Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3776) Jahno


Jahno
őstag

Fotós klubpince meg hirtelen instabil lábakra került, mert bérlőnek elment a kedve mindentől is, pár rendezvénnyel keresztbe szívatták, aztán nincs embere akivel rendesen lehetne tolni az egészet. Mostanában abból élt, hogy inkább ki sem nyitott, de úgy nem az igazi ekkora helyet fenntartani. Rendezvényekből sok volt a család/ismerősi kör, csak akkor elvárják, hogy ott legyen és jópofizzon, viszont akkor nincs aki süssönfőzzön kiszolgáljon. Tulaj is pont elképzelne egy társasházat a helyére :-/

Nekem már idén egész jól gazdaságos lett, 2016 decemberében mondtam, hogy amilyen a szitu én kb. 2 évet adok arra, hogy kitaláljuk mi lehet vagy mi nem és kb. idénre össze is állt mindenféle és az emberek is szívesen jönnek, meg az ismerős ismerőse és az ismeretlen is. Persze nem ebből keresem hülyére magam, de fenntartás/költségvetés pozitív, sörre is futja, maradt is, szórakozunk is. Most meg vakarhatom a fejem, mert ilyen kontrukciókkal nyilván semmi nincs, de még rosszabbakkal sem. Aug végére terveztem egy rendesebb pakolódást, mert mostanában növeltük a káoszt, de lehet kipakolódásnak kell lenni, akkor viszont ötletem sincs mit merre teszünk. Főleg mert akadnak 5-10 méteres cuccok is, aminek szerintem kidobás lesz a vége, bármennyire is sajnálom. Könnyen jött, könnyen megy vagy mi. Áááá, pedig kezdtünk belejönni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.