Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) dokee78 válasza i400 (#2749) üzenetére


dokee78
félisten

Linkelj egy adatbázist és megnézem tudja-e az általam használt Smart Office 2.

(#2752) Foose válasza dokee78 (#2747) üzenetére


Foose
addikt

Nem gondoltam hogy annyira fontos,látod nem is érdekel senkit...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2753) i400 válasza dokee78 (#2751) üzenetére


i400
senior tag

Nem nekem kell hanem egy ismerősnek. A Smart Office 2-t próbálta és nem viszi.

(#2754) air válasza Syd69 (#2750) üzenetére


air
nagyúr

Waze, mint offline navi?? Naneeee! Ismered egyáltalán?
Offline szinte abszolút használhatatlan. Pontosan az online funkcióiban van a lényege.

(#2748) asound:
Nagyon jó offline navi a Sygic.
Vagy ha bírod tárhellyel, akkor a Tom Tom is egy alternatíva.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2755) madmike válasza Syd69 (#2750) üzenetére


madmike
őstag

Waze miota offline?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#2756) madmike válasza kutga (#2748) üzenetére


madmike
őstag

Ingyenes offlinet nem fogsz találni, defizetősökből ott az igo, navigon, sygic. Mindegyik jól használható.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#2758) TRob1 válasza madmike (#2756) üzenetére


TRob1
veterán

Hol lehet fizetni az Igo-ért? Sztem sokan megtennék ha lehetne...

¤ R'n'R ¤

(#2759) madmike válasza TRob1 (#2758) üzenetére


madmike
őstag

Akkor sorry, helyesbítek :-)

Az igo fizetősen nem elérhető, csak illegálisan telepíthető.

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#2760) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Olyan szoftvert keresek, lehetőleg ingyenest, vagy max pár 100 ftosat, amelyikkel be tudom állítani azt, hogyha headseten van a telefon, akkor 2 csörgés után automatikusan fogadja a hívást. MIUI-ban ez benne van, sima ICS, JB-ben nincs.
Valaki használ ilyet?
Köszönöm!

EZT néztem, de elég vészjósló a véleményezése..

havri

[ Szerkesztve ]

havri

(#2761) darvinya válasza havri1 (#2760) üzenetére


darvinya
titán

Logout-mon van egy auto answer azt kipróbálhatod és ingyenes.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2762) Joshi


Joshi
titán

A PowerAmp után melyik a legjobb progi ami tud wifi hálózatról is lejátszani? :U

(#2763) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Létezik arra valamilyen megoldás, hogy beérkező SMS-ből, vagy e-mailből rögtön naptárbejegyzést tudjak készíteni.
Valami olyasmire gondolnék, hogy az üzenetre hosszan tap-olok, akkor a felugró menüben lenne egy "send to calendar" opció.

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#2764) bubi92


bubi92
őstag

a dolphin is tud olyat mint az opera mini, hogy lekicsinyítve tölti le a dolgokat az adatforgalom minimalizálás érdekében?

(#2765) bubi92 válasza bubi92 (#2764) üzenetére


bubi92
őstag

kicsúsztam szerk. időből.

3G watchdog-ban ki lehet lőni valahogy, az ikon a stat. bar-ról?

(#2766) havri1 válasza darvinya (#2761) üzenetére


havri1
félisten

Helló!

Egy kicsit közelebbit tudnál adni?
Hol? LOGOUT-on? Azt eszik vagy isszák?
Köszi..

havri

[ Szerkesztve ]

havri

(#2767) Psytech válasza havri1 (#2766) üzenetére


Psytech
senior tag

Általában olvassák, de éppen ahogy tetszik :D
Egyébként a lapcsalád része a logout, ami a személyes blogokról és vállalkozó kedvű cikk írókról szól :)
A kolléga meg a saját logout blogjára gondolt, a neve alatti logout blog linkre kattintva jutsz el az ő oldalára.

(#2768) Foose válasza havri1 (#2766) üzenetére


Foose
addikt

Darvinya neve alatt "logout blog" ;)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2769) havri1 válasza Psytech (#2767) üzenetére


havri1
félisten

ÁHÁ!

Köszi :) :R

Meg is van, működik is, thx!

[ Szerkesztve ]

havri

(#2770) Foose


Foose
addikt

Nos,akik javasolták nekem a Smart keyboardot,azoknak köszönöm! Tényleg nem rossz cucc. De egyszerűen nem találom olyan jónak,mint a Swiftkey-t. Nekem utóbbi jött be,(persze másnak meg más jön be,van ilyen)és lehet meg is veszem,pedig lehetne olcsóbb is. (eddig 1051 ft volt,most 1049 :DD) Nekem valahogy ez a legkényelmesebb stb... :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2771) havri1


havri1
félisten

Sajnos FC-zik az auto answer :(

havri

(#2772) Psytech válasza Foose (#2770) üzenetére


Psytech
senior tag

Ha nem sos megvenni és nem akarsz bill-re kiadni egy ezrest akkor várj talán vele kicsit, mert mjnden akcióban szokott szerepelni, a legutóbbiban is benne volt 55 Ft-rt.
Én még tavaly karácsonykor vettem 23 Ft-rt, legjobb döntésem volt nálam is ez a befutó :K

(#2773) errrtu válasza bubi92 (#2765) üzenetére


errrtu
aktív tag

Igen, lehet.
Beállítások-Értesítések

OnePlus3

(#2774) darvinya válasza havri1 (#2771) üzenetére


darvinya
titán

A kérdés az, hogy mokolt fw-d van.
Mert ekkor a módosítás miatt nincs meg az ami kell.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2775) havri1 válasza darvinya (#2774) üzenetére


havri1
félisten

Nem gyári, AOKP, valószínű itt a hiba valóban.
Akkor FC-zik, ha az only BT headsetet bekapcsolom. Amúgy működne.

[ Szerkesztve ]

havri

(#2776) Foose


Foose
addikt

Egy jó kis hely kereső,ATM,kocsma kajálda stb... katt Szerintem csak Budapest van benne... magyar fejlesztőtöl!
(#2772) Psytech Na jó,de most volt akció,ez meg már kifejezetten csak 11.08-ig engedi használni. Ki tudja mikor lesz megint akció... Még ha év végén,az is messze van...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2777) zebede válasza Foose (#2770) üzenetére


zebede
őstag

Ha van kedved, próbáld még ki a Go Keyboard-ot a Magyar nyelvi kiegészítővel és egy neked tetsző témával.
Ingyen, egy próbát meg ér. :K

[ Szerkesztve ]

(#2778) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Outlook Web Access (OWA) eléréshez van valami javasolt program? A vállalati levelezésemet szeretném a telefonra varázsolni (2.2) de a beépített email klienssel még nem sikerült, pedig elvileg minden jól be van állítva.

Let the Zone take me if I am.

(#2779) bubi92 válasza errrtu (#2773) üzenetére


bubi92
őstag

Ohh és tényleg kössz

(#2780) air válasza kutga (#2778) üzenetére


air
nagyúr

OWA-hoz böngésző kell. Opera Mini-t ahhoz nem javaslok, mert az nem rendes böngésző. De a Mobile verzió vagy a gyári böngésző is jó lehet.
Ha rendes levelező klienssel akarsz Exchange-et használni, akkor próbáld meg a Moxier Mail-t vagy a K9 mail-t!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2781) Foose válasza zebede (#2777) üzenetére


Foose
addikt

Próbáltam nemrég,nem jött be. Sőt,nekem akkor inkább már a Smart,mint a go keyboard. De mivel van lehetőség a Swiftkey vásárlásra,minél hamarabb meg akarom venni,mert nekem ez tökéletes. Csak ugye az ára... :( De ha meg várok,és lejár a trial verzióm,akkor meg már csak a teljest engedi majd felrakni,szóval muszáj leszek megvenni ha ezt akarom. De ki tudja,mikor lesz leakciózva. Meg persze,lesz-e egyáltalán év végén megint akcióban.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2782) kutga válasza air (#2780) üzenetére


kutga
nagyúr

Közben beszéltem a rendszergazdával, rosszul adtam meg az Exchange szerver címét, így már a gyári alkalmazással is megy. :R

MOD
Most meg Account errort kapok ha frissíteném. :)

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#2783) air válasza kutga (#2782) üzenetére


air
nagyúr

OK.
Nekem a gyári (GB 2.3.7-es) gyakran nem frissíti a leveleimet, hiába van netkapcsolat. Viszont logot meg nem tudok nézni, hogy miért nem megy.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2784) TRob1 válasza Foose (#2781) üzenetére


TRob1
veterán

Hehe, nekem meg a GoKeyboard jön be a legjobban, pedig megvettem a swiftkey-t (is). Szívesen eladnám neked féláron ha lehetne. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#2785) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Root nélkül akku infót hogy lehet nullázni?

(#2786) Foose válasza TRob1 (#2784) üzenetére


Foose
addikt

Persze,ezért mondom én,hogy többet is kipróbál az ember,mire rájön,hogy neki melyik a legjobb. Hehe :D Benne lennék a buliban,kár hogy ilyesmit nem lehet :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2787) Oldman2 válasza Bone123 (#2785) üzenetére


Oldman2
veterán

Sehogy.
:-(

(#2788) madmike


madmike
őstag

Nem pont alkalmazás, de talán tudtok segíteni. Google playben látszik az összes eddigi androidos telóm. Ki lehet azokat törölni onnan valahogy?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#2789) didros


didros
senior tag

Ti tapasztaltatok már olyat, hogy az ASTRO file-kezelő nem mutatja egy mappa tartalmát ami az USB eszközön van? Mitől lehet ez? PC-n látom mi van a mappában. Használjak másik file-kezelőt?

(#2790) Melack válasza madmike (#2788) üzenetére


Melack
veterán

Fogaskerék ikon - Beállítások - Ott kiveszed a pipát a régi telók elől (Láthatóság). Mást nem tudsz csinálni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2791) club1 válasza air (#2783) üzenetére


club1
veterán

Mobilnetet vagy wlan-t használsz? Mindkettőnél elég gyakori probléma az automatikus frissítések miatt, hogy az operációs rendszerek készenléti módban alapból kikapcsolják a wlant/mobilnetet. Azaz ezeket folyamatos elérésűvé kell tenni a nem push-os mail kliensekhez (ellenkező esetben timeout miatt a következő frissítéskor próbálkozik a kliens).

(#2792) zebede válasza TRob1 (#2784) üzenetére


zebede
őstag

Én is így vagyok vele, megvettem a SwiftKey-t ( ráadásul teljes áron, nem akcióban :W ) most meg azt használom legkevesebbet.

[ Szerkesztve ]

(#2793) looser


looser
addikt

Helló, helló, létezik olyan pdf olvasó alkalmazás, amely be tudja tördelni nagyítás esetén a szöveget? Ergo rövidebb sorok, nagyobb betűk. Természetesen nem a kép formátumban beszkennelt pdf-ekre gondolok, hanem ami szerkeszthető szövegű. Hm? :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2794) TRob1 válasza looser (#2793) üzenetére


TRob1
veterán

Documents To Go (Nem olcsó, viszont drága :) De azé ingyen jó volt megvenni anno amazonon vagy hol a francba :U )

(#2792) zebede :
Én az összes többit legkevesebbet használom: Soha :D (Én nem szoktam váltogatni, ez nem alsógatya :P )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#2795) air válasza club1 (#2791) üzenetére


air
nagyúr

Mindkettőt. A kliens kézi frissítésen van, nem push-on. Mégsem megy. Egyébként egy Sony Xperia U-m van, ami soha nem kapcsolja le a wlan-t.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2796) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Barátnőmnek samsung s5830I van, feltettem az instagram-ot és nincs se a fokusz gomb meg a "napocska" se. :/. Nekem sima ace van (5830) és van mind a 2 gomb. Hogy van ez???

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2797) kutga válasza kutga (#2782) üzenetére


kutga
nagyúr

Na ez nem fog menni IT szakember nélkül, vagy az exchange szerver túl régi vagy az android túl új.

Marad a webes felület felület böngészőből.

Let the Zone take me if I am.

(#2798) Bone123 válasza Oldman2 (#2787) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Hm. És ha rootolok - törlöm a battery statot - unrootolok, akkor is annyi a garinak?

(#2799) TRob1 válasza Bone123 (#2798) üzenetére


TRob1
veterán

Még nem hallottam olyanról hogy a root miatt annyi lett volna a garinak (ami persze nem zárja ki azt, hogy mégis volt ilyen :) ) Olyat viszont már rengeteget hogy rootolt készüléket unrootoltak és gariztattak, vagy hogy rootolt készüléknek teljesen vége volt és kaptak újat...

¤ R'n'R ¤

(#2800) bostone


bostone
addikt

Létezik olyan alkalmazás, ami a szöveges pdf-et nagyítás arányában az oldalhoz tördeli?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.