Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) St3ven


St3ven
addikt

Tudtok javasolni valami appot, amivel a média hangerejét lehet az alap maximum fölé emelni?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2502) St3ven válasza St3ven (#2501) üzenetére


St3ven
addikt

Valami egyszerűbbet keresek, ami csak ezt tudja, nem kell semmi sallang.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#2503) bubi92


bubi92
őstag

olyan appot keresek amivel webcamként tudnám használni a telefont.

(#2504) dashed válasza bubi92 (#2503) üzenetére


dashed
senior tag

IpWebcam?

(#2505) basaja válasza bubi92 (#2503) üzenetére


basaja
senior tag

droidcam?
lehet wifivel,usb-vel,blutooth-al kapcsolódni...messze a legjobb:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#2506) bubi92 válasza basaja (#2505) üzenetére


bubi92
őstag

ingyenes verzió nem nagyon akar működni:S

(#2507) dashed válasza bubi92 (#2506) üzenetére


dashed
senior tag

ha mukodik is, time limit van es ujra kell inditgatni.

(#2508) bubi92 válasza dashed (#2507) üzenetére


bubi92
őstag

valamiért az ipcamera se akart képet adni, amúgy ezeket hogy lehet pl. belerakni egy skype-ba? oda nem tudok ip címet másolgatni, nem :F

(#2509) Narxis


Narxis
nagyúr

Új live wallpaper maxelus-tól: Tornado 3D

Ő az aki a gyönyörű és ingyenes galaxisok élő háttérképeket csinálta, azóta fizetőseket csinál, de azt a 4-500Ft-ot bőven megéri mert tényleg gyönyörűek és szokta frissíteni új témákkal, ebben a Tornado 3D-ben is 11 féle tornado van. Először a képről nekem gagyinak tűnt de így most látva a telefonon azt kell mondjam, hogy nagyon jó, kiváló látványt nyújt és külön cserélhető minden, az égbolt, tornado, háttér ha esetleg nem tetszene a 11db téma...

Vegyétek, vigyétek és itt legalább tényleg elég idő a 15 perc ha esetleg nem tetszene és visszakérnétek a pénzetek. :)

Thanos was right.

(#2510) dashed válasza bubi92 (#2508) üzenetére


dashed
senior tag

Elinditod a progit majd a servert.. Bal felul "how do i connect"
Ad egy ip:port parost amit be kell irni a bongeszodbe.. Ott le lesz irva mit kell csinalni.

(#2511) basaja válasza bubi92 (#2506) üzenetére


basaja
senior tag

hmm,bocs a fizetős verza van meg...nézd meg a levelesládikódat a privát üzeneteknél...:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#2512) lacibacsi válasza atillaahun (#2490) üzenetére


lacibacsi
addikt

köszi!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#2513) berik899


berik899
tag

Mindenhol látom ezt a képet meg ugye a hasonlókat amiket látszik hogy ugyan az készítette. Ez egy videóból van mert ha igen akkor nagyon megköszönném ha valaki belinkelné! :)
Bocsánat az offért de nem tudtam hol kérdezhetném meg :))

[ Szerkesztve ]

(#2514) KraRe


KraRe
aktív tag

Sziasztok!
Számot tiltani lehet valahogy androidon?

(#2516) KraRe válasza #40993792 (#2515) üzenetére


KraRe
aktív tag

Igen, erre gondoltam, köszönöm! :R

(#2517) adam3 válasza KraRe (#2514) üzenetére


adam3
aktív tag

Vagy még lehetőséged van arra, hogy a számot felveszed a telefonkönyvbe, majd ha szrekszteni akarod, ott alul van egy olyan rész ahol be tudod pipálni, hogy az erről a számról érkező hívásokat egyből átirányítod a hangpostára. Ki se cseng ha hívni fog.

(#2518) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Olyan napló vagy jegyzet programot keresek, ami offline is megy, képeket lehet hozzá csatolni és hangjegyzet is van hozzá és gmail szinkron is, mert külföldre megyek és ez kellhet.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#2519) mzx


mzx
senior tag

Olyan képböngésző érdekel, amely mappánként kezeli a fotókat, és több kulcs szerint böngészhetőek, de legalábbis filenév-sorrend szerint, ugyanis a készülék default képnézője ömlesztve, és kizárólag dátumsorend szerint rendezi a kijelzését a fotóknak.

Na most, erre bár találtam megoldást a köv. apk "személyében":
Photo Share v0.6.1
http://slideme.org/application/photo-share

Azonban még egy funkcióra szükségem van, amit viszont a deafult software tud, de ez nem: zoom.

Köszi előre is az alkalmazás-javaslatot. :)

(#2520) zozyk


zozyk
addikt

Hello

Régóta használom a Pocket nevű appot a rengeteg username/pass megjegyzésére,de hiányoltam belőle a csoportok közötti másolás lehetőségét.
Természetesen fontos szempont volt a PC-s kliens megléte is...

Tegnap találtam egy jó alternatívát,a KeePassDroid app-ot.
Az androidos kliens nem olyan csicsás,mint a pocket,viszont a PC kliens kelégít minden igényt.

Ha valaki hasonló programot keres,bátran ajánlom neki.

(#2521) TRob1 válasza mzx (#2519) üzenetére


TRob1
veterán

A legnépszerűbbet már próbáltad?

¤ R'n'R ¤

(#2522) fdisk


fdisk
őstag

Használja vki a Full Screen Caller ID?
Mert van több gondom is vele.
1.Nem lehet egyszerűbben hívást indítani vele?
Mert ha hívni akarok elindítom az fsci-t,bejön a kapcsolat lista,rábökök az ipsére,bejön az az oldal ahol tudom szerkeszteni,képet hozzáadni,tiltani... stb,majd rá kell böknöm ismét az ipse képére és csak ez után lehet hívni a kívánt személyt. :((
Nem lehetne ezt beállítani úgy h,ha rábökök az ipsére egyből hívja is?
2.Nem lehet(tudom) beállítani,h az alapértelmezett számot hívja. :W
Ez a hülye progi azt hívja ami neki szimpatikus. :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#2523) mzx válasza TRob1 (#2521) üzenetére


mzx
senior tag

QuickPic -et? Még nem. Abszolut kezdő Android-os vagyok.

Tuti ingyenes, ahogyan fel van tüntetve? Ugyanis még play google com -ról sose töltöttem le semmit, a telepítésre nyomtam most, erre kéri, jelentkezzem be, megtettem sikeresen, majd jelzi, hogy "Ön még nem használta a Google Play Áruház alkalmazást evvel a fiókkal"; Tovább-ra nyomok, erre valami hibás oldal...

Hogyan tudom gépre letölteni az apk-t? Vagy az a gond, hogy PC-n próbálkoztam a fent írtakkal? Sajnos nincs se wifi vételem, se mobilinternetem. Wifi vételem ismerősöknél van csak, kilométerekkel arrébb.

[ Szerkesztve ]

(#2524) TRob1 válasza mzx (#2523) üzenetére


TRob1
veterán

Hááát, ha nincs net a telefonodon akkor nemigen fog menni a letöltése. :U Persze menne a dolog úgy is ha pc-n böksz a letöltésre, akkor is elkezdené letölteni a telefonodra - ha lenne net rajta.
Amúgy igen, teljesen ingyenes, és sztem nyugodtan kijelenthetem hogy a legjobb képnézegető alkalmazás droidra.

QuickPic_2.5

Sztem minél előbb izzíts be magadnak egy wifi routert, pár ezresből megvan.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#2525) fdisk válasza mzx (#2523) üzenetére


fdisk
őstag

Akkor ez gond.
Mert ha rányomsz a telepítésre,a play wifin v mneten keresztül telepíti fel az
appot.
Így csak a googleba beírva és kikeresve tudod az apk-t leszedni,majd rámásolni a telóra és feltelepíteni.

(#2513) berik899:kicsit jó ez a kép! :) :C

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#2526) mzx válasza TRob1 (#2524) üzenetére


mzx
senior tag

Igen, wifi router a köv. terv, de egyelőre nincs rá keret. Mostanában volt több kiadásom is számítógép kapcsán.

Oké, akkor rákeresek, van-e más site, ahonnan magát az apk-t le lehet szedni.
Köszi a válaszokat.

Ha valaki tudja vagy a QuickPic-nek, vagy más, ilyen képességű applikációnak közvetlenül az apk file-ja letöltési helyét, jelezze, légyszi', a letöltő site-ot. Köszi.

SZERK:
Közben, látom, fdisk is azt javallja, amit most tervezek. ;) Nézem...

SZERK 2.:
Sőt, az előző kolléga már be is linkelt egyet, köszönöm! :D

[ Szerkesztve ]

(#2527) TRob1 válasza mzx (#2526) üzenetére


TRob1
veterán

"Nézem..."

Inkább nézd meg jobban a hsz-em amire válaszoltál. ;)

¤ R'n'R ¤

(#2528) fdisk válasza mzx (#2526) üzenetére


fdisk
őstag

Nézz be ide:[link]v RootRulez v stefi68 oldalára.
Sok app van.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#2529) DS39 válasza mzx (#2526) üzenetére


DS39
nagyúr

én ezt használom APK letöltésre a Play-ről: [link]

(#2530) mzx válasza TRob1 (#2527) üzenetére


mzx
senior tag

Megelőztelek, lásd: nálam: "SZERK 2." ;) Egyébként külön köszönet neked a linkért. ;)
Amúgy mi ez a dropbox és hogyan működik...? :) ha csak simán dropbox.com -ra kattintok, akkor csak magát a dropbox -ot lehet elmenteni vele, amiről még azt se tudom, micsodi. ;-) Ez vmi file-megosztó site?

Mindenkinek köszi a segítséget, linkeket (ezeket elmentem magamnak ;) ), ötleteket. :)

u.i.:
zozyk, neked is köszike. :)
Tényleg köszi mindenkinek az apk letöltő linkeket is, bár néhányat én magam is használok, mint jeleztem a slideme.org-gal lentebb, a kezdő kérdésemnél. ;) Azonban jól jönnek újabbak is, elmentem, pláne a magyarítás és egyéb speckók. ;) A mobilodi hu-t meg én ajánlom, isteni alkalmazásokkal van tele!

[ Szerkesztve ]

(#2531) zozyk válasza mzx (#2526) üzenetére


zozyk
addikt

(#2532) Foose válasza TRob1 (#2524) üzenetére


Foose
addikt

Ez a magyar? :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2533) mzx


mzx
senior tag

Elgépeltem az én ajánlatomat, bocsi... szóval:
mobiloid.hu

(#2534) Pajoz válasza zozyk (#2520) üzenetére


Pajoz
őstag

Épp az elmúlt napokban gondolkodtam azon, hogy kéne keresni egy ilyen appot, mert elfelejtettem néhány régebben használt jelszót. Oké, hogy van jelszó emlékeztető, de így eccerűbb.
Big thx! :)

(#2535) TRob1 válasza Foose (#2532) üzenetére


TRob1
veterán

Nem, ez a legújabb. ;)

De Én eleve minden nyelven ugyanúgy látom a képeket. :P

(#2530) mzx :
Nincs mit.

A dropbox az egy ingyenes online tárhely. Nem csak droid-on használom, PC-n is (sőt, legfőképp ott).
Fontosabb dolgaim feldobom a felhőbe, és bárhol elérem ezáltal. Vagy épp így osztok meg fájlokat, mint pl. az imént a quickpic-et is. De a családtagokkal van közös mappa, és ha bárki beletesz vmit, a többiek is elérik/látják... Jó dolog, és nagyon népszerű. Alapból 2giga ingyen tárhelyet ad, ha vkin keresztül reggelsz akkor 2,5 giga, de ez bővíthető többféleképpen (nekem perpill 23,8gigás)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#2536) mzx válasza TRob1 (#2535) üzenetére


mzx
senior tag

Nem is igaz, meeee' az ugandai kutya ugandaiul ugat ;-)

Volt egy kérdésem, légyszi' erre is írj. ;-) Köszönöm:

Amúgy mi ez a dropbox és hogyan működik...? ha csak simán dropbox.com -ra kattintok, akkor csak magát a dropbox -ot lehet elmenteni vele, amiről még azt se tudom, micsodi. ;-) Ez vmi file-megosztó site?

(#2537) G@ben


G@ben
addikt

Olyan alkalmazást keresek, ami megjeleníti az akku állapotát számokban, de csak az eredeti akku állapotjelzőn, azaz nem rak máshova semmit. Szóval így nézzen ki: [link] Próbáltam ezt is, de kirak még egy ikont felülre, ami nekem nem kell.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2539) TRob1 válasza mzx (#2536) üzenetére


TRob1
veterán

Írtam (Te meg reggelj az aláírásomban lévő linken keresztül. :P )

(#2538) Zsolt_72 :
Nem teljesen pontos, mert nem csak a telefonod tartalmát, hanem bármit a pc-dről is. Sőt, eredetileg nem is telefonra készült, csak ugye bővült a szolgáltatás. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#2541) Foose válasza TRob1 (#2535) üzenetére


Foose
addikt

Hehe :P Oké hogy a képeket magyarul látod... :)) Én viszont magyar vagyok,és szeretem ha valami magyar. Akkor keresek magyart... :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2542) G@ben válasza #40993792 (#2540) üzenetére


G@ben
addikt

Nem ilyet keresek. Egy csomó programnál látom, hogy így teszi ki, azaz egy szám van ott, ahol eredetileg az akksi állapotjelzője, de akármelyiket telepítem, mindegyik különrakta eddig.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2543) mzx válasza TRob1 (#2539) üzenetére


mzx
senior tag

Köszi. :) Egyébként 1:1 ;) Az előbb te csúsztál 2 percet a reakcióddal, most meg én. ;)

Mindenki újabb válaszát köszönöm! :) Jól jöttek. :)

SZERK:

(#2541) Foose :

Épp most adtak meg nekem magyarított apk -ra vonatkozó linkeket :) :

magyarítás - prohardveres vonatkozás

magyarítás - apk letöltő site

[ Szerkesztve ]

(#2544) TRob1 válasza Foose (#2541) üzenetére


TRob1
veterán

Én jobban szeretem mindig a frissebb dolgokat a magamévá tenni, meg playről frissítgetni. De magyart elérsz stefi mesternél.

Én is magyar vagyok, és mindenből magyart használok ha hivatalosan elérhető (Go Contacts Ex-ből meg anélkül is, hála a fentebb említett úriembernek :D), de pl. a képnéző az pont olyan hogy eszembe sem jutna hogy magyar kell nekem belőle, hisz mint írtam, ezzel képeket nézegetek, nem mást. :DDD

(#2543) mzx:
Csúszni nem csúsztam, mert mikor reagáltam még nem volt ott (valszeg nagyjából egyszerre írtam és szerkesztetted ;) ) Amíg tart az 5 perc szerk. idő, addig előfordulhatnak ilyen kis "malőrök" :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#2546) Foose válasza TRob1 (#2544) üzenetére


Foose
addikt

Jóvanna,igazad van. De valami oka csak volt,hogy lefordították a képnézegetőt is... :U Lehet meghesszelem amit linkeltél,a magyart már ismerem mert használtam. Kíváncsi vagyok,mit változott mióta van 2.5...
Köszönöm mzx,itthon vagyok ezen a fórumon :)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2547) G@ben válasza #40993792 (#2545) üzenetére


G@ben
addikt

Ennek a felét értettem is. :D
Szóval a lényeg, hogy rootolt telefonnal lehet ilyet csinálni.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#2549) finecsa válasza #40993792 (#2545) üzenetére


finecsa
tag

Tudnál egy ilyen update zippet linkelni? :R

(#2550) G@ben válasza #40993792 (#2548) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor ez most nekem kimarad...
Azért köszi!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.