Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) #53667584 válasza wukodlak (#2197) üzenetére


#53667584
törölt tag

Talán ez. Bár nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#2202) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Kösz.kindárt ki is probalom

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#2203) mimey


mimey
tag

Sziasztok Mesterek!

Több napja szenvedek a Facebook for Android-dal, - ami kezd az idegeimre menni -, ugyanis nem képes az ismerőseim idővonalát megjeleníteni, csak a profilképüket, és az alap infóikat, hogy hol laknak, illetve a post-jaikat.
Próbálgattam 1.9.10-től visszafelé 1.9.6-ig, mindenféle beállítást. Próbáltam, hogy ha esetleg landscape módban van, hátha kiadja :DDD , de nem, m.facebook.com-on sem.
2.3.6--os, Root-olt ZTE Atlas-om van.
Találkozott már valaki ilyen problémával?
Lehet, hogy facebook beállításaimban valami katyvasz?

Előre is köszi a segítségeteket és a tanácsokat.

(#2204) fatal` válasza dokee78 (#2199) üzenetére


fatal`
titán

Első indításkor kérdezi.

De szerintem az apex sokkal jobb, igaz, hogy a Nova tud mappákat az appdrawerben, de az apexben:

- Ki lehet kapcsolni az idióta rezgést az appdrawer gombon
- Két gesztust tud minden ikonhoz a dockon
- Ki lehet kapcsolni a mappa neveket
- Ki lehet kapcsolni a mappában az ikonok neveit
- Szerintem normálisabban kezeli a gesztusokat (asztalon és dockon is)

55 forintot mondjuk a nova is megért, hátha szétbarmolják majd az apexet :D

[ Szerkesztve ]

(#2205) zho-lee válasza fatal` (#2204) üzenetére


zho-lee
addikt

Le kell menteni az apex-et TB-al, vagy gemini app manager-rel, vagy Real Apk Leecher-rel, és akkor jöhet egy elbarmolt frissítés :K

+1 az Apexnek :R

Nekem az android 4 = Apex
(igaz, most wiui-zom, mert valami nem 100-as a cm10-zel)

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2206) fatal` válasza zho-lee (#2205) üzenetére


fatal`
titán

Jó, de ha közben fejlesztik tovább a Novat, érted. :) Pl. hiába mentetted le a korábbi go launchert vagy launcher prot, 3 év múlva szart se fogsz érni vele :D

55ft, nem fogok tőle éhezni :D Főleg, hogy az Apexet 900-ért vettem.

(#2207) TRob1 válasza fatal` (#2206) üzenetére


TRob1
veterán

Én is megvettem a Nova-t, de lehet hogy úgy jár mint anno az ADW. :D (Sose használtam, csak próba erejéig :DDD)
Mondjuk nekem ez az 55ft már a plafon egy appért, gondolkodtam is hogy megvegyem-e (persze nem kellett volna, de már mind1, ki tudja mit hoz a jövő) :U :))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#2208) BéHGT válasza mimey (#2203) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én 4,5 hónap szünet után (kicsit kezdtem facebook-függő lenni) újra aktiváltam a fiókom, és leszedtem ismét az appot, és nagyon-nagyon sok újítás lett benne, valamint gyorsabb is. Legjobban az tetszik, hogy üzenetírás közben tudsz képed csinálni, amit csatolhatsz az üzenethez. Nem tudom mikori újítás, de ez nagyon megfogott.
A lényeg, hogy most már tényleg abszolút használható FB app ez a mostani, nem tudom mi lehet Nálad. :(

(#2209) Jazz válasza fatal` (#2204) üzenetére


Jazz
veterán

EX launcherhez mit szóltok. Nagyon szép, gyors, jó irányba halad...

free your mind

(#2210) zho-lee válasza fatal` (#2206) üzenetére


zho-lee
addikt

Ez is igaz, mondjuk.

Bár van olyan appom, pl a quickpic, amit majd egy éve mentettem el, és romcserénél visszadobom, egyből jön a frissítés rá :K
Van, hogy nem frissítem, és elvagyok vele úgy is.

Az apex most nagyon jó, és ha egy év múlva visszateszem a most elmentettet, akkor úgy is jó lesz,mert erre emlékszem (?) majd.
Csak ha frissítem, lehet nagyokat pislogok majd.
Legalább is most ezt mondom.
Addig meg lehet kétszer is megveszem, mert épp úgy gondolom majd :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2211) fatal` válasza zho-lee (#2210) üzenetére


fatal`
titán

"Az apex most nagyon jó, és ha egy év múlva visszateszem a most elmentettet, akkor úgy is jó lesz,mert erre emlékszem (?) majd."

Egy év múlva igen, de majd amikor már a p betűvel kezdődő android buildet fogod használni, nem biztos. :D

(#2209) Jazz: A Go Launcher EXre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#2212) zho-lee válasza fatal` (#2211) üzenetére


zho-lee
addikt

de jó lenne... :R
A messiás beszéljen belőled!

Természetesen én a Defy-omra gondoltam, ennyire nem voltam optimista.

szerk: nem is olyan régen még a holo launcher volt a kedvencem, de elkelt az LG Optimus Pro-m.. Végül is neked lett maximálisan igazad! :R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2213) fatal` válasza zho-lee (#2212) üzenetére


fatal`
titán

Én is GO-t használtam még korábban, de ICS-en az Apex jobb.

(#2214) dokee78 válasza fatal` (#2204) üzenetére


dokee78
félisten

Tudom,hogy jobb az Apex,de ez volt akciós,gondoltam javult azóta a Nova,amikor használtam.

(#2215) zho-lee válasza dokee78 (#2214) üzenetére


zho-lee
addikt

No, és javult?
Nekem le-le fagyogatott, azért telepítettem apexet.
Mostmár stabilabb?

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#2216) Jazz válasza fatal` (#2213) üzenetére


Jazz
veterán

EX...ejj. EZ-t akartam írni.

Erről mi a véleményetek? EZ Launcher
Nagyon szép, gyors, mappákat is lehet kreálni appdraw-ban (alapértelmezetten rendezi is őket), és bármelyik widgetet előlehet hozni gyorsan, ésszerűbben mint a gyári launcherrel. (sőt még a gyári, fekete, öt soros kapcsolós widgetet is)

free your mind

(#2217) fatal` válasza dokee78 (#2214) üzenetére


fatal`
titán

Ja igazából azt a részét nem neked szántam válasznak, hanem csak egy vélemény volt. :)

(#2216) Jazz: Még nem próbáltam. Tud gesztust a dockon? Görgethető widgeteket?

[ Szerkesztve ]

(#2218) Jazz válasza fatal` (#2217) üzenetére


Jazz
veterán

már mint a home screen-en? Hát annyit tudok, hogy görgetve választod ki a widgetet amit kiszeretnél tenni az "asztalra".

free your mind

(#2219) savanyaw


savanyaw
csendes tag

Sziasztok!

A telefonommal (MiniPro) létrehozok egy "Hord. Wi-fi csatl. pont"-ot,
csatlakozok hozzá a laptopommal (WinXp),
tudok fájlokat küldeni a két eszköz között? Ha igen,akkor hogyan?

Hogyan tudom a telefonszámaimat szinkronizálni a google fiókommal?
Miket kell beállítanom?

:R

Szebb Magyar Jövőt!

(#2220) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! 55Ft-ért megvettem délután a Nova Launcher Prime-ot, most este szeretném törölni a bankkártyámat a Wallet fiókomból, és a következőt írja ki:

"A(z) hitelkártya eltávolítása a következő megrendelésekre lesz hatással:
Nova Launcher Prime"

Ez mit jelent? Hiszen már megvettem az appot? Vagy amig a leárazás tart nem törölhetem a kártyám? Vmi tipp?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2221) adam3 válasza volvoguy (#2220) üzenetére


adam3
aktív tag

Először csak zárolják a pénzt a kártyán, majd később amikor elkönyveli a bank, akkor lesz ténylegesen le is vonva az összeg. Ezt meg kell várnod. Valamelyik banknál egy nap, valamelyiknél több. Ha van netes felület, ott látod, hogy mekkora összeg van zárolva (előjegyzett kártyaforgalomnak hívják néhány helyen). Ha nyilvántartod a kártyás vásárlásaid, akk itt látod, mikor megy át a zárolás levonásba...

Gondolom azért nem engedi eltávolítani a Paly, mert amíg nem könnyvelik, addig nem tuti h megkapják a pénzt... de ebbe már nem látok bele...

(#2222) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Fizettem egy progi plusz funciójáért.
Az a kérédsem, hogy a progin belül megadott nakkártya számot és egyéb adatokat a rendszer egy közös helyen tárolja, vagy programonként külön?
Hol tudom törölni?

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2223) volvoguy válasza adam3 (#2221) üzenetére


volvoguy
addikt

THX! Valószínű ez lesz!:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2224) adam3 válasza Bici (#2222) üzenetére


adam3
aktív tag

Gondolom átdobott a Google Wallet-ben, ha Playen keresztül ment a vásárlás, és akkro a bankkártya adataid itt találod:

https://wallet.google.com/manage/#paymentMethods:

(#2225) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!
Ma még lesz akció, vagy a tegnapi volt a "Last day"?

(#2226) adam3 válasza Dicker (#2225) üzenetére


adam3
aktív tag

Elvileg a tegnapi volt az utolsó...

(#2227) Ambavir


Ambavir
aktív tag

Kérdésem van: az Antutun és az SD Tools-on kívül milyen tesztelő program akad még? Sd-re vonatkozóan. Előbbi nagyon alacsonyat, utóbbi extra magas olvasási étéket mutatott.

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#2228) petakpa1 válasza vgyuri (#2035) üzenetére


petakpa1
őstag

Köszi mindenkinek. Lehet mégis az lesz a legegyszerűbb ha egyenként lementem azokat a területeket a térkép app által maximálisan engedett méretben ahol várhatóan járni fogok. Thaföldrőlk van szó, és ahogy nézem, kb. 8-10 részletben le tudom majd tölteni. Na meg az is megoldás, ha telepítek egy igo-t:)

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#2229) kymco válasza Dicker (#2225) üzenetére


kymco
veterán

Hát ez van kiírva a play-re...

www.refujvaros.hu

(#2230) dokee78


dokee78
félisten

Leírom a problémám:
Jelenleg a Nova Launcher Prime-t használom.
Az értesítési sáv rejtve van.
Miért van,hogy a zárkepernyő feloldása után egy kis időre megjelenik az értesítési sáv.

Ez előtt Apex-et használtam annál ezt nem tapasztaltam,de most már az Apex is ezt csinálja.

(#2231) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!
TogglePanel-ben hogy tudom beállítani hogy amiket beállítok kapcsolók azok az értesítési lista legtetején legyenek?
A set priority lehetőség nekem halványan van csak a beállításoknak, nem tudok "rákattintani."

Redmi Note 7

(#2232) Foose


Foose
addikt

Jó reggelt! Az SD Maidban mi ez a hibakereső? Nekem állandóan talál hibát. (6 hibát talál) Tegnap délután lett újrahúzva az ICS-m,semmi gyári cuccot nem töröltem ki. De nincs is rajta olyan app,ami pl alkalmas lenne rendszerben túrkálásra,ergo nem nyúltam semmihez.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2233) gatto_ válasza Foose (#2232) üzenetére


gatto_
senior tag

Az nekem is pont ezt csinálja. Ugyanazt az 5-6 dolgot mindig visszatermeli a rendszer, úgyhogy szerintem kár kitörölni őket. Csak akkor törölj, ha azokon kívül mást talál.

(#2234) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Tabletre olyan pdf/ vagy power point olvasót keresek amibe tudok jegyzetelni, kihúzni stb. Azaz az egyetemen ne kelljen kinyomtatnom a diákat, hanem csak tableten dolgozni.
Az lenne a legjobb, ha olyan lenne, hogy nem odaír a diába, hanem pl egy buborékot tesz be amire,ha rámegyek feljön a szöveg.

Bárki tud ajánlani valami jó programot?

Előre is köszi!

Üdv.:
pac

[ Szerkesztve ]

(#2235) jackbacsi87 válasza pacman789 (#2234) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Pdf-re adobe reader-t használok.van buborékos jegyzet, sima jegyzet is.

[ Szerkesztve ]

(#2236) Foose válasza gatto_ (#2233) üzenetére


Foose
addikt

Értem,köszi! Akkor ezek után hogy gondoljam azt,hogy valós dolgokat "jelez" esetleg töröl a progi?? :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2237) gatto_ válasza Foose (#2236) üzenetére


gatto_
senior tag

A program tisztítón kívül a többi csak akkor talál sok mindent, és ér valamit, mikor először telepítés után lefuttatod egy régi rendszeren. Utána, ha nem telepítesz és törölsz naponta 20 programot, hanem csak normálisan használod a telefont, akkor nem termelődik sok mocsok.

(#2238) Foose válasza gatto_ (#2237) üzenetére


Foose
addikt

Azért én néha lefuttatom a rendszer tisztítót is :) Tegnap futott először az új rendszeren a program tisztító,elvolt vele egy darabig a teló :D De végül alig volt mit tisztítania...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2239) wertigo1984 válasza Foose (#2238) üzenetére


wertigo1984
őstag

Milyen rendszertisztítót használsz?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#2240) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jó napot!

Androdi 2.2.2-re melyik a legjobb java-kliens? Chat.hu chatablakát szeretné futtatni a hölgy tulajdonos... És honnan lehet letölteni? (Nem warez, fizetni is hajlandó...)

Köszi!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2241) dokee78 válasza Foose (#2236) üzenetére


dokee78
félisten

Nem kell OFF-ba tenned a topik témájához kapcsolódó hozzászólásaidat. :N

Vagy beragadt az OFF gomb? :DDD

Van alkalmazás a Chat.hu-nak.

[ Szerkesztve ]

(#2242) elfelejtette válasza Foose (#2238) üzenetére


elfelejtette
veterán

Na pont ezért szoktam le az ilyen programokról. Nem szoktam csereberélgetni az egy kaptafára készülő programokat, állandó programjaim vannak. Több hónapos rendszert ellenőriztem le vele, és minimális "szemetet" talált, ez nekem elég volt, hogy azt mondjam, nincs szükségem ilyesmire.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#2243) Foose válasza elfelejtette (#2242) üzenetére


Foose
addikt

Én nem cserélgetek semmit. Ezt az egyet használom csak. De így most nem tudom,van-e értelme ennek a proginak,ha a hibakereső funkció ilyen hülyeségeket csinál?? Nálam gondok voltak a rendszerrel,ezért raktam fel anno,aztán végül megvettem az unlockot. Gondoltam akkor már használom. Némi kis netezés után 5-6 MB-ot talál rendszertisztító,amit törölni lehet. És mivel nem töröltem semmit ami gyári,(tesztelem a telót,mert állandóan összeomlott,kíváncsi vagyok,ha nem törlök semmit,akkor működik-e rendesen) ezért szeretném ha lenne memóriám :)
(#2241) dokee78 Jó jó,vettem a lapot :))
(#2239) wertigo1984 Hát amiről beszélek,az SD Maid rendszertisztítóját...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2244) macilaci78 válasza dokee78 (#2241) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bevált, köszöni szépen! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2245) g0dl


g0dl
addikt

Ajánlanátok olyan alkalmazást, amivel azt tudom monitorozni mi ébreszti fel a telefont, fut a háttérben, egyszóval szívja az akksit? Nem akarom, hogy kilődözze a processzeket, csak monitorozzon. Az sem hátrány, ha ő maga nem okoz nagyobb akksi merülést a folyamatgos futásával.

Előre is köszönöm.

(#2246) R19 válasza g0dl (#2245) üzenetére


R19
senior tag

Erre a célra a BetterBatteryStats progit használom, az Alarms menüje listázza az ébresztéseket.
Akksi igénye nagyon minimális a folyamatos futás ellenére.

[ Szerkesztve ]

(#2247) Polllen


Polllen
nagyúr

sziasztok,

kellene egy app, amivel a kovetkezoket meg tudom oldani:

m$ exchange kapcsolaton keresztul nevjegyzek, e-mail&naptar szinkronizalas (ketiranyu)

Galaxy note gyari megoldasa nem jo, dobja neha a nevjegyzeket, csak egy naptarat enged szinkronizalni, etc...

thx!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2248) #16695808


#16695808
törölt tag

Sziasztok..
van egy alcatel 918-asom, nos ezen a hívás fogadásnál le kell húzni a képernyőn az újjam és fel ha vissza akarom utasítani a hívást.
ebből kifolyólag gyakran előfordult már hogy mire kiveszem a zsebemből, már felvettem vagy leraktam. nagyon zavaró, a google play-ról tudtok olyan alkalmazást mai kicsi és gyors és a hívás fogadás-elutasítást máshogy kezeli. pl: rá kell egy ikont húzni a másikra (tehát véletlenül nem lehet csinálni vele semmit)

(#2249) asdasdasd válasza Polllen (#2247) üzenetére


asdasdasd
tag

(#2250) Polllen válasza asdasdasd (#2249) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszönöm!

Funkcionalitás szuper, de leírhatatlanul csúnya. :) Azért kipróbálom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.