Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Telefonváltás előtt álllok és mivel még csak a 2. Android-os telóm lesz még nem igen volt kellett egyik készülékről egy másikra átvinnem a motyókat, beállításokat.

Konkrétan egyes app-ok beállításait, tartalmát, illetve az SMS-eket szeretném átvinni az új telóba.

Többek között, ami nagyon fontos lenne a Jorte naptár összesbejegyzése megmaradjon.

Tudnátok a fenti feladatra app-ot ajánlani? Akár külön az SMS-ek mentésére is.

Köszi! :U

Üdv!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2952) darvinya válasza bubi92 (#2949) üzenetére


darvinya
titán

Az az oldal tiszta flash.
Abból hogyan akarsz tömöríteni.

la_cc

Elvileg a naptár a Google-n van ha szinkronizáltad.
A többi nem ajánlott a rendszer különbségek miatt, pláne construm-on.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2953) Melack válasza la_cc (#2951) üzenetére


Melack
veterán

Ahogy én olvasgattam, minden adatot vmilyen backup progival tudsz menteni. Erről majd vki tapasztaltabb tuti tud infót adni.

Ha csak sms, akkor SMS Backup+ ami kell neked: egyszerű, gyors, működőképes.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2954) Nashville válasza la_cc (#2951) üzenetére


Nashville
tag

Az appokat és beállításaikat (egyes játékokat a mentéseikkel együtt) a Titanium Backup- al tudod menteni. Igaz nem ingyenes programról van szó, de megéri az árát, itt részletes leírást találsz a használatáról (négy részes tutorial): [link]
Az SMS, MMS, Contacs, Call log totálbiztos mentésére a Go Backup Pro app- ot ajánlom, mely ha Go Launcher- ed van még annak a beállítását is lementi, sőt még a kialakított mappáidba is "visszapakolja" az appjaidat. Nekem ezek váltak be mióta főzött ROM- okat próbálgatok, garantált a siker!
A Jorte naptárt nem használom abban nem tudok segíteni, lehet azon is segít a Titanium Backup.

(#2955) bubi92 válasza darvinya (#2952) üzenetére


bubi92
őstag

nem kimondottan azt akarom tömírteni, kicsit félre érhetően írtam. szóval azt szeretném, ha az ilyen oldalak működnének faszán, DE a többi oldal meg tömörítetten jönne. ilyen böngészőt keresek.

(#2956) punky10 válasza Kaminski (#2950) üzenetére


punky10
addikt

Én a Tubegod nevű appot használom, ugyanazt tudja, mint a Tubemate. Beirod a Kugliba, és szerintem az első 5 találatban benne lesz egy Mobile9-es is. Onnan szedtem le...

2955 bubi92:tehát a nagy adatmenyiségért felelős, és a procit terhelő flasht nem akarod tömöriteni, csak azokat, amik nem "esznek" sokat se a gépből, sem a mobilnetből... :F Ilyet szerintem nem találsz...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#2957) Packersbay


Packersbay
tag

Olyan alkalmazást keresek amiben a Mo-i turistautak szerepelnek. Ismer valaki ilyet?

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#2958) Pajoz válasza darvinya (#2913) üzenetére


Pajoz
őstag

" Kell a flashplayer és engedélyezni.( Beállítások haladó) "
Ezt honnan varázsoltad elő? Nekem a haladóban csak a user agent, meg a kilépés gomb van. Az opera: config-ban engedélyezve vannak a plugin-ek.

(#2959) Johnny válasza Packersbay (#2957) üzenetére


Johnny
senior tag

Navitel ?

(#2960) Johnny válasza Packersbay (#2957) üzenetére


Johnny
senior tag

http://peter68.com/navitel/index.php

(#2961) Bone123 válasza Packersbay (#2957) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Locus, remek túratárs, térképfajták közt csak Túratérképre kell bökni, és már mutatja is (online), de offlineba is lehet menteni grafikusan vagy vektorosan. Az útvonaltervezés persze adatkapcsolatot igényel, viszont tud navigálni túraútvonalon is elvileg, illetve útvonalat rögzíteni offline. Iránytű is van benne.

(#2962) blt.62


blt.62
őstag

Szio! Segítséget kérnék tőletek.

A fiam játszik egy Slot Machine nevű játékkal,és valamit megrendelt,pedig bankkártya szám se lett megadva. Ezt az üzenetet kapta:

"Köszönjük!
Apostek Inc eladótól vásárolt a Google Playen.

Megrendelés száma:
1397495459026330

Megrendelés dátuma: 2012.10.12. 14:32:41 CEST
Fizetési mód: AMEX xxx-0125
Tétel Ár
Buy 5000 Coins Value Pack 15,99 $
Adó: 0,00 $
Összesen: 15,99 $
Kérdései vannak? Vegye fel a kapcsolatot a következővel: Apostek Inc."

Ezt hogyan vonják le?

MegtorloXp

(#2963) tamasgal


tamasgal
senior tag

Skacok, megkérdezem itt hátha tudtok segíteni.

A telómon a facebook alkalmazást böngészve rákattintottam egy linkre, erre a teló megkérdezte, hogy melyik alkalmazással szeretném megnyitni. Buta fejjel bepipáltam, hogy mindig az általam kiválsztott app hajtsa végre a link megnyitását.

Hogyan lehet ezt semmisé tenni, hogy újra kérdezze, hogy mivel nyissa meg?

Köszönöm

(#2964) Kakumix válasza blt.62 (#2962) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ha már vásároltál a Play-en adtál meg kártyaszámot és arra fogják terhelni. Ezt megelőzendő a telefonos Play alkalmazásban be lehet állítani egy PIN kódot, hogy akárki, aki hozzáfér a telefonhoz ne tudja a pénzed szórni (a kód nélkül).

tamasgal: A telefon beállításai közt az "Alkalmazások kezelése" (vagy hasonló nevű menüpontban) kiválasztod azt az alkalmazást ami a problémádat okozza (alapértelmezettként van megjelölve) és az adatlapján van egy "Alapértelmezések törlése" gomb, ezt megnyomva nem lesz alapértelmezett, a felszabaduló funkcióknál újra fel fog jönni a választóablak.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#2965) fatal` válasza bubi92 (#2955) üzenetére


fatal`
titán

Opera Mobile turboval.

(#2966) blt.62 válasza Kakumix (#2964) üzenetére


blt.62
őstag

Hogyan lehet ezt az egészet letiltani?

MegtorloXp

(#2967) Jabby válasza Packersbay (#2957) üzenetére


Jabby
őstag

--

[ Szerkesztve ]

(#2968) Kakumix válasza blt.62 (#2966) üzenetére


Kakumix
senior tag

A Google Wallet-be belépve lehet törölni a "Payment Methods" menüpont alatt a regisztrált kártyát. Hogy az alapértelmezett (egyetlen) kártyát lehet-e törölni nem tudom, de valószínűleg lehet.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#2969) Packersbay válasza Bone123 (#2961) üzenetére


Packersbay
tag

Köszi pont ilyet kerestem!

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#2970) RexpecT


RexpecT
addikt

Yes, it's hard to believe, but Google is working on a malware scanner for the Play Store. [link]

(#2971) Cyrin válasza Pajoz (#2958) üzenetére


Cyrin
addikt

Pl nexus 7-en sehogy. az opera beszüntette a flash támogatást jb-en. használj másik böngészőt (pl firefox, xcope, skyfire, ilyenek)

(#2972) kymco válasza blt.62 (#2962) üzenetére


kymco
veterán

Üdv a klubban, nekem is vett a lányom bónuszt egy játékon. Annyit szoftverért még nem fizettem, mint amennyivel "megkopasztott". Nem szándékosan tette, nem is tudtam igazán haragudni rá.

www.refujvaros.hu

(#2973) RexpecT válasza kymco (#2972) üzenetére


RexpecT
addikt

Gondolom Play Store-on keresztül fizetett, ilyen esetben érdemes beállítani, hogy vásárlás előtt kódot kérjen.

(#2974) tamasgal válasza Kakumix (#2964) üzenetére


tamasgal
senior tag

Köszönöm, sikerült :R

(#2975) opr


opr
veterán

Helló,

Gondolom rosszul vagytok már a kérdéstől, de gyors kereséssel nem találtam rá választ, lassúra meg nincs időm, hátha valakinek megy fejből :DDD

Tud-e valaki olyan zeneljátszót, ami:
Követelmények:
- losslesst lejátssza rendesen
- tudjon úgy is szűrni, hogy id3 tag alapján előadó, album, zene stb sbc-rendben, meg tudjon úgy is szűrni, hogy mappa/filenév legyen a számok sorrendje
- fusson a háttérben rendesen
- lezárt képernyőnél hangerőgomb röviden -> hangerő állítása, hosszan nyomva -> szám léptetése
- lezárt képernyőnél is megjelenik a szám címe, borítója stb ha megnyomom a bekapcs gombot
- böngészhetők benne a zenék mappa-szerűen (tehát mondjuk rá lehet bökni, hogy egy mappában lévő zenéket játssza le)
- a playlistkezelés nem egy pain in the ass, mint a sense gyári lejátszójában (jól működik, csak körülményes ki-be pakolgatni a zenéket)
- ha lehet, a duplikációkat szedje ki a listából (ez főleg atb, 30Y, linkin park, system of a down, tima maas, depech mode-nál problémás, de ott rohadt irritáló)

Ami nem számít:
- Equalizert vagy bármilyen hangzásmódosító cuccot most se használok, ezután se tervezem
- netrádiót nem szoktam hallgatni
- filmnézésre van más, ami tökéletes
- nem árt, ha ingyenes, de ha némi pénzbe kerül az se gáz, ha tényleg jó, szívesen fizetek érte :)

Nem tudom, hogy segít-e, vagy számít-e, de a készülék, amire fel fog remélhetőleg mászni egy htc dhd.

Köszönöm! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2976) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!
Szeretném ha ajánlanátok olyan böngészőt ami elég stabil, lehetséges vele a sortördelés, és telefonhoz képest elég hamar behozza a keresett oldalak tartalmát.

(#2977) fatal` válasza opr (#2975) üzenetére


fatal`
titán

Számléptetést a lock screenen egyedül a playerpro tudja (ha nem tud gyárilag ilyet a romod), de az meg azt hiszem nem tud losslesst lejátszani (ki kell próbálni, van trial a marketen).

A többinek megfelel a poweramp, de avval nem tudsz számot léptetni, csak, ha tud ilyet a rom, vagy módosítva van a framework.

(#2978) SkyLaci


SkyLaci
őstag

sziasztok.

Tud valaki valami megoldást arra hogy a statusbaron az óra és perc után a másodpercek is látszódjanak? (cm9en)

(nem feltétlenül appra gondolok)

(#2979) SkyLaci válasza Richee11 (#2976) üzenetére


SkyLaci
őstag

opera mini

(#2980) opr válasza fatal` (#2977) üzenetére


opr
veterán

És a poweramp-ban készenléti képernyőn vannak kis számléptető nyilak vagy valami, hogy legalább ott tudjam kezelni? Az is elég végülis :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2981) fatal` válasza opr (#2980) üzenetére


fatal`
titán

Ha bekapcsolod a lockscreenjét, akkor van. A gyári zárképernyőre csak ICS-től felfele lehet kitenni. :)

(#2982) opr válasza fatal` (#2981) üzenetére


opr
veterán

Ok, köszönöm, rápróbálok :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2983) Pajoz válasza Cyrin (#2971) üzenetére


Pajoz
őstag

Az tudtam, hogy nincs már flash támogatás droidra, de azt nem hogy az opera is beszüntette. Thx!
Xscope fent van.

(#2984) fatal` válasza Pajoz (#2983) üzenetére


fatal`
titán

Csak JB-n nincs flash. ICS alatt pl. nekem Operában van. Persze csak az Opera Mobileban, a Miniben sosem volt és nem is lesz flash.

(#2985) kmisi99


kmisi99
addikt

Helósztok! Oszt társam iphoneján láttam egy nagyon komoly programot ahol pár másodpercet ha videóz a vidire rá tudsz szerkeszteni valami effektet pl rakéta becsapódik lezuhan egy autó vagy hasonló pusztítás. És iszonyatosan minőségi alkotás volt. Ilyesmiről androidon hallottatok már?

(#2986) Cyrin válasza fatal` (#2984) üzenetére


Cyrin
addikt

így van, nálam is van defy-n, ebből is látszik mekkora király telefon az, hisz jobb mint a nexus :D

de azért mégiscsak bántó, hogy mindenütt operát használok, és most keresgéljek ilyen-olyan browsereket, meg külön szinkronizálgassam...

[ Szerkesztve ]

(#2987) Richee11 válasza SkyLaci (#2979) üzenetére


Richee11
senior tag

és a mozilla vagy a dolhin? azokról van vélemény?

(#2988) #53667584 válasza kmisi99 (#2985) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nem ismerek ilyet, de <szarkazmus>hiánypótló alkalmazás lenne az egyszer biztos</szarkazmus>.

(#2989) Kakumix válasza #53667584 (#2988) üzenetére


Kakumix
senior tag

Eddig visszafogtam magam és nem válaszoltam, de tovább nem bírom :)

Legyen szép napod!

(#2990) tomy86 válasza fatal` (#2977) üzenetére


tomy86
addikt

"Számléptetést a lock screenen egyedül a playerpro tudja" Mort Player is tudja (ingyen) :)

(#2991) shaggy


shaggy
aktív tag

használ valaki itt viber nevezetű progit a teloján?
Amikor beírom a számom kb. mennyi idő amíg megjön az aktiválós sms?

(#2992) madmike válasza shaggy (#2991) üzenetére


madmike
őstag

2 másodperc.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#2993) elfelejt


elfelejt
aktív tag

Sziasztok! :) Arról érdeklődnék, van-e olyan program, ami megkönnyítené a Villámok fotózását :) PL: fényérzékeléssel fotózna 1et?? :S

(#2994) kmisi99 válasza #53667584 (#2988) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát nem haszontalan kategória szórakoztató videókat lehet vele csinálni. Nem is épp gagyi

(#2995) pete_21


pete_21
addikt

Arra lennék kíváncsi, kinek melyik böngésző vált be legjobban az alábbiak közül:
Opera Mobile vagy Firefox (esetleg Firefox Beta).
Gondolok itt a sebességre böngészés közben, az oldalak betöltési sebességére, esetleg lassú mobilnetnél melyik okosabb, melyik nem időzít le, és hagyja félben az oldalt?

(#2996) AXisBOLD válasza BDave (#2901) üzenetére


AXisBOLD
addikt

IgCameraPro nekem bevált.

Aurea mediocritas

(#2997) #40351744 válasza kmisi99 (#2994) üzenetére


#40351744
törölt tag

Hasonló engem is érdekelne....! :R

(#2998) kmisi99 válasza #40351744 (#2997) üzenetére


kmisi99
addikt

Közben találtam is moovie booth. De közelébe nincs az ios esnek. :(

(#2999) shaggy válasza madmike (#2992) üzenetére


shaggy
aktív tag

Közben már megvan nekem több nap volt mondjuk számhordozós vagyok lehet azért ennyi.
Hogy tudom azt beállítani hogy a telefonkönyvben ami van név mind szerepeljen a viberesbe is és kiírja mellé kinek van ilyen mert a viberes telefonkönyvben most csak 7 név van és 1 mellett van a viber felirat közben meg sokkal több név van a teloba.

(#3000) blt.62 válasza Kakumix (#2968) üzenetére


blt.62
őstag

Leírnád nekem privátban,hogy lépésről-lépésre hol és hogyan tudom ezt lekapcsolni? Nem vagyok nagy ász ebben.

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.