a normális tartományba.

De hogy ne csak az itthonit fikázzam, unokahúgot majdnem kicsinálták USA-ban drága biztosítós magánkórházban, amikor sima iskolában elkapott gombára 3 féle antibiotikumot adtak sorban, amiből az első kettőre még allergiás is volt. Közben fekvőbeteggé amortizálódott, mire rájöttek, hogy nincs is semmilyen fertőzése. Részemről orvost utoljára a jogsihosszabbításkor láttam, előtte is hasonló esetben, meg egyszer egy baleseti sebészt, de aztán emeltek az altatóinfúzión, hogy ne pofázzak bele az összeszerelésembe.

(#6753) Jahno válasza FőDudu (#6748) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt is kidumáltuk kb. 3 éve :-D És főleg nem csak vérvétellel foglalkoznak, jó eséllyel küldik máshova, de már akkor sem értetted, hogy a komplexebb vizsgálathoz fizikailag több idő kell, amit az ország 140 laborja ugyanazzal a 3 hellyel csináltat meg. Zsul még tán vágná fejből, csak újabban öregszik, elvei vannak és nekiállt esküvőt fotózni :-D

(#6754) Jahno válasza ncc1701 (#6750) üzenetére


Jahno
őstag

Persze, mert magánban ezt szinte senki nem bírja kifizetni.

(#6755) Sipi- válasza -NoVa- (#6752) üzenetére


Sipi-
tag

Kisebbik gyerek tüdőgyulladását hétvégén 4 orvos nem vette észre (Heim Pálban sem), majd mikor végre hétfőn rendelt a saját gyerekorvosunk Ő egyből röntgennel kezdett a hallgatózás után. A röntgent kezelő hölgy majdnem lecseszett minket, hogy mikor látta ezt a gyereket orvos? Mondtuk, hogy 4 az elmúlt két és fél napban.
Végül a saját gyerekorvosunk adott még egy esélyt a kórház előtt és felírt egy 3 napos brutál erősségű antibiotikumkúrát. Az szerencsére megoldotta.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#6756) eattila válasza FőDudu (#6748) üzenetére


eattila
csendes tag

Vidéken?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#6757) ncc1701 válasza Jahno (#6754) üzenetére


ncc1701
veterán

Plusz úgyis fizeti az ember a tb-t.

(#6758) eattila válasza Sipi- (#6755) üzenetére


eattila
csendes tag

Az ügyelet se jobb. Egyik péntek este vittem a gyereket, mert 39 fokos láza volt lázcsillaptó mellett.
1. Egyrészt mit képzelek, hogy odamegyek, mirét nem vittem rendelési időben.
2. Nem tudta megnézni a kedves doktor úr a gyerek torkát, mert 3 öklendezős próbálkozás után a lányom nem nyitotta ki többet a száját. Kb annyira tudta gyerek torkát megnézni, mint magyarul....
3. Az asszisztens hiába írta meg a receptet az antibiotikumra, a doki nem adta oda, mert inkább menjünk el másnap a körzeti orvoshoz, és addig is csillapítsuk a lázát.

Mert amúgy hagynám lázasodni a 4,5 éve lányom, jóvanazúgy. Szóval az ilyen, az büdös paraszt szerintem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#6759) Sipi-


Sipi-
tag

Önvezető autó

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#6760) FőDudu válasza eattila (#6756) üzenetére


FőDudu
addikt

ott vannak a linken.

FőDudu

(#6761) FőDudu válasza -NoVa- (#6752) üzenetére


FőDudu
addikt

Nagyon masok a kulfoldi dolgok.

Centrum Lab.
En Tobbszor voltam a Baross utcai helyukon egy sarki epuletben (ha jol tudom mar nem ott vannak) vert venni tudtak. Kavet is kaptam :)

Penteken hozott egy boritekot a postas - benne meghivo vervetelre.
Beleesem valami rizikos korosztalyba - kertek, hogy az elkovetkezo 1 honapban menjek el vervetelre, majd Oktober 3-an var a dokim az eredmennyel (ha elotte nem jarnek dokinal).
Ma elmentem, reggel nyolcra odaertem. Ver es pisiles. 5 perc se volt - 2 ember volt elottem.
Venat nehezen talalta meg a no (pedig pockolgette es nyomogatta fel percig) - inkabb megkereste a jobb karomon ahol elsore eltalalta. Nyoma sincs - csak a szurasi seb lathato.

Jogsi: mar elore keszultem, hogy majd keresni kell ismet magar orvost vagy munkaorvoshoz menni a jogsi hosszabbitas miatt, amikor eszembe jutott, hogy a jogsit lehet kulfoldon is csinaltatni.
No itt nem sokat tokoltek - kertek a regit (mert leellenorzik valodi-e), majd ra egy hetre kezemben volt az uj.
Nincs orvosi baszakodas - majd ha oreg leszek. Addig az en felelossegem, hogy vezetesre kepes allapotban uljek a volan moge.

Viszont masban nagyon alaposak. Uzemorvos pl olyan tesztsort nyomott le rajtam, hogy csak neztem.
Ver/Vizelet/Ekg/vernyomas/szemvizgalat/tudo kapacitas es az ezzel kapcsolatos meresek (helikobakter es hasonlokat tudnak merni). Meg a gugoljak tizet es utana ujra szemvizsgalat. De nem am olvassa el a tablan levo betuket. Valami olyan cucc mint egy latcso - bele kell nezni es a tavolban analog orak vannak. Mondjam meg melyiken hany ora :)
Volt amit nem lattam jol - de ez szerintuk normalis, hiszen nem egyforma a 2 szemem.
Menet kozben mereget valamit, mert erosen kattog meg latszolag beelesedik a kep.
Szoval tutira megmondja meg a dioptriat is.

Gyerek tema:
Felmerult nalunk is, hogy allergias valamilyen antibigyora, mivel meg pelenkas korabn kiuteses lett valamilyen ilyentol. Mondtuk dokinak, rogton beutalo allergia vizsgalatra. 1 hetre ra vizsgalat (verveteles).
A fobb antibiotikumokra megvizsgaltak - Zitromicinre meg azt mondtak, hogy arra meg nem volt pelda.
Az itteni doki nagyon alapos - sosem ir fel antibiotikumot verteszt nelkul. Van hozza gepuk, CRP-t kb 10 perc alatt neznek. Igy valoban akkor ka antibigyot ha szukseges. Gyogyszer es minden egyeb ingyenes.

FőDudu

(#6762) FőDudu válasza Sipi- (#6759) üzenetére


FőDudu
addikt

Igen. A parasztra nehez felkeszulni - de sajnos fel kell.
Van olyan szituacio ami nem fordul meg a tesztelok fejeben - megis sima forgalmi helyzet.

Pl ketsavos korforgalom - ami esetleg hoesessel van sulyosbitva vagy total nem lathatok a savok.
Na azt nem lesz egyszeru megtanitani egy ilyen rendszernek.

Es biztosan van meg szaz masik kivetel...

FőDudu

(#6763) seducertt válasza -NoVa- (#6752) üzenetére


seducertt
csendes tag

Ezért járok állatorvoshoz (nem vicc) akkor is meg kell állapítania mi a baj ha a beteg nem beszél.
Van még egy másik doki barátom az boncmester, ő még sose tévedett a diagnózissal.

(#6764) -NoVa- válasza FőDudu (#6762) üzenetére


-NoVa-
őstag

Lehet érvelni, hogy gondja lesz az effélékkel az automata cuccoknak, csak épp az embereknek is. A világ értelmesebb (mellette kevésbé sok időt hó alatt töltő) részén letudják azzal, hogy rendesen felfestik a sávokat. A maradék pár napon meg majd odaadja a kormányt az autó, vagy keres más útvonalat, amíg a hókotró nem jár arra.

(#6765) Jahno válasza ncc1701 (#6757) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt mondom, hgy ami jár azt miért ne használná ki? És ebben Dudu is ugyanígy lenne.

(#6766) Jahno válasza FőDudu (#6761) üzenetére


Jahno
őstag

"Addig az en felelossegem, hogy vezetesre kepes allapotban uljek a volan moge."

Ez mondjuk így elég szar, nem?

(#6767) FőDudu válasza -NoVa- (#6764) üzenetére


FőDudu
addikt

Tegnap pont valami Linda epizodot nyomtak a teveben.
Clark Adam ter - nyolcvanas evek.

Amikor korforgalomnak nezett ki, de nem volt az.
Ugyanis az alagutnak/hidnak volt elsobbsege es a rakparttal parhuzamos forgalomnak Stop tabla volt a korforgalomban (ilen ketsavos, de megsem ketsavos megoldasban). Na az volt egy erdekes szitu.
Ilyen korforgalomba betorkollo masodik savos megoldas volt.

Es akkor Milano/Torino kornyeken lattam 3 savosat is :)
Belem is jottek benne.
Meg olyat, hogy volt vagy 100m a sugara. Inkabb elkerulo, de megis korforgalom.

A vilag azon a felen lehet, hogy mukodni fog.
Ide meg majd jol nem is kerik a tipus engedelyt es par kalandor behozza es bajok lesznek?
Remelem nem igy lesz.

FőDudu

(#6768) hobizoli válasza Jahno (#6766) üzenetére


hobizoli
nagyúr

sok orszagban nem jar le a jogsi orvosija soha

amúgy meg ha van is orvosid, de idokozben leszel vmi olyan beteg, amig az nem jart le, akkor mi van?
akkoris a te felelosseged

több drón kell ;P

(#6769) qnadam válasza FőDudu (#6767) üzenetére


qnadam
veterán

az még a kétezres évek elején se körforgalom volt :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#6770) FőDudu válasza Jahno (#6766) üzenetére


FőDudu
addikt

Miert lenne szar? Ha megolok valakit, akkor ugyis az en feleossegem - a tobbire meg ott a biztositas.
A kotelezo biztositas nem csak anyagi, hanem szemelyi szerulest is terit - ha jol remlik akkor 5M Euroig.
Valahol a kocsiban van a szerzodes. Viszont semmit sem terit, ha ittasan vezetek es ugy van baleset.

Nem feltetelezheto, hogy az ember eljar orvoshoz es odafigyel magara?

FőDudu

(#6771) -NoVa- válasza FőDudu (#6767) üzenetére


-NoVa-
őstag

Minimál átmeneti időszak után, ha kikopnak az ember által vezetett dolgok nagy százalékban, akkor a 3 sávos körforgalomra sem lesz reális szükség, meg úgy általában a soksávos utakra. Ezek az emberi limitált vonatozó meg sebességtartó/monotonitástűrőképesség miatt fontos most, egy autonóm vonat meg elvan bármiféle autópályán 2 sávval bőven.

(#6772) FőDudu válasza hobizoli (#6768) üzenetére


FőDudu
addikt

peldaul a nemeteknel a jogsi sosem jar le ha jok az infoim.

FőDudu

(#6773) Jahno


Jahno
őstag

Fene, jött még két vendég a szállásra. Igaz így is maradt még 4 főre 4 medence, csak elférünk valahogy. Már kezdtük megszokni, hogy mienk az egész birtok és VIP reggeli :-D

(#6774) Jahno válasza FőDudu (#6770) üzenetére


Jahno
őstag

"Nem feltetelezheto, hogy az ember eljar orvoshoz es odafigyel magara?"

Nem. Éppen elég ha múlt héten orvosilag még jó volt, csak a hisztoző gyerek vagy a kannás br miatt nem ismeri fel a dolgokat. Biztosítót meg inkább hagyjuk, az a motoros belémjövős balhé egy kicsit sokban volt.

(#6775) Jahno válasza hobizoli (#6768) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, olyan országból haver most mutatott videót, mert MEGPRÓBÁLT átjutni az úton. Egyszer megoldotta, mert muszáj volt, aztán inkább mégsem. Jó volt Neki ez az oldala is.

(#6776) Jahno válasza hobizoli (#6768) üzenetére


Jahno
őstag

"de idokozben leszel vmi olyan beteg, amig az nem jart le, akkor mi van?"

Ja, "elveszik"* a faszba. Olyankor szokták nem találni és elveszteni. Esetleg ellopták

*jogsi marad, csak kategóriától függően beleírják mi meddig nem érvényes.

(#6777) Jahno válasza FőDudu (#6772) üzenetére


Jahno
őstag

Kb. jók az infóid. A "régi" papír nem jár le, a plasztik igen, de csak igényled és adnak másikat. A hivatásosak lejárnak, ott van orvosi és minden fityfasz. Viszont ha nem jár le, akkor is cserélni kell 15 évenként és a papírból is plasztik lesz, aminek régebben nem volt lejárata, most meg már van.

(#6778) FőDudu válasza -NoVa- (#6771) üzenetére


FőDudu
addikt

Legutobb amikor hetfon reggel indultunk Budapestrol vissza, olyan merteku vonatozas volt az M7-en amit egyszeruen nem tudok hova tenni.

130-0 majd 0-130. Aztan tartosan 40 kb 20 kilometeren keresztul. Majd ismet 100-130 par kilometeren, aztan ismet lassuzas.

Se felujitas, se balaeset nem volt.

Gepi sofor nemi realtime forgalmi informacioval megtamogatva meg siman vegig fog menni atlagos sebesseggel.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#6779) FőDudu válasza Jahno (#6776) üzenetére


FőDudu
addikt

nemet ismerosnek igy van egy 'elrakva', ha netan gyorshajtasert elvennek az ujat.
Veletlenul elloptak.

No comment.

FőDudu

(#6780) qnadam válasza FőDudu (#6779) üzenetére


qnadam
veterán

nincs is okosabb, mint a rendőr előtt egy körözött igazolvánnyal igazolni magad.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#6781) Jahno válasza FőDudu (#6779) üzenetére


Jahno
őstag

És ebben a digitális világban ha pont beleesik egy igazoltatásba, akkor nagyot lehet zakózni. Igaz néha kicsi az esély.

(#6782) Frawly válasza Jahno (#6781) üzenetére


Frawly
veterán

Ebben az az ironikus, hogy pont ilyen random közlekedésis igazoltatáson szoktak lebukni olyan emberek, akik évek óta körözve vannak, csak nem találta őket a jard. Tehát nem az, hogy valami szabálytalanság vagy tervezett akció miatt állítják őket félre, hanem ilyen sima rutinigazoltatásba futnak bele, mikor a legkevésbé számítanak rá. Nagyon helyes, azért vannak a fakabátok, hogy csináljanak valamit az elköltött adóforintokért.

(#6783) Jahno válasza Frawly (#6782) üzenetére


Jahno
őstag

És akkor fél ország anyázik, hogy rendőrállám, mit képzelnek magukról, majd ha elkövet valamit akkor lehet igazoltatni de addig nekem szabadság és jogaim vannak. Aztán dumálsz egy kört bármilyen rendőrségen dolgozóval, akkor belefutnak olyan állatokba is akiket köröznek de a hülye valami mondvacsinált ok miatt beszédeleg a kapitányságra vagy éppen a suttyó szomszédját akarja feljelenteni :-D És házhoz jön a pofonért.

(#6784) FőDudu válasza Jahno (#6781) üzenetére


FőDudu
addikt

essen. Aki gyorshajtas miatti jogsi bevonas kovetkezteben sert torvenyt arra rohadjon ra a muanyag lakat.

Az ilyet visszaeso bunozokent kellene kezelni.
Ugrott a josid? Megis vezettel? Automatikusan fegyhaz.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#6785) ncc1701 válasza FőDudu (#6784) üzenetére


ncc1701
veterán

Felesleges, csak viszi a pénzt. Plö nettó 6 havi fizu bünti.

(#6786) -NoVa- válasza FőDudu (#6784) üzenetére


-NoVa-
őstag

Részemről nem egyértelmű, de gyorshajtás miatt max 2 hétre vonják be a jogsit még nyugatabbra is, itthon meg semennyire sem. Tudom, mert voltam már 2km/h-ra ettől, mégsem úgy kezelt a motorosrendőr, mint egy tömeggyilkost. Azt meghagyja a fotelszakértőknek, alapvetően látta, hogy a közlekedésbiztonságnak és a távolabbi szembejövő lelki világának pont jót tett, hogy 100 helyett majdnem 150-nel fejeztem be az előzést. Csakhát jól dokumentált esemény, dombornyomott kártyával helyszínen leindigózva 250 euro.

(#6787) FőDudu válasza -NoVa- (#6786) üzenetére


FőDudu
addikt

Felreerted. Lehet nem fogalmaztam vilagosan.

Aki egy ilyen (akar 2 hetes) elvetel alatt ismet autoba ul es ismet elkapjak, nos ott igencsak szuksegesnek tartom a durvabb buntit. Az elozo ugyanis nem volt elrettento/visszatarto ero.

Persze itt is erdemes merlegelni (mar az elso elvetel elott) - sima autopalyas 180-as tempo (foleg egy kihalt palyan) max onmagat veszelyezteti. Varosban ugyanigy egy jo kis gyorshajtas mar sokkal veszelyesebb lehet (ha nem kihalt utcan adja elo).

Semmi sem fekete/feher :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#6788) FőDudu válasza ncc1701 (#6785) üzenetére


FőDudu
addikt

te tudod a legjobban, hogy a magyarok felenel kamu a fizetes.

FőDudu

(#6789) npera válasza qnadam (#6780) üzenetére


npera
újonc

Két legyet ütsz egy csapásra:

- gyorshajtás
- hatóság félrevezetése, esetleg okirathamisítás

A hülyének is megéri. Hát még egy echte némethnek téhával. Megyek némethbe :C

(#6790) npera


npera
újonc

Meg szeretnék nyugtatni mindenkit, nem kell izgulni tovább a mosógép/szárítógépes kérdésen. Kaptam választ a Miele support oldaláról, van cikkszámom.

Beigazolódott a vélekedésem is: a honlapjukon a script rossz és nem adja ki, hogy melyik géppel kompatibilis az adott tartozék.

(#6791) npera


npera
újonc

Ruszkik. A végén a nőci mekkora menekülést ad elő.

(#6792) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Nőnek a gyerekek, pár nap, és 3 lesz az apró is. Ez arra volt jó az ovodába járáson kívül, hogy már járhat a nővérével kickbox edzésre, óriási ahogy komoly arccal állnak egymás mellett terpeszben ökölbe szorított kézzel. Cserébe mivel kicsicsaj túlságosan rá figyelt, nem arra, amit csinált, megkapta élete első be nem tervezett fejberúgását, achievement unlocked. Semmi sírás, felállt, folytatta, laza. Mondjuk az edzőcsaj is, most nyerte épp az idei OB-t, eddig VB 2. a legjobb helyezése.

(#6793) FőDudu válasza -NoVa- (#6792) üzenetére


FőDudu
addikt

Fiam ma olyan papirt hozott alairasra, amiben engedelyezzuk neki, hogy cserkesz legyen es a rendorseg felugyeletevel taborozzon meg cserkeszkedjen.

Itt ez eleg nagy hagyomany - szomszedaink is cserkeszek. Fognak 5-6 gyereket aztan mennek veluk az erdobe. Erdekes modon meg a csaj 7. honapos terhessege se volt gond, ugyanugy elmentek 10 napra cserkeszni.

Amikor meg nem cserkesznek, akkor onkentes mentosok. Nem igazan ertettem, valami olyan, hogy ugyeletben vannak es ok az elsok ha gond adodna.

Mondjuk azzal nincs gond a fiamnal, hogy mashol aludjon - sot mult heten mar a baratja is nalunk aludt.
Anyja valahogy otthon hagyta az utlevelet (horvatoknal laknak, siman atengedtek a hataron oket) aztan hazament erte, de kozben a gyerek ugy dontott itt alszik.

Meg nincs 7 eves :)
Viszont akkorat nott, hogy mar magasnak szamit az osztalyaban.
Neki a 4 felso foga hianyzik - baratjanak meg meg egy sem esett ki.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#6794) Frawly válasza Jahno (#6783) üzenetére


Frawly
veterán

Hát, ennyi adót, amit elcsesznek rájuk, legyenek is rendőrállam. Különben nem sok értelme volt pénzt kiadni rá.

Amúgy meg most vertem be negyed kiló máskostésztát, csak úgy reccsent. Sok éve nem ettem semmilyen mákosat, de most változatosságból csináltam, és jobban esett, mint gondoltam. Pedig főzéskor voltak kétségeim, kínai tojásostésztával főztem (az itt kapható angol és olasz tészták mind tojás nélküli szarok, a magyar tésztám meg elfogyott), és főzés közben húslevesíze volt a tésztának, meg a tésztavíz is kicsit sós lett, de végül lemosás után mégis hibátlan lett. Meg cukor helyett édesketablettákkal feloldott tömény tejbe kevertem a darált mákot és úgy oszlattam el a tésztán, hipp-hopp beitta az édes tejet, amolyan mákostészta-mákosguba keresztezése lett, de nagyon durván finom. Még jó, hogy nem főztem kétszer ennyit, mert azt is együltömben letoltam volna, éjszakára nem lett volna a legjobb.

(#6795) JonesC válasza Frawly (#6794) üzenetére


JonesC
csendes tag

Igazi gourmet vagy :)

(#6796) Frawly válasza JonesC (#6795) üzenetére


Frawly
veterán

Ja, élménykedek itt a teljesen basic kajáimmal. Ez van. Aki rendszeresen eszik minden nap ilyen magyar kajákat, annak nem nagy szám.

Kimaradt, hogy cukorral nem akartam csinálni, mert portcukrot elfelejtettem venni, meg a cukor szomjaztatna éjszakára.

(#6797) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Kellene uj verda... Eleg kiakaszto mindenhol fennakadok accorddal. :DDD uszoda parkolo bejarat, bevasarlo kozpont, mozi fekvorendor... Gyok2velmenve is keresni kell az iveket.

A sajat felhajtonkra a hazhoz se tudok menni es a garazshoz se tudok beallni hiaba lenne.

Neztem cikket ami alapjan ford f150/ranger a legtobbet eladott kocsi es messze magasan a suvok es pickupok vezetnek. Gondolom nem veletlenul. Mi wellingtont csak akkor hagyjuk el accorddal ha kozeli varosba megyunk vagy mar voltunk ott amugy a crv az elsodleges verda.

Szerk. Pontositas. Csak viccbol irtam kell uj auto, marad az accord de teny, napi 2szer elgondolkodok egy terepjaron e anyazok.

[ Szerkesztve ]

(#6798) ncc1701 válasza BobaHWSW (#6797) üzenetére


ncc1701
veterán

Tetess bele légrugót.

(#6799) Grillo válasza BobaHWSW (#6797) üzenetére


Grillo
senior tag

Kell keresni valami jó szakit, belerakatni összkereket, meg egy jó 10 cm emelés. Ballonos gumik, körbe matt műanyag borítások, aztán faszaság. :DDD

(#6800) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Ha itt lesz valami akkor madmax ratrodot csinalok belole. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.