Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) zetor2000


zetor2000
senior tag

Legújabb szerzeményeink topik:
Mai postával jött:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#7802) Jahno válasza zetor2000 (#7800) üzenetére


Jahno
őstag

Macskapöcse a civilek alatti legalja (:-

(#7803) hobizoli válasza FőDudu (#7752) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Carolina Reaper?

több drón kell ;P

(#7804) hobizoli válasza FőDudu (#7757) üzenetére


hobizoli
nagyúr

isminek van egy lecsóföző edénye

dedikaltan arra van hasznalva csak
....miutan csinaltak 1x bele vmi gigarambo paprikakbol lecsot, es utana gyerekeknek csinalt krumplisteszta is csipett, hiaba volt elmosva

na azota az a lecsofozos edeny

több drón kell ;P

(#7805) FőDudu válasza Jahno (#7795) üzenetére


FőDudu
addikt

A barna nem Habanero , olyat adtam nekik es nem volt olyanjuk.

FőDudu

(#7806) FőDudu válasza hobizoli (#7803) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem tudom. Azt mondtak a piros az durvabb a habanero chocolate-nal ... amit tolem kaptak.
Meretre a barna siman duplaja annak ami nekem volt.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#7807) Gabibácsi válasza Jahno (#7777) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én csináltam véletlenül már olyat, Prágában meg szedték le a kamionról az árut, kiszaladt egy ottani kolléga.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#7808) Gabibácsi válasza -NoVa- (#7782) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nálunk most nagyon megy az agile, minden meetingen elmondják hogy more agile, és attól azok leszünk.
Ez ilyen egyszerű itt.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#7809) Sipi- válasza Gabibácsi (#7808) üzenetére


Sipi-
tag

Mi meg szimplán csak dolgozunk. Bár most droidmelón vagyok, de október végétől megint izgalmasabb lesz: a droidmelót automatizáljuk.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#7810) Jahno válasza Sipi- (#7809) üzenetére


Jahno
őstag

"Mi meg szimplán csak dolgozunk."

Pfujjj, sötét középkor :-D Remélem hamar jön a retró korszak máshova is, amikor majd újra minden ilyen egyszerű lesz.

(#7811) -NoVa- válasza Jahno (#7810) üzenetére


-NoVa-
őstag

Á, most épp RACI(ST) modellt implementálunk, mertt az kell. Mondjuk közben az összes architect felmondott és elhúzott, de az nem érdekes.

(#7812) eattila válasza Jahno (#7810) üzenetére


eattila
csendes tag

Itt is ez van. Bár néh a főnök érthetelen módon tudni akarja, hogy mit és menyniért csinálok, és hogy állok vele. De meló vanik. Nem kevés.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#7813) FőDudu válasza eattila (#7812) üzenetére


FőDudu
addikt

Marmint a mellekallasodrol kerdezoskodik?

FőDudu

(#7814) eattila válasza FőDudu (#7813) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem, az itteniről :) Ironizálni próbáltam :D
Amúgy az sem titok. Tudja, hogy van, hogy mennyiért van, stb. De az ottani projektekről nem érdeklődik.

Szeretem ha tiszták a viszonyok. Ezért tud róla mindent, ami szerintem fontos. Ő tudja, hogy van, nekem nem kell sunnyogni.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#7815) qnadam válasza Vodike (#7728) üzenetére


qnadam
veterán

végre valaki :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7817) hobizoli válasza FőDudu (#7806) üzenetére


hobizoli
nagyúr

több drón kell ;P

(#7818) -NoVa- válasza hobizoli (#7817) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tiszta Capsaicin ügyben tudok nyilatkozni, időnként fújok az arcomba egy adaggal

(#7819) chris-77 válasza -NoVa- (#7816) üzenetére


chris-77
újonc

Hát te tényleg komolyan veszed a gyors,függőleges zuhanást :)

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#7820) -NoVa- válasza chris-77 (#7819) üzenetére


-NoVa-
őstag

Csak úgy lehet, függőlegesen lefelé 234km/h-val, és oldalazva pontosítani. Egész nagy távokat át lehet oldalazni. Mire az átlag leér, 1-2 házat átnéztem. Sűrűbb helyeken lassabban zuhanva lelőnek, mielőtt földet érsz.

(#7821) hobizoli


hobizoli
nagyúr

npera, a dizel es a benzines blokk dugattyu furatanak feluleti kezelese kozott szokott lenni vmi szamottevo diffi?

egyik kéregedzett, a masik nem, vagy vmi hasonlo

plz F1

több drón kell ;P

(#7822) hobizoli válasza -NoVa- (#7818) üzenetére


hobizoli
nagyúr

joanyag? :DDD

több drón kell ;P

(#7823) -NoVa- válasza hobizoli (#7822) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ahhoz tudom hasonlítani, amikor a zöld nagyonerős Gabko chili kupakjának a felpattintásával szembelőttem magam egy adaggal. Csak az nem volt olyan erős:D

(#7824) FőDudu válasza -NoVa- (#7823) üzenetére


FőDudu
addikt

ez valami alternativ gyogyaszati modszer?
Nem hallottam meg ilyen allergia elleni kezelesrol.

Azzal, hogy stimulaljak a kapszaicinnel a nyalkahartyat az erzeketlenne valik a pollenekre?

FőDudu

(#7825) -NoVa- válasza FőDudu (#7824) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kínzással nevel. Ha tüneteket produkálsz, jön a medvespray. Nem mersz tüneteket produkálni.

(#7826) npera válasza hobizoli (#7821) üzenetére


npera
újonc

Jó kérdés, így kapásból meg nem mondom. De holnap megkérdezem az illetékest. Visszatérek.

(#7827) npera


npera
újonc

Ma találtam egy kegyetlen izgalmas dolgot. Kicsit kocka lesz a dolog, így csak az olvassa tovább, aki szereti a minőségi audió kontentet és a minőségi klasszikus sci-fi kontentet.

Egy kollégám szeret zenét hallgatni és még 4 éve vett egy dán fülest (fejest). A márka neve AIAIAI, még sosem hallottam róla. Mondjuk ez nem mond sokat, mert a hifihez sem értek. De a termék teljesen elbűvölt. TMA-2 a neve és egy moduláris fejesről van szó.

A konfigurátorban lehet az alábbiakat paraméterezni:

- pánt és a párnázás
- a meghajtó
- a párnázás
- a kábel

Piszok sok lehetőség van. A srác 4 éve nyomja a sajátját napi használatban és mostanra kezdett szétmenni a pad. Tehát kénytelen lesz venni hozzá egy új párnát és kész is.

Ami pedig a sci-fi kapcsolat. A TMA-2 az bizony Arthur C. Clarke Űrodisszeia 2001 könyvéből a Tycho Monolith második példánya, aminek a holdon elrejtett TMA-1 jelzett az emberiség űrutazásával kapcsolatban és a Szaturnusz egyik holdján túl várakozó óriási monolitot aktiválta.

(#7828) npera


npera
újonc

Még egy dolog. Megnéztem, az AKG K701-ben a meghajtó 45 mm-es átmérőjű, míg a K240 Studio esetén csak 30 mm-es. A TMA-2 40 mm-es egységgel rendelkezik, márpedig there is no replacement for displacement.

Ha majd egyszer gazdag leszek, akkor veszek egyet. Addig beviszem a K240-et és letesztelem back-to-back a kettőt valami referencia muzsikával. Mondjuk a Pantera By Demons Be Driven muzsikával.

(#7829) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Múltkor volt róla szó eddig bírtam de nem készült el, így megnéztem felirat nélkül.
Illik a többihez. :)
Viszont több időt nem vesztegetnék rá.

Ami viszont nagyon tetszett:

Az ember, akit Ovénak hívnak
Egy idős ember életről szól. Bátran ajánlom megnézésre.
Megérinti az embert.

üdv
Hozzászólások: 5.965; Csatlakozott: 2001. febr. 23; becenév: szabi;

(#7830) zetor2000


zetor2000
senior tag

Kezembe került a mai nap egy Xiaomi laptop.
A pontos típusát nem ismerem, nincs ráírva semmi.
Ezek a kínaiak tudnak laptopot csinálni... A töltelék eléggé rendben van (i7 8550, 8GB ram, 256GB SSD), és az összeszerelés minőségére se lehet panasz. Nem nyeklik, nem nyaklik. A klavi nem egy Thinkpadé, de szerintem megszokható. Világítást is kapott alulról, ez ki/bekapcsolható. Sajna a kiosztása angol.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#7831) hobizoli válasza zetor2000 (#7830) üzenetére


hobizoli
nagyúr

tipus, ar?

több drón kell ;P

(#7832) qnadam válasza hobizoli (#7831) üzenetére


qnadam
veterán

idézem: A pontos típusát nem ismerem, nincs ráírva semmi.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7833) npera


npera
újonc

Ez az új Jimny valami kegyetlen jó lett. Egy rendes terepjáró végre, nem telekjáró.

(#7834) npera válasza qnadam (#7832) üzenetére


npera
újonc

Innen egyszerű. Csináljatok egy listát, amin az összes laptop fent van, ez pedig az lesz, ami nincs rajta a listán. Kész. Tiszta matematika. Még én is értem. Ami nagy szó.

(#7835) zetor2000 válasza hobizoli (#7831) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezekről fogalmam sincs...
Szerintem valami Xiaomi Notebook Air lesz, a képek és a méret alapján, de többet nem tudok,
Win10 és Office 16 matrica van rajta. Bios TM1703 at mond, mint model no.
Ilyen
Megnézve a videót, ez a nagyobbik model lesz, a Mi Book Air 2018. I7 8550U, 8GB mem, 256GB SSD, ujjnoymolvasós touchpad, webkamera, 2 USB hagyományos port, 1 USB C, 1 HDMI, 1 3.5ös Jack, ami mikrofont is képes kiszolgálni.
Szép masina. Ránézésre / érzésre szerintem van olyan, mint egy konkurens top modell. Az ilyen centivastag, 1,5 kilós gépekkel szvsz felveszi a versenyt, és nem is akárhogy. Azt lehet, árban ugyanott van :)

De nekem bejön, sajna vissza kell adni. Login baja volt, de megoldottam

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#7836) -NoVa- válasza -szabi- (#7829) üzenetére


-NoVa-
őstag

A Straight Story-t nézd meg, az még egy egészen máshogy csodálatos film egy másik öregemberről, kötelező olvasmány.
link

(#7837) Grillo válasza npera (#7833) üzenetére


Grillo
senior tag

Van már töréstesztje is, ott nem dicsérték nagyon.

(#7838) Jahno válasza hobizoli (#7817) üzenetére


Jahno
őstag

Haversrácnak már lassan saját márkája lesz. Én voltam a bétatesztelő:

(#7839) -szabi- válasza -NoVa- (#7836) üzenetére


-szabi-
őstag

Eltettem a megnézendők közé.
Majd éve Ove is így került ide és milyen jó, hogy nem maradt ki.

(#7840) qnadam válasza zetor2000 (#7835) üzenetére


qnadam
veterán

nézegettem én is ilyesmit, mielőtt az xps-t vettem, de az derült ki, hogy drágább az xps-nél, cserébe nincs dell szintű gari rá.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7841) qnadam


qnadam
veterán

mi a helyzet mostanában az m0 déli részén m5-m7 között hajnal 8 felé? és ezen a szakaszon hol érdemes letenni a kocsit napközben?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7842) Grillo válasza qnadam (#7841) üzenetére


Grillo
senior tag

m0 dél most full halál szerintem, legalábbis m6-tól keletre

(#7843) Jahno válasza qnadam (#7841) üzenetére


Jahno
őstag

Szerdára megmondom :-P

(#7844) qnadam válasza Jahno (#7843) üzenetére


qnadam
veterán

megszokhattad volna, hogy az már bőven késő :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7845) qnadam válasza Grillo (#7842) üzenetére


qnadam
veterán

az jó lesz :) kolléga jön szegedről, és megyünk tovább sárvár és balaton felé, valahol be kellene ülnöm hozzá. lehet elmegyek törökbálintra inkább, annyival később kell indulnom, amíg ő szív a nulláson :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7846) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Igen fura erzes, hogy elsetalok a ceges parkolo elott es nincs ott a verdam. Emlekeztetnem kell magam, hogy a kulcsokat leadtam egyik runnernek aki elvitte muszakira es eves szervizre az accordot.

Nem szeretem az ilyet de amikor mondtam cegnek, hogy elugranek picit delelott elvinni a verdat aszontak ne hulyeskedjek, ne huzzam ezzel az idom epp eleg melom van bent a cegnel. :D

(#7847) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Johet artipp eves szervizre + muszaki az accordra.

4 gyertya csere, olaj es szuro, valto olaj es az automata valtot at is mossak vagy mi a franc merthogy 8eves szerviz es elvben 120k kmnel kene csinalni de most van ott a verda.

Szerk, ja megvalami. Legtomegmero csere ha jol ertettem, vagy csak fixalnak valamit nemtom.

[ Szerkesztve ]

(#7848) Grillo válasza qnadam (#7845) üzenetére


Grillo
senior tag

Szerintem ez kiváló gondolat.

(#7849) Jahno válasza BobaHWSW (#7847) üzenetére


Jahno
őstag

3120 helyi fabatka.

(#7850) eattila válasza BobaHWSW (#7847) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem tudom az arfekvest. De a valto miatt borsosra tippelem. Nekem ma bal-jobb szilent elol, olajcsere volt 18k. Szilentekkel. Olajat, olajszurot en vittem.

Az ert rendes a ceg. Tudom, hogy nem rendes, hanem kihasznal, meg onzo, de na:)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.