Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) -NoVa- válasza chris-77 (#7650) üzenetére


-NoVa-
őstag

S7. Az elején ejtőernyőzés közben be-be akad, amíg tölti az objektumokat, utána jól fut.

(#7652) FőDudu válasza -NoVa- (#7649) üzenetére


FőDudu
addikt

Megjott a Note9. Szerintem gyerek ma este racuppan a jatekra - Fortnite ugye valami bundle formaban erre jelent meg eloszor Androidon (ha jok az infoim).

Szep lassan atkoltozok ra - sajnos hasznaltam Google Authenticatort, szerencsere voltam akkora kocsog, hogy mindig kiirtam egy QR kod olvasobol a titkos kulcsot, de igy is idobe telik a sok account atkoltoztetese.

Most epp DUO mobile-ra, abban van mentes/visszatoltes/stb...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#7653) Phülöp válasza BobaHWSW (#7624) üzenetére


Phülöp
addikt

IMG_20180916_230601_489.jpg

nincs ezzel semmi baj szerintem

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#7654) FőDudu


FőDudu
addikt

Rendeltem uj punepat a kocsiba. Szerelo akkora kedvezmennyel szerzi be, hogy nem rizikozok a jovobeli gonddal. 2 ev gari, stb.

FőDudu

(#7655) -NoVa- válasza FőDudu (#7652) üzenetére


-NoVa-
őstag

Elvileg nem device, hanem Samsung specifikusan jött, S7 és fölötte mindenre. Viszont ahogy jött, az gáz. Ordas nagy biztonsági rések az installerben, az egész update procedúrája átgondolatlan, simán átjáróházzá tette az összes telefont, amire felkerült.
Meg amúgyis Fortnite, oda mennek a fejhangon sipítozó káromkodó 12 évesek, és mint játék, az építkezéssel együtt túlbonyoított szar. Csak van benne tánc meg emoticonhegyek, iskolai social influence kellékek, meg marketing, tehát az a menőbb név.

Fogdostam Note9-et, de semmi szükségem telefonon a tollra, onnantól meg kb ugyanazt nyújtaná egy S9+ is, kétharmad áron. És annak a kétharmadáért meg ugyanazt nyújtja az S8+ is, jelentéktelen a sebességkülönbség, azon már elgondolkoztam.

(#7656) Gabibácsi válasza -NoVa- (#7655) üzenetére


Gabibácsi
tag

igen, én is megnéztem mijez ez a fortnite, és töröltem is

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#7657) FőDudu válasza Gabibácsi (#7656) üzenetére


FőDudu
addikt

En meg nem jutottam el odaig, hogy megnezzem :)

Maga a Note9 erdekes - csak kicsit szelesebb a p9lite-nal, de vagy 2 centivel hosszabb.
Zako belso zsebben jol elfer - ha szelesebb lenne akkor mar gond lenne.
Ujjlenyomat olvaso faxa - de a face ID is jol mukodik.

Tovabb meg nem jutottam. Volt ma munka is meg szerelot is meglatogattam.

FőDudu

(#7658) FőDudu válasza -NoVa- (#7655) üzenetére


FőDudu
addikt

A ceges beszerzesek elso szabalya:
- munkara valo eszkozbol nem veszunk 2 generacioval regebbit :)

De felre a trefat - ez ceges, szoval igazabol mindegy melyiket rendelne az ember.

A tollat intuitiv beviteli modnak talalom, holott nem vagyok nagy rajzolos.
De mivel a Google keep is engedi a kezirasos dolgok tarolasat, igy butasag lenne nem kihasznalni a lehetoseget.

FőDudu

(#7659) qnadam válasza Jahno (#7644) üzenetére


qnadam
veterán

ram vagy háttértár?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7660) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#7661) -NoVa- válasza FőDudu (#7658) üzenetére


-NoVa-
őstag

Persze, nálad tudom, hogy céges telefon, én meg sima vásárlói szemszögből nézem, a dupla árat semmiféle ár-érték-feature arány nem indokolja. Alig gyorsabb, alig jobb, + egy távirányítós toll 150k-ért.

(#7662) Jahno válasza FőDudu (#7652) üzenetére


Jahno
őstag

Én megemlítetem asszonynak, hogy mi lenne ha mégis meghákolnám a telefonom és nem vennék újat. Úgy lehülyézett, ahogy nekem kellene a júzereket :-D Voltaképpen igaza van, azt hiszem 5 éves, döglik az akkuja és most beszakítottam az érintő részét.

(#7663) Jahno válasza qnadam (#7659) üzenetére


Jahno
őstag

Háttér nem érdekel, 6 gigába bőven belefértem, csak a szoftverek ne rinyáljanak, hogy nincs hely a frissítéshez. A2 Lite is 64 gigás, ajajjj, tudok rajt cuccokat tárolni. Amúgy simán jó lenne egy 16 gigás bármi is. Eustockról berendelem, csak céges papírokat kérnek, az most kicsit hátráltat és remélem a Xiaos költöztetőbek nem ott felül kell megnyomni a gombját, ahol nem érzékel :-D

(#7664) FőDudu válasza Jahno (#7662) üzenetére


FőDudu
addikt

En valahogy az ipaddal vagyok igy. Birja az meg.
Sima iPad air.

Tok mar reg lerohadt rola.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#7665) Jahno válasza FőDudu (#7664) üzenetére


Jahno
őstag

Majd sírni fog, hogy kell az a frissítés a további használathoz, ami fel sem megy rá és akkor ígyjárás. Nekem csak 1es van, lassan lehet elásom azt is valahol, csak gyűének az ilyen régi vackok.

(#7666) FőDudu válasza Jahno (#7665) üzenetére


FőDudu
addikt

Elso ipaden mar reg nem megy pl gmail. Valami SSL tema.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#7667) FőDudu válasza Samott (#7660) üzenetére


FőDudu
addikt

OMFG: 24 evig lappangott a hulyeseg? :)

FőDudu

(#7668) Grillo válasza -NoVa- (#7649) üzenetére


Grillo
senior tag

Én kipróbáltam tableten, de a PC-s után nekem nem jött be, mondjuk a PCset is meguntam. De tény, hogy működik, nem is rossz játék.
Én is hordtam át haverhoz hétvégézni a P1-et, aztán csapattuk soros porton a Blood-ot meg a Warcraft 1-et. :)

(#7669) Grillo válasza -NoVa- (#7655) üzenetére


Grillo
senior tag

Volt a vicc:
Miért nincs a Fortnite-ban jármű?
Mert az azzal játszóknak még nincs jogsija....

Azóta azt hiszem raktak bele.

(#7670) Sipi- válasza FőDudu (#7657) üzenetére


Sipi-
tag

Zako belso zsebben jol elfer

Azthittem nem szoktál kiöltözni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#7671) Grillo


Grillo
senior tag

#viccesAUTÓSvideók

Shifting with style

(#7672) qnadam válasza Jahno (#7663) üzenetére


qnadam
veterán

haldokló érzékelős telefonról zasszony úgy költözött le, hogy otg kábel, arra usb egér, oszt gyia.
viszont az a2-re nem fogsz tudni így költözni szerintem, mert azon nem miui van, pont az benne a varázslat. asszem a redmi note 5 ugyanaz a vas miuival. de olcsón szerintem nézd meg a meizut.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7673) FőDudu válasza Sipi- (#7670) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem is, de kollega kiprobalta.
Jo tudni, hogy ha fel kell oltoznom, akkor belefer-e :)

FőDudu

(#7674) zetor2000 válasza Jahno (#7663) üzenetére


zetor2000
senior tag

Droidos telefonokon "OTG" kábellel (sok esetben) megy az egér. Ha ez segít...
Simán rádugod, és megjelenik egy egérkurzor.
Ha az nem segít, lehet rendelni csere alkatrészt, általában 15 alatt megvan a kijelző+érintő+középkeret.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#7675) zetor2000


zetor2000
senior tag

A Lurdyban van Xiaomi shop, de még nem voltam benne. Kicsit drágább, azt mondják, mint a már bejáratott online webshopok, de gondolom a legtöbb telefon / tablet / kütyü megtaperolható, esetleg az eladók tudnak bővebb felvilágosítással segíteni a választásban.
Persze a bőrönd, meg a törülköző, esernyő, stb. nem biztos, hogy van nekik, de amibe kicsi elektronika is került, és népszerű, szerintem akad odabenn.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#7676) Jahno válasza FőDudu (#7666) üzenetére


Jahno
őstag

Azon ezer éve nem megy már sokféle cucc, de régebben is vita volt, mikor alapértelmezetben is elég használhatatlannak tartottam a cuccot. Hirtelen ki is jöttek az újak, azok működnek.

(#7677) Jahno válasza qnadam (#7672) üzenetére


Jahno
őstag

Dehogy veszek Meizut. Pont ne Xiao legyen? Amúgy nem mondod, hogy a mi cloud/transfer nem megy? HTCről is átmentem Xiaora, de azért itt lehet több cuccom van és kevesebb lehetőség. Mondjuk sok vacak nem kell, max. SMSeket másolom vissza meg... Ja, tényleg, meg a többi. Faszkivan, azért ezt az alma elegánsan oldotta meg csilliárd éve. Mást meg szarul :-D Ha nem is a mérges madarak mentései a legfontosabbak. Ezzel is el voltam egy darabig.

(#7678) Jahno válasza Sipi- (#7670) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, nekem is farmer/rövidgatya. Másik telefon simjét bele is rakom majd a Xiaoba és kapja be, úgyis gyakran panaszkodnak, hogy nem vagyok kapcsolható. Esetleg azt mondja, csak foglalat vagyok, mert folyton hívnak.

Ma sem értették a júzerek, hogy sorrend van, tudjuk, csináljuk. Kisfőnök odahaza maradt, hogy ott nem zaklatják és ezt meg azt össze tud rakni, de nem hagyták békén és így most éjjelre maradt Neki is. Én meg bruttó 13 órát voltam házon kívül, csak melóba és városon keresztül vissza, aztán hétvégéig ez még jobban tetőzik. Persze most lesz majd hétvégén valami elektromos karbantartás (idén már a negyedik, mert a kurva anyjukat nem lehet egy irodaházban erre előre felkészülni, spóroltak az elején), most meg egyik céges net elment és meglátjuk be kell-e kombinálnom körbenézni vagy reggel hajnalos indulás legyen. Azzal csak az a baj, bármikor is megyek ugyanígy este fogok hazaérni. Nyaff.

(#7679) Gabibácsi válasza Grillo (#7669) üzenetére


Gabibácsi
tag

Most játszottam hármat a pubgm-mel, az első körben egy szaudi csak meg egy török fickó már átkeresztelt muszlimmá rögtön, félelmetes volt. Aztán hamar meghaltak, megbosszultam őket, aztán elbuktam :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#7680) qnadam válasza Jahno (#7677) üzenetére


qnadam
veterán

a Google megoldása menni fog vele, de ott állítólag az app alkotójától függ, hogy mit tesz felhőbe és mit nem. ki lehet bírni, de messze van a xiaomi megoldásától, ami ios-szerű élmény, cserébe nyilván csak miui-miui között megyen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7681) BobaHWSW válasza qnadam (#7680) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hm. Nalunk amiota macskank van hasonlo a helyzet de itt miau-miau szeru elmeny van van.

(Egy picit azert szegyelem magam a rossz szoviccekert)

(#7682) Jahno válasza qnadam (#7680) üzenetére


Jahno
őstag

Na majd megkérdezem Tumort miképpen műxik, le lehet-e tépni a felső réteget és max. pálcikával nyomkodni, míg megmentem. Fényképek is szinkronizálódtak vagy 1.5 órája, mikor kirúgtam belőle az USB kábelt. Mondanám, hogy milyen jó volt a microSD, de előző telefonban meg pont az döglött meg. Kéne valami szekerce és kőtábla, az legalább kiszámíthatóbb volt a barlangban :-D

(#7683) FőDudu


FőDudu
addikt

Gyerek irt a telaponak. :)

Dront es okosorat kert. Szlovenul.

FőDudu

(#7684) Jahno válasza FőDudu (#7683) üzenetére


Jahno
őstag

Korán kezdi, de éppen írtam a kicsi drónt, az már olyan olcsó ár/értékben, hogy nálam is kezdi megütni a szintet, pedig engem eddig nem érdekelt. Lehet még jövőre sem fog, aztán újragondolom :-D

(#7685) FőDudu válasza BobaHWSW (#7681) üzenetére


FőDudu
addikt

reggel fel otkor is elmeny?
Vagy nalatok kulturalt a macsek es nem kelt tul koran?

Nekem csak csaladi korbol van mintavetel - azok fel ot es ot kozott kezdik a mijakolast...
Mienk is, ezert nem alhat bent. Meg az emeletre is feljon es a szobaajto elott nyavog hangosan.

FőDudu

(#7686) eattila válasza FőDudu (#7685) üzenetére


eattila
csendes tag

Anno nalunk a sziamik este korbejartak a lakast, hogy megvan e mindenki. Nem emlekszem, hogy koran nyekeregtek volna. Ha igen, akkor bizony megjartak, mert az indokolatlan ebresztest rosszul viselem es meg szadista kegyetlen kocsog is leszek tole. Ergo ki lettek b_szva az ajton. Kb 5m repules utan labra erkeztek.
Egyszer az egyik ugy gondolta a fejemen maszik fel az agyra. Karommal. Ugyan igy jart.

Mostansag a kutya kezd hisztizni koran. Kb ha ugy iteli meg, hogy a mozgasunk az agyban ebrenletet jelent. Pedig 6 elott ez igen ritka. Na ilyenkor halk, de k_vara idegesito nyusszogesbe kezd. Ot nem hajitom ki, mert 3. emelet, meg 11 eves es vak es gerincserves. Idegallapottol fuggoen a hallgass-kvaanyad-papucs-3pofon vonalon reagalok.

Szoval nem faj, hanem egyen fuggo:) Esetleg ha el lett kapatva, hozzaszokott valamihez, abbol ritkan engednek hang neplkul.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#7687) eattila


eattila
csendes tag

Ja, nyitott ablak alatt szombat kora reggel piacra indulo egymassal osszefuto visito hangon akvekolo mammereket is leoltottam anno. Szegeny anyam.meg kapta az ivet, hogy jo bunko a fia.... Pedig csak annyit orditottam ki mergemben, hogy takarodjanak arrebb beszelgetni az ablakom alol:)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#7688) qnadam válasza BobaHWSW (#7681) üzenetére


qnadam
veterán

ób+

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7689) qnadam válasza Jahno (#7682) üzenetére


qnadam
veterán

pálcikával sehogy nem fog menni, akár letéped a felső réteget, akár nem.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7690) FőDudu válasza qnadam (#7689) üzenetére


FőDudu
addikt

inkabb tegyen ra egy anydesk/teamviewer cuccot es tavolrol iranyitsa.
Ahhoz nem kell tochscreen. Finito la comedia :)

FőDudu

(#7691) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Kompromisszumos a dolog.

6-fel7kor probalkozik egy kort es hetkozben kap is valamit mert akkor kelunk amugyis. Sokszor 5:40kor csorog az ora.

Hetvegen meg azert fel8kor legkesobb kiszoktam kelni addig kibirja.

Bejon, nyavog egy kort aztan ha nincs reakcio akkor lelep es nekiesik a szaraz tapnak amit rakok ki neki elozo este lefekveskor. Igy kihuzza mindig mire kikelek.

Ha sokkal tovabb aludnank akkor lehet, hogy az gondot okozna de ez a macsek nem tunik egy tul kovetelozo sem hangos allatnak.

A kozelsegunket jobban szereti.

Kicsit fura de szerintem bir minket. Nem olyan mint egy kutya de ha kint vagyunk a kertben akkor a macska is, ha a hazban akkor a macska is. Valamit a napok feleben szepen bejon a kis pokrocara ejszaka az agyunk melle.

Parom es en is allatokkal nottunk fel szoval egyikunknek sem fura.

Amikor en kisgyerek voltam mindig volt kutyanj es majd mindig macskank.

(#7692) Jahno válasza FőDudu (#7685) üzenetére


Jahno
őstag

Ezek is ilyeneket csinálnak, reggel csak anyósékat érdekli, addig ki vannak zárva, közben kb. délig aslzom.

(#7693) Jahno válasza FőDudu (#7690) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt 5 éve néztem utoljára, de mindegyik csak elméletben létezett. Azóta fejlődött már a világ, vagy megy a vergődés, hogy gyári cuccokra sem extra alkalmazás sem rendes mentési megoldás nincs?

(#7694) BobaHWSW válasza Jahno (#7692) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Eskuszom elsore ugy ertelmeztem, hogy reggel anyosodek ki vannak zarva. :D

(#7695) Jahno válasza BobaHWSW (#7694) üzenetére


Jahno
őstag

Az max. én leszek, ha feszegetem a határokat :-D

(#7696) JonesC válasza Grillo (#7668) üzenetére


JonesC
csendes tag

Gépbékávéztatás itt is volt, nem kevés. Aztán lett kocsi, és mindjárt elnökibb lett a lanozás.

(#7697) Jahno válasza JonesC (#7696) üzenetére


Jahno
őstag

Most meg 4 laptop a klasszikus CS/DooM-mal elfér egy IKEÁs táskában, csak a lanosoknak van nagy pofája, szeretnének mindent, végül megmozdulni nem akarnak érte és ráérni sem :-D

(#7698) FőDudu válasza Jahno (#7697) üzenetére


FőDudu
addikt

Anno jatszani epitettem egy Shuttle XPC-t vizhutessel es x800XT VIVO kartyaval.
Az jo kis gep lett vegul - 2 WD Raptor volt benne raid0-ban :)

Hatara raktam egy 12 centis ventit ilyen 8cm -> 12CM venti szukitovel - az meg 5 voltrol ment.
Kb nema lett (raptorok kattogasatol eltekintve).

Vettem hozza egy ViewSonic 2ms-es monitort es konnyu volt hurcolaszni.
Ment is faszaul a Tactical Ops

X800xt vivo meg mindig megvan, ha valaki erre gerjedne.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#7699) Jahno


Jahno
őstag

Na, mi ez a punnyadás? Holnap jön a telefonom. És cserélhetek SIM kártyát.

Erste irodaház mellett találtam valami új kajsábódét, kisebb párbeszéddel kiakasztottam a srácokat, aztán mivel kákabélű irodistáknak van kitalálva az egész így inkább odébb is álltam.

(#7700) Gabibácsi válasza Jahno (#7699) üzenetére


Gabibácsi
tag

ina

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.