Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) petipetya válasza bostone (#2800) üzenetére


petipetya
nagyúr

Olvass vissza...

"nincs rá lezsóidő"

(#2802) zebede válasza TRob1 (#2794) üzenetére


zebede
őstag

Én se a keyboardokat váltogatom, hanem az eszközöket. :DDD Arra van felrakva a swiftkey ( az összesen három androidos cucc közül ) amelyiket a legkevesebbet használom.

Bone123:
Én már rontottam el rootolt tabletet TitaniumBackup-al. Nagynehezen unrootoltam és a szakszervizben simán megcsinálták. Nem marad nyoma a root-nak.

[ Szerkesztve ]

(#2803) TRob1 válasza zebede (#2802) üzenetére


TRob1
veterán

Jaaa, értem. Fekete alsóhoz fekete telefon, fehér alsóhoz fehér, színeshez meg a piros. ;] :))

szerk: Hogy lehet Titaniummal elrontani egy készüléket? Nekem még nem sikerült másfél év alatt, de megpróbálnám. :D

(#2800) bostone:
Sztem nincs. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#2804) zebede válasza TRob1 (#2803) üzenetére


zebede
őstag

Majdnem, csak itt a kijelző méret dominál. :DDD
A Swiftkey pl. egy 10"-os táblán van (azon is csak azért, mert ha már megvettem :W legyen valahol) azt meg USB-s billintyűzettel használom legtöbbet.

Szoftveresen. Titaniummal egy Samsung Galaxy Wifi 5.0-ból töröltem ki valami s@rt. Amitől nem működött a kamerája. Az volt a kellemetlen hogy akkor derült ki a hiba amikor egy cserénél a vevő ki akarta próbálni a fényképezőt. Én észre se vettem, mert nem használtam. Gondoltam nem nagy ügy beugrok az egri szervizbe gyorsan lefrissítik a szoftot... Nem tudták, fel Pestre a szakszervizbe ott több mint két hétig ültek rajta...

[ Szerkesztve ]

(#2805) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Létezik valami alkalmazás amivel egyszerűen le tudom lőni a háttérben futó alkalmazásokat?

Pl. belépek a Marketre, ablakot váltok, de ugyanúgy nyitvamarad.

MOD
Most olvasom hogy nem feltétlen baj hogy ez így van.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#2806) kiir válasza looser (#2793) üzenetére


kiir
tag

@looser @bostone
Kicsit szerencsétlenkedtem mindenféle ingyenes pdf-olvasóval, végül rászántam kb. 250 Ft-ot erre: ezPDF Reader Lite. Nem szerkeszt, csak olvas, amit kérdeztek, azt tudja, viszont óriási-bonyolult-színes-szagos-stb fáljokat még nem nyitottam vele.

[ Szerkesztve ]

(#2807) Oldman2 válasza Bone123 (#2798) üzenetére


Oldman2
veterán

Akkor nem.
:-)

(#2808) pete_21 válasza [CS]Blade2 (#2709) üzenetére


pete_21
addikt

Sikerült, megvan a hangerő. :)
Köszönöm szépen a segítséget. 28-án meg figyelek majd.

(#2809) looser


looser
addikt

Köszönöm mindenkinek a választ, nem is gondoltam volna, de az Adobe Reader tudja ezt, 'text reflow' néven kapcsolható be. Elképesztő, tényleg. A Google fordító segítségével 'pdf pagination' próbáltam keresni, nem sok sikerrel. Ezután bukkantam rá ennek a sehol sem jegyzett kis cégecskének a lakásszerte ismert termékére. Remek :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#2810) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Most raktam fel a skypot, a kérdés mekkora sávszélesség kell a video híváshoz? Mert nem hallottak a túloldalon, igaz utána vettem észre hogy megy a PC-n a torrent, és töltök felfele majdnem teljes sávszéllel. A másik hogy mennyi adatforgalmat csinál a video hívás?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#2811) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

WiFi fájlátvitelnél PC és teló között ki milyen sebességet ér el? Én MyPhoneExploerrel max 2,4MB/s-al tudok másolni telóra, 1,2-vel telóról, van trükk, alternatíva, amivel gyorsabban lehet fájlt mozgatni? (150Mbites a router, 100Mbites LAN csatlakozik a géphez, teló Huawei G300).

(#2812) silboy


silboy
aktív tag

Tudnátok ajánlani olyan fényképező app-ot aminél ki lehet választani melyik mappába mentse a képeket és lehet új mappát is létrehozni vele?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#2813) #53667584 válasza Bone123 (#2811) üzenetére


#53667584
törölt tag

A 2,4 az egész jó, a g általában ennyit tud. Sőt, a wikipedia szerint inkább csak 19Mb a jellemző. Megpróbálhatsz 802.11n-t ha támogatja a telefonod.

(#2814) fatal` válasza #53667584 (#2813) üzenetére


fatal`
titán

N-en sem gyorsabb, nekem az van a telefonomban, ráadásul 300-as a routerem 2-2,5MB/s.

(#2815) Syd69 válasza madmike (#2755) üzenetére


Syd69
aktív tag

Megakadtam az ingyenesnél :W

Alma

(#2816) helixP válasza kutga (#2778) üzenetére


helixP
nagyúr

(#2817) napocska2


napocska2
senior tag

Sziasztok! Az a problémám adódott, hogy az ezPDF Readerrel olvasgatok mostanában elég sokat és eléggé zavar, hogy éjszakai módban minden lapozáskor felvillannak a menügombok. A CoolReaderben simán ki tudtam ezt kapcsolni, ennél meg hiába nézegetem a beállításokat, nem találtam semmi ide vonatkozót. Béna vagyok vagy tényleg nincs benne?

(#2818) air válasza helixP (#2816) üzenetére


air
nagyúr

2,6-os átlagú progit ajánlasz? :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2819) helixP válasza air (#2818) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen :W Mert nálam évek óta működik :W Azért :W

A fejedre vigyázz azért!

(#2820) vgyuri válasza napocska2 (#2817) üzenetére


vgyuri
őstag

Keyboard backlight controller-rel mindig kikapcsolva tartom a menügombokat. Nappal minek, éjszaka zavar, egyébként sem lehet eltéveszteni.

(#2821) ncc1701 válasza Bone123 (#2811) üzenetére


ncc1701
veterán

Wifi helyett USB, ha sokat kell másolni. :)

(#2822) Bone123 válasza ncc1701 (#2821) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Jó nyilván, csak kíváncsi voltam, hogy csak nálam ilyen "lassú".

WiFi Direct amúgy varázsolható valahogy Gingerbreadre?

(#2823) dokee78 válasza Bone123 (#2822) üzenetére


dokee78
félisten

Nem varázsolható sehogy,mivel az hardverileg kell támogatni,vagy,hogy is mondjam.

(#2824) atillaahun


atillaahun
veterán

Akik írták korábban hogy megy náluk a Spirit FM, állítgattatok rajta valamit, vagy egyből szólt felrakás után?
Gyári rom alá küldtétek fel, vagy van akinek CM alatt is sikerült beüzemelnie?

(#2823) dokee78
Végülis szoftveres dolog, de szerintem kernel szintű beállítás, ami gyártó függő.

[ Szerkesztve ]

(#2825) dokee78 válasza atillaahun (#2824) üzenetére


dokee78
félisten

Hardverileg kell támogatnia. :K

(#2826) Motaba78


Motaba78
őstag

Sziasztok

Tabletre pontosan gt-P3310-re olyan program mint viber letezik? Playbe azt irja az alkalmazas nem kompatibilis.
Elore is koszonom

(#2827) napocska2 válasza vgyuri (#2820) üzenetére


napocska2
senior tag

Köszi szépen, kipróbálom. :R
De azért jobban örülnék, ha az ezPDF tudná ezt, mert a menü gombok állandó kikapcsolása tableten éjszaka nem annyira nyerő, ha nem olvasásra használom éppen.

(#2828) ha5aws válasza napocska2 (#2817) üzenetére


ha5aws
tag

Szia!
A Cool reader-ben ez az opció merre található?

(#2829) Oldman2 válasza atillaahun (#2824) üzenetére


Oldman2
veterán

Egyetlen dolgot kellett csak beállítani rajta: Settings / Regional Band / World

És már meg is szólalt, úgy ahogy azt elvárja bárki...
:-)

(#2830) atterodevice


atterodevice
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:
Olyan hívás szűrő programot keresek, amely blokkolja/elutasítja a rejtett számról jövő hívásokat. És kizárólag csak ezeket.
Androidos telefonra kellene.
Amiket eddig kipróbáltam(Root Call Blocker, DND Call Blocker, Avast), azokban olyan opció volt, hogy az ismeretlen= névjegyzékben nem szereplő, de számkijelzett hívásokat és a rejtett számról érkezőket csak együtt lehetett tiltani.
Illetve a Kaspersky-ben lett volna olyan szűrő, ami a szám nélküli hívásokat tiltja, de valamiért nem működött.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#2831) Sátán44 válasza atterodevice (#2830) üzenetére


Sátán44
addikt

Call Control Egy próbát megér. :U

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2832) Sátán44 válasza Sátán44 (#2831) üzenetére


Sátán44
addikt

Call & Message blocker

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#2833) macilacus válasza atterodevice (#2830) üzenetére


macilacus
senior tag

A BlackList Pro magyar nyelvű és lehet vele blokkolni a rejtett számokat.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#2834) napocska2 válasza ha5aws (#2828) üzenetére


napocska2
senior tag

Szia! Nekem a beállítások, utolsó fül, billentyűzet háttérvilágítás kapcsolgatja, ha jól emlékszem.

(#2835) kutga válasza air (#2780) üzenetére


kutga
nagyúr

Nagyon köszönöm, úgy tűnik a K9 Mail szépen teszi a dolgát.

Let the Zone take me if I am.

(#2836) #16695808 válasza kutga (#2835) üzenetére


#16695808
törölt tag

k-9 tökéletes társ... és az SD-re ment mindent :)

(#2837) vgyuri válasza napocska2 (#2827) üzenetére


vgyuri
őstag

EzPDF-ben nem találtam ilyen opciót. 2 kattintással ki és be lehet kapcsolni a háttérvilágítást az ajánlott programmal.

(#2828) ha5aws: Menü - Beállítások - Felső jobb szélső ikon - Billentyűzet háttérvilágítás ki, de ez pl. Huawei G300-on nem működött, ezért használok külön programot.

(#2838) kutga válasza #16695808 (#2836) üzenetére


kutga
nagyúr

Az óránkénti email lekérés mennyire szívja az akksit (Moto Defy 2.2)?

Push lehetőséget nem találtam benne.

Let the Zone take me if I am.

(#2839) petipetya válasza atterodevice (#2830) üzenetére


petipetya
nagyúr

Blacklist

"nincs rá lezsóidő"

(#2840) #16695808 válasza kutga (#2838) üzenetére


#16695808
törölt tag

nemhiszem hogy nagyon, k-9 kliens az push.

(#2841) kutga válasza #16695808 (#2840) üzenetére


kutga
nagyúr

Vagyis ha nem kapcsolom be az automatikus folder poolt akkor pushban működik?

Let the Zone take me if I am.

(#2842) #16695808 válasza kutga (#2841) üzenetére


#16695808
törölt tag

ritkán használom, de telepítés után ha fut! egyből push, és valahol be lehet állítani hány percenként kérdezzen le. tehát testreszabható.

(#2843) szabz


szabz
tag

üdv.

gyorsan kéne 1 progi defyre cm7 hez ami rögziti a telefon beszélgetéseket, és tényleg gyorsan kéne ezért nincs időm visszaolvasni

thx előre is

ja és ingyenes kéne :)

[ Szerkesztve ]

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#2844) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Gondolom gyakran előforduló kérdés, de sajnos eddig érdemi választ (valszeg én vagyok a béna), nem találtam a dologra.

Szeretném a PC-m netét megosztani androidos telefonommal (Motorola Atrix 2) USB-n keresztül. Találtam egy appot, de rootolni kell hozzá, amit nem szeretnék még megtenni, mert 2 napos a telefonom.

Valakinek van megoldása a dologra?

(#2845) Foose válasza r6man123 (#2844) üzenetére


Foose
addikt

Ehhez nem értek,lehet hülyeség is... De pont ilyen leírást találtam a minap. Végülis ezt akarod Te is,nem? :) katt Jah,nincs root a telódon... Bocsi

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2846) air válasza r6man123 (#2844) üzenetére


air
nagyúr

Ezt nézd meg, hátha működik. Elvileg nem kell hozzá root.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#2847) #16695808 válasza r6man123 (#2844) üzenetére


#16695808
törölt tag

vegyél 4500 Ft-ért egy wifi-s routert és nem kell ilyen trükközésekkel foglalkozni.

(#2848) Oldman2


Oldman2
veterán

Tudna-e valaki egy olyan RSS Reader -t ajánlani, amiben megoldható az a szerintem alapvető igény, hogy 1-1 cikk _teljes képernyős_ módon is olvasható legyen.

Amiket eddig megnéztem, nem tudják ezt (GReader, JustReader, Google Reader).

(#2849) Foose válasza #16695808 (#2847) üzenetére


Foose
addikt

Lehet 4500ft-ért venni biztonságos routert?? :U (erre készülök én is,de még nem jártam utána)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#2850) r6man123 válasza #16695808 (#2847) üzenetére


r6man123
senior tag

Igazából nem otthon használnám így a telefont, hanem mondjuk az egyetemen, könyvtárban, melóhelyen. Sokszor jól jönne.

Olyan megoldásra vadászok, ami nem jár nagy berheléssel a PC-n (max egy-két kliens oldali app telepítése). Sajnos sejtettem, hogy nem lesz egyszerű a dolog :\

Valahol van egy régi usb-s wifi stick-em, ha megtalálom lehet lesz egyszerűbb megoldás is, de egyenlőre az USB-s változat az elérhető :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.